>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ESL ONE NEW YORK [30.09-02.10.2016r.]

Status
Zamknięty.
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
SK Gaming @1.66 5/10 ⛔ ⛔
NaVi w transie, grają doskonale... A SK? Nie da się wygrać z tak dysponowanym NaVi grając 4vs5 (mam na myśli TACO i jego grę)
Ja czekam na live. Jak przegrają pistolety to kurs powinien skoczyć ????
NaVi ostatnio rzadko grało mirage&#39;a, brazylijczycy we wrześniu dość często i prawie ze 100% winów, (jedna porażka z immortals się przytrafiła)

Nie jest to bet na grube granie. Średnia stawka jest odpowiednia.
Astralis- Optic
Astralis Win @1.40 5/10
Astralis -3.5 @1.80 4/10
Niestety ale astralis zbyt późno się obudziło, rund wystarczyło tylko na comeback do 14:12, potem zabrakło marginesu błędu
Optic byli już jedną nogą poza turniejem. Uratowała ich żenująca gra G2, które przyjechało na ten turniej chyba pozwiedzać nowy york. Zdecydowane przegrane z fnatic oraz SK, gdzie nie mieli żadnych argumentów. Przeciwnikiem będą duńczycy, którzy po wygranej z G2, przegrali 2 kolejne mecze i jeżeli chcą grać dalej to muszą teraz wygrać. Astralis gra bardzo nierówno, ale jako że już przegrali z Fnatic to myślę że teraz zobaczymy ich lepszą wersję z Optic. Idę w strone astralis
Fnatic - Liquid Tutaj gramy gruuubo
Fnatic win @1.40 8/10
Fnatic -3.5 @1.80 7/10
14:8, lepsza strona i kończy sie 14:16 o_O
BRAK SŁÓW na to co zobaczyłem właśnie. Nie da się tego racjonalnie wytłumaczyć, to chyba tylko i wyłącznie klątwa siekiery... Aż się wierzyć nie chce

Nie widze tutaj innej możliwości niż zwycięstwo Szwedów. Po porażce z Virtus Pro, pokazują że chcą w tym turnieju dojść daleko. Patrząc po meczach z optic oraz astralis, widać bardzo dobrą grę w ich wykonaniu, zarówno aimowo jak i zespołowo. Myślę że amerykanie są od początku skazani na porażkę i idę tutaj grubo w Fnatic. 13 rund ugrane przez Liquid będzie mega sensacją i to nie ma prawa się zdarzyć. Olof wraz z dennisem powoli łapią rytm i wygrywają rundy w pojedynkę i nawet hiko z pimpem nie są w stanie im się przeciwstawić

Virtus Pro- SK Gaming Prawdopodobnie ostatni mój mecz na esl one ny, bo to co tu sie dzieje to jest jakiś żart
Virtus Pro +2.5 @1.83 6/10
Virtus Pro win @2.10 4/10
z taką formą jaką prezentuje ostatnio TACO, SK musi grać 4 na 5. Virtusi w gazie, neo druga młodość, to samo snax. Myślę że to wystarczy
 
B 0

bannannn

Użytkownik
kurs 2.10 na vp to jest chyba jakis zart. Przy takiej grze sk kursy powinny byc odwrotne
Dlaczego tak? Jakie są argumenty za Polakami?/Macko18
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Witam Graczy.
Na wstępie chciałbym zaznaczyć, że jestem fachowcem w temacie, także śmiało czekam na privy z CS-owymi pytaniami. Chłopaki jedna ważna rzecz. Meczów CS-a zazwyczaj nie obstawiamy nie znając map na jakich odbędzie się rozgrywka. Można oczywiście stawiać Value, ja takie widziałem przed meczem Liquid - Navi na Amerykańców w kursie 3.75, ale jak okazało się, że rozegrany będzie Mirage to odpuściłem, bo Ukraińcy to profesorzy na tej mapie, a Team Liquid jakoś nie kojarzyłem z tej mapy.
Pierwszy mecz dzisiaj to ponownie Navi - Team Liquid. Kurs 1.22 na Ukraińców to czysta kpina. Jakie możemy zobaczyć mapy? Navi oczywiście zbanuje Cache, Amerykanie raczej zbanują Traina. Navi powinno chyba wybrać Mirage, Amerykanie pewnie wybiorą swoją ulubioną mapę - Cobblestone. Jeśli dobrze pójdzie to trzecią mapą będzie Dust 2 lub Nuke i w takim układzie wypada zagrać coś w stronę Team Liquid. Jeśli będzie taki zestaw to z pewnością postawię na Amerykańców. Fajnie by było jeśli pierwszą graną mapą byłaby ta wybrana przez Navi, wtedy po porażce po pierwszej mapie byłby świetny kurs na Team Liquid. Osobno zagram również, że Team Liquid wygra wybraną przez siebie mapę.
Drugi mecz SK - Virtus Pro. Ciekawe jest to, że oba zespoły mają takie same swoje ulubione mapki: Train, Mirage, Overpass i nie zdziwiłbym się jakbyśmy te 3 mapy dzisiaj ujrzeli. Brazylijczycy pewnie zbanują Cache, Polacy zbanują Dusta 2. Kursy przedmeczowe nie zadowalają, nie ma sensu pakować się w SK po kursie 1.53 z całorocznego, tak jak w Polaków po kursie 2,37. Oczywiście w teorii wypadałoby zagrać na Virtus Pro, ale nasi coś słabiutko wczoraj na Trainie właśnie z SK, Pasza mnie denerwuje strasznie na odnodze, nie sprawdza miejscówek, daje się łatwo wyciągać.
Wszystko gram na live. Kto tu może wygrać całość? Czy Navi w końcu wygra jakiś poważniejszy turniej? Na pewno przyjście Simple to spore wzmocnienie, Zeus to był aimowo słabiak moim zdaniem, chociaż jako IGL dawał radę. Jeśli miałbym wytypować finał to oczywiście SK vs Navi, natomiast kursy na takie rozstrzygnięcia są niewspółmierne do ryzyka.
 
kubam 21,7K

kubam

Użytkownik
Drugi mecz SK - Virtus Pro. Ciekawe jest to, że oba zespoły mają takie same swoje ulubione mapki: Train, Mirage, Overpass i nie zdziwiłbym się jakbyśmy te 3 mapy dzisiaj ujrzeli. Brazylijczycy pewnie zbanują Cache, Polacy zbanują Dusta 2.
A więc ekspercie w cs&#39;a. Jak już Neo mówił w wywiadach, Overpass nie należy do ich &quot;ulubionych&quot; map, są na niej mocni ale nie lubią jej grać, a tym bardziej z SK, gdzie na overpassie niszczą każdego. Polacy w meczach z SK nie banują dusta, bo SK także nie jest na tej mapie mocne, raczej typowym banem VP powinno być nuke/overpass.
SK wyrzuca Cache
VP wyrzuca Nuke/Overpassa
SK wybiera Mirage/Overpassa/Nuke
VP wybiera Traina/Cobbla
Zostaje 3 mapa ale po cichu liczę, że mecz skończy się już w drugiej dla naszych. W ostatnich dwóch meczach wygraliśmy 1 mapę i spapraliśmy drugą. Mowa tutaj o Nuke, gdzie Pasha nie potrafił trafić w głowię przeciwnika, gdy ten broił bombę..

Kurs 2.60 na Virutsów na betsson jak najbardziej do grania, SK już nie jest tym samym SK z Columbusa czy ESL Cologne i są jak najbardziej do ogrania. Nie ma również co patrzeć po meczach bo1, Polacy są bardzo dobrze przygotowani, Taz w wywiadach przedmeczowych także się wypowiadał, że tak jak odpuścili sobie Starladdera, tak tutaj chcą udowodnić, że są w najwyżej formie. Duży plus to to, że poprawiliśmy pistoletówki, gramy mniej chaotycznie, a Neo gra tak, jakby znów grał w cs 1.6.
Mam nadzieję, że Byali wstrzeli się w początek meczu, bo gdy wychodzą mu pierwsze rundy, to w dalszych fazach meczu strzela naprawdę niesamowicie.

VP vs SK
Typ: VP
Kurs: 2.60

Betsson ✅✅

Mam nadzieję, że do 3x sztuka.
@EDIT
Najlepszy półfinał w csgo jaki do tej pory widziałem, gg : )
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Teksty typu jestem ekspertem, piszcie na priv generalnie odstraszają niż przyciągają, to tak nawiasem.
Co do meczu liquid-navi
Spodziewam się map:
Navi- Overpass (nie widzę powodu dla którego miałby to być Mirage kiedy overpass jest dostępny)
Liquid - Cobblestone
Zostaje dust2

O tyle o ile navi grało świetnie od początku turnieju to teraz trochę bardziej się pomęczą. Przede wszystkim gramy bo3, do tego navi miało jeden dzień przerwy od gry, oraz publiczność będzie za teamem liquid. Uważam że będzie to bardziej wyrównany mecz niż się wydaje a już na pewno kursy są nieadekwatne do poziomów zespołów. dlatego teŻ czysty win navi jest dobrym rozwiązaniem a także Over 3.5 mapy
Over 2.5 map @2.20 ✅ ✅ ✅
Liquid +4.5 druga mapa @1.72 ✅ ✅ ✅
Navi win @1.25
✅ ✅ ✅
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Uważam że będzie to bardziej wyrównany mecz niż się wydaje a już na pewno kursy są nieadekwatne do poziomów zespołów. dlatego teŻ czysty win navi jest dobrym rozwiązaniem
Dobrze, że już koniec wakacji i gimnazjum otwarte.
Twierdzisz, że kursy są nieadekwatne, a za chwilę proponujesz win Navi po 1.25...
Trzecia mapa to Dust 2, także nie ma najmniejszego sensu grać na Ukraińców. Pograłem pierwszą mapę (wybraną przez Amerykańców) dla Liquid po 3.00 w całorocznym. Polecam!
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Dobrze, że już koniec wakacji i gimnazjum otwarte.

Twierdzisz, że kursy są nieadekwatne, a za chwilę proponujesz win Navi po 1.25...

Trzecia mapa to Dust 2, także nie ma najmniejszego sensu grać na Ukraińców. Pograłem pierwszą mapę (wybraną przez Amerykańców) dla Liquid po 3.00 w całorocznym. Polecam!
Bo kursy są nieadekwatne do meczu, zwłaszcza że to już praktycznie półfinał. Ale w dalszym ciągu to NaVi powinno to wygrać, zwłaszcza na duscie, na którym ty dajesz (nie wiedzieć czczemu) większe szanse liquidom. To że wygrali tam 2x ze słabo dysponowanym fnatic nic nie znaczy i na simple oraz Guardiana to nie wystarczy
 
alexdamiao 392

alexdamiao

Użytkownik
Bo kursy są nieadekwatne do meczu, zwłaszcza że to już praktycznie półfinał. Ale w dalszym ciągu to NaVi powinno to wygrać, zwłaszcza na duscie, na którym ty dajesz (nie wiedzieć czczemu) większe szanse liquidom. To że wygrali tam 2x ze słabo dysponowanym fnatic nic nie znaczy i na simple oraz Guardiana to nie wystarczy
Chodziło mi o to, że 3 mapa to D2 czyli bardziej skillowa mapka niż drużynowa, Dust 2 jest w miarę randomową mapą. Nie twierdzę, że Team Liquid ogarnie dusta na lajcie jak to robią teraz na Cobble, ale ze względu na dużą randomowość Dusta 2 na pewno nie opłacało sie grac Navi po 1.25.
 
nezus 3,1K

nezus

Użytkownik
Smutno troche bo to co grali virtusi.. Może to ostatnia zwyżka formy w ich karierze chciałbym aby wygrali coś tak wielkiego jak esl one.. I porażka po dogrywce zważając jak trudno było przejść półfinał boli jeszcze bardziej.. Mam nadzieję, że forma utrzyma się to majora to by było piękne zwieńczenie ich karier
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Niestety Virtus Pro przegrał finał z NaVi 2:1, (16:3 Cobblestone , 8:16 Train,17:19 Mira) zdobywając tym samym 2 miejsce i inkasując 50000$. Szkoda bo było bardzo blisko, a po takim półfinale i comebacku tym bardziej szkoda tej dogrywki z navi na mirage&#39;u.
Podsumowanie turnieju:
1. Natus Vincere $125,000
2. Virtus.pro $50,000
3-4. Liquid $25,000
3-4. SK $25,000
5-6. fnatic $8,500
5-6. OpTic $8,500
7. Astralis $5,000
8. G2 $3,000
MVP Turnieju: S1mple z zespołu Natus Vincere (NaVi)
Gratuluję wszystkim osobom dobrych analiz oraz typów, kontynuujemy w innym temacie ????
@Edit
Tutaj chyba najlepsza akcja wczorajszego finału. Szczena leży na ziemii do tej pory ^^
https://www.youtube.com/watch?v=qLVIgyrRk28
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom