>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

ET 2 - Rotterdam Open (18.07-21.07.13)

Status
Zamknięty.
psotnick 849,1K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Mark Selby v Mark Williams
Typ: Mark Selby @ 1.666 sportingbet ⛔ 3-4

No i jakoś dotrwaliśmy do finału Rotterdam Open. Koniec końców o tytuł powalczą uznane firmy, choć niewiele brakowało, żeby finał miał zupełnie inny skład. W półfinałach obaj Markowie musieli się borykać się na pełnym dystansie z będącymi objawieniem tego turnieju Gilbertem i Wilsonem. Zwłaszcza Walijczyk musiał wznieść się na wyżyny swoich umiejętności, by odwrócić mecz Wilsonem (z 1-3 na 4-3), w czym pomógł mu trochę brak doświadczenia rywala. Selby też zaliczył mały falstart w dwóch pierwszych frejmach z Gilbertem, ale bardziej wynikało to gł ówn ie ze świetnej postawy rywala. Za to kiedy tylko wyrównał na 2-2, było już wiadomo, że finał jest jego. W finale mocnym faworytem wydaje się być Selby, w drugiej połowie półfinału widzieliśmy już jego normalny i wysoki poziom gry, który może być nie złapania przez Williamsa. Walijczyk ciągle groźny między czerwonymi, ale popełnia zbyt dużo błędów, a te Selby umie wykorzystać jak mało kto. Jeśli dodać do tego, że ma bardzo korzystny bilans z Williamsem, to jego wygrana stanie się jeszcze bardziej uprawniona. Selby wygrał 4 ostatnie pojedynki, zwykle bardzo wyraźnie, dlatego spodziewam się, że dzisiaj ta seria jeszcze się wydłuży.
e: dziwny f inał, ch ł opaki chyba spieszyli się na ostatni samolot na Wyspy , bo wyglą dało to prawie jak gra treningowa, bardzo rzadko grali odstawne , wb ija li prawie wszystko i dzięki temu 7 frejmów pograli w nieco ponad półtorej godziny.. . Trochę nie tego si ę spodziewałem, ale trudno. Cały turniej bardzo fajny i nawet udało się z niego wyjś ć na plusie ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Zwycięstwo w turnieju ET 2 Rotterdam Open: Stephen Maguire kurs 19 Marathon⛔ O co chodzi? Już mówię. Stephen &quot;zgred&quot; Maguire będzie tym turniejem debiutował w tym sezonie. Ostatni raz widzieliśmy go na MŚ gdzie odpadł w pierwszej rundzie z Poomjaengiem o czym za pewne każdy pamięta. No więc dlaczego miałby tu wygrać albo chociaż zrobić surebeta? Ja to widzę tak: Stephen jest świetnym zawodnikiem i tak od razu nie zapomni jak się w snookera gra. Na MŚ oczywiście pokpił sprawę ale to trochę inna bajka, inna presja, inny dystans, inne wszystko. Sprawa druga to fakt, że to jego pierwszy oficjalny mecz (turniej) w tym sezonie. Myślę, że skoro postanowił wystartować od takiego nie da się ukryć słabszego turnieju to ma z nim związane jakieś plany bo wątpię, żeby się fatygował po to, żeby celowo przegrać w jakieś początkowej fazie. Pamiętać też należy, że Maguire świetnie sobie radzi na krótkich dystansach (spowodowane to jest pewnie tym, że przeciwnik nie zdąży wyprowadzić go z równowagi;]) Przed Mistrzostwami Świata wygrywał wiele meczy w Championship League, wygrał też Welsh Open w lutym także ta wysoka dyspozycja była stosunkowo niedawno. Tutaj patrząc na drabinkę w pierwszej rundzie ma Seana O`Sulivana, w drugiej pewnie Burdena, dalej Hamilton lub Lisowski czyli póki co wszystko chłopaki do przejścia no i na koniec (jak to się nazywa) sekcji pierwszej raczej na pewno Higgins. Po połączeniu z sekcją drugą jest w najgorszym razie Fu a dalej to już nie ma co sięgać bo jeśli dojdzie do tego etapu to już będzie dobrze. Zachęca mnie przede wszystkim wysoki kurs, z którego jeśli tylko Maguire będzie grał na swoim poziomie surebeta zrobić nie będzie problemu. Myślę, że odpoczynek na początku sezonu pozwoli Stefanowi wejść z rozmachem do gry
Typ na minus ale kto pograł (wiem, że nikt) to po wygranej z Higginsem można było już spokojnie kontrować z zyskiem, choć niestety nie tak dużym jak zakładałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +39
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom