>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euro Cup 2013/2014

Status
Zamknięty.
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
Nie moge ogarnac cytowania na kkm, wiec bez tego. Przepraszam.
Suchyyyy z Lyonem to ja bym uważał, po pierwsze w tym sezonie nie wygrali żadnego meczu jeszcze, po drugie grali mecz w poniedziałek, którym była dogrywka, tak więc dzień przerwy może być mało. Co do słoweńców to owszem skład w przebudowie, ale w ost meczu ligowym z Belgradem pokazali pazur i przegrali zaledwie 1 punktem, także ja osobiście bym ich nie przekreślał i ja zagrałem +7,5 punkta po kursie 1,65 w kierunku słoweńców
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Nie moge ogarnac cytowania na kkm, wiec bez tego. Przepraszam.

Suchyyyy z Lyonem to ja bym uważał, po pierwsze w tym sezonie nie wygrali żadnego meczu jeszcze, po drugie grali mecz w poniedziałek, którym była dogrywka, tak więc dzień przerwy może być mało. Co do słoweńców to owszem skład w przebudowie, ale w ost meczu ligowym z Belgradem pokazali pazur i przegrali zaledwie 1 punktem, także ja osobiście bym ich nie przekreślał i ja zagrałem +7,5 punkta po kursie 1,65 w kierunku słoweńców

No i wszystko ok ???? Zagraj sobie handi na słoweńców a Mjar~~ na Bonn i git ???? Wieczorkiem zobaczymy jaki będzie przebieg i wynik spotkania. No offense ????
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Valencia Basket (-13) - Ulm @ 1.88 Betsson ✅


O Valenci miałem już okazję pisać przed spotkaniem z Lagun Aro, które wygrali wysoko 87:58. Nadal podtrzymuję dobre zdanie o tej ekipie. Wszystko funkcjonuje bardzo dobrze. W meczu z Lagun Aro z dobrej strony pokazał się ukraiński center Lishchuk, świetny mecz zaliczył również Bojan Dubljevic. W sumie to cała drużyna zagrała na swoim poziomie i efekty widać było po wyniku. Ich dzisiejszy rywal - Ulm nie wygląda najgorzej. Całkiem dobre występy w lidze niemieckiej ale jak dla mnie to nie ten poziom co hiszpańska ekipa. Dlatego też myślę, że zakończy się to wysokim zwycięstwem gospodarzy, którzy wyglądają mi po prostu na znacznie lepszą drużynę. Dodatkowo są ostatnio w dobrej formie i nie sądzę aby doszło do jakiejś niespodzianki.
 
grabowski 36

grabowski

Użytkownik
No i wszystko ok ???? Zagraj sobie handi na słoweńców a Mjar~~ na Bonn i git ???? Wieczorkiem zobaczymy jaki będzie przebieg i wynik spotkania. No offense ????
Gratuluje, ale nie da się ukryć, że nie wiele się pomyliłem, ba, byłem bliżej z 55-56 zrobiło się 64-56... Szkoda, obaj mogliśmy być zadowoleni, a tak jest tylko jeden z nas ;)
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Radnicki Kragujevac - Spartak Petersburg
Radnicki Kragujevac @ 1.60 ✅ by Unibet
O Petersburgu już tyle razy pisałem, że nie ma sensu znowu. Na poprzedniej stronie macie.
O Radnickach też pisałem przy okazji meczu towarzyskiego.
Radnicki u siebie w tym sezonie
8 października - 75-55 vs Siroki
23 października - 92-89 vs Bisons
26 października 81-66 vs Ljublana
Trzy wygrane. Jedynie szalone Bizony ich lekko postraszyły. Do tego dodajemy mecze wyjazdowe, gdzie rozbili Cibone, przegrali wysoko z Crveną, minimalnie przegrali z Panioniosem i wygrali z Igokeą. No i mamy obraz zespołu, który gra po prostu dobrze.
Petersburg u siebie (albo na neutralnym ;)) jeszcze może jakąś nadzwyczajną ambicją nadrabiać braki umiejętności, ale na wyjazdach i to takich jak jutro nie powinni być groźni.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Gravelines Dunkierka - Dexia Mons Hainaut
Mons +13.5 @ 1.90 ⛔ by Marathon
Ok. Dunkierka wygrała z Bonn. Nawet szczęśliwie pokryli handicap. Ale jak się bliżej przyjrzeć, to widać, że zagrali tam jedną, bardzo mocną drugą kwartę (28-12) dzięki której udało się wygrać ten mecz.
Co nie zmienia faktu, że problemy, o których pisałem nadal były widoczne.
18/45 za dwa w tym meczu.
7/24 za trzy.
I znowu tylko 9 asyst.
Tak naprawdę ktoś zapyta jakim cudem oni wygrali z takimi słaby statystykami? Ano trzeba dodać jeszcze 17/22 z linii rzutów wolnych i widać gdzie mieli przewagę.
No ale pocieszyli się z wygranej. Przyszła liga i kolejna żałosna porażka. Tym razem z Nancy 64-76. I znowu słabo w ataku - 18/44 za dwa.
Ok. Ta ekipa stara się nadrabiać obroną i robią to dobrze. Ale jak zespół, który nie ma ofensywy ma pokrywać takie handicapy?
Dexia jak to oni. W lidze sobie wygrywają większość meczów. W Eurocup falstart z Zaragozą, a później bardzo fajny mecz z Romą, gdzie długo utrzymywali się z przodu, ale po słabszej II połowie przegrali.
Zastanawiałem się czy brać over 66.5 pkt Mons czy handi i ten handicap wydaje się pewniejszy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Radnicki - St. Petersburg 2 2,52 2/10 ⛔
Spore kursy, spodziewalam sie raczej 1,8-1,8. Poczatkowo bylo na Rosjan 2,0 w bet365, teraz ladnie uroslo i pinnacle daje az 2,52. Ciezko tu wskazac faworyta, sklad gospodarzy mocno przecietny Mladjan, Dimic, Marinovic, Balmazovic, Kalinic i Jovic krajowi zadne figury, obcy to Yarou i Seeley. Poza Mladjanem to wszyscy roczniki 89 90, Lesic 88. Oni faworytami zdecydowanymi z St.Petersburgiem? No nie bardzo. Spartak mocno zmieniony, dream team to nie jest ale maja kilku graczy na wysokim poziomie np. Jared Homan, Donnie McGrath, Steven Burtt. Krajowi Yakovenko, Korolev, Surontsev. Lawka krotka i moze stad te kursy. No to jest takie 50 na 50.
 
K 3

klaudpatr

Użytkownik
Nie interesuje się piłką koszykową ale chciałbym zapytać co myślicie o graniu powyżej 144.0 pkt w meczu Radnicki-St.Petersburg ? czy wogóle takie granie ma sens i czy jest opłacalne?
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Gravelines Dunkierka - Dexia Mons Hainaut
Mons +13.5 @ 1.90 by Marathon

Ok. Dunkierka wygrała z Bonn. Nawet szczęśliwie pokryli handicap. Ale jak się bliżej przyjrzeć, to widać, że zagrali tam jedną, bardzo mocną drugą kwartę (28-12) dzięki której udało się wygrać ten mecz.

Co nie zmienia faktu, że problemy, o których pisałem nadal były widoczne.
18/45 za dwa w tym meczu.
7/24 za trzy.
I znowu tylko 9 asyst.
Tak naprawdę ktoś zapyta jakim cudem oni wygrali z takimi słaby statystykami? Ano trzeba dodać jeszcze 17/22 z linii rzutów wolnych i widać gdzie mieli przewagę.

No ale pocieszyli się z wygranej. Przyszła liga i kolejna żałosna porażka. Tym razem z Nancy 64-76. I znowu słabo w ataku - 18/44 za dwa.

Ok. Ta ekipa stara się nadrabiać obroną i robią to dobrze. Ale jak zespół, który nie ma ofensywy ma pokrywać takie handicapy?

Dexia jak to oni. W lidze sobie wygrywają większość meczów. W Eurocup falstart z Zaragozą, a później bardzo fajny mecz z Romą, gdzie długo utrzymywali się z przodu, ale po słabszej II połowie przegrali.

Zastanawiałem się czy brać over 66.5 pkt Mons czy handi i ten handicap wydaje się pewniejszy.
Wygląda dobrze, bo gospodarze będą mieli spory problem zkontuzjami w swoim zespole ????
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Wydaję mi się że jednak mimo wszystko Radnicki✅✅✅ dziś wygra. W tych terenach zawsze ciężko się gra i wydaje mi się że duże znaczenie może mieć wlasna hala.
Od siebie dodałbym:
Gravelines - Dexia Mons Gravelines -8.5 pkt 2.20✅✅✅
Kalev - Unics Kazan / Unics - 10,5 pkt 1.65 72:81⛔ / 1 jeb...ny kosz ku...wa mać ...
Paris - Ulm / Ulm + 6.5 pkt 1.65✅✅✅
Alba - Khimki Yuhzny Khimky win 1.35✅✅✅
Sassari - Chalon Sassari win 1.25 ✅✅✅
Bilbao - Spirou / Bilbao - 10.5 pkt 1.65✅✅✅

Wszystkie kursy z toto-mixa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
dwill 620

dwill

Użytkownik
Otrzymane punkty reputacji: +7
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Przestałem wierzyć w ten świat. Le mans 59:45 outscore 11:0 4 kwarta i jakieś czeskie chłopaczki wrzucaja im 16 osobistych pod rząd i doprowadzają do dogrywki. Skończyły mi się nerwy.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
rogz166 514

rogz166

Użytkownik
Typy za stawkę 1/10 wysokie kursy na dzisiaj.

Hapoel- Khimki Typ 2 – 10 pkt (2,68)⛔⛔⛔

Mecz który będę miał okazje obejrzeć (Eurosport2) zobaczymy co tam będzie się działo.
Rosjanie po początkowym falstarcie chyba złapali swój rytm, jeżeli zagrają na swoim poziomie i potencjale nie powinni mieć problemów nawet z tymi handi.

4 pkt do zaliczenia kompletu typów w Eurocupie, szkoda.Rosjanie, znacznie słabsi niż w poprzednim sezonie, odeszło tylko dwóhc graczy Planinic i Fridzon ,a przyszli niewiele gorsi zmiennicy?

Nizhny-Buducnost typ 1 – 8 pkt (2,18 bet365)✅✅✅

Czarnogórcy grają kiepsko na wyjazdach , niby ekipa solidna ale patrząc po wynikach to zdecydowanie u Siebie, dzisiaj ciężki teren w Rosji.

Banvit-Skopje 1 – 20,5 pkt (3,00 WilliamHill)
✅✅✅

Liczę na powtórkę Banvitu z 1 kolejki ,rywal na podobnym poziomie.

PAOK -Kolejllier Typ 2 (3,50 bet365)
✅✅✅

Zdecydowanie polowanie na niespodzianek, kurs mega kuszący a o Paoku sporo tutaj było napisane.
PAOK to frajerzy dnia. 4 q 25-14 w plecy, a run koncówka 3q +początek 4 q 20-0 dla Kolejller,to sie nazywa sfrajerzyć spotkanie w jedną kwarte.

Cibona – Artland Typ: 2 (3,50 bet365)✅✅✅

2 ekipy które grają dziwnie i bardzo w kratkę. Moim zdaniem po takim kursie warto spróbować Niemców. Bo 1,3 na Chorwatów jest mocno zaniżony na pewno nie sa taki faworytem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Pare moich typów na dziś , może dzisiaj będzie troche więcej szczęścia niż tydzień temu:

Cantu - Nymburk / Cantu -6,5 pkt 1.85✅✅✅

Cantu to chyba najlepsza drużyna z tej grupy. Widać że z meczu na mecz grają coraz lepiej i sie rozkręcają. W ostatnim meczu rogromili u siebie Oostende. Nymburk dosyć solidny , licze że dziś dostaną te ~~ 10 pkt z Cantu. W ostatnim meczu odrobili strate - 14 pkt w ostanich 6 minutach meczu i doprowadzili do dogrywki z Le Mans. Nie wiem czy to oni zagrali tak świetnie ale bardziej wydaje mi się że to Le Mans za bardzo się rozluźniło...

Koleijer - Novgorod / Novogrod win 1.85 72:73 ✅✅✅ a już rozliczylem jako minus ????

Novgorod ostatnio mnie zaskoczył pewnie wygrywając 20 pktrami z Buducnostem. Kolejiler przegrał już u siebie z Khimkami Yuzhny 25 pktami . W ostatnim meczu ostro dostawali w meczu z PAOKIEM i w sumie to nie wiem co się stało że byli w stanie odrobić taką stratę i w koncowce wygrać mecz. Kursy równe , dla mnie lepszym zespołem w tym pojedynku powinna być ekipa z Rosji,

Paok - Khimky Yuzhny / Khimky + 4,5 pkt 1.65⛔⛔⛔

Pierw męczarnie z Albą , porażka w &quot;wygranym&quot; meczu z Kolejiler. Dla mnie zwycięzcą tego meczu powinni być wciąż nie pokonani Rosjanie. Biorę ten mecz z lekką podpórką.

Spirou - Oldenburg / Oldenburg 1.55✅✅✅

Spirou wygląda tylko &quot;dobrze&quot; na papierze. Żadne dotychczasowe wyniki nie pokazują że są dobrą drużyną. Oldenburg ostatnio niezły come back w meczu z Cedevitą i zwycięstwo po dogrywce. Myślę że dzisiaj powinni sobie poradzić z belgami.

Besiktas - Panionos / Panionos + 9.5pkt 1.65⛔⛔⛔

Typ bardziej na przeczucie i wgląd w statystyki. Wszystkie 3 mecze turków to męczarnie i zwycięstwa lub porażki w końcówkach minimalną róznicą. Panionos fajnie wygląda i sobie poczynia w ostatnim czasie , licze że nie dostaną tutaj łomotu powyżej 10 pkt ~~

Bonn - Dexia Mons / Bonn - 8,5pkt 1.65✅✅✅

Bonn też wygląda jakby wchodził w ten prawidłowy rytm. Ostatnio zwycięstwo u siebie z Albą i Zaragozą czyli 2 dobre drużyny. Dziś słabiutka Dexia Mons której przegrywanie spotkań róznicą 20~~ pkt nie jest obce. Liczę dzis na podobny scenariusz.

Buducnost - Alba / Buducnost - 13.5 pkt 1.65⛔⛔⛔

W tym meczu liczę że Buducnost podrażniony ostatnią porażką z Novgorodem &quot;wyżyje&quot; się dziś na Węgrach. Dobry mecz zwycięski w lidze z euroligową Crveną pare dni temu. Alba jak najbardziej odpowiedni zespół żeby dostac dzisiaj łomot tymbardziej że Buducnost potrzebuję zwycięstw.

Wszystkie kursy z toto-mixa. Mam nadzieję że dzisiaj dopisze szczęście.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Powie ktoś coś na temat meczu Zaragoza - Roma? Na kogo by stawiał i czego taki duży kurs na gości? Z góry dzieki.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Chalon-Cedevita 1.8 Oddsring
kursik fajny. Chalon słabiutko, skład słaby, do zespołu dołączył skrzydłowy Joseph Kris, który w Nba rozegrał 6 meczy w barwach Bostonu. Po za tym jest Slaughter i nikt ciekawy. Cedevita musi wygrywać takie mecze jeżeli chce myśleć o awansie. Rywal naprawdę wygląda kiepsko. Skład szerszy i lepszy po stronie gości, gdzie największą gwiazdą jest Nolan Smith, zawodnik który 40 razy wybiegał na parkiet w tamtym sezonie w barwach Portland. (2.3 ptk). Uważam ze powinni dać radę, chalon strasznie żenujący w tym sezonie.
Do tego dwa Rosyjskie teamy: Nizhny i Khimki po 1.3.
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Roma - Bonn 1.57 3/10⛔
Roma 2-2, Bonn 2-2 mecz w Italii. Dopiero co Rome opisywalismy w temacie Lega A. Bardzo dobry obwod i gorzej pod koszem, tam tylko Eziuwku, Mbawke, Ignerski. Czym dalej kosz tym lepiej, strzlecy sa, jak idzie atak to naprawde stac ich na dobre zawody. Niemcy zawsze traktowali puchary dosc powaznie (Wlosi niekoniecznie) ale trzeba przyznac, ze sklad Bonnu wyraznie slabszy. Teoretycznie sklad ok ale diabel tkwi w szczegolach. Realnie tylko 5 cos gra a reszta sie nadaje do niczego. Veikalas, Jordan, Brooks, McLean i Zavackas. No to jest bardzo srednio. Oni kontra: Goss, Taylor, Ignerski, Mbawke, Hosley, Baron, Jones, DErole. Ja wyzej cenie graczy Romy.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
To tym bardziej nie ma centrow ale trzeba wziac pod uwage inne aspekty, Roma gra wlasnie obwodowymi, jesli Hosley przejdzie na 4 no to jest Jones 4 oraz na centrze Mbawke i Eziuwku. Po prostu oni dostana wiecej minut i tak naprawde czterech na 4-5 jest wiec to minimum spelnione. Gdyby Bonn mial wymiataczy pod koszem to ok ale oni tez w tym elemencie sa ciency. McLean, Zavackas... Goffney mimo cm gra dalej od kosza, zreszta Zavackas tez lubi stac na linii za trzy. Looby Wachalski slabi.
PS. Po przemysleniu dorzuce nawet Roma -4.5 pkt. 190 1/10 b365 ⛔
Poczatek 11-0, a potem -18 dziwny mecz.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom