>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2011 - kobiety - Polska

Status
Zamknięty.
F 3,5K

fanatyk_1984

Użytkownik
Łotwa-Chorwacja 1 1.45 3/10 Tobet 15:30 ⛔ 75-84
Walka o 5 miejsce ktore daje szanse na gre w IO.Stawka pojedynku jest odpowiednia wiec o odpuszczniu nie ma mowy.Wg mnie Lotyszki maja lepsza ekipe od Chorwatek.Wczoraj Chorwatki dostaly lanie od Czeszek.Wiadomo Lotyszki nie ta klasa co Czeszki ale tez nie ma miedzy tymi zespolami az takiej przepasci.Warto dodac ze oba zespoly juz sie spotkaly na tych mistrzostwach grajac w grupie i Lotyszki wygraly 67-61.W ekipie Chorwacji w tamtym meczu kontuzji doznala Ana Lelas i dzis raczej tez nie zagra.
GL
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Chorwacja - Łotwa 1.45
Gamebookers
6/10
Chorwacja - Łotwa -4.5 1.85
Bwin
3/10
To jest nadal walka o 5 miejsce, czyli o udział w kwalifikacjach do IO. Jest więc o co walczyć. Obie ekipy grały wczoraj swoje mecze. Łotyszki szybciej, więc miały więcej czasu na odpoczynek. W obu ekipach liderki zagrały duże minuty. Więc tutaj lekki handicap w stronę Łotwy. Personalnie Łotwa mocniejsza. Chorwatki na obwodzie mają tylko Mandir, Łotwa Babkine, Basko i Karkline. Pod koszem Chorwatki wyglądają lepiej, bo Ivezic, Sliskovic, Ivankovic. Ale Łotyszki też liche nie są pod tym względem. Tamane, Kublina, Jansone. Zwłaszcza ta pierwsza gra niezły turniej. Personalnie więc przewaga Łotwy wg mnie. A i forma po stronie Łotyszek mimo wszystko. Nie grają jakiegoś olśniewającego basketu, wczoraj bardzo średnio, ale nie było tak źle. Z Czarnogórą to samo i też wynik nie wygląda źle. Chorwatki niby ostatnio wygrały z Hiszpanią, ale to bardziej Hiszpanki się same zniszczyły. Popis Chorwatek był wczoraj z Czeszkami. Myślę, że dziś nie będzie aż takiej przewagi, ale wygrana Łotwy spokojnie.

A poza tym po tym jak widziałem co ostatnio Kulichova robiła pod koszem to jeszcze:

Tamane over 11 1.85
Betsafe
3/10



Łotwa + Francja + Czarnogóra 2.51
Gamebookers
6/10

Dużo zostało napisane już o meczach, dla mnie faworyci są bardzo klarowni, są 3 zespoły lepsze. O Łotwie sam pisałem już, zapomniałem wczoraj wrzucić analizę w ten temat, jest wyżej. Francja jest lepsza od nierównej Litwy, po której spodziewałem się ciut więcej przed mistrzostwami. Niemniej jednak win Francji jest sprawą dość oczywistą dziś. A Czarnogóra ciśnie fest w tych mistrzostwach i Turcja nie będzie stanowić żadnej przeszkody. Pojadą porządnie, jeszcze może coś o tym później.
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Ma ktoś jeszcze wątpliwości czy ta impreza jest poważna? Cała nadzieja we Francji dziś chociaż ja tu akurat widziałam Litwe z szansami na awans ale teraz to sama nie wiem 3/3 dogi dziś? Aż ciężko uwierzyć.

Mocna Łotwa grając mecz o coś nie ma żadnych szans z Chorwacją, która bez 2 liderek wygrywa zdecydowanie było nawet 76 56. Czarnogora grajaca niesamowicie w Polsce nie ma zadnych szans po przerwie z przecietna Turcją. Skerovic &amp; Dubljevic &amp; De Forge dały popis nieskuteczności.

Nie ma już Hiszpanii, odpadła Czarnogora, Lotwa przegrala mecz o 5 miejsce, w polfinale ME Turcja. Zabawne. Nawet osobie ktora nie nazywa kosza kobiet sportem nie przyszlo do glowy, że będa az takie cuda.

Przedluzone handi na Litwe 9 w grze ale mysle, ze nie bedzie 3 doga wiec moze Francja to wygrac chociaz patrzac na ich postawe z Czarnogora czy Polska to ciezko uznac, ze te babki zyja z grania w kosza bo poziom prezentuja gorszy niz male dzieci biegajace po ulicach Ameryki.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mocna Łotwa grając mecz o coś nie ma żadnych szans z Chorwacją, która bez 2 liderek wygrywa zdecydowanie było nawet 76 56. Czarnogora grajaca niesamowicie w Polsce nie ma zadnych szans po przerwie z przecietna Turcją. Skerovic &amp; Dubljevic &amp; De Forge dały popis nieskuteczności.

To Pavetic i Lokas są liderkami Chorwacji:?:
Pierwsze słyszę.


A faceci zawsze grają na niezmiennej, zajebistej skuteczności, nie mają przecież gorszych spotkań. Zawsze ten sam zajebisty poziom. No bo w końcu to faceci i poważne granie.

Jak uważasz, że Francuzki grają gorzej niż dzieci w Ameryce, to ciekawe jak nazwać to co dzieje się na meczach PLK (przez jedno K).

Jak Ci tak się nie podoba ten turniej to po cholere go śledzisz, po co oglądasz te spotkania:?:
 
elwis1 0

elwis1

Użytkownik
Postawiłem dzisiaj na mecz Czarnogóry sugerując się typami innych i źle zrobiłem. Chociaż to moja wina, bo sam to obstawiłem. Przez cały mecz cały drżałem o wynik. Bardzo duża ilość błędów z każdej ze stron. Turczynki trafiały dużo razy za 3, czym nabijały punkty, były o wiele szybsze od przeciwniczek. Ta bezradność ze strony Czarnogóry, nie wiem jak ona mogła być faworytem.
Francja to samo, oglądałem mecz z Polską kawałek i ledwo co wygrały. Nie zdziwie się jeśli przejdą Litwinki, a Czeszki wygrają z Rosjankami.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
To Pavetic i Lokas są liderkami Chorwacji
Ciekaw jestem wracając do tematu Bibrzyckiej co mi powiesz na brak Lampego. Żadne osłabienie prawda ?? ;) Na pewno łatwa dziura do załatania :] Bibrzycka dla kadry kobiet jest tym czym Lampe czy Gortat dla mężczyzn. Po prostu się ośmieszasz twierdząc, że kadra nie byłąbya lepsza z Bibą w roli głównej i taką formą jaką miała przed ciążą.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Ciekaw jestem wracając do tematu Bibrzyckiej co mi powiesz na brak Lampego. Żadne osłabienie prawda ?? ;) Na pewno łatwa dziura do załatania :] Bibrzycka dla kadry kobiet jest tym czym Lampe czy Gortat dla mężczyzn. Po prostu się ośmieszasz twierdząc, że kadra nie byłąbya lepsza z Bibą w roli głównej i taką formą jaką miała przed ciążą.

Nie mówię, że nie byłaby lepsza, tylko mówiłem, że gdyby poczynić odpowiednie przygotowania pod tym względem, to dałoby się wyćwiczyć takie zagrania, że ciężar gry zostałby tak rozdysponowany na inne zawodniczki, że braku Biby nie byłoby widać, a to różnica.

Stwierdziłem, że nie jest powiedziane, że kadra na pewno wypadłaby lepiej, co Ty twierdzisz. I dalej się tego trzymam, bo wg mnie sama obecność Bibrzyckiej, przy tak grającej reszcie nie zmieniłaby wiele. Jeżeli dziewczyny nadal grałyby tak jak grały to nie wypadłyby lepiej.

Ty twierdzisz, że brak Bibrzyckiej to było największe osłabienie z możliwych, a ja twierdzę, że największym osłabieniem z możliwych było to, że dziewczyny nie wiedziały co mają robić albo nie chciały realizować założeń trenera. Tak czy siak wina kołcza i to on był moim zdaniem naszym największym osłabieniem. Bo to, że mamy zawodniczki jakie mamy to wiadomo nie od dziś, ale rolą Maciejewskiego było wyciągnięcie z tych dziewczyn 120% i wykorzystanie tego, że mamy u siebie EuroBasket. Wyciągnął z nich może z 60%. Chorwatki na przykład też nie mają jakichś wirtuozek, taka Mazic, która jest jedną z wiodących postaci Chorwacji nie przebiła się w Toruniu. A mimo to Chorwatki były zgrane, wiedziały co robić i widzisz jak wyszło. Trener dał ciała moim zdaniem i tyle, i uważam, że to było naszym najwięszym osłabieniem, a nie brak Biby.

Co do Lampego nie mam zamiaru dyskutować, bo to nie temat na dyskusję o męskim koszu.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka, ME kobiet
Spotkanie: Litwa - Czarnogóra
Typ: 1
Kurs: 2,30
Bukmacher: Bet365

Analiza:
Czas dobrej gry Czarnogóry w tych mistrzostwach chyba już dobiegł końca. Jednak nie ma się co dziwić - grając praktycznie siedmioosobowym składem trzeba w końcu &quot;złapać zadyszkę&quot;. Czarnogóra wygrała wszystkie poprzednie mecze, a tu nagle porażka z Turcją, która teoretycznie nie powinna była znaleźć się w ćwierćfinale. Ta porażka nie była efektem rewelacyjnej gry Turczynek, wręcz przeciwnie. W pierwszej połowie tureckie koszykarki miały olbrzymie problemy z trafianiem do kosza i pomagały im tylko rzuty trzypunktowe. Do przerwy zdobyły zaledwie 24 punkty. Jednak Czarnogóra nie była w stanie wykorzystać słabej gry rywalek i na przerwę schodziła z zaledwie trzypunktowym prowadzeniem. W drugiej połowie Turcja zagrała lepiej, częściej trafiała za 2 pkt., a zmęczenie w ekipie Czarnogóry coraz bardziej dawało o sobie znać, czego efektem były proste straty piłki, brak skuteczności, później rzuty z nieprzygotowanych pozycji spowodowane chęcią jak najszybszego odrobienia strat. Mówiąc w skrócie, gra Czarnogóry się posypała i nie spodziewam się dziś znacznej poprawy, głównie ze względu na przemęczenie, ale też słabe morale. Postawmy siebie w sytuacji Czarnogóry: wygrywamy wszystkie mecze, wszystko idzie lepiej niż można by było sobie to wyobrazić, w ćwierćfinale dostajemy prezent w postaci meczu z chyba teoretycznie najsłabszą Turcją, kontrolujemy to spotkanie i wydaje się, że półfinał mamy jak w banku, a tu nagle gra zaczyna się nie kleić, rzuty nie wpadają do kosza, jak zwykle i nie jesteśmy w stanie nic na to poradzić, zmęczenie daje znać o sobie coraz bardziej. Trudno w takiej sytuacji &quot;zebrać się do kupy&quot;, zapomnieć o tym niepowodzeniu i zacząć grać jak wcześniej. Mogło być też tak, że Czrnogóra sama wytworzyła na sobie presję tymi nieoczekiwanymi zwycięstwami, wszystkie zawodniczki miały świadomość, że MUSZĄ wygrać i zwyczajnie nie poradziły sobie z tym. Meczów Litwy nie oglądałem, ale widać po wynikach, że Litwa jest dobrze przygotowana do tych mistrzostw. Litewskie zawodniczki potrafią się zmobilizować na ważne mecze - wygrały z Rosją, rozgromiły Białoruś, nieznacznie przegrały z Czeszkami. Wczoraj uległy Francuzkom, chociaż do pewnego momentu prowadziły, jednak Francja stanęła na wysokości zadania i pokazała swoją klasę. Morale koszykarek Litwy jest na pewno większe. Miały świadomość, że nie były faworytkami, dzielnie walczyły, jednak to nie wystarczyło, ale myślą pewnie: ok, w porządku, mamy mecz z Czarnogórą i jeśli zagramy tak, jak wczoraj, to wygramy, głowa do góry i walczymy dalej&quot;. Po wczorajszym meczu Czarnogóry od razu pomyślałem, że trzeba w następnym meczu stawiać przeciwko nim. Nie spodziewałem się tak wysokiego kursu na Litwę, sam wystawiłbym nie więcej niż 1,50. Korzystam więc z okazji, myślę że warto.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Danilochkina over 11 1.85 ✅
Fonbet
5/10

Elena to dla mnie takie trochę odkrycie tych mistrzostw. Nie znałem jej za bardzo wcześniej, kojarzyłem, że grała coś w CSKA, ale tam grała jakieś bardzo małe minuty i miała staty na poziomie 1 punktu itp. Dobra juniorka, ale to wiadomo, że jeszcze nic nie znaczy. A tutaj wyrosła na podstawową strzelbę Rosjanek. Wobec słabszej dyspozycji niektórych koleżanek dostaje z meczu na mecz coraz większe minuty i spełnia oczekiwania. Średnia 12.6, 50% za 3, 41.4% za dwa. Niezłe statystyki. Dziś powinna znów powalczyć o sporo punktów. Na pewno będzie obrona Łotwy skupiona bliżej kosza, bo przecież Stepanova, Osipova, Abrosimova to naprawdę porządne zawodniczki. Rosja gra sporo pod kosz, więc trzeba będzie trochę porozrzucać obronę rzutami dystansowymi. Elena się do tego nadaje. Wgl dziś pewnie znów dostanie 25-30 minut, więc czasu na punkty sporo.

Danilochkina over 12 1.85
Fonbet
6/10

W meczu z Czeszkami ostatnio 16 punktów, z Brytyjkami 16, z Łotwą (analiza wyżej) 18 punktów. Dziś nie będzie inaczej i Elenka znowu sporo rzuci.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Osipova over 7 zbiórek 1.85
Betsafe
3/10

Lekko tak, Osipova to inteligentna zawodniczka, dobrze się ustawia do zbiórki. Może nie punktuje za dużo, ale jeżeli chodzi o zbieranie piłek, to jest naprawdę dobra.


Stepanova over 12 points 1.85
Betsafe
3/10

Masza kozaczy pod koszami, więc stawiam, że 12 rzuci.


Wybaczcie, że krótko, ale czasu brak.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
dałoby się wyćwiczyć takie zagrania, że ciężar gry zostałby tak rozdysponowany na inne zawodniczki, że braku Biby nie byłoby widać, a to różnica.
Po prostu śmieszne. Człowieku czy Ty wiesz jak dobrą koszykarką jest Bibrzycka ?? Kim Ty chcesz ją zastąpić ?? Niech dotrze do ciebie, że to zdecydowanie najlepsza obecnie koszykarka i po prostu niemożliwym jest jej zastąpienie nawet 554 różnymi schematami.
Stwierdziłem, że nie jest powiedziane, że kadra na pewno wypadłaby lepiej, co Ty twierdzisz. I dalej się tego trzymam, bo wg mnie sama obecność Bibrzyckiej, przy tak grającej reszcie nie zmieniłaby wiele. Jeżeli dziewczyny nadal grałyby tak jak grały to nie wypadłyby lepiej.
Tak i nadal twierdzę, że wypadłaby lepiej, bo Bibrzycka to europejska czołówka. Nie twierdzę, że zdobyłyby podium, bo to nie realne, ale byłaby duża - bardzo duża szansa, że zagrałyby lepiej, bo gorzej już się nie da. Po prostu brniesz w ślepo i nie chcesz przyznać, że z najlepszą polską koszykarką w składzie szanse w każdym meczu byłyby większe. To jest tak oczywiste, że aż się dziwię, że nadal piszę w tej sprawie.
Trener dał ciała moim zdaniem i tyle, i uważam, że to było naszym najwięszym osłabieniem, a nie brak Biby.
Ja nie chwalę Maciejewskiego i widać, że zawalił, ale akurat poruszyłem temat Biby więc nie interesuje mnie w tym momencie Maciejewski.
Co do Lampego nie mam zamiaru dyskutować, bo to nie temat na dyskusję o męskim koszu.
Że co ?? Co za różnica ?? Przecież ustawimy 150 różnych schematów i braku Lampego nawet nie zauważymy !!
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Po prostu śmieszne. Człowieku czy Ty wiesz jak dobrą koszykarką jest Bibrzycka ?? Kim Ty chcesz ją zastąpić ?? Niech dotrze do ciebie, że to zdecydowanie najlepsza obecnie koszykarka i po prostu niemożliwym jest jej zastąpienie nawet 554 różnymi schematami.

Zapewniam Cię, że więcej razy w tym sezonie widziałem jej mecze niż Ty.

Koszykówka jak każdy sport zespołowy ma to do siebie, że brak indywidualności da się nadrobić zespołowością. Tyle, że zespołowość musi być, nie tak jak w przypadku naszej kadry. Ile to już zawodników i zawodniczek było niezastąpionych w historii sportu:?:


Ja nie chwalę Maciejewskiego i widać, że zawalił, ale akurat poruszyłem temat Biby więc nie interesuje mnie w tym momencie Maciejewski.Że co ?? Co za różnica ?? Przecież ustawimy 150 różnych schematów i braku Lampego nawet nie zauważymy !!
A ja nie poruszałem tematu Lampego, więc nie interesuje mnie w tym momencie Lampe.
Jakbyś nie umiał czytać to nazwa tematu - Mistrzostwa Europy w koszykówce kobiet - Polska 2011.
Mam nadzieję, że ogarniesz dlaczego Lampe tu nie pasuje.



A wgl to powiedz ile meczów Biby z tego sezonu widziałeś, skoro twierdzisz, że była w tak dobrej formie:?:
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Koszykówka jak każdy sport zespołowy ma to do siebie, że brak indywidualności da się nadrobić zespołowością. Tyle, że zespołowość musi być, nie tak jak w przypadku naszej kadry. Ile to już zawodników i zawodniczek było niezastąpionych w historii sportu
No i na koniec - no i co ma piernik do wiatraka ?? Gó*** nadrobisz nie mając dobrych zawodniczek. Kim Ty chcesz chłopcze raz jeszcze pytam zastąpić Bibrzycką ?? 178 ilością schematów i zespołowością ?? Ponawiam pytanie - może wreszcie zrozumiesz i przyznasz się, że brniesz w nieznane. Lampego też chcesz zastąpić zespołowością ?? ???? Po prostu nie rozumiesz idei koszykówki, gdzie brak największych gwiazd danej drużyny to potężne osłabienie, ale dyskusje uważam z Tobą Panie Olo za zakończoną. Serdeczne pozdrawiam.

dawczan nie ironizuj... chcesz dyskutować to proszę rób to w sposób, który nie ujmuje szacunku
drugiej osobie, tym bardziej, że schodzicie z merytoryki na wycieczki osobiste, takie posty będą usuwane.
pozdr,
Baqu




Masz, kawałek posta Ci zostawiłem, bo byś krzyczał zaraz, że usuwają.
Jak nie widziałeś żadnego jej meczu, to Ty gó*** wiesz jak grała. Nie twierdzę, że Biba słaba, ale Ty najwidoczniej żyjesz cały czas sławą Biby sprzed kilku lat, bo to już nie jest to samo co kiedyś. A jak chcesz sobie po cyferkach oceniać zawodniczki to Żurowska jest lepsza od Montanany, Osipovej i Veseli, Monica Wright prawie nie różni się od Angel, Bjelica to ten sam poziom co Gruda, no już nie mówiąć o tym, że Olivia Tomiałowicz bije na głowę Nevlin, która w ekipie Turcji jest 2-3 opcją strzelecką.
Olo
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Łotwa - Litwa
over 134.5 1.95
Pinnacle
4/10

Mecz o nic, więc nie będzie takiego ciśnienia, zwłaszcza w obronie, będzie większy luz. 135 punktów to nie jest tak dużo, więc myślę, że pokryją to spokojnie.


Valentiene over 6 1.85
Fonbet, Betsafe
4/10

Tylko w jednym meczu zeszła poniżej 6 punktów, z Francją. Tak regularnie 6, a z Białorusią 11. Dziś koniec Euro, mecz już o nic, myślę, że zawodniczki będą bardziej rozluźnione, zwłaszcza w obronie. Bo nie ma już ciśnienia takiego, 7 czy 8 miejsce, to już nie stanowi. W ataku sobie poszaleją dziś.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
03.07.2011, godz: 18-00
Koszykowka, mistrzostwa europy kobiet mecz o 3 miejsce
Francja-Czechy
Typ: -12,5 pkt Francja
Kurs: 3,45
Buk: Bet365
Analiza
Dzis w spotkaniu o trzecie miejsce mistrzostw europy rozgrywanych na naszym podworku nasze poludniowe sasiadki z Republiki Czeskiej spotkaja sie z Francuzkami. Nie watpliwymi faworytkami tego spotkania wydaja sie Trojkolorowe i tak rzeczywiscie jest. Dla Czeszek jest nie watpliwy sukces juz sam awans do czolowej czworki mistrzostw, jest to napewno swego rodzaju niespodzianki, gdyz malo ludzi stawialo czeszki na zawodniczki ktore beda bily sie o medale. Dla Francuzek jest to taki mecz pocieszenia. Francuzki mierzyly w polsce w zlote medale, nie udalo sie po porazce ze swietnie spisujaca sie Turcja. Czeszki chyba troche przeroslo juz to wszystko. W polfinale zostaly one rozbite przez Rosjanki roznica az 32 punktow! Nie watpliwie na papierze druzyna Franuzek wyglada duzo lepiej. Dlatego tez nie widze tutaj innego wyniku niz wysokie zwyciestwo Francuzek. Planem minimum Francuzek na ten turniej bylo zapewne zdobycie medalu. Dlatego tez dzis beda walczyc z calych sil o ten brazowy krazek. W obliczu tych aspektow nie widze szans Czeszek i stawiam na wysokie zwyciestwo Trojkolorowych.
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Danilochkina over 11 1.85 ✅
Fonbet
5/10

Elena to dla mnie takie trochę odkrycie tych mistrzostw. Nie znałem jej za bardzo wcześniej, kojarzyłem, że grała coś w CSKA, ale tam grała jakieś bardzo małe minuty i miała staty na poziomie 1 punktu itp. Dobra juniorka, ale to wiadomo, że jeszcze nic nie znaczy. A tutaj wyrosła na podstawową strzelbę Rosjanek. Wobec słabszej dyspozycji niektórych koleżanek dostaje z meczu na mecz coraz większe minuty i spełnia oczekiwania. Średnia 12.6, 50% za 3, 41.4% za dwa. Niezłe statystyki. Dziś powinna znów powalczyć o sporo punktów. Na pewno będzie obrona Łotwy skupiona bliżej kosza, bo przecież Stepanova, Osipova, Abrosimova to naprawdę porządne zawodniczki. Rosja gra sporo pod kosz, więc trzeba będzie trochę porozrzucać obronę rzutami dystansowymi. Elena się do tego nadaje. Wgl dziś pewnie znów dostanie 25-30 minut, więc czasu na punkty sporo.

Danilochkina over 12 1.85 ✅
Fonbet
6/10

W meczu z Czeszkami ostatnio 16 punktów, z Brytyjkami 16, z Łotwą (analiza wyżej) 18 punktów. Dziś nie będzie inaczej i Elenka znowu sporo rzuci.

Z Czeszkami Elena 18 punktów, z czego 16 do przerwy. Jest nie do zatrzymania i Turczynki też jej nie zatrzymają więc:

Danilochkina over 14 1.85
Betsafe
6/10
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Vardali over 10.5 1.95
Fonbet
2/10

Z meczu na mecz coraz lepiej, jak cała Turcja, ostatnie 3 spotkania to 13, 13 i 14 punktów. Dziś powinno być podobnie.


Viteckova over 4 zbiórki 1.85
Fonbet
3/10

Viteckova dostaje duże minuty i zbiera trochę, te 4 piłki na mecz to ma, rzadko mniej. Francuzki ostatnio bez formy, sporo pudłują, więc będzie co zbierać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 23

kajzer

Użytkownik
Rosja K - Turcja K

Typ:1
Kurs:1.20

Niestety mistrzostwa europy odbywające się w Polsce powoli zmierzają do końca już dziś wielki finał w którym dość niespodziewane zagra Turcja, której przeciwnikiem będzie Rosja, która z pewnością była przed turniejem w gronie faworytów do mistrzostwa. Oczywiście zdecydowanymi faworytkami tego meczu będą Rosjanki za które niestety bukmacherzy nie oferują zbyt wiele bo jedynie 1.20 ale myślę, że mimo wszystko warto ponieważ nie wyobrażam sobie, żeby Turczynki mogły sprawić kolejną sensację tym bardziej, że przeciwnik jest o wiele silniejszy niż Francja, która w całym turnieju miała dość duże problemy z utrzymaniem wysokiego poziomu gry. Rosja natomiast jedynie początek miała nie najlepszy teraz pędzi jak burza rozkręcając się z meczu na mecz. Myślę, że warto postawić na ten mecz mimo iż jest to mecz finałowy może to być dość jednostronny mecz.
 
samin1 524

samin1

Użytkownik
no i zbliżamy się ku końcowi. Chciałbym podziękować przede wszystkim Olo za to jak ten temat prowadził i typy które tutaj podawał. ✅
Osobiście strasznie się zawiodłem w fazie 1/8 i potem już tak naprawdę przestałem śledzić aż do dziś...
Największym rozczarowaniem mistrzostw zostaje moim zdaniem Czarnogóra :cool: a największą niespodzianką Turcja :cool:która dziś zmierzy się w finale z wielką Rosją. W związku że to już ostatni mecz to jest mój ostatni typ.
Rosja - Turcja (Rosja -4,5 do przerwy). Tutaj nie ma co się rozpisywać bo wszyscy widzieli jak to wyglądało. Turcja ambicją doszła do finału. Dwie wysokie plus bardzo dobra skuteczność i szybka gra przyniosły efekty. Teraz jednak na ich drodze staje maszyna niedoceniany na początku mistrzostw przez nikogo. Jednakże jak już wcześniej wspominałem Sborna tak właśnie gra od niechcenia i dlatego HC - 8,5 uważam że może być za duże bo przy wysokim prowadzeniu Turczynki nie odpuszczą pod koniec meczu. Poszczególne pts zawodnicze to dla mnie magia jednakże rzuciło mi się w oczy Stepanova +12,5 i myślę że tyle dziś zdobędzie. Dlaczego więc -4,5 a no dlatego, że to Finał i Rosjanki od początku będą chciały wyrobić sobie przewagę aby spokojnie to dograć. Turczynki też mogą się spiąć po kilku nie udanych akcjach i może być odjazd.
To takie dywagacje...
A teraz z innej beczki !! WIELKI MINUS ⛔⛔⛔ TVP Sport i reszcie tej pseudo polskiej telewizji... jak można olać taką imprezę i nie pokazać nawet Finału ? Żenujące !! i karzą nam jeszcze za to płacić !! BZDURA do kwadratu...znowu żużel :;/: Dobrze że jest net i można się wypiąć na tych nierobów i idiotów z Woroniczej????
EDIT : mamy 12 min meczu i obrona Rosjanek mnie poraziła ...10 pts rzuciły Turczynki na tak nędznej skuteczności 22% za 2 i 0% za 3. Niesamowicie bronią. Zobaczymy jak będzie dalej narazie +12pts. I znowu trójkami zaczynają straszyć... będzie ciekawie do samego końca połowy... Na razie to wygląda tak jak mówiłem. Rozprężenie Rosjanek bezlitośnie wykorzystują Turczynki. Stepanova 8pts więc i nawet zawodniczka może przekroczyć. 1.30min do końca i te Rosjanki są niemożliwe. 2 piątka...rozprężenie. Czują się pewnie, ciekawe czy to ich nie zgubi w drugiej połowie. No to pozamiatane i to Stepanova ???? 33-23 i Stepanova 10pts do przerwy.
DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM DO ZOBACZENIA NA LITWIE
 
A 220

andrzej78

Użytkownik
To jest jakaś parodia. O ile dobrze pamiętam to finał eurobasketu panów transmitowany był w tvp2 a tutaj nawet na tvpsport niema. Po jakiego wuja oni prawa do transmisji mieli. Mieć wielką impreze i nie spróbować tego wypromować nawet, masakra
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom