>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eurobasket 2015 (Niemcy, Francja, Chorwacja, Lotwa)

Status
Zamknięty.
airkordan23 118

airkordan23

Użytkownik
Hiszpania wygra swoją grupę
Francja wygra swoją grupę
AKO- 2.38 Bet365
Dubel na nadchodzący EUROBASKET 2015 na zwycięzców swoich grup.
Francja główny kandydat do złota wystawia swoje największe gwiazdy (Parker, Diaw, Batum, De Colo, Gobert). Kadra z takim potencjałem, grając u siebie MUSI wygrać słabą grupę w której mają Polskę, Bośnię, Izrael, Rosję i Finlandię. Nie widzę tutaj innej możliwości niż awans z 1 miejsca trójkolorowych.
Hiszpanie w tym roku nie przekonują mnie do siebie. Jedna ze słabszych kadr w ostatnich latach (brak takich graczy jak M. Gasol, Rubio, Ibaka). Z drugiej strony ich plusem może być gra oparta na 4 graczach Realu Madryt (Llull, Rudy, Rodriguez, Reyes) którzy w ostatnim sezonie poprowadzili Królewskich po Euroligę jak i ligę. Grupa silniejsza niż ta w której gra Francja ale taki kurs 2 jaki daje Bet365 jest wart pogrania. Chyba tylko Serbowie mogą odebrać im 1 miejsce w grupie.


Francja wygra turniej- 2.88 Bet365
Co tu wyjaśniać. Najsilniejsza kadra, wielkie nazwiska, wyniki potwierdzające ich możliwości. Złoto w 2013 na ME, Brąz w 2014 na MŚ... Faworyt do złota.​
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Siema, znalazł ktoś stronkę ze wszystkimi boxscoreami ze sparingów? Nie wiem czy w ogóle jest jakaś. Jbc postaram się coś znaleźć i wrzucić tutaj.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Polska trafi min. 10 rzutów za 3 pkt w jednym meczu @ 3.60 STS
Jak zwykle dziadowskie limity na ofertę wystawioną pod publiczkę, no ale lepiej mieć kilka stówek, niż ich nie mieć. Tu powinno być z 1.85.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Francja - Ukończy w 7 ? NIE @ 15 Unibecik
Kurs kosmos, albo i wyżej, bo powinno być minimum 2razy niżej... Trafiają przecież na grupę śmierci po wyjściu, a tam na nikogo nie będzie więcej niż 7-8...
Dotrze do 1/2 ? NIE @ 4.25 Też uni...
Tu ze 3.00 nie więcej...
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
alves94 560

alves94

Użytkownik
Chce dorzucić cos do tego, ze Francja wygra grupę. Hiszpanii nie chce, bo kibicuje Serbii. Ale widze, ze na to, ze Litwa wygra grupę jest okolo 1.40. Faktycznie Litwa jest takim faworytem? Nie wiem nic o tamtejszym baskecie, są w optymalnym skladzie na Eurobaskecie?
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Gortat over 14,5 w fazie grupowej // betcity ma 13,5 jak ktos moze tam grac to lepiej nawet
1,72 uni
Nawet przyzwoicie wygląda ten typ. Grałem linię 1pkt niższą ale i ta powinna wejść. 2 lata temu Gortat bardzo kiepsko wypadł w 2 meczach. Tym razem powinien dominować jeśli Polska ma coś ugrać. Może w meczu z Francją będzie miał przeciwników z najwyższej półki ale w pozostałych to on będzie najbardziej klasowym podkoszowym. W sparingach najczęściej był najlepszym punktującym i na Euro liczę,że będzie dużo punktował.

Valanciunas zrobi wsada w każdym meczu w którym zagra
7 tonybet

Ciekawy kurs,trochę za duży nawet bo Center ma sporo okazji w każdym meczu,zwłaszcza że w porównaniu z poprzednimi imprezami Litwini pod koszem nie mają Lawrynowiczów,Motiejunasa. Kleiza też nie zagra, sporo grał pod siebie.
W fazie grupowej to naprawdę zrobić tego jednego wsada żaden wyczyn,później różnie może być ale wiadomo to nie jest żaden pewniak.Tak czy inaczej Jonas będzie jednym z najlepszych graczy na Euro,u siebie w reprezentacji będzie największą gwiazdą pewnie będzie mógł grać długo to i okazji będzie sporo.
 
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Finlandia (miejsce w grupie) 1-4
Chorwacja - Gruzja 1 ✅
Ukraina - Estonia 1 ⛔
Łotwa (miejsce w grupie) 1-3

ako: 2.71 (po odjęciu podatku 2.38) ⛔ Boże...
Fortuna
Nie wiem co tutaj może zawalić. Po kolei:
Finlandia to czołowa europejska drużyna, bez gwiazd jak Francja, Litwa czy Hiszpania jednak jest to solidna ekipa prowadzona od lat przez Dettmana. Liderem zespołu jest Kopponen. Ostatnie dwie edycje mistrzostw zakończone na 9. miejscu - na Litwie wyszli z trudniejszej grupy niż w tym roku (Chorwacja, Grecja, Macedonia, Bośnia, Czarnogóra) a w Słowenii drugie miejsce w grupie (Włochy, Grecja, Rosja, Turcja, Szwecja). W tym roku w grupie Polska, Bośnia, nawet Rosja będzie do ogrania przez Suomi. Z Francją niemal na pewno wtopa, z Izraelem raczej też. Ale pamiętajmy że wychodzą cztery z sześciu drużyn więc dwa zwycięstwa niemal na pewno dają awans.
Chorwacja z Gruzją na podbitkę, nie wyobrażam sobie by to nie weszło.
Ukraina z Estonią. Kurs z kosmosu. Estonia największe triumfy odnosiła przed II wojną światową. Teraz awansowali po 14 latach posuchy. Awansowali po kwalifikacjach z takimi tuzami basketu jak Holandia, Portugalia, Białoruś i Bułgaria. Nie oszukujmy się, Estonia to najsłabszy zespół grupy D i najprawdopodobniej przegra wszystkie mecze. Co prawda wygrali trzy sparingi ale z kim? Holandia, Islandia i Filipiny - są to godni rywale dla Estończyków ale jednak wciąż z niższej półki. Cała trójka (Holandia, Islandia i Estonia) najpewniej odpadną już w grupach a zwycięstwo choć jednego meczu którejś z wymienionych drużyn będzie sukcesem. Ukraińcy raczej złote lata mają za sobą, nie ma już Fratello więc nie spodziewam się wyników z 2013 gdzie zajęli 6. miejsce, mimo to powinni pokonać choćby Estończyków w bezpośrednim meczu, myślę że powalczą też z Belgami i Czechami. Największe ryzyko na tej tasiemce ale uważam że wejdzie.
Łotwa w top3 powinna się znaleźć, osobiście uważam że stać ich na 2. miejsce za Litwinami. W drużynie kilka solidnych nazwisk - Freimanis, Blums czy Bertans. W Słowenii awans z silniejszej niż teraz grupy (Litwa, Serbia, Bośnia, Czarnogóra, Macedonia). O ile zwycięstwa z Litwą się nie spodziewam o tyle Belgowie czy Czesi są do ogrania, Estonia rzecz jasna też. Niewiadomą stanowi dla mnie Ukraina i to z nimi pewnie będą walczyć o drugie miejsce. Tak czy owak ja gram 1-3 i myślę że problemu nie będzie.
 
pro100 761

pro100

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka - EUROBASKET 2015
Godzina: 17:30
Spotkanie: Belgia - Lotwa ✅67 - 78
Typ: Lotwa - 4.5
Kurs: 1.76
Bukmacher: Bet365
Analiza:

I w koncu rusza glowna impreza w koszykowce w tym sezonie.Wiadomo jak to jest w 1 dniu takich imprez, sypie niespodziankami az milo, ale ja postanowilem wybrac cos pewnego chociaz kurs lichy.Zaczne od Belgow, druzyna nieprzewidywalna bo nie wiadomo czego mozna sie po nich spodziewac, bez wiekszych sukcesow w koszykowce ale z kilkoma ciekawymi wynikami ich sklad to przede wszystkim dwie gwiazdy Matt Lojeski z Olympiacosu i rozgrywajacy Valencii Van Rossom, reszta skladu to gracze w wiekszosci grajacy w ich rodzimej lidze.Ciezko okreslic ich forme po sparingach bo potrafili ograc Grecje, czy grac jak rowny z Francja i Hiszpania przegrywajac minimalnie, ale potrafili tez np. przegrac 20 punktami z Polska czy Finlandia, druzyna zagadka, pewnie powalcza o wyjscie z grupy.Lotwa to gospodarz tej akurat grupy, wiec wlasna publika to dodatkowy atut, poza tym kadrowo Lotwa wyglada ciekawiej od Belgow, mamy tutaj chociazby Blumsa, Bertansa czy Berzinsa.W sparingach prezentowali sie ciekawie, grali poukladana koszykowke w tych meczach, ktore mialem z ich udzialem ogladac.Wlasna hala, publika, lepszy sklad, bardziej doswiadczeni zawodnicy to musi sie udac! a zwyciestwo 5 punktami to absolutne minimum dla Lotyszy, kurs na wygrana Lotwy wisi w granicach 1.40 do jakies dubla smialo mozna pobierac jesli ktos boi sie grac handi.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Gortat najwięcej pktów u nas @ 1.60 STS
z 1.50 do połapania u innych też. Waczyński może i gdzieś narzuca trójeczkami ze 20pkt, ale ogólnie to nie widzę rywala dla Marcinka, który regularnie będzie rzucać po naście pktów.
Sokk najwięcej asyst w Estonii @ 1.38 Betssony

Było 1.60, ale spadło. Mimo to i tak value bo typ powyżej 75% jak na moje oko. Jego to też można over 5.5 pkt/mecz @ 1.82, bo gra dużo, wiadomo, że jego zadanie to ww.typ, ale linia niska, 1mecz dwucyfrowy i już będzie bliżej niż dalej.
Schroeder over 13.5pkt/mecz @ 1.86 Betssony. Tu z Dirkiem będą ciągnąć niczym porządne świnie. Konkurencja +-2pkt wyższe linie i do tego bym się skłaniał.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Wszystkie kursy z Toto-Mixa, jak komuś spodoba się typ bez problemu można znaleźć odpowiednik w internetowym buku.

Belgia - Łotwa Belgia + 5,5 pkt 1.85⛔????

Byłem na turnieju w Bydgoszczy i widziałem ich grę. W meczu z Polakami sądzę ,że to Polacy zagrali poprostu dobrze w defensywnie i nie pozwolili na wiele Belgom. Wiele razy desperackie rzuty za 3 w ostatnich sekundach i straty 24 sekund. Następnego dnia miażdzonko -40 Islandię. Jest paru grajków którzy mogą pociągnąć ten zespół Van Rossom , Hervelle czy Lojeski ,który pamiętnie wsadził trójczana w ostatniej sekundzie meczu Olympiakos - Zastal i dał zwycięstwo Grekom. Stawiam na dodatnie handi w strone Belgów.

Niemcy - Islandia -17,5 pkt Niemcy⛔⛔

No Niemcy na czele z Dirkiem i Szrederem powinni spokojnie się tu rozprawić z wyspiarzami. Poza dwójką graczy z NBA solidne zaplecze z zespołów europejskich. Gdyby nie słaba 1 połowa Polaków również by dostali +20 tak jak od Belgów. Niemcy myślę ,że na ten skład są drużyną lepszą w tej chwili od naszych i powinni tu spokojnie rozprawić się z Islandią.

Włochy - Turcja Włochy win 1.40


Włosi w końcu &quot;całą ekipą&quot;, obecna będzie cała trójka grajków z NBA , Belinelli , Bargnani i Gallinari. Na ostatnim euro baskecie o ile pamiętam grał tylko sam Belinelli. Do tego bardzo dobrze zaplecze z klubów europejskich , Hackett, Datome, Gentile wygląda naprawdę solidnie. W porównaniu z rosterem Turków wygląda to wiele lepiej.
Nie wiem czemu nie widze Preldzicia na liście. Ekipa taka sobię , dość przeciętnie bym powiedział. Jak dla mnie Turcy nic nie ugrają na tym eurobaskecie i dzisiaj makaroniarze powinni spokojnie wygrać.

Chorwacja - Słowenia Chorwacja -5,5 pkt 1.55

Chorwacja mega ekipa na ten eurobasket, 10 na 12 grajków bardzo solidnie. 2 wieże pod koszem Zoric/Tomic, Zoric co prawda juz troszke starszy wrócił z Malagi do swojego kraju grać ale dalej trzyma poziom. Do tego strzelby zza łuku Simon, Saric,Rudez, Bogdanovic no i młody dynamit z windą Hezonja który bardzo dobrze pokazał się w NBA summer leauge. Słowenia nie wygląda już tak dobrze, grają bez swojego lidera Gorana Dragicia, tylko braciszek ,któremu troche brakuje talentu do Gorana. Już nie grają u siebie jak ostatnio i będzie im o wiele ciężej. Chorwacji przewiduje przynajmniej dojście do półfinału.

Gruzja - Holandia over 140,pkt 1.85✅✅

Holendrzy w swoich ostatnich 3 meczach przed Euro grubo ponad 160 pkt w każdym meczu. Gruzini to samo w ostatnich 5 spokojnie pokrywali linie 140. Wiem ,że to już Eurobasket i liczy sie przedewszystkim defensywa ale myślę że taką nie wysoką linie są w stanie pokryć.

Hiszpania - Serbia over 149,pkt 1.85✅✅

Odrazu na starcie mamy finał Eurobasketu ???? Dwa zespołu aspirujące do złotego medalu. To będzie mecz świetnych ofensyw lub defensyw. Warto obejrzeć odrazu po meczu naszych orzełków. Z racji że trudno wytypować tu zwycięzce stawiam na overek. Hiszpania lubi grać szybko , rzucać dużo za 3 , tam każdy chyba potrafi odpalić trójczana . Trójki Gasola raczej nikogo nie zdziwią. Jak Hiszpania narzuci tempo a Serbia to przyjmie to over pownien zostać spokojnie pokryty.

Czechy - Estonia Czechy - 8,5 pkt 1.85✅✅

Estonia dosyć miernie przed Eurobasketem. Bęcki od Bośni bęcki od żydków. Raczej nie mają czym tutaj zaskoczyć. Czesi no już raczej lepszego składu nie mogli wystawić, jest Satoransky Welsh, Jelinek, nawet ogarnęli sobie swojego murzynka tak jak Polacy i zagra Schilb. Do tego pod koszem aktualnie chyba ich największa gwiazda Vesely. Jak dla mnie Estonia nie ma tu argumentów żeby zrobić Czechom krzywde.

Polska - Bośnia -6,5 pkt Polska⛔⛔

Tutaj przyznaje szczerze gram czysto patriotycznie. Wiem ,że Polacy jak w każdej prawie dyscyplinie są w stanie wszystko przegrać nawet jak są faworytami. Bośnia mi zawsze imponowała mają paru świetnych grajków jak większość zespołów z tego rejonu świata jednak gdy spojrzałem na roster i zobaczyłem brak takiego nazwiska jak np. Teletovic stwierdziłem że to się może udać. Bośnia osłabiona na tym euro ,Polacy jak chcą wyjść z grupy takie mecze powinni wygrywać. Liczę ,że Gortat i spółka pokażą dzisiaj kawałek fajnej koszykówki a Marcin zagra lepiej jak na turnieju w Bydzi.

DO BOJU POLSKA!
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP

Bosnia
- Polska 3.68 1/10 pinn⛔
Bosnia(+6.5) 1.90 2/10 bet365✅
Przykro to pisac ale nasi po 1,30 to zart dnia. Moim zdaniem Polska nic na tym Eurobaskecie nie zdziala, byl juz ostatnio balonik a dostawalismy po dupie z Czechami. Gortat jak zwykle w kadrze lipa. Nie ma sie co czarowac mamy slaby zespol i jestesmy niesamowicie obliczalna druzyna, u nas pilka pod kosz i na obwod nie ma innej opcji. Mamy niby centrow i mamy niby szuterow na trojki i na tym sie konczy cala taktyka. Niewiele tutaj Taylor moze zmienic. Jasne, ze Bosnia to nie ten sam zespol co kiedys ale jak mozna wystawic ponad 3 z Polska na ekipe z takim skladem: Pasalic, Stipanovic, Sutalo, Baviv, Gordic, Kikanovic, Renfroe, Milosevic i jest jeszcze utalentony Nedim Buza. Oni spokojnie moga nas rozjechac. Bosnia gra bardzo dobrze z kontry i swietnie rzucaja z dystansu, wymiana ciosow z ta druzyna moze sie zle skonczyc. Mamy na pewno przewage pod koszem ale tylko na papierze bo sam Gortat bedzie miec ciezko, Kulig gra dalej od kosza na reszte nie licze.
Izrael - Rosja 2.71 2/10 pinn✅
Faworyt w tym meczu jest jeden i sa to Zydki. Rosja ma z kadra wielkie klopoty od dluzszego czasu. Po sukcesach Blatta wszystko sie rozsypalo. Kryzys jest dosc duzy zreszta w pilce i siatce tez obecnie Rosja wyglada marnie. Ciezko faworywac zespol z taka kadra (Monya, Zubkov, Pateev, Baburin, Antonov, Khvostov, Ponkrashov, Voronsevich, Kurbanov, Desiatnikov, Fridzon, Vyaltsev) przeciw Izraelowi. Marnie wyglada Rosja i nie ma tu kto pociagnac gry. Pewnie swoje zrobi doswiadczony Fridzon na kolegow raczej nie ma co liczyc, cos tam dolozy Ponkrashov, Monya czy Vyaltsev. Izrael wyglada duzo lepiej: Fischer, Green, Ohayon, Limonad, Casspi, Eliyahu, Mekel. Ja tych graczy cenie wyzej niz przecietniakow Putina.

Słowenia - Chorwacja 4.30 2/10 maraton⛔
Mocno przesadzony kurs, Chorwacja wyglada marnie, atutem moze byc zgranie bo ciagle te same twarze ale ja jakos nie wierze w takich grajkow jak Ukic, Zoric, Tomas, Simon wiekszosc z nich juz sie wyczerpala. Nie ma tego mlodziezowego powera, nie ma juz takiej ambicji jak kiedys. Pozytywnie wyglada Hezonja, Bogdanovic i Saris. Niewiadoma bedzie postawa Drapera raczej nie spodziewam sie niczego pozytywnego, Tomic rowniez w kadrze zazwyczaj zawodzi. Grajki typu Rudez, Bilan, Stipcevic to takie typowe sredniaki. Jakby dali na Chorwacje z 1,60-1,65 to moglabym pomyslec, skoro jest ponad 4 na Slowencow to trzeba sporobwac.
Macedonia(+15.5) 1.90 1/10⛔
Grecja zdecydowanym faworytem ale taki handicap w pierwszym meczu z Macedonia to przesada. Zazwyczaj Macedonia jest olewana przez buki a udowodnili nie raz, ze potrafia nie tylko wygrac pojedynczy mecz z europejska potega ale potrafia rowniez zajsc bardzo daleko w turnieju. Ambitna, doswiadczona druzyna: Samardzinski, Ilievski, Stojanovscy wmocnieni Hendriksem maja potencjal aby tu powalczyc. Grecja nie wyglada tak super jak kiedys, powoli bedzie szla zmiana pokoleniowa, w tym turnieju raczej sukcesu nie bedzie. k
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
inzaghi78 2,7K

inzaghi78

Użytkownik
Najbardziej rozsadne wydaja mi sie typy Roxanne z jednego bardzo waznego powodu ktory jest istotniejszy niz najglebsza rzeczowa analiza - wszelkie turnieje rangi mistrzowskiej czy to pilka nozna , siatkowka, reczna czy koszykowka rzadza sie swoimi prawami.
Wystarczy spojrzec obecnie nawet na US Open czy Eliminacje ME.
Ja bede sie staral na tych mistrzostwach lapac wysokie kursy albo przynajmniej wysokie handi jak w przypadku Macedoni
Nie ma co powielac typow ale handi na Izrael +7,5 po @1.60 czy Slowenie +9,5 po @1.60 wygladaja lepiej niz faworyci po 1,15 i rwanie wlosow z glowy podczas spotkan
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Roxanne tego się po Tobie nie spodziewałem,że napisałaś,że Chorwaci wyglądają marnie to jest kompletna bzdura. Chorwaci mają bardzo mocną ekipę na te Mistrzostwa już nie pamiętam kiedy ostatnio aż tak solidnie wyglądali. Przez okres przygotowawczy przeszli jak burza wygrywając aż spotkań sparingowych wiadomo sparingi a mecze o stawkę to zupełnie inna bajka ale po tych wygranych widać,że zawodnicy są w dobrej dyspozycji. Zresztą na rozkładzie mają nie byle kogo ponieważ dwa razy pokonali Niemców, Izrael, Turcję oraz Litwę. W Chorwacji wszyscy liczą na młody złoty duet Sarić-Hezonja te Mistrzostwa będą odpowiedzią czy ten duet jest już gotowy by walczyć o najwyższe cele obok nich doświadczony Bojan Bogdanovic przypominam,że to jest wicekról strzelców na poprzednim turnieju w Słowenii a dziś jest już zawodnikiem Brooklyn Nets do dyspozycji przecież jest też Damjan Rudez którego od roku już możemy oglądać na parkietach NBA. Na rozegraniu Ukić-Draper jak na warunki europejskie to ten duet również wydaje się solidny. Pod koszem Chorwaci dysponują ogromną siłą rażenia jeden z lepszych centrów Ante Tomić oraz doświadczony i waleczny Luka Zorić oraz mający za sobą świetny sezon Miro Bilan a do tego jest przecież Krunoslav Simon i Rok Stipcevic dlatego uważam,że podopieczni Perasovicia spokojnie mogą powalczyć w tym turnieju o strefę medalową. A Słowenia nie imponują już tak swoją siłą jak kiedyś zabraknie największej gwiazdy Gorana Dragicia i to praktycznie przekreśla szansę Słoweńców na ugranie czegoś więcej w tym turnieju. Rolę lidera reprezentacji ma niby przejąć jego brat Zoran ale jego umiejętności już tak wysoko nie cenię jak jego nieobecnego brata. Dla mnie Słowenia ma słabiutki skład na te Mistrzostwa chyba,że ktoś nagle odpali tutaj z formą.
Dla przypomnienia Chorwaci grają u siebie:)
Musiałem coś tutaj napisać bo to co przeczytałem Roxi to aż mnie zamurowało,że taki świetny ekspert od koszykówki jak Ty mógł coś takiego napisać o reprezentacji Chorwaci:-( a sama wiesz jak ja bardzo cenię Twoje analizy koszykarskie ale tutaj nie jesteśmy zgodni chyba,że Cię mój post przekona hehe
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
No tak masz sporo racji, przyznam, ze paru grajkow wyglada niezle i oprocz solidnego skladu pod koszem maja tez wybitnych strzelcow za trzy ale pamietasz, ze Chorwacja co impreze dobrze wygladala na papierze i zawodzila. Bardziej mam to na mysli chociaz duza negatywna prace wykonywal Jasmin Repesa. Teraz zmiana trenera moze byc czyms bardzo pozytywnym, tym bardziej, zeobecnego szkoleniowca Chorwacji osobiscie bardzo cenie. Wydaje mi sie jednak, ze wlasnie Tomic, Ukic, Draper, Simon i Tomas nie beda sie tu wyrozniac. Zauwaz, ze to jest charakterystyczna sytuacja u nich, na kazdej imprezie maja 8-9 super grajkow z czego 4-5 nic nie gra. Nie wiadomo jak bedzie teraz bo maja mlodych extra zawodnikow jak Hezonja, Bogdanovic i Saric, do Rudeza nie umiem sie przekonac. Zobaczymy jak to bedzie wygladalo w trakcie imprezy, na pewno 1,30 na nich z kimkolwiek nie ma sensu. Przypomnij sobie Eurobasket 2013 tez sklad mieli super a jakie wyniki:

77-76 z Gruzja
74-70 z Polska
76-74 dogrywka ze Slowenia
40-68 z Hiszpania
70-53 z Czechami

84-72 z Ukraina

i na koniec 62-77 z Litwa

W grupie oczy bolaly jak oni grali, ledwie ledwie z nami, Slowenia i Gruzja, potem szczescie, ze trafili na Ukraine i baty Litwy, czy teraz moze byc duzo lepiej? Jakos nie sadze. Grupe maja beznadziejna ale potem pewnie w pysk bedzie od kazdego. Trzeba tez pamietac, ze oni majac dobry dzien za trzy to moga i z Dream Teamem powalczyc takze tu jest bardzo ciezko ich ocenic przed turniejem.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Roxi teraz to rozumiem :) tu akurat masz rację,że na dużych imprezach oni ostatnio bardzo zawodzili ale tak jak mówisz duży negatywny wpływ mógł właśnie tutaj mieć trener Jasmin Repesa dobrze,że już go nie ma ale niestety od nowego sezonu będzie trenował Armani Jeans Milano a to jedna z moich ulubionych ekip w Europie po Maladze oczywiście :-( Poprzedni sezon przez Armani tak uwalony a Giorgio zatrudnia takiego pajaca eh...brak słów:-( Ja nie mówię,żeby grać po tak niskich kursach Chorwatów bo to się mija z celem ale można obserwować jak sobie Chorwaci będą radzić od początku Eurobasketu. Pożyjemy zobaczymy co będzie... :p
 
cibeles 969

cibeles

Użytkownik
No i się doczekaliśmy - Święto koszykówki europejskiej czas zacząć !
Dubel
Czechy - Estonia 1 za 1,27
Polska - BiH 1 za 1,32
W AKO: 1,53 Fortuna ✅

Czesi mają szerszy skład i lepszych starterów. Mecze sparingowe Estonii pokazały, że jest to ekipa typowych średniaków. Czesi celują w wyjście z grupy i obowiązkowo muszą wygrać.
Jeżeli chodzi o naszych, to wierzę w Taylora, że zaraził ich amerykańską mentalnością. Dziś trzeba być zdyscyplinowanym taktycznie, pchać się pod kosz i max. zwalniać - to wystarczy. Gortat z Karnowskim to opanują.

Księgarnia księgarnią, ale naszych się nie da oglądać. Przebłyski Ponitki i Waczyńskiego. Zero planu grania z MG i Karnowskim ( inna sprawa że ww. ciency jak wypłata 15 ). Dobrze, że trafili BiH, bo inni by im dziś napieprzyli + 15.
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Jak ktoś ma możliwość to warto w Totomix pograć bo jak zwykle kretyni mają błędy w liczbie punktów.

Polska - Bośnia powyżej 138,5 pkt @1,55 gdzie normalna linia to 148,5 pkt oraz Hiszpania - Serbia powyżej 141,5 pkt @1,55 gdzie normalna linia 149,5 pkt. No i jeszcze parę mniejszych jak Włochy - Turcja over 139,5 pkt po @1,35 i @1,55 do wyboru ???? Francja - Finlandia tak samo tylko linia 140,5 pkt. Belgia z Łotwą powyżej 135,5 pkt @1,55 a powyżej 137,5 pkt @1,35. No osły i bardzo często mają takie babole, warto się przyglądać. Po 14:00 przyjęło mi Hiszpanie i Polske overy więc pewnie nie usuną tego i można grać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Milan Milosevic over 4.5 zbiórki @ 1.85 by Ónibet ✅ 7
Trzeci podkoszowy Bośniaków lubi pozbierać. W ubiegłorocznych eliminacjach zagrał 3 mecze ze średnią 7.3 per game w 22 minuty/game. W ubiegłym sezonie był drugim zbierającym AEKu (po Mensahu Bonsu) ze średnią 5.6 per game w lidze greckiej. W większości sparingów robił taką linię.
Nowitzki over 4.5 zbiórki @ 1.85 by Ónibet ✅ 7
Linia do pokrycia w pierwszej kwarcie. Islandia to jeden z nielicznych już w Europie teamów grających run &amp; gun. Cegły raczej nie powinno brakować, a i rywale pod koszem w Islandii nie straszą. Jedynym przeciwnikiem Dirka w tym będą minuty, bo może zagrać ich mało. W zdecydowanej większości sparingów Dirk robił taką linię i to ze sporym zapasem.
 
deepred 678,3K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Hehe, widzę, że tutaj Gortat jest niby faworytem do zdobycia największej liczby punktów dla nas. Linia 14,5 to niezbyt dobry żart według mnie. Masowe granie przez centra w naszej reprezentacji nie jest najlepszym pomysłem. Gortat nie powinien być liderem tej reprezentacji, pod względem rozgrywanych pod niego akcji. To nie jest Shaq, czy Wilt, że pakuje do kosza metr na gościem i zdobywa po 50 punktów w meczu. Nasi powinni grać bardziej obwodowo. Mamy zdolnego Kuliga, który jest bardzo groźny z pozycji nr 4, jest Slaughter, który dobrze się wpasował do kadry i jest kilku shooterów w postaci Zamojskiego, czy Waczyńskiego. Cel też potrafi swoje dorzucić. Gortat może być bardzo produktywny jeżeli chodzi o granie pick&#39;n&#39;rolli, dobrze stawia zasłony i jest świetnie zbudowany, zwłaszcza jak na europejskie realia. Nie wydaje mi się jednak, żeby był pierwszą opcją w ataku. Myślę, że więcej niż 12 punktów nie rzuci, zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że Polacy mają dosyć wyrównany skład i nie ma w nim typowego lidera, który będzie w stanie zdecydowanie wyróżniać się punktowo na tle kolegów z reprezentacji.
Jeżeli chodzi o Gortata, to bardziej liczę na jego aktywność w polu trzech sekund, niż napieranie pod kosz i zdobywanie masowo punktów. Jego punkty oczywiście się przydadzą, ale tak jak napisała Roxanne 1,30 na Polaków w tym meczu to jest żart i wydaje mi się, że tutaj raczej akcje zespołowe powinny brać górę nad indywidualnymi popisami któregokolwiek z naszych graczy.
MG#13 poniżej 14,5 punktu @ 1,85 betsson ✅10
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom