>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurobasket 2015 (Niemcy, Francja, Chorwacja, Lotwa)

Status
Zamknięty.
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Panowie a co myślicie over 145,5 pkt Hiszpania - Francja.... Myślę, że linia jak najbardziej do przeskoczenia. Obydwie dwie ekipy potrafią rzucić... proszę o opinie do meczu zostało 1,5h
Uważam że jak najbardziej ta linia jest do grania w unibecie jest linia 144.5 po kursie 1.73(w tym dogrywka)✅✅✅. Zarówno jak Hiszpania jak Francja Lubią rzucać i to sporo punktów. Linia zapewne pęknie i padnie około 150-170 punktów.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Uważam że jak najbardziej ta linia jest do grania w unibecie jest linia 144.5 po kursie 1.73(w tym dogrywka). Zarówno jak Hiszpania jak Francja Lubią rzucać i to sporo punktów. Linia zapewne pęknie i padnie około 150-170 punktów.
W pinnacle macie over 144.5 @1.826 jesli ktos chce wchodzic w overka. Osobiscie jednak odpuszczam zaklad pre game i czekam na livie obserwujac co sie wydarzy. Rowniez sklaniam sie ku overowi lecz trzeba pamietac ze Francja dysponuje najlepsza obrona na turnieju z fenomenalnym Gobertem ktory jest w mojej opinii jednym z najlepszych (a prawdopodobnie najlepszym) obronca na turnieju, Francja z regoly wolno rozkreca sie i poczatek meczu z regoly ma przecietny zatem mysle ze dobrym pomyslem jest przeczekanie kilku minut i ustawianie sie pod livebetting. Oczywiscie Hiszpania jesli narzuci swoj szybki styl gry i Francja sie temu podporzadkuje wtedy mysle over jak najbardziej. Na eurobaskecie dwa lata temu 147pkt i to po dogrywce , na olimpiadzie 3 lata temu 125 wiec uwazajcie z tym overem przedmeczowym.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Francja - Hiszpania 181 lub więcej pkt w meczu 70@ -&gt; Betano⛔ 132 pkt

Lekko można spróbować, bo kurs kosmiczny i praktycznie tylko z tego względu. Obie ekipy fantastyczny atak ale też potrafią świetnie bronić.

CO WAŻNE DO ZAKŁADU NIE ZALICZA SIĘ DOGRYWKA ! Ale to przy takich zakładach to nie ma buka który by wliczał dogrywkę( jeśli się mylę proszę mnie poprawić)


@down

Fidelio, nie wprowadzaj ludzi w błąd bo zawsze przy dodatkowych zakładach na sumę pkt wynik liczy się tylko w regular, w zakładach na przedziały punktowe.
 
Otrzymane punkty reputacji: +38
F 263

fidelio

Użytkownik
Francja - Hiszpania 181 lub więcej pkt w meczu 70@ -&gt; Betano

Lekko można spróbować, bo kurs kosmiczny i praktycznie tylko z tego względu. Obie ekipy fantastyczny atak ale też potrafią świetnie bronić.

CO WAŻNE DO ZAKŁADU NIE ZALICZA SIĘ DOGRYWKA ! Ale to przy takich zakładach to nie ma buka który by wliczał dogrywkę( jeśli się mylę proszę mnie poprawić)
Unibet wlicza zawsze przy overach i underach.
 
M 172

mikolaj03

Użytkownik
Francja-Hiszpania over 137.5 @1.86 bet365 ✅

Pierwsza polowa , dosc szybkie tempo oddanych 65 rzutow co daje nam 3.25 na minute , skutecznosc dosc slaba szczegolnie Hiszpanow 36.7% , Francja tez bez szalu bo 42.9% , tempo w drugiej polowie powinno sie utrzymac a licze na poprawe skutecznosci. Te 73pkt w drugiej polowie sa w stanie rzucic spokojnie
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Jonas Valanciunas over 27,5 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Expekt⛔⛔⛔
Nemanja Bjelica over 24,5 pkt + zbiórki + asysty -&gt; 1,85 -&gt; Ónibet⛔⛔⛔


To będzie mecz wagi ciężkiej. Wg mnie Serbia za bardzo faworyzowana, Litwa moim zdaniem również jest mocna i nie dostanie dzisiaj &#39;&#39;lania&#39;&#39; od podopiecznych Djordjevic&#39;a a będzie dobry, równy mecz. Celuję dziś w zawodników. Center Litwy - Valanciunas over 27,5 pkt reb ast, to jest jego turniej. Świetnie punktuje, świetny na deskach, dużo zbiera w ofensywie, po prostu lider zespołu i bez niego Litwa nie ma czego szukać. Linia wg mnie bardzo fajna, spodziewam się dzisiaj dużo piłek na środkowego Litwinów. Jeśli Litwa wygrałaby cały Eurobasket to Valanciunas dostanie MVP, tak uważam. Bjelica z kilku powodów. Po pierwsze dobry matchup z Maciulisem, przewaga warunków fizycznych 1,98 do 2,09 Bjelicy. Po 2 dzisiaj nie sądzę, że 1 strzelbą gości będzie Raduljica, bo Valanciunas słabym stoperem nie jest. Także więcej piłek na pewno będzie granych pod Bjelicę i Teodosica. Spodziewam się dużo więcej rzutów zawodników obwodowych. Tyle w temacie na szybko. Oby do przodu.
 
maras15 5

maras15

Użytkownik
Serbia - Litwa 2 2,93 w stsach edit: w betssonie nawet 3,50
Dzisiaj 2 półfinał, gdzie 2 drużyna na świecie - Serbia zmierzy się z 4 drużyną na świecie. Solidna szkoła bałkańska kontra szkoła litewska (gdzie mają nawet po 4 kadry z każdego rocznika).
Serbia jak na razie nie znalazła swojego pogromcy w tym turnieju. Wszystkie wygrane 7 meczów (w tym w pierwszej kolejce grupowej ograli już finalistę tego turnieju Hiszpanię, która grałą dużo słabiej niż gra teraz). Z NBA co prawda tylko Nemanja Bjelica z Minnesotty, ale skład wsparty takimi graczami jak Teodosic, który zdecydowanie lepiej rozgrywa/asystuje na tym turnieju niż punktuje, potrafi strasznie ceglić, szczególnie za 3. Dalej Raduljica, Nedovic, Kalinic, Erceg, Milosavljevic. Gdyby patrzeć na skład i na to kogo już ograli na tym turnieju bez wątpienia są faworytami dzisiejszego spotkania.
Litwa, która przegrała raz z Belgią i trzeba uznać to za wpadkę, bo w półfinale już nie ma słabych. Reszta spotkań zakończona zwycięstwem. Grali co prawda w najsłabszej grupie D z takimi tuzami jak właśnie Belgia, Ukraina czy Estonia, ale z każdym meczem się rozkręcali. Ich siłą jest zespołowość, każdy daje coś od siebie. Potrafią świetnie rozrzucać po obwodzie lub izolować do Valanciunasa, który jest liderem punktowym swojej reprezentacji - 17,2 pkt na mecz. Po drugiej stronie stanie dzisiaj Bjelica, który trafia 14,7 pkt na mecz. Na obwodzie mają: Kalnietisa, Lekaviciusa, Milaknisa i wreszcie Maciulisa, który do wczoraj miał rekord turnieju pod względem zdobyczy punktowej w jednym meczu - 34. Dalej jest też świetnie grający Kuzminskas, Seibutis, Javtokas, Jankunas, Kavaliauskas, Sabonis z Gonzagi - syn legendarnego Arvydasa, który bardzo dobrze zmienia Valanciunasa. W zespole co prawda nie grają już takie gwiazdy jak bracia Ławrynowiczowie czy Linas Kleiza, ale nadal są mega groźni i w tym, że tworzą scalony monolit widzę dzisiaj ich szansę na zwycięstwo i awans do finału, który daje automatyczną kwalifikację na Igrzyska w Rio.
Będzie to też świetny pojedynek trenerów, gdzie na przeciw siebie staną Jonas Kazlauskas i Alexandar Djordjevic. Jako ciekawostkę można dodać, że asystentem reprezentacji Litwy jest trenujący do niedawna Trefl Sopot Darius Maskoliunas.
Jak dla mnie spore value, dlatego gram na Litwinów. Dla większych ryzykantów proponuję zagrać na zwycięstwo w czasie regulaminowym w stsach w superofercie - 3,43 (jednak jak pokazują ostatnie mecze na turnieju jest dość sporo dogrywek, więc lepiej normalnie dla zwycięstwo).
Dla tych co wolą grać handi to proponuję +6,5 1,80.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Bjelica + Valanciunas Both players total points OVER 30.0 @1,85 ⛔ 15+10
Tonybet
Zdecydowanie bet dnia. Najgroźniejszą bronią Litwinów jest niewątpliwie Jonas, który jeśli chce trzymać Litwę w grze, musi rzucać dużo. Bjelica średnio 15 pkt na mecz, jest to jeden z liderów drużyny Serbii i wiele także zależy od jego dyspozycji. Valanciunas średnio 17 pkt na mecz, dzisiaj musi przekroczyć średnią, jeśli Litwa chce powalczyć z faworytem do mistrzostwa, bo tak trzeba nazwać Serbów po wczorajszej porażce Francuzów. Imo świetny bet, i nie mam wątpliwości, że ogarną tą linie na luzie. Dla mnie peffka na dziś.
J.Valanciunas 2-pointers total OVER 5.5 @1,60⛔ 5
Tonybet
Tutaj też nie ma się co zastanawiać, Jonas pod koszem to naprawdę świetny zawodnik nawet na standardy NBA, a przypomnijmy, ma dopiero 22 lata! Myślę, że nie ma co dodawać, wyżej jest wszystko.
over 77 pkt Czechy @1,90 ✅ 97
Betsafe
Czesi są faworytami, i to oni od początku powinni dyktować tempo gry. Świetnie gra Vesely, Satoransky także bardzo dobrze. W grupie Łotwa wygrała i była faworytem bukmacherów, teraz niższe kursy są wystawione na graczy z Czech i bardzo słusznie. Rozkręcili się i grają aktualnie lepszy basket od graczy z Łotwy, więc myślę, że dzisiaj zobaczymy dobre spotkanie, oraz dużo punktów.

over 81 pkt Serbia @1,89 ⛔ 67
Betsafe
Moim zdaniem kolejna promocja. Serbowie w tym turnieju są w świetnej formie, niszczą każdego przeciwnika, zdobywają dużo punktów, dlatego dzisiaj oczekuje kolejnego takiego spotkania. W finale czeka już Hiszpania, więc Serbowie mogą zrobić kolejny pokaz siły. Są niesamowicie mocni, 81 pkt jak najbardziej w ich zasięgu. W ostatnich 5 spotkaniach nie schodzili poniżej granicy 89 pkt. Według mnie promo.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
deepred 677,4K

deepred

Moderator
Członek Załogi
Jakoś te główne typy ostatnio nie idą po mojej myśli, ale nie zamierzam się poddawać. Dzisiaj kolejna okazja do przełamania. Pod lupę tym razem leci Kalnietis.
Mantas to jedyny nominalny litewski PG na tym turnieju. Minut mu z pewnością nie brakuje. Dzisiaj też z pewnością spędzi na parkiecie grubo ponad 30 minut, bo ktoś do tego Valanciunasa musi piłkę podać. Ostatnio dosyć aktywny rzutowo, choć nie taka jest jego rola. Dzisiaj Serbowie są zdecydowanym faworytem i zapewne to wygrają, Litwini raczej nie staną im na przeszkodzie po złoto, bo jestem pewny, że Hiszpanie również Serbom rady w finale nie dadzą. Serbowie grają kapitalny turniej, ale teraz nie o tym. Mantas z pewnością wnosi dużo do gry Litwinów, jest to gracz, który ma odpowiednią jakość do tego, żeby być mózgiem silnej jak zwykle reprezentacji Litwy. Bez jego wkładu ciężko będzie Litwinom załapać się na grę w tym meczu. Wczoraj Mirotic zawalił, ale nie sądzę, żeby dzisiaj Mantasowi się to przydarzyło. Nawet przy słabszej dyspozycji on będzie grał, bo po prostu innego PG Litwini nie mają. Ostatnie mecze Litwinów bardzo stykowe, dlatego nie wydaje mi się, żeby Mantas miał wiele odpoczynku w dzisiejszym spotkaniu. Dobrze dzieli piłką i sam potrafi oddawać rzuty, przede wszystkim dystansowe. Valanciunas niejednokrotnie już czerpał profity po podaniach Mantasa. On musi poprowadzić drużynę Litwy w tym meczu. Duża odpowiedzialność, ale jest to gracz niezwykle doświadczony i z pewnością udźwignie ciężar tego meczu. Grzech nie zagrać tego overu, takie jest moje odczucie.
Mantas Kalnietis powyżej 18 (punkty + asysty) 1,85 betsson
Kolejny Litwin, którego biorę pod lupę, to skrzydłowy Unicaja Malaga, Mindaugas Kuzminskas. Bardzo wysoki facet grający bardzo różnie. Mam tutaj na myśli liczbę minut. Raz gra niecałe 15, raz 30. Jest bardzo wysoki, ale nie jego wzrost nie przeszkadza mu w rzucaniu z dystansu. Ostatnio rzuca po jednej trójce w spotkaniach przeciwko silnymi drużynami, które mają dobrych obwodowych obrońców. Na początku nie trafiał, ale teraz regularnie punktuje z dystansu. Liczby nie powalają na kolana, ale Kuzminskas nie jest pierwszą opcją w litewskim ataku. Jedna trójka w meczu to nie jest wygórowana liczba jak na takiego zawodnika. Myślę, że dwie, czy trzy szanse z daleka dzisiaj będzie miał, kwestia koncentracji i trafienia, bo rzucać daleka ten facet umie.
Mindaugas Kuzminskas powyżej 0,5 udanych rzutów za trzy punkty 1,60 betsson
Do tego bez analizy, według mnie krótkoterminowe lokata:
Serbia wygra mecz 1,40 betsson

Nawet nie chce mi się rozliczać. Jestem tak wkur***** na Serbów, że to ludzkie pojęcie przechodzi. Takich miernych Litwinów nie ograć, to jest żenada.
 
maciejsokol92 49

maciejsokol92

Użytkownik
Mecz za niespełna 20 min. W tym meczu widzi mi się over punktowy z obu stron. Uważam że Serbia i Litwa nie będą się oszczędzać i dadzą z siebie 100%. Jako że jest to półfinał to różne rzeczy mogą się dziać w tym meczu. Litwa 3 ostatnich spotkaniach 2 dogrywki( Włochy, Czechy). Średnia punktów Serbów w ostatnich 5 meczach 93.6, zaś Litwa 80.6. Zapewne będzie dużo wolnych oraz rzucanych trójek.
Dlatego proponuje zagrać over punktowy w unibecie linię 158.5 po kursie 2.2 dla odważniejszych linia 168.5 po kursie 4.0 (w tym dogrywka).
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
P.Gasol will score more points than J.Valanciunas @1,30 25 - 10 ✅
Tonybet
Moim zdaniem lokata. Pau gra turniej życia, 25,6 pkt na mecz to niesamowita średnia, dla porównania Jonas 16,8. Gasol jest niesamowicie zmotywowany i chce tego trofeum, więc zagra na 200%. Jonas to co prawda lider Litwinów, ale w starciu w znajdującym się w takiej formie Pau, niestety wypadnie moim zdaniem blado. Litwini już i tak zaskoczyli wczoraj, naprawdę nie spodziewałem się zwycięstwa z Serbami. Jednak pomimo to, Gasol zdecydowanie zasługuje na to mistrzostwo, i ja jak najbardziej będę mu kibicował. Jest to zbyt doświadczony zawodnik, żeby spalił się w takim momencie. Przypominam, że Jonas ma 22 lata, ogranie w NBA, jednak 22 to nie 35, a w takich meczach jak finał Mistrzostw Europy to wychodzi.​
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
P.Gasol will score more points than J.Valanciunas @1,30
Tonybet​



Trochę puste frazesy piszesz. W takim meczu zdecydowanie lepiej grać na dogów. Tak naprawdę żaden z tych zespołów nie miał znaleźć się w finale.
Zespół Litwinów jest mega przeciętny. Valanciunas+Maciulis i dalej strach patrzeć.
Kalnietis miał 9 asyst ale i aż 8 strat. Kuzminskas dobre zagrania przeplata z debilnymi. Następnym zawodnikiem jest Seibutis,który jest taki sobie co najwyżej.

Hiszpanie grają bardzo słabo i mają najsłabszy zespół odkąd pamiętam. Widać jak zdesperowany jest trener skoro Fernandez musi grać i to długo a w niczym nie przypomina tego jak gra normalnie. Jedynie Llull i Rodriguez grają spoko. Mirotic raz zagra dobrze raz fatalnie. Reszta zawodników jest w cieniu.

Wiadomo co wyprawia Gasol ale Gobert potrafił go dobrze pokryć,natomiast Gobert w ataku mało potrafi i był łatwym przeciwnikiem dla Pau.
Teraz będzie miał najtrudniejszy zdaje się pojedynek w całych mistrzostwach. Valanciunas nie dość,że dobrze gra w obronie to w ataku dostaje bardzo dużo piłek i może na Gasolu wymusić faule.
Reasumując kurs na Gasola jest trochę za niski żeby to się opłacało.

Zapowiada się świetny matchup i pewnie ten który z nich będzie lepszy indywidualnie tego zespół będzie mógł wygrać mistrzostwo. Ja grałem tylko Litwinów bo szanse są niemal 50/50​
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Rudy Gobert under 10,5 pkt @1,85 15 ⛔
Óni
Rudy Gobert over 7 zbiórek @1,85 13 ✅
Tonybet
Wysoka linia na punkty a Gobert dzisiaj pod koszem w ataku łatwo nie będzie miał. W ofensywie nie daje tyle drużynie co w obronie. Francuzi mają lepsze opcje w ataku i myślę, że Gobert nie będzie aż tak często wykorzystywany. Moim zdaniem dzisiaj center Francuzów nie poszaleje i daje mu max 8 punktów. Jednak na tablicach powinien powalczyć i linia 7 jest jak najbardziej w zasięgu Rudego. Powinien spokojnie wykręcić te 8 zbiórek, jednak w ataku dzisiaj Francuzi moim zdaniem zagrają bardziej obwodowo i 10,5 pkt to za dużo.

M.Gelabale will score more points than N.Kalinic @2,00 4-1 ✅
Tonybet
Gelabale zagrał bardzo dobre spotkanie z Hiszpanami i dzisiaj może być znów dodatkową opcją w ataku. Kalinić w poprzednich 2 spotkaniach zagrał 24 minuty i zdobył 4 punkty, nie jest zbyt często wykorzystywany w ofensywie, a jeśli Gelabale się rozrzuca, potrafi tak jak w poprzednim spotkaniu rzucić te 8-10 punktów i moim zdaniem taki kurs to zdecydowanie value. Średnia punktów bardzo podobna u obu graczy, jednak nie ma to odwzorowania na boisku. Kalinić jedynie potrafił rzucić 12 i 15 pkt w pewnych zwycięstwach z Islandią i Turcją, gdzie przebywał po 25 minut na boisku, dla porównania z Hiszpanami grał 20 i rzucił 4 pkt. Gelabale natomiast dzisiaj powinien zakręcić się w okolicach 8 pkt, a na tyle Kalinicia moim zdaniem nie będzie stać.
Do tego w tym spotkaniu:
over 152 pkt @1,90 149 ⛔
Bet365​
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
maras15 5

maras15

Użytkownik
Hiszpania - Litwa 2 2,89 w betssonie
To jest finał, więc wszystko może się zdarzyć. Składów nie ma sensu przedstawiać, bo kto ogląda ten wie kto zagra po jednej jak i drugiej stronie. Pojedynek 3 drużyny Europy/ćwierćfinalisty MŚ z 2 drużyną Starego Kontynentu/4 drużyną na świecie. Wielka/największa indywidualność/najlepszy zawodnik (na pewno MVP) turnieju - Pau Gasol kontra wielki monolit z liderami - świetnie grającym Valanciunasem i Maciulisem. Dla przypomnienia naprzeciwko siebie staną 2 wybitne postacie wśród eurpejskich szkoleniowców - Sergio Scariolo - Włoch, który już dosyć dawno osiedlił się w Hiszpanii i rodowity Litwin Jonas Kazluaskas.
Ciekawostka statystyczno-historyczna.
Ostatni raz Litwa była Mistrzem Europy w 2003 pokonując w finale... Hiszpanię 93-84, a najlepiej punktujących w tamtym meczu był... nie kto inny jak Pau Gasol - 36 punktów. Czyżby dzisiaj była powtórka? ????
Jedynym sposobem jak już wyżej zostało napisane na zatrzymanie Gasola jest jego wyfaulowanie. Jednak gwizdki też ma po swojej stronie, więc należy dzisiaj się spodziewać może nie aż tak dobrego występu jak w czwartek, ale zdobyczy punktowej w granicach 30 puntków jak najbardziej, bo to głównie od niego będzie zależało czy Hiszpanię odzyskają tytuł czy nie.
Tak jak napisał kolega wyżej szanse 50/50, więc bądź co bądź value podobnie tak jak w półfinałach, czyli ze względów oczywistych gra się na wyższy za niską stawkę, żeby lepiej się oglądąło. IMO duże szanse na zdobycie Mistrzostwa ma najbardziej koszykarskie państwo Europy, w którym w jednym roczniku mają nawet po 4 reprezentacje juniorskie - Litwa.
 
masaskilli 1,9K

masaskilli

Użytkownik
Lithuania fouls total OVER 22.5 @1,85 19 ⛔
Tonybet
Finał, więc Litwini będą chcieli zrobić wszystko, żeby wygrać, co może ich kosztować kilka darmowych fauli. Będziemy świadkami dobrego, wyrównanego widowiska, nerwy będą, więc faule także się pojawią. Moim zdaniem w meczu o takiej wartości linia jak najbardziej do pokrycia. Będą emocje, będzie gorąco, będą faule.

Double-Double J.Valanciunas @1,95 10+9⛔
Óni
J.Valanciunas over 4 free-throws made @1,85 0⛔
Tonybet
Lider Litwinów musi dzisiaj dzielić i rządzić zarówno w obronie, jak i w ataku, jeśli Litwa chce wygrać. Gra bardzo dobry turniej, a dzisiaj najtrudniejszy match-up, jednak wydaje mi się, że Jonas wytrzyma i spokojnie 10 piłek zbierze, a punkty to już czysta formalność. Co do wolnych, będzie musiał utrzymywać presję na Gasolu, próbować wymuszać faule na nim, a co za tym idzie będzie miał okazję do zdobycia darmowych punktów z linii rzutów wolnych. Wątpię, żeby młodzian spalił się w takim spotkaniu, choć stawka jest wysoka.
Gasol + Valanciunas Both players total points OVER 38,5 @1,85 35⛔
Tonybet
Zdecydowanie must bet. Dwaj liderzy obu drużyn, Gasol grający aktualnie chyba turniej życia, kontra młody Litwin, którego już komplementowałem wyżej. Obaj panowie nie odpuszczą sobie. Pau dostanie dużo piłek, Jonas także będzie main opcją w ataku. Nie ma co tu dodawać, obaj panowie muszą trafiać, jeśli będą chcieli wygrać spotkanie i nie widzę innej opcji niż przekroczenie tej linii.

Do tego standardowo:
over 146,5 pkt @1,95 143⛔
Óni​
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
KCC Egis(-1) 2.14 Pinnacle✅✅✅

O jednych i drugich pisałem wcześniej, KCC po przyjściu Powella odżyli.Ten facet to kocur i jego obecność napędza resztę ekipy.To widać po ostatnich spotkaniach gdzie Egis od początku starają się agresywnie bronić i to przynosi rezultaty.Słonie poza swoim parkietem nie są aż tak groźni, jam nie będzie im wpadać trójka to Egis powinni spokojnie ogarnąć.Wyglądają zdecydowanie lepiej ostatnio, są w gazie i myślę że warto na nich grać.Ten mecz to dodatkową motywacja dla Powella który jeszcze rok temu grał w ekipie pomarańczowych.


Pomyliłem działy, przenieście do lig pozostałych.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom