>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Euroliga 2016/2017

Status
Zamknięty.
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
akurat caroll tylko w 3 istnieje, a broni cieniutko co pokozoł
O to mi chodziło. W tej akcji zapewne JC był bardzo prawdopodobną opcją, żeby to skończyć, a przegrał im mecz. Chyba takiego scenariusza trener nie wymyśliłby za tysięcznym podejściem.
 
S 1,5K

saruman27

Użytkownik
Uczepiliście się tego Carolla , ale to nie tylko on zawalił, wystarczy zobaczyć jak zagrał lider Realu czyli Llul - 0 trafionych rzutów za 3 a próbował chyba z 8 razy, 14 punktów jak na niego to straszna cienizna, zastanawiam się też nad trzymaniem w Realu Rudy Fernandeza, ten facet to wogóle dramat od dawna
 
jejek2 0

jejek2

Użytkownik
Uczepiliście się tego Carolla , ale to nie tylko on zawalił, wystarczy zobaczyć jak zagrał lider Realu czyli Llul - 0 trafionych rzutów za 3 a próbował chyba z 8 razy, 14 punktów jak na niego to straszna cienizna, zastanawiam się też nad trzymaniem w Realu Rudy Fernandeza, ten facet to wogóle dramat od dawna
Masz racje Carol nadrabia atakiem. Rudy daje ciała te sezon, ale to i tak nic w porownaiu z tym co odpieprza maccabi głownie w defensywie:grin:
 
jinx 4,5K

jinx

Użytkownik
Taki dubel:
Barcelona - Panathinaikos over 148.5pkt 1.61 ⛔
Darussafaka - Olympiakos over 151.5pkt 1.61
⛔
ako 2.62 bet365

Barca u siebie średnio 160pkt, Panathinaikos wyjazd 167pkt.
Turcy u siebie 160pkt, Olymp wyjazd 166pkt.
 
bet-stolar 904

bet-stolar

Użytkownik
Barcelona vs Panathinaikos
Panathinaikos -2 @2.90 bet365 ⛔

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie kurs na Panathinaikos to value zupełnie nieproporcjonalny do formy obu zespołów. Barcelona z bilansem 4-5 plasuje się na 11 miejscu. Zespół w ostatnich tygodniach wygląda jakby przechodził ogromny kryzys. Ogólnie bardzo słaba gra po obu stronach parkietu szczególnie w ofensywnie stąd ostatnia porażka z Olympiakosem srogie lanie od Realu i porażka ze słabym Galatasaray. Do składu gospodarzy dopiero powoli powraca Claver i Dolleman a dojście do &#39;normalnej&#39; dyspozycji trochę im zajmie. W dalszym ciągu z powodu kontuzji odpoczywa Navarro. Sytuacja Bartzokasa nie do pozazdroszczenia. Naprzeciw staną goście z Grecji. Panathinaikos bilans 5-4 w konsekwencji 5 miejsce solidnie. Na ławce były szkoleniowiec Dumy Katalonii Pascuala który na pewno będzie podwójnie zmotywowany żeby odnieść zwycięstwo. Panata pokazała już w tym sezonie pokazała kawał fajnego basketu. I nie ma w tym nic dziwnego Rivers Calathes Bourousis Singleton Gist to gracze ze sporym potencjałem. Żeby tego było mało po kontuzji powraca Mike James i już w meczu z Darussafak pokazał że jest w przyzwoitej formie i spokojnie jest w stanie rzucić parę punktów mimo długiej absencji. Jeśli PAO uniknie prostych błędów myślę że spokojnie mogą zainkasować 2 punkty i przy okazji pokryć linię.
 
L 3,1K

loveparade

Użytkownik
Barcelona - panta⛔barca zagrala na swoim slabym poziomie, ale panta to juz dno
typ: panta +5.5 po 1.84 w unibet

Real - Panta 87:84..CSKA - Panta 81;77 po tych wynikach juz widac ze Grecy mają mocna pake i w Eurolidze sa w stanie wygrac z kazdym. Barca to jest zlepek a nie druzyna, ostatnio frajerska przegrana z Malaga, gdzie na kilka sekund do konca mieli przewage 5 pkt. zakontraktowali nowego zawodniga Renfroe z Bayernu
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce vs Crvena
Godzina: 18:45
Typ: over 156.5 @ 2.75 Unibet ✅ ✅ ✅
Typ over 151.5 @ 2.02 Unibet ✅ ✅ ✅
Typ over 75.5HT @ 1.86 Bet365 ⛔ ⛔ ⛔
Typ over 80.5HT @ 3.2 Unibet⛔ ⛔ ⛔
Witam, krotka pilka co do meczu, wrzucilem wyniki do excela i excel oscyluje srednia na mecz 156.5. Przeanalizowalem tez HT i srednia 77.5. Co ciekawe, ze statystyk wynika ze 62.5% byla przekroczona linia 80 do HT, wiec spore value. biorac pod uwage kurs.
Ja gram plaska stawka wszystkie typy, i polecam zagrac to samo, bez zadnych all inow.
Wynik: 87:72 = 159...
41:31 HT = 72...
Excel poprostu prze kozak. Jesli chodzi o FT to znowu sie nie pomylil i 2.75 i 1.9 weszlo. Co do pierwszej polowy to nie wiem jakim cudem to nie weszlo..moze ze Crvena ceglila ze az szok? Byc moze, ale moze i dlatego ze oscylator bardziej przystosowany do FT, overki na HT podawalem chyba 2 razy i narazie bilans 1:1, takze nie jest zle i warto mu dac szanse ???? . Ja ciut na plus bo plaska stawka na typy i 2.75 i 1.9 weszlo, ale gratuluje tym ktorzy pograli tylko overy na FT i zarobili razem ze mna. Do zobaczenia jutro! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
S 833

sebunited16

Użytkownik
Aaron Jackson over 12.5 1.83 bet365✅

Amerykanin ma wszystkie mecze w S5, jeśli chodzi o minuty jak to bywa w bardzo dobrze zbilansowanej drużynie nie ma tego za wiele bo tylko 18;28. Egzekucja rzutów- powiedzieć bardzo dobra to mało powiedzieć: 55% za 2, 59% za 3, 83% za 1. Mała liczba oddawanych rzutów daje średnią niecałych 9 punktów na mecz, czyli poniżej linii wystawionej przez buka. Jednak dzisiaj sytuacja wygląda o tyle inaczej, że spodziewam się o wiele dłuższego meczu Jacksona, w wielu fragmentach nawet cieżar wyniku powinien spoczywać na nim. Obwód CSKA stracił magika w postaci Teodosica, miałem pisać dwóch magików, jednak Nando prawdopodobnie pojechał z zespołem, ale jego występ jest mało prawdopodobny i trener raczej nie zaryzykuje, więc naturalnym jest granie większej zdobyczy na Aarona Jacksona.

Mediolan 2.67 bet365⛔

Tutaj zastanawiałem się pomiędzy overem a gospodarzami. Jednak systemowa koszykówka CSKA mocno ucierpi z powodu braku w/w wykonawców, więc ciężko wyrokować jak będzie toczył się ten mecz. Jednak wydaje mi się, że braki w drużynie gości zostaną wykorzystane przez Włoski zespół
 
Otrzymane punkty reputacji: +27
funkacid 114

funkacid

Użytkownik
Spotkanie: Fenerbahce vs Crvena
Godzina: 18:45

Typ: over 156.5 @ 2.75 Unibet
Typ over 151.5 @ 2.02 Unibet
Typ over 75.5HT @ 1.86 Bet365
Typ over 80.5HT @ 3.2 Unibet

...spore value. biorac pod uwage kurs.

Ja gram plaska stawka wszystkie typy, i polecam zagrac to samo, bez zadnych all inow.

Wynik:
Czemu grasz plasko skoro spore value ?
 
luken7 121

luken7

Użytkownik
Jezeli dzis CSKA gra bez de Colo i Teodosica rzucil mi sie ciekawy typ CSKA ponizej 93,5 pkt po 1,80 . Dwoch najlepiej punktujacych wypada wiec opcje w ataku sa mniejsze . Do tej pory pod brak de Colo Teodosic przejal role sypacza a do tego jeszcze jak zzawsze kreatora gry . Bez tych dwoch zawodnikow pewnie zaciag amerykanski plus dwoch / trzech ruskich bedzie ciaglo gre ale czy przebija 93,5 pkt? Martwi mnie Milano i jego obrona a raczej jej brak ... ich wyniki czesto oscyluja w pułapie tych z NBA ;) ciekawy typ do rozwazenia ... ciekawi mnie czy CSKA w tym oslabieniu pojdzie na wymiane ciosow z Milano ... ktos ma jakies zdanie ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
T 8,9K

trema11

Użytkownik
Co do meczu CSKA to ja wolę zagrać zwycięstwo Milano,wydaje mi się tak na nos że CSKA dzisiaj przegra a kurs zacny.
Jak będzie czas pokaże.
 
atp_open 4K

atp_open

Użytkownik
Efes vs Barcelona
Typ: Efes -1.5HT
Kurs@ 1.90 Unibet
Ostatnio dosc zla seria jesli chodzi o Ht, wiec powiedzialem sobie ze dam ostatnia szanse excelowi co do wytypowania nie over/under jak dotychczas a handicap. Ze statystyk tylko 25% nie bylo -1.5 przekroczone..co daje 75% przekroczen. Jak juz pisalem nie raz, Efes w mojej opini jedyna turecka druzyna ktora trzyma poziom. Te wszystkie Beskitasy, Fenerbahce, Pinary itp to potrafia przegrac bedac mega faworytami. Ci co siedza w temacie pewnie powiedza ze Barca sie odradza, ze granie Efesu nie ma value, ze to tylko typ do Ht..ze barca zacznie rzucac trojki jak za dawnych lat a Efesowi nie bedzie nic wychodzilo i tak dalej i dalej...mozna tak gdybac i gdybac, ale predzej czy pozniej trzeba sie zdecydowac na dany typ. Ja tak robie i jako ze jest to moj jedyny typ na dzis to zagram sobie 2x stala stawke. Jak nie wejdzie to zrobie sobie przerwe.
Wynik: 36:28 ...✅ ✅ ✅ zainkasowane w 45 min.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
15/12 godz 18.00
Darrusafaka-RM under 167,5 @ 1.87 bwin 81-68✅✅✅

Real dziś bez Llulla,Thompskinsa i Randolpha.Fundament gry będą stanowić Doncic i Draper, wolniej rozgrywający piłki, nie forsuja tempa.3z4 spotkań w Eurolidze oraz ostanie 6z7 w ACB(nawet z LLUlullem)kończyli poniżej tej linii
Turcy uwielbiają taktyczny basket, długie posiadania pow.17 sekund na akcje.
Jedyne ryzyko to dogrywka, bo zapowiada się wyrównane spotkanie.Jak macie gdzieś w reg Time to tam polecam(nawet niższe linie)
Pzdr
 
Otrzymane punkty reputacji: +57
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
15/12 godz 18.00
Darrusafaka-RM under 167,5 @ 1.87 bwin

Real dziś bez Llulla,Thompskinsa i Randolpha.Fundament gry będą stanowić Doncic i Draper, wolniej rozgrywający piłki, nie forsuja tempa.3z4 spotkań w Eurolidze oraz ostanie 6z7 w ACB(nawet z LLUlullem)kończyli poniżej tej linii
Turcy uwielbiają taktyczny basket, długie posiadania pow.17 sekund na akcje.
Jedyne ryzyko to dogrywka, bo zapowiada się wyrównane spotkanie.Jak macie gdzieś w reg Time to tam polecam(nawet niższe linie)
Pzdr
Świetny typ, Real bez Llulla jest ofensywnym zerem, traci całą swoją siłę, czyli szybki atak, którym to wygrywa mecze. Doncic i Draper to gracze trzeciorzędni, z kreatywnością na poziomie Kendricka Perkinsa. Real wolnym tempem i defensywą może sobie wygrywać mecze ze słabeuszami w swojej lidze, ale Euroliga, pomimo wielu przeciętniaków to już półka wyżej.

Zeby nie bylo offtopu, to na dziś daję over w meczu w Bambergu.

Brose - Efes over 165,5 1.91 unibet✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
diaz 95

diaz

Użytkownik
Panowie , krotko bo w pracy z tel , Galata dzisiaj oslabiona , odejscie Dentmona nie sprzyja druzynie dodatkowo pod koszem wypadlo dwoch graczy, Milano powinno to wygrac !
bet365 Milano 1,83
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom