>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europe Minor - FACEIT Major 2018 + ELEAGUE Premier 2018

Status
Zamknięty.
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
Przepraszam za wczorajsze typy. Duży minus. Chociaż w zasadzie było very close żeby typ wszedl. Liquid mimo wszystko gra nieźle, Astralis ma ma nich patent. Gdyby Amerykanie wygrali jednego pistola chociaż ma Nuke to jestem pewien, ze by wygrali. Co do Mouz, nie wypowiadam się, bo nie oglądałem, ale patrząc po wynikach było blisko. Navi dalej mnie zaskakuje.
Sugerując się tym co C9 pokazało ostatnio z dunczykami, to też mam ochotę zagrać ma nich. Lecz mam zła passę ostatnio, więc moje przeczucia mogą być błędne. Poziom motywacji w ich zespole na pewno będzie ogromny. To jest pewne. Czy starczy umiejętności? Nie mam pojęcia. Zastanawia mnie czy oni grali tak dobrze czy Astralis tak źle po prostu.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Dwie rzeczy odnośnie posta husarz22 - po pierwsze nie uważam, żeby którykolwiek z zespołów robił ostatnie roszady pod kątem ELEAGUE Premier więc zmiany można będzie ocenić pewnie dopiero po majorze, ciężko też mówić o wymianie dwóch graczy bo na razie to C9 wyrzuciło dwóch z nich, a teraz grają ze standinami. Poza tym uważam, że jak na konieczność gry z ciągłym standinem przez ostatnie miesiące to wyniki FaZe były co najmniej przyzwoite. Myślę, że po przerwie wakacyjnej mogą stanowić bardzo groźnego konkurenta dla Astralis.
Natomiast to co teraz to inna sprawa. Zgodzę się, że MiBR nie zachwyca, zresztą sami chyba doszli do podobnych wniosków skoro dokonali kolejnej wymiany w składzie. Wyciągnęli tarika z C9 który, o ile się nie mylę, w ostatnim czasie był tam IGLem. Więc na pewno wymaga to ułożenia gry na nowo. Na tle C9 zaprezentowali się przyzwoicie, czego nie można powiedzieć o MiBR na tle Liquid. Generalnie wydawało się, że inferno to ich mapa i ich teren, ale te wolne, nawet bardzo wolne wejścia na inferno, na niemalże czerwony zegar, praktycznie bez kontaktu wcześniej były średnie. Oczywiście zmusza to do pewnego zgadywania i na mniej cierpliwy zespół może dawałoby lepszy efekt ale z Liquid nie pozwoliło na wiele. Do tego MiBR ma bardzo niestabilnego cache&#39;a, wygrali tylko 4 z 10 ostatnich takich map, wszystkie niezbyt pewnie. Generalnie ciekaw jestem odrzucania map bo jedni i drudzy nie grają inferno. Ale na pewno gdybym musiał to raczej C9 +1.5 niż wygrana MiBR.
Co do drugiego meczu, to nie mogę się pozbyć wrażenia, że niezły występ w Kolonii czy generalnie wygrane mapy fnatic ostatnio wiążą się ze świetną grą indywidualną (w Kolonii błyszczał JW, ostatnio mapę z NaVi urwał super grą draken). No i o ile w Kolonii było niby tylko 2:1 dla FaZe to na overpassie i inferno to były raczej pogromy niż wyrównane mecze. Do tego w sumie meczu z mouz to nie zawalił olof tylko rain a w mniejszym stopniu Guardian i karrigan. Nie chce mi się wierzyć żeby fnatic bazujące na indywidualnych umiejętnościach graczy było w stanie wyrwać więcej niż mapę
FaZe + Cloud9 (+1.5) @2.17 3/10

Tylko naprawdę delikatnie bo po jednym Bo3 to ciężko oceniać formę drużyn (zarówno FaZe jak i C9 w tych składach grają pierwszy turniej - albo od dawna, jak w przypadku FaZe, albo w ogóle pierwszy jak w C9)
Edit. kursy Totalbet
Da się grać gdzieś live?
 
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Dwie rzeczy odnośnie posta husarz22 - po pierwsze nie uważam, żeby którykolwiek z zespołów robił ostatnie roszady pod kątem ELEAGUE Premier więc zmiany można będzie ocenić pewnie dopiero po majorze, ciężko też mówić o wymianie dwóch graczy bo na razie to C9 wyrzuciło dwóch z nich, a teraz grają ze standinami. Poza tym uważam, że jak na konieczność gry z ciągłym standinem przez ostatnie miesiące to wyniki FaZe były co najmniej przyzwoite. Myślę, że po przerwie wakacyjnej mogą stanowić bardzo groźnego konkurenta dla Astralis.
Natomiast to co teraz to inna sprawa. Zgodzę się, że MiBR nie zachwyca, zresztą sami chyba doszli do podobnych wniosków skoro dokonali kolejnej wymiany w składzie. Wyciągnęli tarika z C9 który, o ile się nie mylę, w ostatnim czasie był tam IGLem. Więc na pewno wymaga to ułożenia gry na nowo. Na tle C9 zaprezentowali się przyzwoicie, czego nie można powiedzieć o MiBR na tle Liquid. Generalnie wydawało się, że inferno to ich mapa i ich teren, ale te wolne, nawet bardzo wolne wejścia na inferno, na niemalże czerwony zegar, praktycznie bez kontaktu wcześniej były średnie. Oczywiście zmusza to do pewnego zgadywania i na mniej cierpliwy zespół może dawałoby lepszy efekt ale z Liquid nie pozwoliło na wiele. Do tego MiBR ma bardzo niestabilnego cache&#39;a, wygrali tylko 4 z 10 ostatnich takich map, wszystkie niezbyt pewnie. Generalnie ciekaw jestem odrzucania map bo jedni i drudzy nie grają inferno. Ale na pewno gdybym musiał to raczej C9 +1.5 niż wygrana MiBR.
Co do drugiego meczu, to nie mogę się pozbyć wrażenia, że niezły występ w Kolonii czy generalnie wygrane mapy fnatic ostatnio wiążą się ze świetną grą indywidualną (w Kolonii błyszczał JW, ostatnio mapę z NaVi urwał super grą draken). No i o ile w Kolonii było niby tylko 2:1 dla FaZe to na overpassie i inferno to były raczej pogromy niż wyrównane mecze. Do tego w sumie meczu z mouz to nie zawalił olof tylko rain a w mniejszym stopniu Guardian i karrigan. Wydaje mi się, że o ile FaZe sobie poradzi to raczej nie opłaca się ich grać po proponowanych kursach. Nie chce mi się wierzyć żeby fnatic bazujące na indywidualnych umiejętnościach graczy było w stanie wyrwać więcej niż mapę
FaZe + Cloud9 (+1.5) @2.17 3/10

Tylko naprawdę delikatnie bo po jednym Bo3 to ciężko oceniać formę drużyn (zarówno FaZe jak i C9 w tych składach grają pierwszy turniej - albo od dawna, jak w przypadku FaZe, albo w ogóle pierwszy jak w C9)
Edit. kursy Totalbet
Da się grać gdzieś live?
Fusion.bet ma sporą ofertę e-sportów (głównie to oferują), dają jeszcze freebeta 5€ na start.
 
uzytkownik-120277 650

uzytkownik-120277

Użytkownik
BAH ma live.
Gram taki sam dubel jak Pan mikael 14.
Szkoda, ze znowu zgadzam się z kimś z forum, bo zawsze to dla mnie zły znak. ???? jednakJ C9 grało ma prawdę nieźle. Uważam, ze jedna mapę są wstanie urwać. Jeśli chodzi o Fnatic - dla mnie grają bardzo słabo, tylko i wyłącznie Krimz ich ratuje w większości przypadków. Nie przemawia do mnie och gra. Faze jak to Faze, grają swoje, bez szału ma razie. Olof nie odstaje, a to najważniejsze. Reszta nie zagra drugi raz tak słabo.
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Będę jednak trochę bronił swojego typu na fnatic. Ponieważ jeżeli Fnatic bazuje na indywidualnych umiejętnościach, to na czym bazuje Faze? Mogliśmy zauważyć co robił NiKo może to tylko takie zwykłe gadanie ale gdyby nie on i jego popis skilla, to prawdopodobnie nie ugrali by nawet tego traina.
Odrzucam również teze, że &quot;tylko i wyłacznie KRIMZ ich ratuje&quot;. Na mirage przegrywajac w CT 10:6 potrafili już nawet wygrywać 12:13, co na Navi jest naprawdę osiągnięciem nie do zlekceważenia. Pracował na to cały zespół, widzieliśmy jak każdy dobrze fragował przy retake&#39;ach. Inferno już było dla Szwedów no i szkoda tego traina, gdzie po świetnym początku 4:1 zaczęli tracić rundy.
Zobaczymy, liczę na ciekawe widowisko i niech wygra lepszy.
 
uzytkownik-24118 2,1K
Znaczy ja uważam że skill FaZe &gt; skill fnatic. Poza tym na tym mirage to fnatic wygrało pierwsze pistole i force po przegranych drugich, więc od strony ekonomicznej weszli w mecz idealnie w obu połowach a i tak w sumie ugrali 13 rund. Na trainie też ten dobry początek konsekwencją przegranego force prze NaVi po wygranych pistoletach CT. Gdyby nie te przegrywane forcebuye w drugich rundach połowy to mirage skończyłby się dużo szybciej a i na trainie nie byłoby 8-7 a powiedzmy 10-5, 11-4, chociaż tam i tak ładny run po stronie T.
Pewnie to nie będzie tak że FaZe się przejedzie po Szwedach ale wygrana fnatic będzie sporą niespodzianką
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Ruski ma też live na te spotkania. Nie oglądałem faze ale Drakena tak i jego popisy. I chyba dziś pójdę w fnatic bo czuje w kościach że to wezmą.
 
fiolek77 338

fiolek77

Użytkownik
Faze gładko dzisiaj. Widać , że olof nie odstaje od druzyny a to najwazniejsze. zaś fnatic nic specjalnego ,nw czym się kierujecie dając na fnatic. wygrana inferno na navi to był fart , dwie rundy wygrana przez fnatic gdzie zostało 1hp, gdyby te rundy przegrali to by napewno nie wygrali inferno. Fnatic bazuje na inwidualnosciach ale to dzisiaj nie wystarczy !!!
Zaś co do meczu Mibr-Cloud9 spora niewiadoma , tak jak wczorajsze mecze. Ja osobiście idę w strone Mibr-u, Bo jak nie dzisiaj to kiedy, Styko bot według mnie umiejętności dzisiaj po stroniie Mibru ale czy to wystarczy nie wiem . Oby !
 
husarz22 104,1K

husarz22

Forum VIP
Przed nami ostatni dzień fazy grupowej ELEAGUE Premier 2018. Tym razem poznamy już wszystkich uczestników play-offów. Wczoraj MIBR i fnatic odnieśli zwycięstwa i to oni zagrają dzisiaj o wyjście z grupy.
Liquid - MIBR
godzina 20:00

MIBR ma okazję do rewanżu za mecz sprzed kilku dni. Będzie to na pewno trudne zadanie ponieważ w poprzednej rywalizacji Liquid nie dało najmniejszych szans brazylijsko-amerykanskiemu zespołowi. Wówczas kursy były bardziej wyrównane jednak dzisiaj to Liquid są fawortami i moim zdaniem slusznie. Pomimo, że Cloud9 było całkowicie bezradne z MIBR to i tak nie daje nam to całkowicie odzwierciedlenia formy Fallena i reszty. Szkoda, że kurs na Liquid nie jest ciut wyższy. Martwi trochę słaba dyspozycja TACO ale mam nadzieję, że NAF i Twistzz którzy są w bardzo dobrej formie zniwelują to osłabienie spowodowane brazylijczykiem.
Liquid wygra @1.71 1xbet
✅

Fnatic - mousesports
godzina 23:00

Tutaj tylko krótki komentarz. skoro obstawilem na Szwedów z Faze Clanem, to tymbadziej to zrobię dzisiaj. Pewnie łatwo nie będzie ale zaufam im po raz drugi. Łapie szybko fajny kursik bo powoli zaczyna spadac.
Fnatic wygra @2.31 1xbet
⛔
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Liquid zawsze banuje over passa teraz jakimś cudem. Zbanowali traina. Myślę czy nie pograć over pass na korzyść MIBR co sądzicie
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Może mi ktoś wyjaśnić ruskiego zaklad &quot;team 1/2 to win the number of rounds. 10 rund pod rząd. Nie wiem czy ja to dobrze rozumiem czyj jestem taki upośledzonych. Typ wchodzi jak wygra drużyna 10rund z rzędu a nie jak nie wygra. Tylko że kursy na nie są ponad 4.0 o co Kaman ?
 
simon999 11

simon999

Użytkownik
ja też dokladnie kilka tyś. dlaczego czarna lista; Heroic? , U mnie to też jest North(Nienawidze tej druzyny). Navi ????
Dużo hajsu na nich wtopiłem, bo poprzegrywali na pierożanów czy jakieś choke z dupy, to samo z pozostałymi dwoma.
 
P 254

pablo95

Użytkownik
Czyli 1,5 do dubla Navi jak najbardziej do gry. TACO moze i grac ale bedzie tam tylko ciałem a nie umysłem.. raczej ciężko po takiej tragedii skupić się na graniu. Moje rozważania. może ktoś ma inne zdania? miałem grać ich mapę na live ale widzę że odpuszczę to. dzięki sasasa za info.
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Pewnie też to już zależy od charakteru osoby jak to na niego wpłynie.
Ja miałem wcześniej pograne Liquid ze względu na mecz z MIBR i świetną postawę obu Kanadyjczyków. Zwróciłem też uwagę, że Taco coraz pewniej i odważniej, dużo akcji w stylu wychodzenie przez smoke&#39;a po własnych flashach itp. A Navi mimo kolejnych zwycięstw bardzo często oddaje po 1 mapie, a mecze są zacięte.
Stąd mój typ:

Liquid
- Navi 2,35 STS ✅
Jednakże z uwagi śmierci taty Taco myślę, że moja analiza schodzi na plan dalszy, a o wyniku zdecyduje głowa zawodników, a szczególnie Brazylijczyka.
 
sasasa 194

sasasa

Użytkownik
Astralis (-1,5) - Liquid 1,80 STS ⛔
Serio, kurs 1,20 w finale?
Wczoraj Twistzz i NAF potwierdzili znakomitą formę strzelecką z ostatnich dni i nic nie wskazuje na to by dzisiaj miało się to zmienić. Taco dał radę, a ostatnia runda 2v5 z 4 fragami jest tego dowodem. Teraz, po awansie do finału wydaje się, że morale będzie po stronie Liquid i do meczu podejdą na luzie.
Jeśli chodzi o wybór map, w ostatnsm czasie pomiędzy obiema drużynami grany mirage, nuke, inferno i dust. Liquid często banowali overpassa, ale po wczorajszej pewnej wygranej z Navi wydaje mi się, że Liquid zbanuje train (Astralis cache). Mecze między obiema drużynami na mapach mirage, nuke - często wyrównane. Dochodzi wczorajszy dobry overpass i wydaje mi się, że minimum jedną mapę są w stanie ugrać.
Dodając do tego jak wspomniałem wcześniej dobrą dyspozycję aimową zawodników decyduję się pograć znów w kierunku składu z NA.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom