>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Europejskie Puchary 2015/2016

Status
Zamknięty.
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Zagreb - PSG over 53.0 1.86 3/10 p i n n a c l e ⛔
23-25

Zagrzeb dom 51.4 (u/o 1-4)
PSG wyjazd 61.4 (u/o 2-3)

W Paryżu było 34-23 (over 51.0).
Zagrzeb nie jest tak underowy jak buki cały czas sądzą, o czym świadczy tylko 1 under w meczach CL u siebie.
PSG to maszynka strzelecka, która dzisiejszej linii nie przeszła tylko w 1 z 10 spotkań tegorocznej LM (raz skończyli na równo 53, 8x overy).
Wiem, że będzie dziś na meczu 15 tysięcy osób i zrobią straszny kocioł, ale to akurat doświadczonych mega gwiazd PSG nie powinno specjalnie zdeprymować.
Nie jest to tez mecz o życie dla gospodarzy, bo do top 16 i tak wyjdą.
Licze na bardziej otwarty i szybszy mecz niż buki tu szacują i totala na poziomie 55-56 goli.

HH
 
taiwoffinden 364

taiwoffinden

Użytkownik
Trochę o nieobecnościach w dzisiejszym meczu.
KRISTIANSTAD: Andreas Cederholm, Albin Lagergren, Jesper Larsson, Fredrik Landin, Peter Nilsson i Peter Nyström
VIVE KIELCE: Krzysztof Lijewski, Mariusz Jurkiewicz, Grzegorz Tkaczyk
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Kluczem do zwycięstwa w dzisiejszym spotkaniu powinna być mądra i skuteczna gra w ataku. Wiadomo, że Szwedzi dość mocno bronią i najskuteczniejsi są w szybkich kontratakach. Żebym do tego ich nie dopuścić należy nie dopuszczać do głupich strat i oddawania rzutów z nieprzemyślanych okazji. I tu podczas ataków pozycyjnych nasuwa się myśl na rzuty z drugiej linii, a jeśli rzut z drugiej linii to kto? a no oczywiście Kola. Do tego zapewne podejdzie jako pierwszy do karnego, a linia zaproponowana przez betsafe całkiem atrakcyjna się wydaje.
Karol Bielecki over 3,5 @ 1,85
Do tego całkiem miłe linie na Julena i Manu. Wiadomo, że w przypadku obrotowego kluczową rolę w zdobywaniu przez niego bramek odgrywają rozgrywający. Liczę, że złapie dziś on parę piłek i te 4 bramki powinien rzucić. Jeśli chodzi o Strleka to ciągle jeszcze chyba w gazie po ME. Forma niesamowita i pierwszy podczas kontrataków. Swoje również powinien rzucić
Julen Aginagalde over 3,5 @ 1,85
Manuel Strlek over 3,5 @ 1,95
Wszystko w Betsafe
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Besiktas - Veszprem 1 +7.5 2.00 2/10 1Xbet (1.95 p i n n a c l e) ✅
34-38

Głównie typ pod przeczucie, że Veszprem nie będzie tu specjalnie zależało na masakrowaniu rywali. W domu wygrali +8 (będąc favem na -11), z zespołem niewiele lepszym od Turków (Celje Lasko) 2x też nie przechodzili handicapów.
Staweczka delikatna.

Wisła Płock - Celje Lasko under 57.5 1.95 2/10 p i n n a c l e ✅
26-31

Celje przyjeżdża bez 2 strzelca zespołu Mlakara. Wisła wygrywając może zapewnić sobie top16. Pierwszy mecz 53 gole w meczu z wolnym tempem (tylko 81 rzutów).
Ze średnich z całych rozgrywek LM linia niby fair, ale pod te podane wyżej fakty delikatne 2/10 dla mnie chyba warte (ze 2 bramki niżej bym to ustawił).

Powodzenia
HH
 
undertaker_tsw 2,1K

undertaker_tsw

Użytkownik
Jutro jakies nieobecnosci w Kilonii czy cos, ze kurs na nich tak wysoki a na Flensburg w granicach 1,3-1,4? Ja rozumiem, ze Flensburg nikła bo nikłą szanse ma na 1 miejsce no ale bez jaj.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Jutro jakies nieobecnosci w Kilonii czy cos, ze kurs na nich tak wysoki a na Flensburg w granicach 1,3-1,4? Ja rozumiem, ze Flensburg nikła bo nikłą szanse ma na 1 miejsce no ale bez jaj.
No tak, Wiencek z Toft-Hansenem wypadli do końca sezonu. Przez to na kole są sprowadzeni podczas sezonu Anić i Brozović. Do tego kontuzje Dissingera i Weinholda z EURO. W okienku oprócz obrotowego HSV ściągnęli Lackovicia z Vardaru. To już nie te same mocarne Zebry. Mniej gwiazd, mniej zgrania. Do tego Canellas bez jakiejś wyjątkowej formy.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Montpellier - Barcelona under 59.5 1.94 3.5/10 p i n n a c l e ✅
23-31

Montpellier dom 56.4 (u/o 2-3)
Barca wyjazd 55.4 (u/o 3-1)

Przy dzisiejszej linii 59.5 Montpellier u/o 9-1, Barca 4-6.

Linia wystawiona pod wynik 1 meczu (37-27), ale jak się zagłębić w staty, to widać, że nabili tego overa głównie dzięki 79% efektywności rzutów Barcy (37/47).
Łącznie w tamtym meczu oddano 93 rzuty (tylko ciut powyżej średniej całych rozgrywek). Podobne tempo dziś, przy standardowej w męskim handballu efektywności 60% powinno dać około 56 bramek i liczę na totala właśnie w tych okolicach.
Montpellier u siebie groźne, nie powinien to być spacer dla Barcy.

Szeged - Kolding over 54.0 1.96 4/10 p i n n a c l e ✅
34-23

Szeged dom 58.2 (u/o 3-2)
Kolding wyjazd 57.8 (1-4)

Przy dzisiejszej linii 54.0 Szeged u/o 2-1-7, Kolding 3-7.

1 mecz 22-27, stąd ta linia. Tam 46 goli w 88 rzutach, na niskiej efektywności 56%.

Kolding z 2 pkt ma juz pozamiatane marzenia o wyjściu z grupy i nie powinno tu być jakiejś wielkiej defensywy. Głównie na tym opieram bet. Dzieki temu nawet przy tym samym tempie możemy mieć więcej bramek (potrzebna efektywność 63%, co przy poluzowanej grze obronnej jest do zrobienia spokojnie).
Oby gospodarze w miarę szybko uciekli, to powinno byc dobrze.

Fleury Loiret - Baia Mare 2 +1.5 1.95 3/10 1xbet ✅
17-18


Fleury Loiret wygrało dość sensacyjnie w Larvik i od razu stało się faworytem z Baia Mare. Nie kupuję tego. Rumunki grają w Main Round kapitalnie i ogólnie w 2016 jeszcze nie przegrały ani w LM, ani w lidze rodzimej. W pierwszym meczu z FL pokazały swoją siłę wychodząc w ciągu 10 minut po przerwie z -4 na +2 i do końca w pełni kontrolując spotkanie.
Dla mnie po prostu zespół z Ungureanu, Nechitą, Geiger, a przede wszystkim Do Nascimento, Abbingh i genialną Pineau ma potencjał żeby wygrać z każdym i nie może byc tu underdogiem. Spodziewałem się raczej -0.5 na Rumunki niż +1.5.

Powodzenia
HH
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Malutki becik z LM.

CSM Bukareszt - Vardar X 9.75 0.5/10 expekt/betclick (inne po 9.50 też ok) ⛔
25-30

Remis w zasadzie daje awans do fazy PO obu drużynom. Ciężko bowiem spodziewać się ewentualnej wygranej Midtjylland w Podgoricy.
http://www.betexplorer.co...cbt-w/8bo5gHTm/
Jeśli zatem dojdzie do stykowej końcówki, obie drużyny mogą rozegrać ją kunktatorsko. Na zasadzie, że lepiej nie przegrać, niż głupio ryzykować wygraną.

HH
 
prezes96 27,7K

prezes96

Użytkownik
Dzisiaj bardzo ważny i ciekawy mecz THW Kiel z Wisłą Płock. Zespół z Kilonii dzisiaj bez Christiana Dissingera, Steffena Weinholda, Patricka Wiencka, René Toft Hansena. Z kolei Nafciarze dzisiaj tylko bez Montoro i Konitza. Jak stawiacie dzisiaj? Wyjściowy na THW był 1,15, dzisiaj już znalazłem 1,26 i handi się zmniejszające, a właśnie w tę stronę chciałem iść i ewentualnego overa.
 
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
THW Kiel - Wisła Płock 2 (DNB) 8.31 (ręcznie w marathonbet z kursów 15 i 8.90) 1/10 ⛔
26-24, przez serię 3 przestrzelonych karnych w 2 połowie. Kiel było do zrobienia dziś spokojnie.

Przed meczem wszędzie będzie poniżej 7 w mojej opinii. Tak jak pisał wcześniej Prezes96 THW Kiel bez Wiencka, Weinholda, Toft Hansena i Dissingera. Oglądałem ich we Flensburgu, grali momentami tragicznie. Canellas bez formy był juz w ME, Vujin też jakiś słaby. Wszystko na barkach biednego Duvnjaka, zajechany może być meczami z Flensburgiem (8/17) i Gummersbach (9 goli).
Kiel walczy już tylko o utrzymanie przewagi parkietu w 1/6 finału, którą daje 4 miejsce w grupie. Wisła przez porażkę z Celje może jeszcze nie wyjśc z grupy, więc będzie nawet bardziej zmobilizowana.
Przy wszystkich problemach Kiel uznałem, że warto delikatnie zainwestować w DNB, w hcp nie wchodzę, bo Wisła też w dołku i większej inwestycji nie ma sensu mimo wszystko robić. Ewentualnie live.

Powodzenia
HH
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Vive Kielce - Rhein Neckar Lowen
Vive Kielce 1,6@ 5/10 bet365 ✅
under 57,5 1,76@ 2/10 bet365 ✅
Po dość niespodziewanym remisie w ostatniej kolejce z Kristianstad na wyjeździe (35:35) sytuacja w grupie dla Vive nie jest wcale aż taka kolorowa. Jak wiemy dla Vive istotne jest to,żeby powalczyć minimum o II miesjce w grupie które da przewagę w 1/8 i ćwierćfinale tzn drugie spotkanie zagrają u siebie w Kielcach. Bardzo ważne spotkanie dla Kielczan dzisiaj. Po tym spotkaniu Kielce zagrają jeszcze w następnej kolejce we Francji z Montpellier a w ostatniej kolejce z niebezpiecznym zawsze Pick Szeged(które również walczy o jak najwyższą lokatę) także kto wie czy te ostatnie spotkanie nie zadecyduje o 2 miejscu w grupie. Bo jakoś nie chce mi się wierzyć,żeby Barcelona oddała już 1 miejsce w grupie. Ekipa Lwów to bardzo dobra drużyna mimo porażki w tygodniu w meczu na szczycie nadal prowadzą w niemieckiej bundeslidze. W ekipie Lwów występuje wielu świetnych graczy jak obrotowy Pekeler, Guardiola, Baena, Mads Mensah Larsen, Schmid, Ekhdal Du Rietz, Groetzki i chyba największa gwiazda tej drużyny Uwe Gensheimer który po tym sezonie odchodzi do szejków z Paryża. Niemiecka ekipa to jedna z najlepszych defensyw świetnie są zorganizowani w obronie miałem ostatnio okazję oglądać ich starcie na szczycie z Flensburgiem co prawda przegrali u siebie ale ich gra w defensywie stała na bardzo wysokim poziomie zresztą tak samo jak Flensburga. W pierwszym spotkaniu w Mannheim padł remis 32:32 mimo,że Lwy prowadziły do przerwy 19:15 a mimo to Vive potrafili odrobić straty i zremisować na ciężkim terenie. Dlatego uważam,że po raz kolejny duże znaczenie powinna odegrać własna hala a wiemy,że Kielczanie w Hali Legionów niezwykli przegrywać nawet z najlepszymi. Zresztą uważam,że Lwy z Mannheim tracą jednak trochę na swojej wartości w meczach wyjazdowych. Kluczem do wygrania tego bardzo ważnego spotkania będzie na pewno ograniczenie poczynań największej gwiazdy Lwów Gensheimera oraz bardzo niebezpiecznych skrzydłowych. Myślę,że tutaj dla Vive przewagą jest przede wszystkim to,że zagrają w swojej hali przed własną publicznością która na pewno zapełni trybuny do ostatniego miejsca :) Delikatnie idę też w stronę undera bramkowego bo nie sądzę,żeby padł taki wysoki wynik jak pierwszym spotkaniu w Mannheim.

Do tego dokładam
PSG - Besiktas
over 60,5 1,55@ 5/10 bet365✅

W tym spotkaniu będę bardzo zaskoczony jeśli nie padnie tutaj powyżej 60 bramek. Każdy kto obserwuję mecze Turków to wie,że nie przywiązują oni wogóle uwagi do gry w defensywie a taka ekipa jak Paryż powinna spokojnie to wykorzystać. W pierwszym spotkaniu w Turcji mieliśmy wynik 30:40. Uważam,że jutro gwiazdeczki z Paryża będą sobie chciały troszkę postrzelać:) Obie ekipy overowo usposobione idę zdecydowanie tutaj w stronę overka bramkowego...
Taki dubelek na sobotę
Vive 1,6@ ✅
PSG - Besiktas over 60,5 bramek 1,55@ ✅
AKO 2,48
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Celje - Flensburg
Flensburg 1,40 bet365 ✅
Flensburg -1,5
1,58 Unibet
✅
Nie jestem wielkim znawcą piłki ręcznej, dlatego będzie krótko. Wydaje mi się jednak, że ten typ jest jak najbardziej do gry.
Celje z dorobkiem 5 punktów w 11 spotkaniach zajmuje 7, przedostanie miejsce w grupie A Ligi Mistrzów. Aby awansować musi zając 6. miejsce, które obecnie przypada Wiśle Płock z 8 punktami i trzeba się umowić, że będzie im niezwykle trudno tego dokonać, pomimo ostatniej wygranej nad Nafciarzami i to na wyjeździe. Właściwie u siebie w tym sezonie punkty zdobyli jedynie rz remisując z Kielonią, reszta wszystko w plecy. Zespół oparty na rodzimych graczach a najlepsi strzelcy to Janc i Mlakar, nazwiska średnio znane. Flensburg to mianowicie inny biegun. Lider grupy LM gdzie zgromadził 18 oczek, 3. miejsce w Bundeslidze, w ostatnich 10 meczach niemieckiej ligi przegrali ledwie raz. Gwiazdami drużyny są Zespół oparty na reprezentantach Szwecji i Danii m.in. bramkarz Anderson, Karlsson czy Eggert. W ich peirwszym spotkaniu Flensubrg wygrał pewnie 30-20. Wywalczenie pierwszego miejsce w Lidze Mistrzów daje profity w postaci jednej rundy mniej do rozegrania, więc jest o co grać. Flensburg nie może gubić punktów, bo PSG ma tyle oczek co oni a Veszprem jedno mniej, a już na pewno nie z takim zespołem jak Celje.
 
kunciapek 896

kunciapek

Użytkownik
Pekeler, Guardiola, Baena, Mads Mensah Larsen, Schmid, Ekhdal Du Rietz, Groetzki
Guardiola i Groetzki dzisiaj nie zagrają. Ale typ popieram, chociaż w undery to bym się nie bawił. Obrona u nas strasznie kuleje.
 
lukas88 333K

lukas88

Forum VIP
21.02.2106 g. 17.00 Kolding- Montpelier
Typ: 1 (+1)✅✅✅
Kurs: 1,91
Marathonbet


Ciekawie zapowiada się Duńsko- Francuski pojedynek w LM, bukmacherzy widzą faworyta w ekipie z Montellier, ja z kolei nie jestem do tego przekonany.
W ręczniaku duże znaczenie ma własny parkiet i trybuny. Przy zbliżonym poziomie jaki prezentują oba zespoły może myć to kluczowy element. W obu zespołach możemy dostrzec światowe gwiazdy ręczniaka, w Koldingu wiekowy ale nadal świetny Bo Spelerberg, jest młody Anderson, który wyrasta na światową gwiazdę, czy też Karlson. W drużynie gości nie trzeba przedstawiać Simonet`a, Gigou, Gajicia czy Kavticnika. Liczę na wyrównane widowisko ze wskazaniem na gospodarzy.

 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Barcelona - Pick Szeged
Pick Szeged +5,5 1,75 Unibet
✅ 30-25
Troche przesadzone kursy na gospodarzy w moim mniemaniu. Choć Barcelona to być może najlepsza drużyna na świecie, to Pick Szeged na pewno nie należą do takich ogórków, żeby na win z nimi dawać 1,12. Barcelona prowadzi w tabelii LM z dorobkiem 17 punktów w 11 meczach. Przegrali dwa spotkania (w tym ostatnio z Vive u siebie), jedno zremisowal, także widać że są do ruszenia. Ogólnie drużyna gwiazdozbiór z Lazarovem, Kopljarem, Tomasem czy Sorhaidno + nasz polski akcent Kamil Syprzak. Druzyna praktycznie idealna, jednak nie mierzy się ze słabeuszami.
Pick Szeged obecnie 3. miejsce w grupie, 15 punktów czyli właściwie jedynie o 2 mniej niż Hiszpanie. 7 wygranych, remis i 3 przegrane, jednak warto zaważyć że ostatnia porażka w 6 kolejce. Po tym m.in. pewna wygrana z RNL (lider Bundesligi), jedynie raz niepotrzebny remis z Montpellier. W składzie kilka niezłych nazwisk jak np. Sierra w bramce, Bombac, Garcia czy Kalman (na bramce również Piotrek Wyszomirski).
Barcelona jest faworytem i z pewnością wygra to spotkanie, ale moim zdaniem może być to znacznie bardziej wyrównane spotkanie niż wskazują na to kursy. W pierwszym ich spotkaniu na Węgrzech wygrała Barcelona 28-30, a więc tylko dwoma bramkami. Liczę, że dziś na więcej niż 5 goli nie odjadą.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Co uważacie na temat handicapu +7.5 na Zagrzeb?
Tutaj wszystko zależy od Veszprem. Jak zagrają cały mecz na swoje 100%, albo nawet jakieś 80%, to zjedzą Chorwatów. To drużyny o w ogóle dwóch różnych charakterystykach. W krótszych fragmentach stać podopiecznych Vujovicia na walkę, ale w przeciągu całego meczu wyjdzie wyższość Madziarów. Jak mówię, kwestią jest tylko jak długo będą grali swoim tempem. Nie zagłębiałem się w kalendarz, więc nie wiem jakie może być podejście Sabate do tego meczu, pamiętam tylko, że ostatnio Harry podał rewelacyjny bet na ich mecz w SEHA, gdzie spokojnie pograli wygrywając bodajże 7-mioma bramkami na linii -21.5.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
duzy-kermit 35

duzy-kermit

Użytkownik
Co uważacie na temat handicapu +7.5 na Zagrzeb?
Uważam że warto zagrać takie handi z kilku powodów

a) zagrzeb zdobywają chociaż punkt zapewni sobie awans
b) ostatnie 5 spotkań pomiędzy tymi drużynami pokryło to handi
c) nie wydaje mi sie aby węgrzy ograli ich większą różnicą osobiście bym wystawił linię 5,5
d) w składach bez większych braków ( z tego co ja wiem)
e) nie spodziewam sie wysokiego wyniku co sprzyja temu handi,

Także popieram Twój typ i dokładam od siebie under 51,5
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
harry-hole 1,4K

harry-hole

Użytkownik
Besiktas - Kiel 1 +6 1.84 2.5/10 1xbet ✅
27-32

O problemach kadrowych Kiel pisałem tydzień temu przy okazji meczu z Wisłą Płock, który THW wygrało tylko dzięki indolencji z 7 metrów płocczan w 2 połowie (3 pudła z rzędu).
Dziś w Turcji w mojej opinii postarają sie wygrać możliwie najmniejszym nakładem sił, a nawet remis pieczętuje ich 4 miejsce w grupie (na wyższe szans już nie mają).
Dodać warto, że THW w 5 wyjazdach w tegorocznej LM tylko raz pokryło handi.
No i w końcu fakt, ze dodatnie spready w obecnej edycji LM wygrywają po 156 meczach z ujemnymi w stosunku 92-3-61, też potwierdza słuszność inwestowania w +6.

Powodzenia
HH
 
kukizlfc 813

kukizlfc

Użytkownik
Kristianstad - Barcelona
Barcelona -4,5 1,85 bet365
24-31 ✅
W ostatniej kolejce grałem dodatni handicap na przeciwników Barcelony, Pick Szeged. Linia ustawiona na +5,5 została pokryta na styk. Dziwi mnie zatem linia w tym spotkaniu. Po pierwsze jest ona o punkt niższa niż w ostatnim meczu, a klasa zespołu szwedzkiego jest mniejsza niż w przypadku Węgrów. Aby nie powtarzać wiele na temat Hiszpanów: w lidze 18 meczy i 18 wygranych, w Lidze Mistrzów także liderzy, po 12 spotkaniach 19 punktów, stara z Vive oraz RNL czyli same klasowe ekipy. Skłąd gwiazdozbiór, ogólnie możliwe że najmocniejsza ekipa świata.
O ile Pick Szeged to była również czołowa drużyna, to nie powiem tego o Kristianstad. W tabeli Ligi Mistrzów przedostatnie, 7 miejsce, które nie daje im właściwie nic. Po 12 kolejkach na konice ledwie 5 punktów. Ostatnio fartowny remis ze słabym tego dnia Vive, poza tym wygrana z RNL (co warto odnotowac) i ze słabiutkim Kolding. W szwedzkiej lidze prowadzą, no ale to bez łaski. W sumie druzyna bez bardziej rozpoznowalanych nazwisk. Poza soldinymi Szwedami jest Islandczyk Gudmundson i Irańczyk Moorchegani.
Różnica między tymi dwoma ekipami jest duża, a Barcelona ma o co grać. Wygrana w przedostatniej kolejce praktycznie zapewnia im wygraną w grupie. Pomimo wyrównanego pierwszego spotkkania, liczę na pewną wygraną.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom