>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Eurovision Song Contest 2016

prof 8,8K

prof

Użytkownik
Rosja 1.66
Australia 3.50
Ukraina 9.00

Kursy nieproozumienie.

Nie rozumiem tych spadkow na Australie i tak duzego wzrostu na Ukraine. Pamietam jak 5 lat temu na Azerbejdzan byl w dzien finalu podobny kurs co dzisiaj na Ukraine i wiadomo jak to sie skonczylo.

Grac Lazareva po tak marnym kursie to samobojstwo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +26
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Szwecja TOP 5 @2
To ze ktos nie skacze jak malpa i nie tanczy w 64 miejscach sceny na raz to wcale nie znaczy, ze ma gorsza piosenka. Ta piosenka szwedzka jest naprawde znakomita. Od razu nasuwa sie takie skojarzenie z Justin Bieberem, ktory ostatnio wrocil na top (zwlaszcza z piosenka Love yourself). Uwazam, ze piosenka jest duzo lepsza niz ukrainska czy francuska, ale w tych dwoch przypadkach akurat swoja role odgrywaja tez czynniki polityczne. Poza tym wokalisci skandynawscy zawsze maja przewage nad innymi artystami (wylaczajac Brytyjczykow i Australijczykow), jezeli idzie o czystosc spiewania w jezyku angielskim.
Tekst jest na pewno madrzejszy niz jakies &quot;You&#39;re the only one&quot;. Australia ma bardzo dobra piosenke, ale czy Europejczycy docenia kraj z Antypodow bardziej niz kraje wlasnego kontytentu. Nie wiadomo. Gospodarze maja bardzo dobra i przyjemna piosenke i sadze, ze bez problemu zmieszcza sie w &quot;piatce&quot;.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
orzeszek28 335

orzeszek28

Użytkownik
Dla mnie piosenka szwedzka to oczywisty plagiat , który od razu mi się kojarzy z inną piosenką i wystarczy posłuchać. Nie zasługuje na top 10. Nie wiem czy Ci Węgrzy mają szanse na top 15
 
maite-radar 25,1K

maite-radar

Użytkownik
Niestety to samo mamy w przypadku Belgii, chociaż Laura jest bardzo uroczą dziewczyną
Widzę, że mamy naprawdę podobne odczucia co do tych piosenek ; )
Dobrze, że nie wybrano Margaret, bo byłoby to samo. Z tym początkiem to tak jak mówiono - Rihanna jak nic.

Usuńcie potem mój post, ale celowo nie gram Szwecji, także nie popieram kopiowania ;)
A z ktora sie kojarzy, tak z ciekawosci spytam?
https://www.youtube.com/watch?v=0tf6DnPj_BA
https://www.youtube.com/watch?v=Rip0bX2qrIs
 
dx2 230,5K

dx2

Użytkownik
Faktycznie jest podobienstwo. Przyznaje.
Z drugiej strony, mysle ze moze to moze miec tylko znaczneie dla wybitnego obeznanego melomana, a dla przecietngeo sluchacza Eurowizji jendak nie bardzo. ALe dzieki.
 
kopytko1337 1,2K

kopytko1337

Forum VIP
To jak wy tak na węgry dajecie bety bo facio przystojny to ja ulokowałem top 10 armenii po 1.30. Sexi babeczka super oceny od dziennikarzy, będzie grana jako ostatnia na eurowizji. Musi wejść ????
 
Do góry Bottom