>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Eurowizja 2015

michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
No i po półfinałach,było jak dla mnie kilka niespodzianek, między innymi brak awansu Islandii a awans Czarnogóry czy Cypru.

Przechodzimy do finału i do listy startowej :

01. Slovenia
02. France
03. Israel
04. Estonia
05. United Kingdom
06. Armenia
07. Lithuania
08. Serbia
09. Norway
10. Sweden
11. Cyprus
12. Australia
13. Belgium
14. Austria
15. Greece
16. Montenegro
17. Germany
18. Poland
19. Latvia
20. Romania
21. Spain
22. Hungary
23. Georgia
24. Azerbaijan
25. Russia
26. Albania
27. Italy

Dość pechowo zaczyna bardzo fajna i chyba moja ulubiona w tym roku Słowenia, ale trzeba liczyć że zaczną z wysokiego &quot;Ceeee&quot; ;) i piosenka będzie zapamiętana, z kolejnych zespołów które będą się liczyć w walce o czołowe miejsca to też dość pechowy i wczesny nr 4 czyli Estonia, następnie 9 Norwegia 10 Szwecja i 13 Belgia która wg mnie ma naprawdę duże szanse ale o tym pózniej w oddzielnym typie. Następnie długo długo nic aż do nr 23-27, rewelacyjne losowanie dla Gruzji, Aze, Rosji, Albanii i Włoch. Kto wygra ? wg mnie ktoś z trójki : Belgia,Rosja lub Włochy, większe szanse raczej Rosja czy Włochy bo trafiły rewelacyjnie z losowaniem, o super szczęściu może mówić też Albania że jest w tak doborowym towarzystwie, jednak oczywiście nie można mówić że 13 numer startowy Belgów będzie pechowy bo może być zupełnie inaczej ;)



a pod spodem wjezdzamy z takim typem,trzeba grać już teraz bo widać co sie dzieje na rynku.



Pomysł na grę Belgów był już wcześniej, po jeszcze fajniejszym kursie, na początku,jeszcze jakiś tydzień temu mogliśmy łapać @ 50.00 i wyżej, dziś jeszcze dało rade połapać ok @ 35.00 i nagle... po drugim półfinale kurs zaczął strasznie pikować w dół. Sam na samym początku byłem nastawiony bardzo sceptycznie do tej piosenki, ale po kolejnych przesłuchaniach, wertowania internetów, wszelakich fejsów czy instagramów widać że piosenka a może i wykonawca (bardzo młody zresztą bo jeszcze under18) przypadła europie do gustu i ma sporą szanse na zajęcie bardzo wysokiego miejsca. Wysoko w rankingach, duża ilość wyświetleń na youtube, no i przede wszystkim kosmiczne spadki. Kurs dziś spadł z @ 30.00 na @ 15.00 bo taki jest w wielu bukach i zapewne dalej będzie leciał. Ważną role odgrywa pozycja startowa, nie jest ona może rewelacyjna ale nie jest też tragiczna, praktycznie równiutko w połowie stawki. Czemu tak gram ? Bo tak jak napisałem wyżej do wygranej typuje trójkę : Belgia,Rosja lub Włochy. Włosi zamykają fajne H2H z Australią (które zresztą ciągle można łapać po @ 1.60) na ich wygraną kurs nie za wysoki więc zostawiam H2H, ale że Rosje mam po całkiem sympatycznym @ 16.00 to warto zdecydowanie dołożyć i Belgów po takim kursie, przed finałem bardzo możliwe że będzie &lt;@10.00 na ich wygraną.

Tak więc : Belgia win @ 26.00 B.win

I zdecydowanie warto,za minimalną stawkę dać Norwegów, dla mnie bardzo realne TOP6 ale betfair troche poniosło z kursem na win. W większości bukow mamy od @ 20 do @ 30.00 a Betfair daje @ 85.00 ????

więc naprawdę lekko : Norway win @ 85.00 Betfair.
 
Otrzymane punkty reputacji: +29
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
taka tasiemka Rosja Belgia Szwecja i Włochy top10 na mięciutko wpada ?? ;)
bardzo na miękko ;) a gdzie masz zamiar pograć w aco taką tasiemke ?


Dobra lecimy z typami, na początek tak :

▶ Niemcy - Polska : 2 @ 2.00 bet365 @ 2.10 w Bet-at-home

że co ???? ? czegoś tu nie rozumiem, słaby niemiecki &quot;black smoke&quot; kontra naprawdę fajna i nazwijmy to &quot;życiowa&quot; piosenka Kuszyńskiej która zbiera bardzo pozytywne opinie na eurowizyjnym festiwalu i na międzynarodowych forach. Niemcy są typowani jako TOP3 ale od końca, o to miano będą rywalizować zapewne z UK i z Francją, Polskę widzę zdecydowanie wyżej i zupełnie nie ogarniam tego kursu. Ónibet wystawił @ 1.75 w tej parze na Polskę ale nawet i @ 1.75 jest dla mnie zdecydowanie za wysokie bo sam wystawiłbym max @ 1.50 i czegoś takiego się spodziewałem w przypadku pojawienia się tej pary, no ale co zrobić to nie nasz problem, powinno być naprawdę spokojnie i gładko jeśli chodzi o klasyfikacje końcową i o wyprzedzenie słabych niemców.​
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
▶ Australia - Belgia : 2 @ 1.69 Maraton

Zabite konkretnie z @ 2.40 już ale po tym @ 1.69 jeszcze wg mnie warto bo szanse oceniam na 8/10, Belgia jutro walczy o win a AUSTRALIA ? trudno cokolwiek o nich powiedzieć bo wystąpią dopiero jutro i to gościnnie, nie rozumiem faworyzowania AUS, będą wysoko bo są wyjątkowym gościem ? eee to nie przejdzie, a szczególnie nie z tak kapitalną Belgią. Wieczorem pewnie będzie z @ 1.30 podobnie jak w przypadku pary Belgia - Serbia, było @ 1.50 a jest już @ 1.12 hehe​
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Ja od siebie dodam Izrael top 10 kurs około 3 giełda bf.
Uważam że szanse na ich awans do top 10 wynoszą więcej niż 50%.
Kawałek ma wszystko co potrzeba super wygląda wykonanie wiek artysty również jest atutem.
Na niekorzyść przemawia trochę zbyt wczesna pozycja startowa no i niewielka liczba głosów politycznych.
Mimo to twierdzę że Izrael wejdzie do top 10 kosztem np takich krajów jak Estonia i Słowenia których utwory świetnie brzmią w radiu ale na scenie jest już dużo gorzej i będzie im ciężko o głosy.
Przychylam się do gry na Belgię o wysokie topki ale niestety obecnie value w postaci kursu jest już zbyt małe na grubsze zagranie.
Polskę widzę na solidnym miejscu w środku stawki do top 10 niestety trochę zabraknie.
Na Szwedów to bardziej się opłaca grać że nie wygrają tych zawodów bo granie na nich po kursie 3 na wina nawet jeśli wygraliby w co szczerze wątpię to strata nerwów zatem: Szwecja no win ~1,5 bf
 
komos84 182

komos84

Użytkownik
bardzo na miękko ;) a gdzie masz zamiar pograć w aco taką tasiemke ?
W STSie można łączyć top 10. Również w STSie można złapać jeszcze 15 na win Belgii, a dla porównania na Ónibecie jest tylko 5. Chyba nie macie wątpliwości kto ma lepszych i szybszych atalityków. Sytuacja spadających kursów z Belgią przypomina mi to co się działo rok temu z Wurstową. Pamiętam na babe z brodą kurs 12, potem 10, następnie 7, a w dzień finału było już tylko 4.
 
mk21 233

mk21

Użytkownik
▶ Australia - Belgia : 2 @ 1.69 Maraton

Zabite konkretnie z @ 2.40 już ale po tym @ 1.69 jeszcze wg mnie warto bo szanse oceniam na 8/10, Belgia jutro walczy o win a AUSTRALIA ? trudno cokolwiek o nich powiedzieć bo wystąpią dopiero jutro i to gościnnie, nie rozumiem faworyzowania AUS, będą wysoko bo są wyjątkowym gościem ? eee to nie przejdzie, a szczególnie nie z tak kapitalną Belgią. Wieczorem pewnie będzie z @ 1.30 podobnie jak w przypadku pary Belgia - Serbia, było @ 1.50 a jest już @ 1.12 hehe
A w Pinnacle coś ciekawego widzisz? ;) Moze warto mocno top10 Belgii @1.16
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
A w Pinnacle coś ciekawego widzisz? ;) Moze warto mocno top10 Belgii @1.16
lokata ale względem wyjściowego @ 4.40 to aż mam ciarki hehe

▶ Azerbejdżan - Serbia : 1 @ 1.85 Interwetten

Dla mnie bardzo fajny typ, i tak za dużo nie zagracie bo limit niski,chyba że na nowo otwartym koncie hehe, Aze zawsze jest wysoko i podobnie będzie w tym roku, zupełnie za to nie rozumiem fenomenu Serbii, nie wiem jakim cudem awansowali do finału ale w finale nie wróże niczego dobrego a już na pewno nie w starciu a AZE.​
 
san-mames 54

san-mames

Użytkownik
A co myślicie o Słowenii? mimo początkowego numeru piosenka jest naprawdę dobra i w pierwszej czesci bedzie zapamietana .
Myśle że spokojnie może powalczyć o top 10 , w 365 mamy 2.87 na takie zdarzenie.
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Pisałem wcześniej o Słowenii utwór monotonny w furze w radiu ujdzie klip też ale na scenie słabo żeby nie powiedzieć fatalnie jeśli masz swoją wyrobioną opinię i Ci się podoba to nie neguję.
Doradzam tylko jeżeli chcesz zagrać czekaj na ostatnią chwilę jeśli masz możliwość to po wszystkich występach bo kurs będzie wtedy najwyższy.
Pozdro.
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Dobra lecimy dalej z tematem ;) teraz robimy pewien myk.

Gramy tak bo rozbieżności kursów są kosmiczne i dodatkowo wychodzi kosmiczny surbet jak ktoś chce ????

Ónibet :

Włochy otrzymają 12 pkt od Wielkiej Brytanii 12 pkt @ 10.00

BetCity :

Włochy nie otrzymają od Wielkiej Brytanii 12 pkt @ 2.20


limity dość małe ale chyba i wiecie co z tym robić


ale swoją drogą te 12 pkt dla Włochów od WB jest nawet realne ;) a kursik z kosmosu totalnie ????

E : to samo robimy z Norwegią

Ónibet : Norwegia otrzyma 12 pkt od Szwecji @ 1.85

BetCity : Norwegia nie otrzyma 12 pkt od Szwecji @ 3.60
 
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Lecimy dalej,potem zrobie zestawienie wszystkiego i wrzucę w jeden post by było dość przejrzyście

dubel 1#

Norwegia - Serbia : 1 @ 1.60
Słowenia - Wielka Brytania : 1 @ 1.27

Aco : 2.03 Fonbet || 9/10 (limit naprawde duży)


Naprawdę mocno grany dubel, czemu tak ? z kilku względów. Pierwsza para to świetna ballada Mørlanda &amp; Debrah która przez bardzo wiele osób uważana jest nawet jako faworyt do wygrania konkursu a już na pewno jako TOP10, kto po drugiej stronie ? Gruba Bojana ze swoim &quot;Never lies&quot;, hmm zupełnie nie pojmuje &quot;fenomenu&quot; tej piosenki, czemu fenomenu ? bo buki oceniają dość wysoko, naszczęście na międzynarodowych forach panuje zgodność co do Bojany ;) sam nie wiem jakim cudem jest w Finale, ale zbyt dużo nie zwojuje patrząc po opiniach i rankingach, w starciu z Norwegią nie mają wg mnie czego szukać i zostaną konkretnie sprowadzeni na ziemie.

Co do drugiej pary to co tu dużo pisać. Bardzo przyjemna Maraaya z utworem &quot;Here for you&quot; która jest wymieniana jako ścisły top jutrzejszego finału,a niektórzy widzieli by ją na podium (w tym ja zdecydowanie) nie mówiąc nawet o wygranej kontra totalny no name który rywalizuje ale z niemcami i francją o zajęcie ostatniej pozycji ;) lokata po super kursie i nie ma się nad czym nawet zastanawiać, bo bardzo fajną promocje dał nam fonbet i trzeba z tego skorzystać.

dubel 2#

Polska - Wielka Brytynia : 1 @ 1.47
Słowenia - Albania : 1 @ 1.38
Rosja - Łotwa : 1 @ 1.20
Norwegia - Serbia : 1 @ 1.47

Aco : 3.58 || 6/10 STS


W kilku zdaniach czemu tak.

Pierwsza para to nasza Monika z bardzo fajnym życiowym utworem który podoba sie europie kontra noł nejm który tak jak pisałem będzie walczył ale o ostatnie pozycje, powinno być naprawdę gładko. Monika trochę głosów otrzyma jutro.

Słowenia z Albanią. Co do Słowenii to można przeczytać kilka wyżej bo już opisałem, Albania ? całkiem spoko i fajnie że są w finale ale to nie ta sama półka co &quot;Here for you&quot; i w tym przypadku raczej bez szans na nawiązanie walki.

Rosja z Łotwą. Rewelacyjna Polina z &quot;A milion voices&quot; kontra naprawdę bardzo fajna i z super głosem Aminata. Łotwa jak najbardziej może jutro powalczyć o dobre miejsce ale dla mnie mimo wszystko max TOP10, wyżej będzie ciężko. Polina wiadomo,walka o wygranie eurowizyjnego konkursu.

Na koniec to samo co w pierwszym dublu, tak wiem,nie powinno sie powtarzać typów na dwóch kuponach ;) ale po prostu jestem aż tak przekonany Norwegii z Serbią że inaczej być nie mogło.

▶ Najlepszy z Bałkanów : Słowenia @ 4.00 bet365 || 4/10

Przed półfinałem było @ 2.50 i zagrałem,teraz dokładam po @ 4.00 bo tak jak mówie nie widzę zupełnie Serbii która nagle stała się faworytem jeśli chodzi o TOP Balkan. Value jak siemasz.

▶ Słowenia - Izrael : 1 @ 1.80 Maraton || 5/10

O Słowenii już pisałem, Izrael to trochę coś w stylu, wieś tańczy i śpiewa, owszem podoba sie ludziom ale na Słowenie dla mnie jednak za słabo.

Będą w TOP 10 :

Szwecja,Rosja,Estonia,Belgia,Włochy
Aco : @ 1.80 Planetwin365 || 8/10


Tylko jakaś katastrofa może spowodować że ktoś z tej piątki wypadnie poza top 10, do zagrania też w STS-ie po identycznym aco, niestety trzeba pamiętać o odjęciu podatku.

Teraz singlowe lokaty :

Konkurs Piosenki Eurowizji 2015 (Wiedeń/AUT)
Ile razy maksymalną ilość punktów (12) otrzyma Belgia?
Typ: Więcej niż 1,5 @ 1.50 B.win

Konkurs Piosenki Eurowizji 2015 (Wiedeń/AUT)
Ile razy maksymalną ilość punktów (12) otrzymają Włochy?
Typ: Więcej niż 1,5 @ 1.40 B.win
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
michal1090 1,7K

michal1090

Użytkownik
Wrzucamy wszystko do jednego wora, mysle ze będzie bardziej przejrzyście ;) :
Ze względu na to że co chwile jestem banowany albo dostaje bany na HP zupełnie za nic miałem odpuścić sobie podawanie typów w tym temacie ale ze względu na pewne okoliczności i ze względu na to że sporo osób pyta i liczy na typy postanowiłem wyjść na przeciw oczekiwaniom. Trzeba robić swoje mimo że zielone pachołki rzucają kłody pod nogi.
Rok temu zysk był kosmiczny co wiedzą osoby które grały razem ze mną.
lecimy z tematem i zaczynamy bardzo gorącym typem,czasu macie mało, ale kto pierwszy ten lepszy a limit powiedzmy że znośny.
1#
▶ Rosja wygra 1 półfinał @ 3.50 Parimatch

Czemu tak ? Sprawa bardzo prosta, Polina prezentuje się naprawdę świetnie co będzie pózniej widać na załączonych obrazkach, piosenka też dobra i wpadając a w ucho a do tego kosmiczne spadki kursów w ostatnich 2-3 godzinach na wygraną w półfinale. Świetne rankingi na międzynarodowych forach,fajsach,instagramach itp. Nie bardzo będzie miał tu kto zagrozić, może jedynie Estonia ale wątpie, w każdym innym buku Rosja jest już faworytem a kursy na wygranie pierwszego półfinału wachają się od 1.85 do 2.60, w Pari mamy aż @ 3.50 i dość znośny limit bo 100 USD więc daje rade, jak na moje zdecydowanie warto. Przypomnę tylko że i tak z rozliczeniem betu będzie trzeba poczekać na finał bo dopiero po finale pojawia się cała punktacja a także wyniki półfinałów.
Piosenka prezentuje się tak :
https://www.youtube.com/watch?v=jBVY7Glcd84
a Polina tak :


E : pózniej reszta propozycji

Patrze i nie wierzę ????
łapcie lokate po @ 1.85, mały limit ale na kilku kontach może dacie rade zagrać
2# ▶ Nowegia - Finlandia (H2H) : 1 @ 1.85 Sporti.ngbet ✅
dobry żart i komedia buków ???? Norwegia która jest wymieniana jako pewne TOP 10 a z dużymi szansami na TOP 6 kontra jakiś śmieszny metalowy jazgot który jak już pewnie większość zauważyła i podzieliła się tu opiniami może nawet nie wyjść z dzisiejszego półfinału i liczę na to że tak będzie, zresztą porównajcie sobie sami kursy, na awans Norwegów jest @ 1.10 a na awans Finów @ 1.90, więc sami sobie odpowiedzcie kto kogo zniszczy w Finale,jeśli oczywiście Finowie awansują, bo liczę że typ będzie można już księgować dziś póznym wieczorem
Do tego :
3# ▶ Rosja wygra @ 15.00 Parimatch

Sam mam po @ 15.00 ale w Betfair, już mogę zamykać z zyskiem,jednak nie ma to najmniejszego sensu bo do finału na Ruskich będzie max @ 5.00, kurs strasznie leci, u większości buków od @ 7.00 do @ 9.00. Parimatch standardowo zaspał podobnie jak z półfinałem i ciągle trzyma @ 15.00, lekko na pewno warto​
No i po półfinałach,było jak dla mnie kilka niespodzianek, między innymi brak awansu Islandii a awans Czarnogóry czy Cypru.
Przechodzimy do finału i do listy startowej :
01. Slovenia
02. France
03. Israel
04. Estonia
05. United Kingdom
06. Armenia
07. Lithuania
08. Serbia
09. Norway
10. Sweden
11. Cyprus
12. Australia
13. Belgium
14. Austria
15. Greece
16. Montenegro
17. Germany
18. Poland
19. Latvia
20. Romania
21. Spain
22. Hungary
23. Georgia
24. Azerbaijan
25. Russia
26. Albania
27. Italy

Dość pechowo zaczyna bardzo fajna i chyba moja ulubiona w tym roku Słowenia, ale trzeba liczyć że zaczną z wysokiego &quot;Ceeee&quot; ;) i piosenka będzie zapamiętana, z kolejnych zespołów które będą się liczyć w walce o czołowe miejsca to też dość pechowy i wczesny nr 4 czyli Estonia, następnie 9 Norwegia 10 Szwecja i 13 Belgia która wg mnie ma naprawdę duże szanse ale o tym pózniej w oddzielnym typie. Następnie długo długo nic aż do nr 23-27, rewelacyjne losowanie dla Gruzji, Aze, Rosji, Albanii i Włoch. Kto wygra ? wg mnie ktoś z trójki : Belgia,Rosja lub Włochy, większe szanse raczej Rosja czy Włochy bo trafiły rewelacyjnie z losowaniem, o super szczęściu może mówić też Albania że jest w tak doborowym towarzystwie, jednak oczywiście nie można mówić że 13 numer startowy Belgów będzie pechowy bo może być zupełnie inaczej ;)

a pod spodem wjezdzamy z takim typem,trzeba grać już teraz bo widać co sie dzieje na rynku.

Pomysł na grę Belgów był już wcześniej, po jeszcze fajniejszym kursie, na początku,jeszcze jakiś tydzień temu mogliśmy łapać @ 50.00 i wyżej, dziś jeszcze dało rade połapać ok @ 35.00 i nagle... po drugim półfinale kurs zaczął strasznie pikować w dół. Sam na samym początku byłem nastawiony bardzo sceptycznie do tej piosenki, ale po kolejnych przesłuchaniach, wertowania internetów, wszelakich fejsów czy instagramów widać że piosenka a może i wykonawca (bardzo młody zresztą bo jeszcze under18) przypadła europie do gustu i ma sporą szanse na zajęcie bardzo wysokiego miejsca. Wysoko w rankingach, duża ilość wyświetleń na youtube, no i przede wszystkim kosmiczne spadki. Kurs dziś spadł z @ 30.00 na @ 15.00 bo taki jest w wielu bukach i zapewne dalej będzie leciał. Ważną role odgrywa pozycja startowa, nie jest ona może rewelacyjna ale nie jest też tragiczna, praktycznie równiutko w połowie stawki. Czemu tak gram ? Bo tak jak napisałem wyżej do wygranej typuje trójkę : Belgia,Rosja lub Włochy. Włosi zamykają fajne H2H z Australią (które zresztą ciągle można łapać po @ 1.60) na ich wygraną kurs nie za wysoki więc zostawiam H2H, ale że Rosje mam po całkiem sympatycznym @ 16.00 to warto zdecydowanie dołożyć i Belgów po takim kursie, przed finałem bardzo możliwe że będzie &lt;@10.00 na ich wygraną.
Tak więc 4# ▶ : Belgia win @ 26.00 B.win
I zdecydowanie warto,za minimalną stawkę dać Norwegów, dla mnie bardzo realne TOP6 ale betfair troche poniosło z kursem na win. W większości bukow mamy od @ 20 do @ 30.00 a Betfair daje @ 85.00 ????

więc naprawdę lekko : 5# ▶ Norway win @ 85.00 Betfair.
bardzo na miękko ;) a gdzie masz zamiar pograć w aco taką tasiemke ?

Dobra lecimy z typami, na początek tak :
6# ▶ Niemcy - Polska : 2 @ 2.00 bet365 @ 2.10 w Bet-at-home

że co ???? ? czegoś tu nie rozumiem, słaby niemiecki &quot;black smoke&quot; kontra naprawdę fajna i nazwijmy to &quot;życiowa&quot; piosenka Kuszyńskiej która zbiera bardzo pozytywne opinie na eurowizyjnym festiwalu i na międzynarodowych forach. Niemcy są typowani jako TOP3 ale od końca, o to miano będą rywalizować zapewne z UK i z Francją, Polskę widzę zdecydowanie wyżej i zupełnie nie ogarniam tego kursu. Ónibet wystawił @ 1.75 w tej parze na Polskę ale nawet i @ 1.75 jest dla mnie zdecydowanie za wysokie bo sam wystawiłbym max @ 1.50 i czegoś takiego się spodziewałem w przypadku pojawienia się tej pary, no ale co zrobić to nie nasz problem, powinno być naprawdę spokojnie i gładko jeśli chodzi o klasyfikacje końcową i o wyprzedzenie słabych niemców.​
7# ▶ Australia - Belgia : 2 @ 1.69 Maraton

Zabite konkretnie z @ 2.40 już ale po tym @ 1.69 jeszcze wg mnie warto bo szanse oceniam na 8/10, Belgia jutro walczy o win a AUSTRALIA ? trudno cokolwiek o nich powiedzieć bo wystąpią dopiero jutro i to gościnnie, nie rozumiem faworyzowania AUS, będą wysoko bo są wyjątkowym gościem ? eee to nie przejdzie, a szczególnie nie z tak kapitalną Belgią. Wieczorem pewnie będzie z @ 1.30 podobnie jak w przypadku pary Belgia - Serbia, było @ 1.50 a jest już @ 1.12 hehe​
lokata ale względem wyjściowego @ 4.40 to aż mam ciarki hehe
8# ▶ Azerbejdżan - Serbia : 1 @ 1.85 Interwetten
Dla mnie bardzo fajny typ, i tak za dużo nie zagracie bo limit niski,chyba że na nowo otwartym koncie hehe, Aze zawsze jest wysoko i podobnie będzie w tym roku, zupełnie za to nie rozumiem fenomenu Serbii, nie wiem jakim cudem awansowali do finału ale w finale nie wróże niczego dobrego a już na pewno nie w starciu a AZE.​
Dobra lecimy dalej z tematem ;) teraz robimy pewien myk.
Gramy tak bo rozbieżności kursów są kosmiczne i dodatkowo wychodzi kosmiczny surbet jak ktoś chce ????
9# ▶ Ónibet :
Włochy otrzymają 12 pkt od Wielkiej Brytanii 12 pkt @ 10.00
BetCity :
Włochy nie otrzymają od Wielkiej Brytanii 12 pkt @ 2.20

limity dość małe ale chyba i wiecie co z tym robić

ale swoją drogą te 12 pkt dla Włochów od WB jest nawet realne ;) a kursik z kosmosu totalnie ????
E : to samo robimy z Norwegią
10# ▶ Ónibet
Norwegia otrzyma 12 pkt od Szwecji @ 1.85
BetCity : Norwegia nie otrzyma 12 pkt od Szwecji @ 3.60
Lecimy dalej,potem zrobie zestawienie wszystkiego i wrzucę w jeden post by było dość przejrzyście
dubel 11# ▶
Norwegia - Serbia : 1 @ 1.60
Słowenia - Wielka Brytania : 1 @ 1.27
Aco : 2.03 Fonbet || (limit naprawde duży)

Naprawdę mocno grany dubel, czemu tak ? z kilku względów. Pierwsza para to świetna ballada Mørlanda &amp; Debrah która przez bardzo wiele osób uważana jest nawet jako faworyt do wygrania konkursu a już na pewno jako TOP10, kto po drugiej stronie ? Gruba Bojana ze swoim &quot;Never lies&quot;, hmm zupełnie nie pojmuje &quot;fenomenu&quot; tej piosenki, czemu fenomenu ? bo buki oceniają dość wysoko, naszczęście na międzynarodowych forach panuje zgodność co do Bojany ;) sam nie wiem jakim cudem jest w Finale, ale zbyt dużo nie zwojuje patrząc po opiniach i rankingach, w starciu z Norwegią nie mają wg mnie czego szukać i zostaną konkretnie sprowadzeni na ziemie.
Co do drugiej pary to co tu dużo pisać. Bardzo przyjemna Maraaya z utworem &quot;Here for you&quot; która jest wymieniana jako ścisły top jutrzejszego finału,a niektórzy widzieli by ją na podium (w tym ja zdecydowanie) nie mówiąc nawet o wygranej kontra totalny no name który rywalizuje ale z niemcami i francją o zajęcie ostatniej pozycji ;) lokata po super kursie i nie ma się nad czym nawet zastanawiać, bo bardzo fajną promocje dał nam fonbet i trzeba z tego skorzystać.
dubel 12# ▶
Polska - Wielka Brytynia : 1 @ 1.47
Słowenia - Albania : 1 @ 1.38
Rosja - Łotwa : 1 @ 1.20
Norwegia - Serbia : 1 @ 1.47
Aco : 3.58 || STS

W kilku zdaniach czemu tak.
Pierwsza para to nasza Monika z bardzo fajnym życiowym utworem który podoba sie europie kontra noł nejm który tak jak pisałem będzie walczył ale o ostatnie pozycje, powinno być naprawdę gładko. Monika trochę głosów otrzyma jutro.
Słowenia z Albanią. Co do Słowenii to można przeczytać kilka wyżej bo już opisałem, Albania ? całkiem spoko i fajnie że są w finale ale to nie ta sama półka co &quot;Here for you&quot; i w tym przypadku raczej bez szans na nawiązanie walki.
Rosja z Łotwą. Rewelacyjna Polina z &quot;A milion voices&quot; kontra naprawdę bardzo fajna i z super głosem Aminata. Łotwa jak najbardziej może jutro powalczyć o dobre miejsce ale dla mnie mimo wszystko max TOP10, wyżej będzie ciężko. Polina wiadomo,walka o wygranie eurowizyjnego konkursu.
Na koniec to samo co w pierwszym dublu, tak wiem,nie powinno sie powtarzać typów na dwóch kuponach ;) ale po prostu jestem aż tak przekonany Norwegii z Serbią że inaczej być nie mogło.
13# ▶ Najlepszy z Bałkanów : Słowenia @ 4.00 bet365
Przed półfinałem było @ 2.50 i zagrałem,teraz dokładam po @ 4.00 bo tak jak mówie nie widzę zupełnie Serbii która nagle stała się faworytem jeśli chodzi o TOP Balkan. Value jak siemasz.
14# ▶ Słowenia - Izrael : 1 @ 1.80 Maraton
O Słowenii już pisałem, Izrael to trochę coś w stylu, wieś tańczy i śpiewa, owszem podoba sie ludziom ale na Słowenie dla mnie jednak za słabo.
15# ▶ Będą w TOP 10 :
Szwecja,Rosja,Estonia,Belgia,Włochy
Aco : @ 1.80 Planetwin365

Tylko jakaś katastrofa może spowodować że ktoś z tej piątki wypadnie poza top 10, do zagrania też w STS-ie po identycznym aco, niestety trzeba pamiętać o odjęciu podatku.
Teraz singlowe lokaty :
16# ▶ Konkurs Piosenki Eurowizji 2015 (Wiedeń/AUT)
Ile razy maksymalną ilość punktów (12) otrzyma Belgia?
Typ: Więcej niż 1,5 @ 1.50 B.win
17# ▶ Konkurs Piosenki Eurowizji 2015 (Wiedeń/AUT)
Ile razy maksymalną ilość punktów (12) otrzymają Włochy?
Typ: Więcej niż 1,5 @ 1.40 B.win
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
kebi 259

kebi

Użytkownik
Albania - Austria @ 1.7 ✅
Hiszpania - Cypr @ 1.8 ✅
Łotwa - Wlk. Brytania @ 1.27 ✅ Fonbet ako @ 3.89 ✅

Podobnie jak wyżej zdecydowałem się zagrać w Fonbecie, bo w porównaniu z innymi bukami oferta jest na prawdę ciekawa.

Zacznijmy od pierwszej pary. Albania ma moim zdaniem wielki potencjał na zajęcie wysokiej pozycji. Elhaida Dani wygrała m.in. co ciekawe pierwszą edycję The Voice of Italy, a jej piosenka &quot;I am alive&quot; wpada w ucho. Martwi mnie jedynie słabsze wykonanie wokalne w pierwszym półfinale, gdzie na próbach pokazywała się z lepszej strony. Liczę, że wyciągnie wnioski. 26. miejsce na liście startowej to ogromny handicap. Co można powiedzieć o Austrii? Zaliczana jest do jednej z gorszych piosenek na tegorocznej Eurowizji. Gdyby nie zagwarantowane miejsce w finale prawdopodobnie przepadłaby z kretesem w jednym z półfinałów. Wiele mamy w tym roku wolnych piosenek, a ta niczym szczególnym się nie wyróżnia. 14. miejsce na liście startowej, ale tuż po Australii i Belgii, przez co może przepaść bez rozgłosu. Warto również wspomnieć o liczbie wyświetleń na youtube (4mln - 900 tys. na korzyść Albanii), ponieważ takie rzeczy odgrywają swoją rolę w konkursie takim jak Eurowizja.

Cypr. Przeszedł przez półfinał i to już jest duży sukces. Kolejna nudna ballada. Położenie w konkursie idealne dla typu - między Norwegią, Szwecją, Australią i Belgią. Nikt tego nie zapamięta. Z kolei Hiszpania zbiera bardzo pozytywne recenzje i wcale nie zdziwię się jak skończy w TOP10. Wokalistka wyróżnia się bardzo silnym głosem, na próbie wyglądało to bardzo dobrze. Położenie w konkursie również bardzo dobre - zaśpiewa jako 21., czyli w końcówce.

O Wlk. Brytanii było już pisane wyżej, więc nie ma co zbyt wiele powtarzać. Badziew jakich mało. Dobrze, że na początku konkursu i nie zepsuje końcówki, która zapowiada się świetnie. Ja wybrałem Łotwę zamiast Słowenii, chociaż w obu przypadkach powinna to być formalność. Szczerze mówiąc byłem od początku sceptycznie nastawiony do Aminaty, ale przekonała mnie mocnym refrenem. Nie bez przyczyny jej notowania stale rosną, a obecnie umieszczana jest nawet przed Azerbejdżanem. Na pokonanie Wlk.Brytanii wystarczyłaby pewnie 20. pozycja.

Jeszcze taka tasiemka w Sts-ie:
Włochy - Australia @ 1.45 ✅
Norwegia - Serbia @ 1.40 ✅
Łotwa - Litwa@ 1.20 ✅
Słowenia - Albania @ 1.35 ✅
ako @ 3.29 ✅

Australia ma dość ciekawą piosenkę, głosów pewnie trochę otrzymają, ale moim zdaniem buki ją przeceniają. Nie widzę tego w TOP5. Włosi z dużą szansą na zwycięstwo, prezentują się jako ostatni. Osobiście moi faworyci.
Litwę prezentuje duet Monika Linkytė i Vaidas Baumila. Piosenka nic szczególnego, za dużo w tym słodkości. Brakuje jeszcze jednorożców i tęczy. Z Łotwą nie wygrają. Reszta była wyżej opisana, więc nie ma co powtarzać.

Próba Elhaidy przed finałem. Ogromna poprawa w wokalu (może miałą chore gardło w półfinale?), zmieniony strój. Jest moc!
https://www.youtube.com/watch?v=_Xl5sOOyPPw

Disco disco ????
https://www.youtube.com/watch?v=TZZYs8nRCBg
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Co powiecie eksperci na ten typ?
Australia - liczba krajów, które przyznają im 12 pkt - 0 - 3.50 Ónibet

Z waszych opinii wynika, że Australia nie daje jakiegoś ekstra przeboju. Pewnie niektóre kraje dla funu będą głosować na Kangurów. Jednak do maksa trzeba czegoś więcej niż nazwy. Eurowizja to europejski konkurs, głosy wielu krajów można przewidzieć już prędzej. Wiadomo kto kogo lubi, a kto kogo nie lubi. Czy Australia wzbudzi aż taki podziw głosujących? Nie sądzę.
Piosenka:
https://www.youtube.com/watch?v=i7MwzRBEY_M
▶ Australia - Belgia : 2 @ 1.69 Maraton

Zabite konkretnie z @ 2.40 już ale po tym @ 1.69 jeszcze wg mnie warto bo szanse oceniam na 8/10, Belgia jutro walczy o win a AUSTRALIA ? trudno cokolwiek o nich powiedzieć bo wystąpią dopiero jutro i to gościnnie, nie rozumiem faworyzowania AUS, będą wysoko bo są wyjątkowym gościem ? eee to nie przejdzie, a szczególnie nie z tak kapitalną Belgią. Wieczorem pewnie będzie z @ 1.30 podobnie jak w przypadku pary Belgia - Serbia, było @ 1.50 a jest już @ 1.12 hehe​
Kurs urósł do 1.79 PROMO???
 
D 23

darak

Użytkownik
Ja gram dziś underdoga w postaci naszej Moniki Kuszyńskiej. Wiadomo Eurowizja rządzi się swoimi prawami i nie zawsze wygrywają ci najlepsi. W tegorocznej edycji hasłem przewodnim jest Building Bridges więc nasza reprezentantka idealnie wkomponowałaby się w ten slogan swoją walką z niepełnosprawnością. Stawka symboliczna bo i typ z kategorii mało prawdopodobnych natomiast zaciekawiły mnie kursy na to zdarzenie.
Najwyższy kurs jaki znalazłem jest w betclick i tutaj pograłem 400
Dla porównania inne buki:
marathonbet 350
bet365 251
unibet 250
betano 200
parimatch 150
betsson 125
sts 125
fortuna 100
betcity 50
 
Z 46

zlatanzinteru

Użytkownik
Ja gram dziś underdoga w postaci naszej Moniki Kuszyńskiej. Wiadomo Eurowizja rządzi się swoimi prawami i nie zawsze wygrywają ci najlepsi. W tegorocznej edycji hasłem przewodnim jest Building Bridges więc nasza reprezentantka idealnie wkomponowałaby się w ten slogan swoją walką z niepełnosprawnością. Stawka symboliczna bo i typ z kategorii mało prawdopodobnych natomiast zaciekawiły mnie kursy na to zdarzenie.
Najwyższy kurs jaki znalazłem jest w betclick i tutaj pograłem 400
Dla porównania inne buki:
marathonbet 350
bet365 251
unibet 250
betano 200
parimatch 150
betsson 125
sts 125
fortuna 100
betcity 50
Na największej giełdzie masz 1000.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
michalchojnice 742

michalchojnice

Użytkownik
Kusi ta Kuszyńska w TOP10 ???? Gdzie najwięcej płacą za Polkę? Widziałem w maratonie kurs 12.
Taka jeszcze statystyka wyświetleń na YT. Wiadomo oglądają tam wszyscy, a rodacy wykonawców głosować na swoich nie mogą. Nie mniej jednak można się trochę tym sugerować:
Klasyfikacja wyświetleń na youtube:
Rosja - 6,9 mln (sam półfinałowy wykon 3,6 mln!)
Azerbejdżan - 5,7 mln
Albania - 3,9 mln
Izrael - 3,3 mln i 1,6 mln
Belga - 2,4 mln
Estonia - 2,4 mln
Wielka Brytania - 2,3 mln
Australia - 2,1 mln
Hiszpania - 1,8 mln
Gruzja - 1,8 mln
Włochy - 1,6 mln
Szwecja - 1,5 mln
Białoruś - 1,5 mln
Polska - 1,4 mln
Mołdawia - 1,3
 
nonda 0

nonda

Użytkownik
Kusi ta Kuszyńska w TOP10 ???? Gdzie najwięcej płacą za Polkę? Widziałem w maratonie kurs 12.

Taka jeszcze statystyka wyświetleń na YT. Wiadomo oglądają tam wszyscy, a rodacy wykonawców głosować na swoich nie mogą. Nie mniej jednak można się trochę tym sugerować:
No to fakt, patrząc na ilośc Polaków na emigracji to na pewno bedzie sporo głosów. Piosenka zbiera również pozytywne opinie wsród komentatorów, wiec na TOP10 jest szansa ????
 
Do góry Bottom