>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

eWinner 1. Liga Żużlowa w szonie 2022

Status
Zamknięty.
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Landshut - Gdańsk

Haertel M powyzej 4.5 - @1,84 STS 2 razy taśma..
Może się nie znam ale według mnie ta linia to jest spory błąd. 3 punkty do zdobycia na juniorach i wtedy brakuje do rozliczenia na plus zaledwie 2pkt. Ale to nawet nie o to chodzi. Haertel spisuje się wyśmienicie od początku tego sezonu, jednak przez kłopoty wenątrz zespołu nie był wystawiany do spotkań, kibice się go wręcz domagali. 16 kwietnia w Guestrow zajął 2 miejsce w tabeli za nim znależli się min. Tungate, Jensen czy Trofimow jak widać ma na czym jechać i mu to wychodzi. Według mnie stać go dzisiaj na dużo więcej punktów niż 5.
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
Tez biorę Gdańsk ale opcja +6.5 na Stspo kursie 1.67 jest jeszcze lepsza tak myślę....mecz na styk jak dla mnie Jensen i w końcu Lahti myślę coś pojadą...Haertel kompletnie mnie nie przekonuje a i Berge ma coraz więcej słabych biegów,Riss jak to Riss i tak jedzie ponad program...mecz za 4 pkt
 
Ostatnia edycja:
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Landshut vs Gdańsk, typ: Gdańsk @2,65 - ewinner

Landshut vs Gdańsk, typ: Gdańsk +4,5 @1,70 - ewinner



Tutaj nie ma na co czekać bo kursy do meczu się jeszcze wyrównają. Nie wiem kto wpadł na taki dobry pomysł, żeby wyjść na Niemców z 1,45. Tak, tak. Wiem. Niemiecki owal, wszyscy tam się gubią. Tylko że w 2,65 jest ogromne value, bo ile by było gdyby Smoliński jechał? 1,10 na Niemców? Kai i Berge jeżdżą w kratkę. Z drugiej strony Jensen i Jamrog już nieco lepiej. Czuję tutaj dosyć wyrównany mecz i tak duży kurs na Gdańsk biorę z miłą chęcią. Jeszcze ani razu się na tych paralitykach nie zawiodłem i liczę, że nie zawiodę znowu :D
Kurs 3.16 na STS, jednak i tak bym tego nie grał. Erik Riss dobrze zaczął sezon, występy w Anglli czy na torze w Landshut są naprawdę ok. Wyżej już napisałem Haertelu który może dziś być dość dobrym ogniewm gospodarzy, a do tego dochodzi Kai który nie nie jeżdzi w kratke. Dwa mecze u siebie raz 12 pkt drugi raz 14 pkt. Berge 7 pkt i 9 pkt. Na jazde w kratkę to nie wygląda.
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Landshut jest rzadki, ale Wybrzeże to już całkiem .. żarcik. Może faktycznie te +6.5 zrobią, ale o zwycięstwie nie ma szans … Falubaz jak to falubaz może wygraja. Wszystko zależy od aroganta, który mnie irytuje niemiłosiernie :)
 
M 1,7K

Michu9210

Użytkownik
Łódź - Falubaz 1 @2,60 STS niestety remis
A ja będę próbował dzisiaj wygranej Łodzi. Po blamażu w Krośnie i cierpkich słowach ze strony Witka Skrzydlewskiego, zawodnicy muszą się wziąć w garść. Kurtz, Iversen czy Kosciuch to zupełnie inny zawodnicy na swoim torze. Jeśli chodzi o juniorów to Orzeł także nie powinien odstawać.

Kamil Marciniec over 2,5 @2,22 STS

Liczę, że junior Wybrzeża w pierwszym biegu zdobędzie 2 pkt, a w kolejnym starcie również pokona Bachhubera i zamknie temat. Na pewno stać go na to.

Antonio Lindback under 4,5 @2,22 STS niestety punkt za dużo.

Szwed po problemach alkoholowych wraca do żużla i jedzie tak naprawdę z przymusu. Kontuzja Kildemanda i Fajfera sprawiają, że Gniezno nie ma innej możliwości. Antonio jest kompletnie pod formą. Nie punktuje ani w Szwecji, ani w Danii. Nie widzę tutaj nawet 4 startów w jego wykonaniu.
 
Ostatnia edycja:
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
Różne buki mają handi około 16-20 na mecz w Rybniku ale ja znalazłem
Gniezno +22.5 Fortuna kurs 1.6
Nooo sporo ja wiem że Gniezno osłabione ale liczę bardzo na Jensena...Tkocza w tym typie że zostanie wypunktowany....do tego myślę że Koza czy Szlauderbach mocno niedoceniani i Gniezno zrobi 34 oczka jak dla mnie bet dnia...ale zobaczymy...
 
Ostatnia edycja:
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Różne buki mają handi około 16-20 na mecz w Rybniku ale ja znalazłem
Gniezno +22.5 Fortuna kurs 1.6
Nooo sporo ja wiem że Gniezno osłabione ale liczę bardzo na Jensena...Tkocza w tym typie że zostanie wypunktowany....do tego myślę że Koza czy Szlauderbach mocno niedoceniani i Gniezno zrobi 34 oczka jak dla mnie bet dnia...ale zobaczymy...
Tak myśle Rybnik takie mocne czy Gniezno takie słabe? Czarny koń Jepsen dałem over 11.5 w tym sezonie jedzie .. ktoś jeszcze dołoży i może się okazać, ze zrobią 37pkt

na etoto +24.5 ;)
 
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
No to na etoto wogole do gry...kursy i handi takie bo Gniezno bez Oskara i Kildemanda ale 33 lub 34 przy średniej bardzo juniorce Rybnika spokojnie do zrobienia
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
No to na etoto wogole do gry...kursy i handi takie bo Gniezno bez Oskara i Kildemanda ale 33 lub 34 przy średniej bardzo juniorce Rybnika spokojnie do zrobienia
Czy Kildemand to taka armata ? Oskar by swoje zrobił. Mówię, Jepsen coś czuje, ze pojedzie 7 razy do tego Szymon dołoży z Koza

Edit. Bez przesady 14 stoma to Rybnik to ogarnie, ale kurde .. czemu nie mogę zarejestrować się na bet 365 jak to obszedłes?
 
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
W teorii może być ciężko o 7 startów bo awizowany suchecki 😉ale to tylko awizowany...w każdym bądź razie liczę na Gniezno że 34 lekko zrobią
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Panowie, już bez spamu podaje swoje przemyślenia
+24.5 na Gniezno. Powinni usuwać, te 33 pkt, liczę, ze dobry mecz pojedzie Jepsen, dlatego tez stawiam, ze zrobi powyżej 11.5. Dzisiejszy lider zespołu. Jeździł w rybniku, wiec będzie chciał pokazać, ze potrafi tam jeździć :)
Gala powyżej 6. Jeżeli chcemy mieć równy wczoraj, to Gala musi pojechać przynajmniej na 8pkt.. początek sezonu kulawy, ale to wojownik. 6 punktów powinien zrobić
Nowak poniżej 9.5. Dobry początek sezonu, ale tu występuje syndrom. Jedziesz z silniejszym to czajnik się gotuje, nie wierze w jego 10pktz Falubazem.
 
jajs 66,8K

jajs

Użytkownik
Nicolai Klindt powyżej 9.5 @ 1.57 STS komplet 15 punktów.
Paweł Trześniewski powyżej 3.5 @ 1.57 STS 4 punkty.

Na Klindta chyba najniższa linia, wszędzie gdzieś 10.5 albo 11.0. Takie coś można dać i łączyć jakieś inne zakłady z innych meczów. Duńczyk pojechał niezłe zawody z bardzo mocnym Krosnem gdzie wywalczył 8 punktów, dzisiaj zestaw duży słabszy i te 10 powinien zdobyć. Ustawiony z dobrym numerem 10, zaczyna od 4 biegu z juniorami i Szlauderbachem, później ma x2 startowca Pieszczka który jednak na trasie robi straszne błędy i w 13 najmocniejszy z Rekinów - Lyager. Za rywali x2 mocny MJJ w biegu 7 i 13. Jepsen wydaje się być w dobrej formie ale jednak na tym torze jako zawodników ROWu rok temu nie błyszczał więc na pewno jest on w zasięgu Nicolaia.

U Trześniewskiego sprawa jest prosta: 3 punkty w juniorskim, dołożyć 1 w 12 i po sprawie. Czaple i Studzińskiego to obowiązek u siebie przywozić więc liczę, że nie będzie jajeczek.

Rohan Tungate powyżej 9.5 @ 1.85 Betclic / 1.84 STS 7 punktów. Ten to jest dopiero czub... dwie literki - upadek i taśma. Czarna lista dożywotnio, szkoda na niego czasu i pieniędzy.

Chociaż mocno zawiódł mnie u siebie z Gdańskiem tak dzisiaj idę znowu w jego stronę ze względu na łódzki tor. Australijczyk świetnie się tam czuję, jakby nie poleciał dwa razy na kasę to powinien jeździć w Łodzi, bo tor mu wyjątkowo sprzyja. Jako zawodnik Orła osiągał tam bardzo dobre wyniki, rok temu jako zawodnik Tarnowa na łódzkiej Motoarenie wywalczył 16 punktów w 6 biegach. Zaczyna w trudnym 1 biegu ale od kredy z Buczkowskim na Nowaka i Iversena, później w 6 i 9 x2 ze słabiutkim na wyjazdach Protasem na Kurtza oraz Nowaka i Kościucha. 11 znowu trochę słabszy zestaw bo jest gruby i spasiony Becker i Kvech oraz Nowak ale tutaj spokojnie można dorzucić 2-3 oczka. Rohan w jakiejś wybornej formie nie jest ale ;liczę na jego dwucyfrówkę dzisiaj i że przypomni sobie jak się śmiga w Łodzi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +579
F 5,9K

Funi

Użytkownik
Krosno - Bydgoszcz @4.22 sts

Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie :D tu powinno być jakieś 2-3 na ekipę gości. Juniorka lepsza a skład seniorski porównywalny. Wszystko zależeć będzie od dyspozycji dnia. Liczę jednak, że Bjerre podtrzyma swoją formę, Zagar koło 10 się zakręci. Lebiediew dwa mecze w tym tygodniu już odjechał, może to się odbić na jego dyspozycji.

Krosno jest za bardzo faworyzowane po wygraniu z przeciętnym Orłem.
Na dodatek prognozowane są opady, więc pewnie tor przygotuje komisarz.
Karczewski się nie poobijał w tygodniu? Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jak się nie mylę.
Ten sezon już nie raz pokazał, że takie coś ma prawo wejść.
Mecz z gatunku stykowych.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +490
U 0

Usunięty użytkownik 172435

Gość
Krosno - Bydgoszcz @4.22 sts

Obok takiego kursu nie można przejść obojętnie :D tu powinno być jakieś 2-3 na ekipę gości. Juniorka lepsza a skład seniorski porównywalny. Wszystko zależeć będzie od dyspozycji dnia. Liczę jednak, że Bjerre podtrzyma swoją formę, Zagar koło 10 się zakręci. Lebiediew dwa mecze w tym tygodniu już odjechał, może to się odbić na jego dyspozycji.

Krosno jest za bardzo faworyzowane po wygraniu z przeciętnym Orłem.
Na dodatek prognozowane są opady, więc pewnie tor przygotuje komisarz.
Karczewski się nie poobijał w tygodniu? Niech mnie ktoś wyprowadzi z błędu jak się nie mylę.
Ten sezon już nie raz pokazał, że takie coś ma prawo wejść.
Mecz z gatunku stykowych.
A więc tak, juniorka lepsza w Bydgoszczy? Przyjemski owszem ale czy Konieczny poradzi sobie z Karczewskim i Sadruskim, śmiem wątpić. Jak dla mnie juniorka bardzo wyrównana i nie zdziwię się jeśli w Krośnie Karczewski poradzi sobie z Przyjemskim. A co do poobijanego Karczewskiego to nie zaliczył żadnego wypadku w zawodach których jechał w środę zdobył tam 10 pkt. Ja w składzie seniorskim Bydgoszczy widzę dwie dziury Michaiłow i Jeleniewski według mnie na tych dwóch pozycjach drużyna z Krosna ma przewagę i będzie ją dzisiaj widać. Co do Lebiediewa to wiem że kiedyś się wypowiadał że dla niego jazda codziennie to jest coś super, więc raczej na jego dyspozycji się nie odbije. A co do toru to na tą chwilę opady mają być znikome a myślę że nawet jeśli by popadało to Krosno sobie poradzi. W tamtym sezonie na przyczepnych torach krosno sobie radziło dużo lepiej.

Więc jak dla mnie:
Krosno -6.5 - @2.30 Ewinner
O.Michaiłow poniżej 3.5 - @1.80 Ewinner (Linia na sts 2.5) Bardzo możliwe zmiany za niego przez Przyjemskiego.


Dodatkowo:
Lebiediew powyżej 10.5 @1.70 STS
Jeleniewski poniżej 6.5 @1.75 Ewinner
K.Bjerre powyżej 9.5 @1.70 Ewinner
 
Ostatnio zmieniony przez nieznany:
A 345,1K

adams235

Znawca - Żużel
W.Przyjemski under 6.5 Sts kurs 1.7taki typ pod upadek Wiktora ostatni liczę że będzie trochę poobijany a tor trudny w Krośnie...
Bydgoszcz +10.5 kurs 1.52 Sts
Nie powala kurs i słusznie faworytem jest Krosno...ale liczę osobiście na Bjerre i Zagara którzy pociągną wynik i Polonia dobije do 40 choć będą mieli ciężko...
Post automatycznie złączony:

Musielak,Milik-bjerre,Zagar 2 kurs 1.88 Sts
Myślę że można zaryzykować ...ciekawy typ po ciekawym kursie...Milik ostatnio non stop starty i liczę że trochę dziś może zawieść... więc typ ma szansę wejść....a ktoś w Polonii musi poliderowac
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +264
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Musielak,Milik-bjerre,Zagar 2 kurs 1.88 Sts
Myślę że można zaryzykować ...ciekawy typ po ciekawym kursie...Milik ostatnio non stop starty i liczę że trochę dziś może zawieść... więc typ ma szansę wejść....a ktoś w Polonii musi poliderowac
Na forbet jest para Milik z Bjerre na Musielaka z Zagarem i na drugą parę jest 1.92.
Też myślę że Milik będzie piętą achillesową tego duetu a Musielak z Zagarem swoje powinni przywieźć.
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom