>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
To samo z tenisem, zdążyłem wnieść zakłady a nie mogę sprawdzić po jakim kursie one poszły. Podobno pracują nad tym.
Mam nadzieje że szybko to naprawia, bo chciałem cos puścić jeszcze dzisiaj z LM a kase mam tylko obecnie w expekt.
Edit: Już gitara ;)
 
M 3

molq

Użytkownik
Nic dodac nic ujac, expekt zrobil krok wstecz. Musze od nowa uzupelniac dane do wyplaty i widze ladne pole &quot;Pierwsza wypłata z każdego tygodnia jast bezpłatna&quot; wtf ! Kolejnym minusem w kuponach zawartych nie ma napisanej godziny spotkania, musze latac po livesports albo czyms innym i szukac godzin, wszystko jest takie nieczytelne, ze boj sie panie Boga. Byla szybka wplata w kasynie, a teraz jest szybka wplata, ale gra musi sie zrestartowac, przed tem od razu kwota wchodzila do puli. Jestem bardzo zawiedziony i mysle powaznie nad ewakuacja.
Jeszcze ten napis, ze ze wzgledu na duze zainteresowanie strony przelewy ida dluzej. Szkoda gadac.
 
K 0

kamul

Użytkownik
Witam szanownych forumowiczów,
Jestem klientem Expektu już chyba z 10 lat. Czytam forum od dłuższego czasu, ale ostatnie działania tego buka sprowokowały mnie do wypowiedzi.
Jak to już bywa w przypadku witryn działających OK, kolejne modyfikacje często przynoszą pogorszenie oferty. Podsumujmy więc &quot;ulepszenia&quot;, które Expekt tak hucznie zapowiadał, a z którymi mam do czynienia codziennie:
-wydłużenie do kilku godzin wpłat poprzez Przelewy24
- usunięcie zakładki &quot;historia&quot;, w której czytelnie można było odnaleźć rozliczone zakłady i podsumować dany miesiąc
- znaczne pogorszenie oferty na zakłady sportowe (obniżenie wysokości kursów)
- niedziałająca zakładka &quot;moje zakłady&quot; (na IE oraz Firefoxie pojawia się biała karta i zero informacji, w wersji mobilnej jest jeszcze lepiej -&gt; komunikat o braku otwartych zakładów, mimo, że jest ich kilka)
- gruszki na wierzbie na czacie - nie wiem czy obsługa też się zmieniła, ale każde merytoryczne pytanie kończy się &quot;przekazaniem sprawy do działu technicznego&quot; i obietnicą udzielenia odpowiedzi mailem. Tylko, że te maile nigdy nie dochodzą
- limity: przed chwilą chciałem obstawić remis za 2zł (slownie 2 złote) - wyświetlił się komunikat &quot;Uwaga, przekroczono maksymalny limit stawki&quot;. Chwilę później zakład za 20 zł na jedną z drużyn przechodzi bez problemu;
- wypłata - tu jeszcze nie mam doświadczeń, jeśli chodzi o nową odsłonę Expekt, ale spodziewam się równie ciekawych fajerwerków.
Reasumując, powoli zbieram się w sobie do podziękowania Expektowi za długoletnią współpracę i widzę po wpisach na forum, że nie jestem sam. Nie lubię zmian, tym bardziej jak się do czegoś przyzwyczaję, ale trudno jest akceptować kolejne wpadki, które utrudniają lub uniemożliwiają grę. Jeżeli macie jakieś inne przykłady &quot;usprawnień&quot; nowej witryny to piszcie ;)
 
P 15

protazy

Użytkownik
Po ostatnich zmianach podzielam wszystkie negatywne opinie o EXPEKT.Interfejs portalu niezwykle do niedawna intuicyjny stał się bardzo nieprzyjazny dla grających.W zakładce ulubione można było na stałe pogrupować ligi wg własnego upodobania by potem jednym kliknięciem wyświetlić ofertę bądź to w wersji czasowej bądź rodzajowej.W menu można było zaznaczyć interesujące ligi albo zaznaczyć wszystkie by potem &quot;odptaszkować&quot; 25-tą ligę szwecką i 49-tą ligę norweską i uruchomić przycisk &quot;pokaż&quot; - oferta ukazała się jak na dłoni.W środkowej kolumnie portalu jest jakieś kuriozum oznaczone &quot;od&quot; z kalendarzykiem i &quot;aktualne&quot; z ptaszkiem w kratce - co to za diabeł???Nie wiadomo???
Oznaczenia literowe miast 1 X 2 są dla baranów...
Jestem graczem za 50 groszy,chciałem dojść ze stanem konta do zera i zaprzestać zabawy,ale utukłem 20 PLN i zleciłem wypłatę na konto.Ukazał się komunikat o okresie oczekiwania do 10 dni...
P.S.Przeniosłem się do 10Bet.
 
A 8,5K

alex.bp

Użytkownik
Szczerze mówiąc to Expekt teraz to totalny syf. Co za debil wpadł na pomysł, żeby zmieniać dobrze działającą stronę. Przez tyle lat był to dla mnie buk nr 1. Teraz stawiam go na poziomie bet at home czy innych podrzednych bukmacherków. Żeby kur** czekać dobę na wpłynięcie środków na konto? Co do ch***? Dla nowych graczy: omijajcie z daleka bo zeszli na psy!
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
Gram u nich bardzo krótko, może z raz wypłaciłem kase i juz mnie zdazyli zlimitowac. Chciałem puścic zakład za 5 zł i wyskakuje mi napis osiagnieto maksymalny limit stawki. Nie polecam tego bukmachera żenada i amatorszczyzna! Jeśli chcą zdobywać klientów to nie w ten sposob bo w ten sposob ich tylko traca.
 
filipczak 3

filipczak

Użytkownik
od kiedy krecze w tenisa na live są anulowane? wczoraj wypłacili mi kase za mecz nieminem-fish (krecz fisha w 3 secie, a teraz patrze, że anulowane i kasy ni ma :/
 
mati_czarny 4

mati_czarny

Użytkownik
Pytanie mam, dlaczego nieraz na stronce Expekt nie ma zakładów na piłkę nożną do wyboru po lewej stronie? wszystkie dyscypliny są a piłki nie ma, ewentualne są &quot;piłka nożna specjalne&quot; ale oprócz tego nie ma nic?!?
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
To co sie stalo z tym bukiem to totalna masakra. Kursy zmienili na te z betclica ze zlodziejska marzą , interfejs gorszy , skusilem sie na wplate bo dali bonus 100% do 400zl teraz bede mial problem go obrocic i wyplacic a w miedzy czasie z 400zl depozytu zrobilem 1300zl... Zreszta cala historia jak nizej. Mam nadzieje uciułam ten obrot i wiecej moja noga tam nie postanie w tym buku. A kiedys byl taki fajny.

Natalia: Witaj na czacie Expekt. W czym moge pomoc?Rozmawiasz z &#39;Natalia&#39;

kbpoland: Witam

kbpoland: Mam taki problem

kbpoland: otrzymalem od Was na maila oferte 100% bonusa do 400zl

kbpoland: z ktorej skorzystalem i wplacilem w dniu 17.08 depozyt 400 zl

kbpoland: bonus mial byc dopisany 23.08 wiec gralem do tego czasu za depozyt , moglem grac zupelnie normalnie

kbpoland: 23.08 dopisano mi bonus i od tego momentu na kazde zdarzenie ktore chce postawic mam limit stawki 100zl

kbpoland: dlaczego tak jest ? To jest utrudnianie obrotu bonusem.

kbpoland: prosilbym o informacje i pomoc

Natalia: Uprzejmie informujemy, że limity na Twoim koncie Expekt są ustalone prawidłowo.

Natalia: Limity klientów są ustawicznie analizowane i odpowiednio zmieniane przez naszych specjalistów według ich uznania.

Natalia: W przypadku, gdy Twoja stawka przewyższać będzie maksymalną określoną przez Expekt kwotę, system zaakceptuje zakład w formie niższej kwoty (mozliwie maksymalnej), informując o tym Klienta.

Natalia:

kbpoland: a czy jest pani w stanie powiedziec cos poza wklejeniem formulki ?

kbpoland: dziwne jest to ze dopoki gralem za depozyt moglem stawiac stawki nawet 900zl

kbpoland: a w momencie otrzymania bonusa nagle wszystkie mecze za 100zl

Natalia: Proszę Pana w formułce są wszystkie informacje.

Natalia: Jest to decyzja Działu Sportowego.

Natalia: Nie ma znaczenia czy otrzymał Pan bonus czy nie.

Natalia: Limit zostałby dopisany do konta.

kbpoland: no to jak Pani wytlumaczy ze przed otrzymaniem bonusu moglem grac normalnie ( prosze spojrzec na stawki w historii konta ) a tylko jak go otrzymalem juz nie moge ?

Natalia: Nie ma to znaczenia.

kbpoland: no dla mnie ma. poniewaz utrudnia mi to obrot bonusem

Natalia: To zależy od ilości obstawianych zakładów oraz stawek.

Natalia: Co dokładnie jest napisane w formułce.

kbpoland: dajecie bonus a potem utrudniacie jego obrót takim czyms

kbpoland: ok skoro nie jest Pani mi w stanie pomoc to wiecej pytan nie mam

Natalia: Dobrze wyślę zgloszenie.

Natalia: Czas odpowiedzi to 48h.

kbpoland: na szczescie firm bukmacherskich na rynku jest wiele

kbpoland: dziekuje za rozmowe
 
K 0

kamul

Użytkownik
Tak jak myślałem, wypłata to również droga przez mękę; wpisywany poprawnie kod w formacie IBAN nie chciał wejść, dodatkowo to pytanie &quot;jaki jest Twój tajny kod&quot; - istna kpina, konia z rzędem temu, kto po kilku latach od rejestracji pamięta jakiś kod, który wtedy był ustanawiany.
Ostatecznie &quot;tajny kod&quot; konsultant przesłał mailem, a nr konta w końcu wszedł, po wcześniejszym wyczyszczeniu cookies w przeglądarce.
Mam jedno pytanko do wytrawniejszych userów: gdzie emigrujecie po zakończeniu współpracy z Expektem? Który buk w tej chwili nie sprawia problemów przy wypłatach (kilkaset pln), wpłatach (natychmiastowe) i generalnie przypomina starego dobrego Expekta przed tą cholerną metamorfozą?
 
mistrzpawel 501

mistrzpawel

Użytkownik
Tak jak myślałem, wypłata to również droga przez mękę; wpisywany poprawnie kod w formacie IBAN nie chciał wejść, dodatkowo to pytanie &quot;jaki jest Twój tajny kod&quot; - istna kpina, konia z rzędem temu, kto po kilku latach od rejestracji pamięta jakiś kod, który wtedy był ustanawiany.
Ostatecznie &quot;tajny kod&quot; konsultant przesłał mailem, a nr konta w końcu wszedł, po wcześniejszym wyczyszczeniu cookies w przeglądarce.
Mam jedno pytanko do wytrawniejszych userów: gdzie emigrujecie po zakończeniu współpracy z Expektem? Który buk w tej chwili nie sprawia problemów przy wypłatach (kilkaset pln), wpłatach (natychmiastowe) i generalnie przypomina starego dobrego Expekta przed tą cholerną metamorfozą?
Jak chcesz mieć wypłatę w 1 sekundę bez problemów to marathonbet tylko trzeba tam mieć konto w euro aby depozyty moneybookers robić.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Ten bukmacher nie rokuje już żadnych nadziei - dlaczego oni nie zatrudnią informatyków?
Dlaczego nie ma opcji &quot;pokaż&quot; tylko wszystko trzeba łapać w biegu?
Po dzisiejszym knoceniu nie mam dostępu do podglądu moich kuponów...
 
luk83bb 0

luk83bb

Użytkownik
jakieś tam grosze wygrałem w expekcie na wiosnę, wypłaciłem sobie, konto wyzerowałem...teraz po paru kolejkach chciałem sobie wpłacić PLN na konto, ale jak zobaczyłem wpisy, opinie na temat tego buka to zrezygnowałem...Dwa, że byłem przyzwyczajony do starego, dobrego interfejsu strony - ten mnie odpycha...Ktoś poleci któregoś buka, który ma fajne kursy na piłkę, nie tnie w ch... przy wypłatach i ma jakiś bonus na start?
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A ja mam taki problem próbuje obstawić zakład i wyskakuje mi napis: &quot; wystąpił bład prosze sprobowac pozniej&quot; Konsulatantka na czacie kazala wyczyscic pliki cookies ale i tak to nic nie dalo. Da sie cos z tym zrobić? Pisalem do supportu ale jeszcze nie otrzymalem odpowiedzi.
 
R 5,1K

rua

Użytkownik
Mam to samo, ani mobilnie ani normalnie nie mogę postawić kuponu. Właśnie w tej chwili.
Edit: Dobra po walce i poradach konsultanta poszło
 
Do góry Bottom