>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Skandal! Czuję się zmuszony wystawic firmie Expekt ZŁĄ opinię i ostatecznie zmienic tego bukmachera na innego. Caly dzien dzis sa problemy z ich strona, zreszta nie pierwszy raz a teraz pani z supportu poinformowala mnie ze trwa aktualizacja strony i potrwa to prawdopodobnie reszte dnia, czyli dzis juz moge nie wyslac zadnego kuponu. Bardzo slabe to i jesli chodzi o mnie rezygnuje z ich uslug i niech robia tak dalej to zraza do siebie wiecej klientow!...
 
matthiasvandal 616

matthiasvandal

Użytkownik
Dla mnie to jest po prostu skandal - nie wiem czy innych bardziej popularnych bukow takie sytuacje maja miejsce ale to jest naprawde niepowazne! Teraz nawet support nie raczy odpowiedziec. Dla mnie ten bukmacher od dzis nie istnieje... Pozdrawiam.
 
1 0

1krzysiek1

Użytkownik
Dla mnie ich support to jedna wielka kpina. Panie z czatu piszą jedno a robią drugie. Mieli się ze mną skontaktować emailem w ciągu 24h, bo konto po skończonej rozmowie na live chatcie miało zostać zamknięte i tak czekam już 3 dzień i nadal nic. Pewnie wyślę wypełniony formularz kontaktowy z ich strony i będę czekać miesiąc na odpowiedź... o ile w ogóle ją dostanę z uwagi na specyfikę mojego problemu. Do tego w ogóle by nie było problemu jakby Pani z Chatu nie zmyśliła, że przysługuje mi jakikolwiek cashback, bo złożyłem depozyt a nadal żaden cashback mi nie przysługiwał....
 
G 0

guli123

Użytkownik
Witam ja mam taki problem dzis obstawiłem w zakładach live ze Polska wygra 2 seta za 53zl i powinienem wygrac jakieś 83zl+ lecz pokazuje mi ze to Bułgaria wygrała seta a ja straciłem pieniądze.
Nasi oczywiscie wygrali 2 seta.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
nie moge obstawić kupony nie wiecie co jest z tą stroną ?
Expekt schodzi na psy... Co chwile maja jakies problemy błędy techniczne itp. a jesli podbijesz na czat to beda ci wciskac kit ze wina lezy po twojej stronie, zebys usunal cookie itd sprobowal na innej przegladarce itp. Ja wyslalem do nich maila to po tygodniu odpisali ze naprawili ten problem blad techniczny i przepraszaja i nie powinien sie juz pojawic , ale czy ja wiem czy za pare dni znowu sie nie pojawi czy mowia serio? Gwarancji nie ma.
 
niccolo7 1,8K

niccolo7

Użytkownik
Niestety, ale support w obecnym Expekcie jest najgorszy z jakimkolwiek miałem do czynienia. Raz, że na maila odpisują po 24h-36h, dwa ich &quot;pomoc&quot; sprowadza się do przekazania zapytania do odpowiedniego działu i skontaktowaniu się po uzyskaniu odpowiedzi, której oczywiście nie ma. Mój problem polega na tym, że zamówiłem sobie karty z ich VIP Store i choć mają w warunkach, że realizacja trwa co najmniej 4 tygodnie, to minęło już ponad 8 odkąd poszło zamówienie, więc chciałem się dowiedzieć ile może jeszcze trwać, ale tak jak już wspomniałem, support pytanie 3 razy przekazywał do działu pokera, a stamtąd odpowiedzi brak. Amatorszczyzna.
Generalnie rzecz biorąc do czasu przekształcenia się Expekta w Betclic bis był on bukiem nr 1, a teraz nie wiem czy nie bardziej cenię bah, bo tam przynajmniej wypłaty są szybkie.
 
M 0

mikecfc

Użytkownik
Muszę przyznać, że kiedyś bardzo przyjazny bukmacher. Teraz bardzo awaryjny. Zakłady na żywo ciągle kończą się problemem-złym lub długim rozliczeniem zakładu(baaardzo długo to trwa bo ciągle wysyłają pytania do działu technicznego a tamci chyba ciągle śpią). Obsługa jest koszmarna. Rozmawiałem z pewnym Panem...był bardzo opryskliwy, niemiły i zamiast mi pomóc to mnie wyśmiewał. Nigdy więcej expekt! po wielu latach...wróciłem, zraziłem się.
 
luk83bb 0

luk83bb

Użytkownik
- kiepski support; unikanie odpowiedzi na nurtujące, ale niewygodne dla buka pytania
- problemy typu &quot;Wystąpił błąd...&quot; przy stawianiu na żywo - powinni wycofać live skoro nie potrafią go odpowiednio skonfigurować
- problemy z wypłatami - tymi niższego rzędu - nie chcę wiedzieć co się dzieje z tymi&gt; 1000zł
- kursy są łagodnie mówiąc słabiutkie względem konkurencji
+ wspomnienie po starym Expekcie, no dobra lekko na siłę Dosyć przyjemny dla oka interfejs strony
Ogólnie nie polecam. Zastanówcie się dwa razy przed rejestracją albo wpłacić depozyt, skorzystać z cashback&#39;u i sp.... ????
 
G 72

gwiazda2010

Użytkownik
Niestety bukmacher tragedia
Cashback szybko zwrócony fakt jednak żeby coś tam wypłacić to trzeba sporo się natrudzić . Skan dowodu , wyciąg w konta jeszcze absurdalne ... screen z wpłatą do bukmachera . Proponuje jeszcze jak mają w regulaminie stosować zdjęcie osoby wraz z dowodem osobistym ???? Czat fatalny nie zależnie od godziny są kolejki jak PRLu a i tak mało sensownych rzeczy się dowiecie . Jeżeli Wypłatę anulują fakt przychodzi e-mail niestety powodu nie ma i znów trzeba odczekiwać swoje na czacie gdzie dostanę odpowiedź po godzinie . ZDECYDOWANIE NIE POLECAM NAWET PRZY SUPER HIPER OFERTACH BUKMACHERA .
 
M 44

mazitbg

Użytkownik
Na zwyczajną odpowiedź mailową czekam już prawie tydzień i pomimo ponaglenia i przypomnienia o sprawie dalej bez echa. Czas kompletnie zapomnieć o tym bukmacherze.
 
P 15

protazy

Użytkownik
Na liście &quot;Top 100 Bookmakers&quot; Expekt dołuje coraz bardziej,obecnie jest na 40 miejscu z wyraźną tendencją spadkową.Po ostatnim &quot;unowocześnieniu&quot; portalu powinien być na 99 miejscu.Jak się zatrudnia kowali i kołodziejów zamiast informatyków to tak jest.
 
R 0

ropcio92

Użytkownik
Już na samym początku odstraszyła mnie weryfikacja...
Znajomy wysłał tylko skan prawa jazdy ja natomiast musiałem dodatkowo wysyłąć kilkukrotnie zdjęcie twarzy z dokumentem obok ????
Bie chcieli przyjąć, zaakceptować etc, natomiast wpłata zaksięgowana oczywiście od razu,
 
F 52

fejser

Użytkownik
Czy Waszym zdaniem pokazywani zwycięzcy w danym i ubiegłym tygodniu są prawdziwi? Moim zdaniem to fotomontaż i nakręcanie na większe granie. Typy które tam wygrywają są nieprawdopobne szczęśliwe. Jakoś mnie nie przekonują
 
Do góry Bottom