>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - opinie

R 0

r2804

Użytkownik
dla mnie to oni sa smieszni
w zeszla srode wyslalem maila ze polecilem kumpla
raczyli odpisac w sobote ze maja problemy tech i ze potrwac przyznanie bonusu moze do 21 stycznia a dzis mamy 22 i kasy nie ma
frajerstwo.....

co do live to jest b ch**owe nie dosc ze malo spotkan na live mozna grac to uboga oferta jest jezeli juz takie spotkanie na live wystawia
Jakie problemy moga miec z dopisaniem pieniedy ? przeciez to wszystko robi sie manualnie. Robia ciew balona bo maja jakis problem, ale napewno nie techniczny.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
dla mnie to oni sa smieszni
w zeszla srode wyslalem maila ze polecilem kumpla
raczyli odpisac w sobote ze maja problemy tech i ze potrwac przyznanie bonusu moze do 21 stycznia a dzis mamy 22 i kasy nie ma
frajerstwo.....
co do live to jest b ch**owe nie dosc ze malo spotkan na live mozna grac to uboga oferta jest jezeli juz takie spotkanie na live wystawia
moment koledzy jest napisane ze ten przyjaciel którego poleciłeś musi obrócić
150 zł (z tego co pamiętam) w ciągu miesiąca i wtedy Ty dostajesz bonus a problemy no cóż zdarzają się.
 
D 152

damian0012

Użytkownik
no moj ziomek obrocil na 150zl juz dawno....
a dzis przyslali mi maila zebym im skan dowodu i wyciag z mb przyslal ;ooooo i mi konto zablokowali na expie
super
dobrze ze mam tam na koncie 0 ...
 
rudaszz 0

rudaszz

Użytkownik
ogólna moja opinia o Expekcie:
Bardzo fajny Bukmacher internetowy
Polecam!!!
chyba, że ktoś lubi grać Live to zdecydowanie nie polecam !!
 
B 0

betonixx

Użytkownik
Wczoraj miałem problem z dwoma kuponami 1 miałem zły wynik ich bład ale rano naprawili;-) 2 na live wygrałem po czym pieniądze znalazły się na koncie ale dziś wygrana znikła i mam zwrot. Zmienili tresc zakładu. Napisałem do supporta i czekam na odpowiedź.
Wyjaśniam sprawe wypłacam pieniądze i zmieniam buka
 
R 0

r2804

Użytkownik
dobrze prawisz przyjacielu :] Nie ma co zawracać sobie głowy tą firmą.
Wypłaty kiepskie, strona internetowa się sypie (co chwile jakieś błedy), mizerne zaklady live jak i ich oprawa, bardzo duzo pomyłek w rozliczaniu zakladow, zero kontaktu z supportem (trzeba czekac na odpowiedz dwa dni, a wyjasnia sie sprawe w ciagu tygodnia)

Co jest dobre w expekt ? Powiadomienia na komorke, ladnie oprawiona/kolorowa &#39;&#39;glowna&#39;&#39; strona, historia zakladow z podliczaniem ile to wygralismy czy przegralismy (chyba bet365 jeszcze to ma)

... i tyle. Reszte znajdziemy w innych firmach i rowniez kolorowych.
 
K 76

karlos83

Użytkownik
R2804 troche przesadzasz wg mnie. Jak dla mnie (a mialem stycznosc z wieloma bukami) expekt ma kilka duzych plusow:
- szybkie wyplaty (na koncie bankowym kasa jest w ciagu 2 dni)
- support angielski bardzo pomocny (mialem sytuacje, ze ktos mi sie wlamal na konto mb i musialem zmienic adres, poprosilem ich o zmiane adresu w mb tez i zmienili bez problemu co prawie nigdzie by nie przeszlo) i odpisuje praktycznie w ciagu chwili
- kursy niezle (w wiekszosci wyzsze niz np w bwin)
oferta zakladow jest dosc slaba fakt (brakuje szczegolnie handicapow azjatyckich no i boli brak moneyline w zakladach nhl) ale jak dla mnie to najbardziej cywilizowany buk jesli chodzi o support i wyplaty.
 
J 0

jabool

Użytkownik
przeniosłem się do expekta...i co moge powiedzieć po pierwszych dwóch dniach to tylko jedno- ta firma jest niepoważna. Zamieszanie z bonusem- wysłalem 3 maile, 2 ze skanem dokumentu o co prosili. Skan przyjęty, bardzo dziękują etc. a ja jak jakiś idiota czekam kolejne 8 godzin na pomnożenie hajsu. Coś śmiesznego. W bet-at-home identyczny bonus był realizowany w 30 sec. a tutaj? Jestem już mocno zniechęcony do tej firmy i zdecydowanie nie polecam. Już po kilku godzinach spędzonych z nimi odechciewa się grać. Odbieram $ i uciekam do czegoś cywilizowanego.
 
I 6

insaner

Użytkownik
Expekt problem
Jestem użytkownikiem Expekta od ponad pół roku i jak dotąd byłem zadowolony z gry u nich - i myślę że Expekt też bo trochę tam przegrałem na początku.
Ale do rzeczy. Otóż zawarłem następujący zakład, został zawarty prawidłowo i wynik był identyczny jak na moim zakładzie, mecz odbył się w całości (1-1 w 1 tercji, a rostrzygnięcie finałowe dopiero po karnych spotkania na co mam wiele dowodów) i został on anulowany z niezrozumiałych dla mnie przyczyn:

Sprawa ostatecznie została rozwiązana na moją korzyść - ale odpowiedzi od suportu angielskiego dostawałem idiotyczne. Trochę bardziej szczegółowo jest to opisane w dziale z pytaniami do &quot;Experta z Expekta&quot; - link:
http://forum.bukmacherskie.com/showthread.php?t=6989&amp;amp;page=30
Ponieważ jest to dział z opiniami chciałbym wyrazić więc swoją opinię. No więc gram tam jak widać za niewielkie pieniądze i raczej jak dotąd problemów nie było - ale po tym drobnym incydencie zaczynam mieć wątpliwości co by było gdyby to był zakład za 600zł a nie za 60. Czy również rozstrzygnięto by problem na moją korzyść? Chciałem tam zagrać za większe pieniądze, bo qrsy mają naprawdę dobre i interfejs bardzo przejrzysty. Ale teraz to nie wiem.
Byłoby bardzo miło gdyby ludzie podawali swoje największe wygrane na expekcie jakie udało im się odnieść i czy nie mieli z tym problemów - to może bym sie przekonał i zagrał u nich grubiej.
Ogólna ocena - NEUTRAL - a mogła być bardzo dobra.
 
sopel 0

sopel

Użytkownik
Jak dla mnie najlepszy bukmacher internetowy.Wysokośc kursów mają bardzo dobrą,szybka i przejrzysta stronka,ciekawe typy poboczne na większe zdarzenia i nie tylko,ogólnie gra tam jest czysta przyjemnością chociaz nie zawsze tam wygrywam ???? Jedyny minus jaki widze to dośc spóżniona oferta tenisowa w stosunko do innych buków.Nie gram live więc ocenic nie moge tak samo jak szybkości wypłaty kasy bo jeszcze nie wypłacałem :p
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Może mi ktoś w końcu powie co jest z tym bonusem co mieliśmy dostać w 72 h po wypełnieniu ankiety. Kasy jak nie ma tak nie ma;/
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Może mi ktoś w końcu powie co jest z tym bonusem co mieliśmy dostać w 72 h po wypełnieniu ankiety. Kasy jak nie ma tak nie ma;/
Ten czas 72 h liczy się od zakończenia promocji czyli od soboty, a nie od czasu wypełnienia ankiety, bo się pytałem supportu ????
 
luniu 20

luniu

Użytkownik
Ten czas 72 h liczy się od zakończenia promocji czyli od soboty, a nie od czasu wypełnienia ankiety, bo się pytałem supportu ????
No to ok... w takim razie licząc trzy dni powinny być we wtorek. Zobaczymy jak będzie.....
 
Do góry Bottom