>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

P 2

pnikonion

Użytkownik
Mam problem odnosnie wypłaty poniewaz konto na expekcie mam ja i brat ,mamy takze wspolne konto w banku(mbank) brat juz ze swojego konta na expekt nie korzysta ,gdy chciałem zrobic wyplate na konto to suport mi napisał ze nie moge wyplacic poniewaz juz jakis uzytkownik wyplacal pieniadze na to konto,tak ale to byl moj brat! napisali mi zebym wyplacil na inne konto imiene gdzie widnieje tylko moje imie! to jest kurva chore! myslalem ze na weekend bede mial kase to musze nowe konto zakladac ,pozniej przelew zlecic ,potwierdzenie takze zejdzie pewnie ze 2 tygodnie zauwazylem ze jesli ktos wyplaca wieksza kase to zawsze robia tyle problemow!
Pytanie gdy robie pierszą wypłate potrzebuja jakis dowodow ,skanow ? bo podam konto ojca,ale gdy poproszą o dowod ze to jest moje konto to klapa ???? rece opadają
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ręcę opadają na to co piszesz to prawda. Wspólne konto w banku? a co wy małżeństwo ? zasada jet prosta nie masz 18 lat nie grasz, bo to kazdy bukmacher ma w swoim regulaminie, masz 18 lat ? ok idziesz zakladasz konto w mBanku tak jak ma to brat, i wykonujesz to co oni Ci mówią. I co to znaczy większa kasa 100zł , 200? bo po tym co czytam to jednak mniemam, że to nie była kwota przekraczająca expekta, także oczywiscie wylewaj swoje żale tutaj jak masz taka potrzebe (bo w sumie co innego pozostało) albo postępuj zgodnie ze wskazowkami, aby odzyskać &quot;większą kase&quot;.
 
kons 3

kons

Użytkownik
Chyba nastąpiła zmiana wpłat i wypłat i teraz minimalne wynoszą 40zł.
Ktoś wie czy jeśli jutro wpłacę kasę przelewem z mBanku to kasa dojdzie i będę mógł grać w ten weekend czy raczej to niemożliwe ?
 
john-smith 901

john-smith

Użytkownik
Chyba nastąpiła zmiana wpłat i wypłat i teraz minimalne wynoszą 40zł.
Ktoś wie czy jeśli jutro wpłacę kasę przelewem z mBanku to kasa dojdzie i będę mógł grać w ten weekend czy raczej to niemożliwe ?
Jest napisane, że od 10EUR (lub równowartość w innej walucie) nie pobierają prowizji. Testowałem kiedyś na 10PLN i nie było prowizji. Przelewałem na rachunek BRE (mBank). Jeśli skorzystasz z Przelewy24 to księgowanie na Expekt nastąpi w czasie kilku sekund.

A jak wyglada z prowizjami za wyplaty w tym buku ??
jw
 
D 0

diablo566

Użytkownik
Witam dopiero zaczynam bawic sie w obstawianie na Bwin.com i mam takie pytanie chce zrobic przelew bankowy, ale nie wiem co to jest ID, czytalem forum oraz rózne wzory widzialem to tam sa jakies cyfry ja myslałem ze to jest nick gracza , ludzie ratujcie
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam dopiero zaczynam bawic sie w obstawianie na Bwin.com i mam takie pytanie chce zrobic przelew bankowy, ale nie wiem co to jest ID, czytalem forum oraz rózne wzory widzialem to tam sa jakies cyfry ja myslałem ze to jest nick gracza , ludzie ratujcie
Napisałeś w dziale i temacie o bukmacherze expekt. A piszesz o obstawianiu w bwinie. To teraz nie wiem o jakiego bukmachera Tobie chodzi...
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam dopiero zaczynam bawic sie w obstawianie na Bwin.com i mam takie pytanie chce zrobic przelew bankowy, ale nie wiem co to jest ID, czytalem forum oraz rózne wzory widzialem to tam sa jakies cyfry ja myslałem ze to jest nick gracza , ludzie ratujcie
Jeśli mowa o Expekt:
ID to numer referencyjny, wpisujesz go w tytule przelewu, więcej informacji:
http://forum.bukmacherskie.com/f36/expekt-praktyczny-poradnik-krok-po-kroku-38216.html#post1318882
Jeśli mowa o Bwin, zapraszam do działu:
http://forum.bukmacherskie.com/f37/
Pozdrawiam
 
F 5

fatamorgana

Użytkownik
Jak wypłata zniknie i nie można jej skasować to mam zawsze na drugi dzień w pierwszej sesji ok 12-13. Czasami i tego samego dnia otrzymywałem.
Konto w mbanku.
 
magosik 4

magosik

Użytkownik
Moneybookers
Witam, kiedy klikam wypłata i wybieram MONEYBOOKERS, pokazuje mi że pierw musze wpłacić pieniądze przez MB zeby potem moc je wyplacic, sprawa wyglada tak, ze pieniadze wplacilem na expekt, przez ukash i tu pytanie, czy moge jakos wyplacic na MB, czy konieczna jest pierw wpłata ?
 
dindek 41

dindek

Użytkownik
Witam, kiedy klikam wypłata i wybieram MONEYBOOKERS, pokazuje mi że pierw musze wpłacić pieniądze przez MB zeby potem moc je wyplacic, sprawa wyglada tak, ze pieniadze wplacilem na expekt, przez ukash i tu pytanie, czy moge jakos wyplacic na MB, czy konieczna jest pierw wpłata ?
najpieerw wplata...
obroc depo z mb jeszcze 1x bo trzeba;p
 
M 0

muniek1

Użytkownik
doładowanie w Expekt
Mam konto w Expekt i dzisiaj akurat robiłem sobie doładowanie przez przezlewy24 pieniądze miałem chwile później na koncie nie to co kiedyś(około 7lat temu) przez przelew bankowy na doładowanie czekałem 2 tygodnie ????
 
nikaja 0

nikaja

Użytkownik
Mam konto w Expekt i dzisiaj akurat robiłem sobie doładowanie przez przezlewy24 pieniądze miałem chwile później na koncie nie to co kiedyś(około 7lat temu) przez przelew bankowy na doładowanie czekałem 2 tygodnie ????
Wszędzie przez przelewy24 dochodzi w dosłownie 5 minut ; )
 
mietek_rzul 3

mietek_rzul

Użytkownik
Pewnie było, ale nie mogłem znaleźć.
Przy wypłacie opcją przelewu na konto bankowe w polu &quot;Adres&quot; mam wpisać swój adres czy adres banku, bo mam pewne wątpliwości. Będę wdzięczny za szybką odpowiedź.
 
Do góry Bottom