>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

P 0

pawcioss

Użytkownik
Witam. Mam taką sprawę. Otóż zaczynam właśnie zabawę z Expektem (i ogólnie zakładami online), lecz jestem także obecnie w trakcie zakładania nowego konta bankowego (w mbanku, co potrwa zapewne kilkanaście dni) i zastanawiam się teraz nad opcją depozytu pieniędzy na konto w Expekcie. No ale po pierwsze: czy jest w ogóle możliwość rozpoczęcia zabawy bez wcześniejszej weryfikacji danych (skany dowodu itd.), a weryfikacja potrzebna jest dopiero do wypłaty? W mailu powitalnym od Expekta zamieszczona jest taka informacja: &quot;Jak tylko środki będą dostępne na Twoim koncie - możesz zacząć zawierać zakłady bądź też grać w innych produktach.&quot;, co sugeruje, że nie trzeba weryfikować danych, no ale kto pyta, nie błądzi. A także drugie pytanie: czy mogę bez problemu wpłacić pieniądze przez Moneybookers z konta bankowego mojej siostry (bzw bk), a później (gdy już moje będzie aktywne) swobodnie wypłacać ponownie przez Moneybookers już na swoje?
W regulaminie Expekta znalazłem tylko taką informację:
&quot;Wypłata z konta klienta będzie dokonana na konto bankowe użytkownika, lub na kartę kredytową która była użyta dla depozytu (tylko karty VISA).&quot;
Jeśli odpowiedzi na powyższe pytanie okazałyby się pozytywne, to po prostu zrobiłbym tak:
- wpłacam pieniądze chociażby dziś, a korzystam z konta bankowego mojej siostry;
- pieniądze lądują na moim koncie w Expekt, a dzięki temu rozpoczynam zabawę;
- &quot;bawię się&quot;, a po tych kilkunastu dniach (gdy aktywują moje konto w banku) wysyłam im skany wszystkich dokumentów które są potrzebne;
- wypłacam pieniądze na swojego konto bankowe, oraz oczywiście gram dalej;
Pozdrawiam.
 
I 0

infirmus

Użytkownik
W Expekcie weryfikacja dowodu potrzebna jest dopiero przy wypłacie - trwa góra 48h od wysłania im skanu dowodu - grać możesz bez weryfikacji.
Co do MB - zmiana przypisanego do niego konta bankowego z Siostry na Twoje może się wiązać z ponowną weryfikacją na MB, czyli około miesięcznym czekaniem na list weryfikacyjny... Lepiej poczekaj na aktywowanie Twojego własnego konta w mbanku, co powinno potrwać max 7 dni... Do tego czasu potypuj &quot;na sucho&quot;, by sprawdzić skuteczność ????
 
P 0

pawcioss

Użytkownik
W Expekcie weryfikacja dowodu potrzebna jest dopiero przy wypłacie - trwa góra 48h od wysłania im skanu dowodu - grać możesz bez weryfikacji.
Co do MB - zmiana przypisanego do niego konta bankowego z Siostry na Twoje może się wiązać z ponowną weryfikacją na MB, czyli około miesięcznym czekaniem na list weryfikacyjny... Lepiej poczekaj na aktywowanie Twojego własnego konta w mbanku, co powinno potrwać max 7 dni... Do tego czasu potypuj &quot;na sucho&quot;, by sprawdzić skuteczność ????
Etap typowania &quot;na sucho&quot; już przerabiam, wczoraj &quot;wygrałem&quot; 457 zł ???? A jeśli wyślę im pieniądze za pomocą &quot;Przelewy24&quot; z konta siostry, a później będę chciał wypłacać przez Moneybookers (z kontem w mbanku), będą z tym jakieś problemy?
Edit: już wszystko wiem. Mail od Expekta: &quot;Uprzejmie informuje, ze wplaty moze dokonac Pan w dowolny sposob , poprzez dowolne konto bankowe czy inne. Natomiast wyplate moze Pan dokonac tylko i wylacznie na imienne swoje konto bankowe lub na imienne Moneybookers. &quot;
 
B 0

baat

Użytkownik
Ja dzis zalozylem konto na Expekt i mam pytanie co do wypłaty. trzeba wysłać skan dowodu osobistego i jeszcze kilka informacji. czy wszystkie te informacje są potrzebne czy tylko wystarczy dowod osobisty??
Prosze o szybkie odpisanie na moj post:-|
Pozdrawiam ;]

Proszę dodaj swoje dokumenty
Ze względu na wymogi regulaminowe i bezpieczeństwo Twojego konta gracza, prosimy o przedstawienie nam wymaganych poniżej informacji.
1, Identyfikacja danych personalnych – rządowy dokument ze zdjęciema, którym może być:
  • Paszport
  • Dowód osobisty
  • Prawo jazdy [Akceptowane są dokumenty zawierające zdjęcie oraz potwierdzenie nazwiska i wieku]

2. Potwierdzenie metody płatności – jedno z poniższych:
  • Kopia karty kredytowe/debetowej zarejestrowanej w expekt.com (przód)
  • Zrzut ekranu z konta bankowego, pokazujący depozyt do expekt.com [Dodatkowe dokumenty mogą być wymagane, jeśli wpłata nie jest dokonywana za pomocą karty]

3, Potwierdzenie adresu – jedno z poniższych:
  • Rachunek
  • Wyciąg bankowy [Potwierdzenie adresu nie powinno być starsze niż 3 miesiące i powinno zawierać nazwisko oraz zarejestrowany adresu]

właśnie do tych 3 podpunktów mam zapytania.
i mam tez jescze jedno pytanie czy z dwóch innych kont na Expekcie ( np z mojego konta i z konta mojego kolegi) mozna zrobić wypłatę na te same konto bankowe (czyli moje?)
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
1. Używaj opcji edytuj i stosuj się do zasad.
2. Wszystko masz wyraźnie opisane. Musisz wysłac skan dowodu, zrzut z ekranu i rachunek. Pamiętam, że kiedyś akceptowali po wysłaniu dwóch pierwszy. Wcześniej z tego co wiem, wystarczał nawet dowód... Teraz jednak mogą zażądać więcej.
3. Pieniądze można wypłacić tylko na swoje konto.
 
R 0

radzius12

Użytkownik
A ja mam pytanie zleciłem wypłatę na konto bankowe. W oczekujących wypłatach nic nie ma, a na konto pieniądze jeszcze nie doszły. Niestety nie zwróciłem uwagi na wypłaty oczekujące zaraz po jej zleceniu. Czy to jest normalne? Czy coś źle zrobiłem?.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Dostałeś maila z informacją o tym, że pieniądze zostały już wysłane? Jeżeli tak to czekaj, jeżeli nie to pisz do supportu. Ostatnio wypłacałem od nich kasę na konto w mbanku i zeszło im 3 dni robocze.
 
X 41

xradzix

Użytkownik
cos dziwnie expekt robi wyplaty.Zawsze na drugi dzien mialem, a dzis cisza i nic nie doszlo;/

Ktos kto wyplacac w sobote dostal pieniadze wczoraj lub dzis?
 
O 16

odlin

Użytkownik
Też musiałem czekać 3 dni na ostatnią wypłatę, ale wykonywałem ich już z 20 i wszystkie były na drugi dzień. Miejmy nadzieje ze to chwilowa niedyspozycja ;]
 
B 0

boro87

Użytkownik
ja mam kłopot z wpłato na konto. 20.12.2010 wysłałem przelew bankowy i do dziś środki nie wpłynęły. Czy ktoś z was miał podobny problem?
 
pietra 5

pietra

Użytkownik
Ja mam pytanie w pierwszym poście jest napisane że minimalna kwota wypłaty 10zł, do jakiego sposobu wypłaty odnosi się to minimum?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Pierwszy post może być mocno nieaktualny. Obecnie informacje, które są na stronie wyglądają tak:

Karta kredytowa / debetowa - min. 25 zł
NETELLER - min. 40 zł
Moneybookers - min. 40 zł
PaySafeCard - min. 20 zł
Ukash - min. 25 zł
Przelewy24 - min. 5 zł
Przelew bankowy - min. 40 zł / 10 EURO
 
M 0

mathi00

Użytkownik
Witam, 3x próbowałem wypłacić pieniądze na konto w moneybookers i za każdym razem nie udawało się - niby był komunikat, że wypłata jest w realizacji, ale po 1-2 dniach środki wracały z powrotem na konto w expekt :/ Nie wiem dlaczego tak jest i nie mam pomysłu co zrobić ????
EDIT: Już wiem dlaczego tak jest, nie dokonałem obrotu właconymi pieniędzmi ehh ;P
 
bartekros 5

bartekros

Użytkownik
zarejestrowałem się jakiś czas temu na expekcie. I pisze, że trzeba wrzucić skan dowodu aby zidentyfikować dane personalne plus aby potwierdzić adres rachunek lub wyciąg bankowy oraz zrzut ekranu z konta bankowego. Czy te dwie dodatkowe rzeczy są konieczne?
 
levain 0

levain

Użytkownik
raczej tak. jeśli posiadasz konto bankowe to zrobienie screena wyciągu i przelewu na expekta nie będzie dla Ciebie problemem ; )
 
bartekros 5

bartekros

Użytkownik
witam, jeśli chcę wypłacić pieniądze to wybieram opcję PRZELEWY BANKOWE i w miejscu gdzie pisze ADRES to chodzi o adres banku?
 
Do góry Bottom