>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

kondor 28

kondor

Użytkownik
Jak postawisz 900zł po kursie minimum 1.5 to wtedy dokonasz obrotu. Wszedzie liczone są stawki, a nie &quot;rozchody&quot;
 
everpiotr 172

everpiotr

Użytkownik
Ziomki :-D chciałem przelać trochę kasy na konto w expekcie i natknąłem się na ten komunikat. Czy muszę wykonać poniższe kroki przed zleceniem przelewu? Proszę o odp.

Upload zdjęć
Zgodnie z przepisami i zabiezpieczeniami Twojego konta gracza, prosimy Cię o dostarczenie nam poniższych dokumentów.
• Potwierdzenie tożsamości.
Kopia paszportu/dowodu osobistego ze zdjęciem
• Potwierdzenie metody płatności.
Czytelna kopia Twojej karty kredytowej/debetowej (tylko przód)
LUB
Screenshot (zrzut ekranowy) Twojego konta Moneybookers/NETELLER/ClickandBuy/WebMoney z widocznym depozytem dokonanym do expekt.com.
• Potwierdzenie adresu
Kopia wyciągu bankowego/jakiegokolwiek rachunku, potwierdzającego dane personalne, adres zamieszkania i numer konta.
Proszę zauważ, że do czasu przesłania do nas wyżej wymienionych dokumentów i potwierdzenia ich otrzymania, depozyty na Twoim koncie nie będą akceptowane.
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
a jeśli mi z tych 300, zostanie 50 i chce dorzucic do konta (np. przez poczte) jeszcze 100 to potem jak jest obrót liczony?
A dokladniej: z tych trzystu zl kilka razi mi kupon wjechal ale wiecej razy nie i obrót załózmy tam wyniósł 500zł a na koncie zostalo mi 50... i doplacam do tego 100zł, to co sie dzieje z obrotem? tamto 500 jest anulowane i z tych 150 mam wyrobic 450 czy jak?? bo jest za duzo wersji rozwiazan zebym wiedzial, a właśnie ten cały obrót jest dlamnie największym dylematem :/
 
michau 84

michau

Forum VIP
Z bonusa zostaje Ci 400zł obrotu.
Wpłacasz 100 zł.

Reasumując: 400zł pozostałego obrotu + musisz postawić depozyt, żeby móc wypłacić = 500zł obrotu.

W przypadku przegranej całej kwoty obrót już nie obowiązuje. Kolejny depozyt wystarczy postawić tylko raz.

Nie jestem pewien, czy przy depozycie też tak się dzieje, tzn że kasuje się obrót bonusa. Najlepiej zapytaj support. Ale wydaje mi się że nic się nie zmieniło i jest tak jak napisałem.


Ziomki :-D chciałem przelać trochę kasy na konto w expekcie i natknąłem się na ten komunikat. Czy muszę wykonać poniższe kroki przed zleceniem przelewu? Proszę o odp.

Jeżeli tak Ci napisali to tak musisz zrobić... proste.
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
aa... to tylko pierwszy raz jak sie wplaca to jest 3 krotny obrót konieczny ;] to już wiem po co te bonusy wogóle dają ???? niegłupi pomysł, chyba ktoś tam musiał skończyć finanse na jakiejś niezłej uczelni ???? no cóż to pora założyć konto $$$
 
R 0

rafi92

Użytkownik
Cześć mam pytanie. Mam konto w ING, dzisiaj zrobiłem przelew na expekcie przez przelewy24 na BZ WBK (ing był zamknięty). Po 15 minutach wyskoczył komunikat że nie ma potwierdzenia otrzymania wplaty. Ta kasa dojdzie w poniedziałek czy przepadnie?
 
kondor 28

kondor

Użytkownik
Ing byl zamkniety ok, a wiesz jak to sie robi? Bierzesz przelew/ przekaz tradycyjny pozniej wpisujesz numer ing i masz kase na koncie od razu. kasa nie może przepaść.
 
pigularz77 47

pigularz77

Użytkownik
aa... to tylko pierwszy raz jak sie wplaca to jest 3 krotny obrót konieczny ;] to już wiem po co te bonusy wogóle dają ???? niegłupi pomysł, chyba ktoś tam musiał skończyć finanse na jakiejś niezłej uczelni ???? no cóż to pora założyć konto $$$
człowieku nad tym pracuje masa ludzi...sami eksperci. Im chodzi o to zebys jak najwiecej stracil grajac w bukmacherke;)
 
P 0

pavlis

Użytkownik
Witam
Mam pytanie.
Jak działa ten bonus, znaczy, że jak wpłacę 150 zł, dostanę drugie tyle, czyli będę miał 300 zł na koncie.
Mogę od razu wyciągnąć swoje 150 zł i obracać ich bonusowe?
 
wdur 0

wdur

Użytkownik
Mam do Was wielką prośbę, mógłby ktoś podać dokładne dane na które należy przelac pieniądze, przelewem bankowym?
Czy ten numer konta bankowego jest nadal aktualny?

Na tym powyższym przykładzie jest wszystko ok?
Proszę o odpowiedź najlepiej jeszcze dzisiaj ????
PS. Jeżeli nie będę korzystał z bonusu powitalnego koniecznie trzeb przesłac im skan dowodu?
 
T 0

typerlbn

Użytkownik
czego tyle ludzi jak debile pyta czy moze od razu wyplacic 150, zamiast regulamin przeczytać. w prawie kazdym temacie to jest, niedługo w &quot;typach dnia&quot; też pewnie bedzie :p
A mam pytanie, czy jak zrobiłem obrót ponad 600 (bo tyle musiałem) to już mam wolną reke jeśli chodzi o wpłacanie i wypłacanie kasy?? czy jeszcze czymś mnie zaskoczą??
 
travism 190

travism

Forum VIP
Mam do Was wielką prośbę, mógłby ktoś podać dokładne dane na które należy przelac pieniądze, przelewem bankowym?

Czy ten numer konta bankowego jest nadal aktualny?



Na tym powyższym przykładzie jest wszystko ok?

Proszę o odpowiedź najlepiej jeszcze dzisiaj ????

PS. Jeżeli nie będę korzystał z bonusu powitalnego koniecznie trzeb przesłac im skan dowodu?
wszystkie dane do przelewu powinienes miec w swoim koncie gracza więc wejdź do niego i zobacz czy wszystko sie zgadza ;) wszystko jezeli chodzi o kolejnosc jest dobrze wpisane ???? pzdr. ;)
 
M 0

mabrol

Użytkownik
Czy przy wpłacie dajmy na to 50 zł musze obrócić całą sumę zeby móc wypłacić wygraną czy wystarczy ze zagram za 25 zl, wygram i bede juz mógł wypłacić?
 
michau 84

michau

Forum VIP
Czy przy wpłacie dajmy na to 50 zł musze obrócić całą sumę zeby móc wypłacić wygraną czy wystarczy ze zagram za 25 zl, wygram i bede juz mógł wypłacić?
Musisz postawić cały depozyt, niekoniecznie w jednym kuponie aby móc podjąć kasę z konta. W przeciwnym wypadku prowizja wynosi ok 3% od wpłaty. Zależy od buka.
 
Do góry Bottom