>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

S 0

slawer

Użytkownik
cześć mam taki mały problem chcę wypłacić pieniądze z Expekta na konto bankowe, tylko że muszę przesłać kopie dowodu i potwierdzenie adresu co nie jest problemem ale pisze że muszę również przesłać:
Czytelna kopia Twojej karty kredytowej/debetowej (tylko przód)

LUB

Screenshot (zrzut ekranowy) Twojego konta Moneybookers/NETELLER/ClickandBuy/WebMoney z widocznym depozytem dokonanym do expekt.com.
i tu jest problem bo pieniądze wpłacałem przez przelewy24 a karty kredytowej też nie mam tylko płatniczą, więc co mam zrobić w takiej sytuacji? muszę to wysyłać? bo tam pisze że to jest potwierdzenie metody płatności ale skoro chce wysłać pieniądze na moje konto to chyba nie muszę tego wysyłać.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
92106000760000321000091844 ten numer konta jest nadal aktualny? bo wplaciłem dzisiaj na niego kasę. ???
Nie pisz o jednym problemie w kilku tematach, bo wprowadzasz balagan na forum.
Wejdź w opcję depozyt --&gt; konto bankowe--&gt; wyświetlą Ci się 4 nr konta, 2 w walucie PL i dwa w walucie euro.
 
T 0

thementalist

Użytkownik
Witam.
Chciałbym wpłacić pieniądze za pomocą poczty gdyż nie mam na razie innej możliwości. I mam pytanie.

Jeśli mam takie dane:
Nazwa banku Bank Pekao SA
Właściciel konta Mangas Gaming Malta Ltd
Waluta PLN
Minimalna kwota depozytu 40.00
Numer konta 15124059181111001023959106
SWIFT PKOPPLPW


To na druczku w rubryce NAZWA ODBIORCY wystarczy wpisać: Mangas Gaming Malta Ltd? Żadnych innych danych itp.?

I czy NAZWA ZLECENIODAWCY .... musi się zgadzać z danymi na koncie w expekt?

W tytule ma być napisane: USŁUGI BUKMACHERSKIE i numer ID?

Dzięki za szybką odpowiedź. Po prostu pierwszy raz będę wpłacał z poczty.
 
matheenn 2

matheenn

Użytkownik
Witam.
Chciałbym wpłacić pieniądze za pomocą poczty gdyż nie mam na razie innej możliwości. I mam pytanie.

Jeśli mam takie dane:
Nazwa banku Bank Pekao SA
Właściciel konta Mangas Gaming Malta Ltd
Waluta PLN
Minimalna kwota depozytu 40.00
Numer konta 15124059181111001023959106
SWIFT PKOPPLPW


To na druczku w rubryce NAZWA ODBIORCY wystarczy wpisać: Mangas Gaming Malta Ltd? Żadnych innych danych itp.?

I czy NAZWA ZLECENIODAWCY .... musi się zgadzać z danymi na koncie w expekt?

W tytule ma być napisane: USŁUGI BUKMACHERSKIE i numer ID?

Dzięki za szybką odpowiedź. Po prostu pierwszy raz będę wpłacał z poczty.
Wszystko ok , lecz w tytule bym wpisał numer ID=121234123 bez usługi bukmacherskie. Po co mają wiedzieć po co wpłacasz ?:&gt;
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Tak, nazwa odbiorcy tak jak piszesz.
Tytuł tak jak piszesz albo sam ID
Nazwa zleceniodawcy to najlepiej swoje wpisać, chociaż nie ma to większego znaczenia.
 
D 0

djdodo1987

Użytkownik
Witam! W expekt zarejestrowany jestem od 4 lat ale zaczalem grac dopiero od okolo miesiaca.. Dzis udalo mi sie ugrac jakas grubsza sumke i chce wyplacic. Zlecilem wyplate i zobaczymy czy dojdzie. Ale czy wogole przejdzie bez skanu mojego dowodu?? Zauwazylem pewien problem, otoz gdy sie rejestrowalem podalem niemumyslnie zly rok urodzenia 1986 zamiasy 1987 i teraz jesli przesle im skan dowodu to co Oni moga mnie zablokowac i kasy nie wyplacic? pozatym wszsytko sie zgadza - musalem sie pomylic z tym rokiem urodzenia... Czekam na odp. Pozdrawiam!
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam! W expekt zarejestrowany jestem od 4 lat ale zaczalem grac dopiero od okolo miesiaca.. Dzis udalo mi sie ugrac jakas grubsza sumke i chce wyplacic. Zlecilem wyplate i zobaczymy czy dojdzie. Ale czy wogole przejdzie bez skanu mojego dowodu?? Zauwazylem pewien problem, otoz gdy sie rejestrowalem podalem niemumyslnie zly rok urodzenia 1986 zamiasy 1987 i teraz jesli przesle im skan dowodu to co Oni moga mnie zablokowac i kasy nie wyplacic? pozatym wszsytko sie zgadza - musalem sie pomylic z tym rokiem urodzenia... Czekam na odp. Pozdrawiam!
Jeżeli w dniu rejestracji nie miałeś ukończonych 18 lat, a poproszą Cię o dowód to Ci konto zablokują.
W innym przypadku powinno byc ok
 
jagr 5,7K

jagr

Użytkownik
Nazwa banku Bank Pekao SA
Właściciel konta Mangas Gaming Malta Ltd
Waluta PLN
Minimalna kwota depozytu 40.00
Numer konta 15124059181111001023959106

to mam wszystko napisać na blankiecie ???

Plus swoje imie i nazwisko oraz numer ID to mam napisac w nazwie zleceniodawcy czyli tego co wysyła !! tak ??

ID czyli numer referencyjny mógłby mi ktoś ten numer banku rozbić na częsci tak żebym sie nie pomylił przy przepisywaniu Byłbym wdzięczny
 
runej 0

runej

Użytkownik
Witam.
Mam pytanie dotyczące Expekt.
Mój brat ma konto w Expekt. Chciałbym zalożyć i ja, ale słyszałem, że są problemy jeśli jeden adres jest podany w kilku kontach.
Jako, że mieszkamy razem i adres zameldowania jest ten sam to wole się zapytać żeby później nie było problemów przy ewentualnej wypłacie.
Istnieje możliwość żeby mieli z tym jakiekolwiek problemy ?
Z góry dzięki za odpowiedz.
Pozdrawiam.
runej.
 
chudy666 0

chudy666

Użytkownik
A ja mam pytanie co do wpłaty. Chce wpłacić za pomocą moneybookers , jednak gdy tam wchodze to kwota jest w EUR a ja chce dać w PLN. Co zrobić teraz ?
 
S 17

skowixx

Użytkownik
witam mam kase w GPB na koncie w click2pay chciałbym wpłacić kase na expekt , chciałbym mieć ta kase na ten weekend na zaklady sportowe , a w expekt nie mozna płacic click2pay czy jest jakaś możliwość zeby wpłacic kase szybko oczywiscie z konta click2pay
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Witam ! Mam pytanie, w sumie trochę głupie, ale wole być pewny niż popełnić jakąś gafe. Przy wypłacie z konta Expekt
Wpisuje się Nazwe banku
a następnie adres - tylko czy to ma być adres gdzie mieszkam, czy adres siedziby banku ? ( a jeżeli banku to jaki adres mam podać, mając konto w mbanku?) Dzięki wielkie!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Witam ! Mam pytanie, w sumie trochę głupie, ale wole być pewny niż popełnić jakąś gafe. Przy wypłacie z konta Expekt
Wpisuje się Nazwe banku
a następnie adres - tylko czy to ma być adres gdzie mieszkam, czy adres siedziby banku ? ( a jeżeli banku to jaki adres mam podać, mając konto w mbanku?) Dzięki wielkie!
Jakikolwiek adres. Czy to Twój czy banku. Nie ma to znaczenia.
 
Do góry Bottom