>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Bukmacher Expekt - Wpłaty i wypłaty

robson14 0

robson14

Użytkownik
mógłby mi ktoś wyjaśnić ten punkt:
• Potwierdzenie metody płatności.
Czytelna kopia Twojej karty kredytowej/debetowej (tylko przód)

LUB

Screenshot (zrzut ekranowy) Twojego konta Moneybookers/NETELLER/ClickandBuy/WebMoney z widocznym depozytem dokonanym do expekt.com.

bardzo prosze o pomoc
 
M 3

mistrzunio

Użytkownik
chcę założyć konto w expekcie i mam takie pytania co do tej weryfikacji konta:
oczywiście mam 18 lat,ale tak: mieszkam z rodzicami więc rachunki przychodzą nie na mnie(screenu więc nie dam z rachunku),
mam konto w internecie w mbanku,dowód mam.ale nie wiem czy to wystarcza bo tu weryfikacja jest spora (wyciągów takowych z banku też chyba nie mam)
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Expekt zasadniczo ogranicza się wyłącznie do weryfikacji dowodu osobistego. Nie powinieneś się martwić o dodatkowe dowody.
 
2 0

2kris5

Użytkownik
Hej. dałem dziś ciała, puscilem przelew nie pierwszyjuz raz na expekt ale dzis niestety wpisalem w tytule tylko numer referencyjny bez mojego nr konta. Zaksięgują to jakos??
 
hoks 35

hoks

Użytkownik
Z tego co wyczytałem to nie ma obowiązku wysyłania skanu dowodu jeśli nikt nas o to nie poprosi przy wypłacie ?
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Z tego co wyczytałem to nie ma obowiązku wysyłania skanu dowodu jeśli nikt nas o to nie poprosi przy wypłacie ?
Zgadza się. Co do zasady jeśli nie korzystasz z oferty promocyjnej to mogą nie prosić Ciebie o dokumenty.
Jeśli korzystasz z promocji to musisz się liczyć z weryfikacją.
 
damian713 5

damian713

Użytkownik
Do expekta wpłaciłem pierwszy raz pieniądze przez ukash(więcej nie wpłacałem kasy) i teraz chciałbym je wypłacić przez MB, jednak muszę najpierw wpłacić kasę przez MB. Czy wystarczy, że wpłacę przez MB 40zł i będę mógł wypłacić całą sumę?
 
przemor 0

przemor

Użytkownik
Kiedyś wpłaciłem kasę do Expekt. Do obrotu bonusu zostało mi jeszcze ok. 400zł, ale na koncie gracza zostało mi zaledwie trzy złote ????
Jeśli dokonam depozytu na to konto, to obrót poprzedniego bonusu będzie mnie nadal obowiązywał?
 
Do góry Bottom