>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
jaca 0

jaca

Użytkownik
Wplacam 200zl , dostaje 100% od pierwszej wplaty, tj bede mial 400zl to jaki musze miec obrot teraz? Do jakiej kwoty mam dojsc po minimalnych kursach 1,5 abym mogl wyplacic pieniadze. Z gory dziekuje za odp. :spokodfhgfh:
Od momentu otrzymania bonusa musisz zrobić obrót na 1000zł po kursie co najmniej 1,5
dopóki nie zrobisz tego obrotu wypłacić będziesz mógł jedynie nadwyżkę w stosunku do 400zł (jak będziesz miał 500zł, to możesz wypłacić 100zł)
 
tier 0

tier

Użytkownik
Mam problem przy rejestracji

mój adres to ul. Górne Miasto 5a
a wyskakuje mi błąd &quot;Nieprawidłowy adres; tylko litery i kropki; znak &quot;/&quot; niedozwolony&quot;
 
shaker 2

shaker

Użytkownik
hmmmm
kiedys expekt oferowal wyzsze kursy dla graczy brazowych srebrnych i zlotych
patrzylem dzisiaj w oferte i nie ma nic takiego;/ to chwilowe? czy wogole zostalo wycofane?

hmm a i gdzie mozna znalezc ilosc posiadanych juz punktow?
 
M 0

magicfellow

Użytkownik
Pytania:

1. Gdy mam pieniądze na koncie Expekt moge je wypłacić do polskiego banku(lub MB )na konto gdzie są podane inne dane niż w serwisie?
 
michau 84

michau

Forum VIP
1. Gdy mam pieniądze na koncie Expekt moge je wypłacić do polskiego banku(lub MB )na konto gdzie są podane inne dane niż w serwisie?
Chyab musi sie zgadzac tam gdzie wyplacasz z tym co podales przy rejestracji. Ale nie jestem pewien na 100%

PS Przeszukaj forum bo mam wrazenie ze juz padlo takie pytanie.
 
jaca 0

jaca

Użytkownik
Mam problem przy rejestracji

mój adres to ul. Górne Miasto 5a
a wyskakuje mi błąd &quot;Nieprawidłowy adres; tylko litery i kropki; znak &quot;/&quot; niedozwolony&quot;
Pisząc adres nie wstawiaj kropki - napisz:
ul Górna 5a
 
A 0

almighty

Użytkownik
taka perelka :



wynik spotkania wedlug kilku zrodel 50 - 43 dla unii leszno. po uwzglednieniu handi (+8.0) 50-51 dla atlasu wroclaw. czyli kupon prawidlowy.

to chyba nie pierwszy problem z rozliczniem handi.
prosze o poprawienie tego kuponu.

edit :


 
komarr 4

komarr

Forum VIP
mam dokladnie taki sam problem jak almighty. Kupon powinien byc zaliczony bo po dodaniu handi wynik to 50-51 dla Wroclawia. Pod jaki adres trzeba pisac aby to poprawili ? :roll:
 
R 0

rafioso

Użytkownik
W tej chwili oferowana jest promocja na finał LM. Wiem że chodzi tu o złożenie zakąłdu w kwocie min. 10 pln na takie zakąłdy jak &quot;dokładny wynik&quot;, &quot;dokładny wynik połowy czasu&quot;, &quot;pierwszy strzelec&quot;. Jednak ja należy rozumieć zapis &quot;Czy strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry&quot;. Czy pod ten ostatni zakład zaliczają się takie zakłady jak: &quot;Czy Liverpool FC strzeli karnego w regulaminowym czasie gry?&quot; lub &quot;Czy A Gilardino strzeli bramkę w regulaminowym czasie gry?&quot; lub &quot;Czy Liverpool FC strzeli gola z poza pola karnego w regulaminowym czasie gry?&quot;. Czy to chodzi o samo to sformułowanie czy nie ?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
komarr 4

komarr

Forum VIP
mam dokladnie taki sam problem jak almighty. Kupon powinien byc zaliczony bo po dodaniu handi wynik to 50-51 dla Wroclawia. Pod jaki adres trzeba pisac aby to poprawili ?
Juz mi poprawili ale takie wpadki nie powinny sie zdarzac ;-)
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
Mam pytanko , czy ja jestem jakiś ślepy czy w Expekcie w ofercie nie ma siatkówki ani tenisa ??:/ Czy macie zamiar wprowadzić to do oferty jak nie ma ?? ???? Pozdro
 
spontan 0

spontan

Użytkownik
Witam

Mam pytanie do Expekt_Experta jak i do was uzytkownicy!
Otóż mam taki problem: postawilem w zakladzie w expekcie na Jelena Jankovic-Medina Garrigues Anabel moj typ to 1! Jednak na stronie z wynikami pisze ze jest stan 0-0 i krecz Jankovic!! Z tego co slyszalem oddala mecz walkowerem i nie wyszla na kort! Czy bedzie zwrot stawki ?

 
wer890 300

wer890

Użytkownik
jezeli nie wyszla na kort i jest walkower powinnien byc zwrot stawki a jezeli wyszla bla rozgrzekwa i pierwszy serwis i poddala sie to w tym wypadku nie z tego co slyszales powinnien byc zwrot
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
ja mam pytanie kiedy w koncu beda pieniadze na koncie za lige typerow?? czekamy juz od tygodnia i nic... tak sie chyba nie robi:/
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
ja mam pytanie kiedy w koncu beda pieniadze na koncie za lige typerow?? czekamy juz od tygodnia i nic... tak sie chyba nie robi:/
To nie jest odpowiedni dział od tego poza tym pieniądze na konto są przyznawane tylko w Dni Powszednie więc Soboty i Niedzieli nie można do tego zaliczyc.
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
1.konsultant z expekt&#39;u odpowiada na pytanie wiec czeemu to niby nie ten dzial?
2. czy ja gdzies napisalem ze czekam dzisiaj na te pieniadze?
3. to nie jest wplata tylko bonus wiec troche inna sytuacja

wiec nie nabijaj sobie bez sensu postow skoro nic nie wnosisz do tematu
 
alex76 21

alex76

Użytkownik
czy ja gdzies napisalem ze czekam dzisiaj na te pieniadze?
A czy ja coś takiego napisałem?? Nie więc nie wiem po co to.

konsultant z Expekt&#39;u odpowiada na pytanie wiec czeemu to niby nie ten dzial?
Bo to jak długo to trwa nie jest zależne od niego.

to nie jest wplata tylko bonus wiec troche inna sytuacja
Może i inna ale czas oczekiwania na przyznanie bonusu to 14 dni a u Ciebie nie mineło nawet 10 dni a Bonusów także nie przyznają w Sobote i Niedziele bo poprostu dział Marketingowy w te dni nie pracuje.

wiec nie nabijaj sobie bez sensu postow skoro nic nie wnosisz do tematu
Jeżeli dla Ciebie to jest bez sensowne to nie wiem co ma dla ciebie sens.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom