>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
redrum 0

redrum

Użytkownik
Witam mam male pytanko a raczej zazalenie do Expekta.
Mianowicie nie wiem o co biega .... poniewaz postawilem dzis taki kuponik :



i wszystko weszlo nadal 2-0 Bayern 4-1 i przyszlem po kinie okolo godziny 22 patrze na koncie 52 zl mysle sobie zaraz cos postawie z MLB przychodze z kuchni odswiezam strona a tu kur** nic nie mam koncie :wowsdf: :wowsdf: O co biega przeciez Bayern wygral , a nadodatek nie moge postawic MLB.. :;/: :;/: :;/: :;/:
 
flinstone 2

flinstone

Użytkownik
Szczerze powiedziawszy, to od niedawna gram w Expekt.. Ale tez zauwazylem, ze czasami maja lekkie opoznienie z rozliczaniem kuponow :eek: Final DPS na zuzlu zakonczyl sie jakies 2 godzin ytemu, a do tej pory nie mam nic rozliczone. Moze maja dzisiaj jakies swieto i zabalowali ;-)

P.S. Pytanie do tych ktorzy dlugo graja w Expekcie.. Czesto sie tak zdarza jak z kuponem uzytkownika redrum :?: takie opoznienia dlugie :?:
 
redrum 0

redrum

Użytkownik
ale wiesz co mnie najbardziej tu wkurzylo nawet nie to ze czekalem az wplaca z 2 godziny ale to ze jak juz potwierdzono wygrana i wplacono na konto 52 zl to po jakiejsc godzinie znowu mi zabrana ta kase ..... I mam jeszcze jedna pytanie co bedzie z tym meczem sion :?:



bedzie zwrot stawki ? bo do dzis do godziny 8:27 narazie nic nie ma .... :?: :?:
 
zamora 0

zamora

Użytkownik
P.S. Pytanie do tych ktorzy dlugo graja w Expekcie.. Czesto sie tak zdarza jak z kuponem uzytkownika redrum :?: takie opoznienia dlugie :?:
Hmmm gram bardzo długo w Expekcie i mószę powiedzieć że maks opóźnienie wypłaty kasy, bardzo rzadko się to zdaża to 30 min. Tak to zawsze na bieżąco rozliczają i po 5 min po roztrzygnięciu ostatniego meczu kasa jest na koncie. Dlatego się dziwie czemu takie u was problemy.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
w czasie sezonu istnieje mozliwość obstawiania 2 ligi polskiej w piłkę nożną?
Jest możliwość
Jest taka sprawa. W Ekspekcie mam konto na moja mame, ponieważ gdy byłem niepełnoletni miałem zezwolenie od rodziców na gre na ich dane. Teraz chciałbym przepisać to konto na mnie. Czy jest to mozliwe ??
Nie ma takiej możliwości
hej Expekt ekspert powiedz mi jak moge podac id klienta w 3 kroku rejestracj na Expekt jak dopiero po rejestracji otrzymuje sie id a tak chocaizby pisalo na stronie www.bukmacherskie.com/
Przy rejestracji nie trzeba nigdzie podawać ID (chyba, że chcesz kogoś dodać do poleconych, wówczas podajesz ID znajomego)
jeszcze jedno co znaczy ten pusty prostokat w 2 kroku na samym dole bo nie wiem.
To co wyżej napisałem. Możesz pole zostawić puste
jeszcze jedna sprawa czy id po rejestracji przychodzi na e mail jak nie to powiedz na co i przy okazji jak bys mogl to napisz jeszcze swoje gg do lepszego kontaktu z toba po to by zarejestrowac sie na Expekt
ID nie przychodzi na e-mail. Gdy się zarejestrujesz od razu zostajesz zalogowany. Przy nazwie konta masz ID lub w zakładce depozyt --&gt; konto bankowe masz również ID podane.
Gadu podam później, ale rzadko na nim przebywam.
Witam
Dzisiaj dokonalem wplaty do expekta,za pomoca Moneybookers . Kwota pojawila sie na moim koncie,jednak po wejsciu w menu wyplata,dpstepna jest tylko karta kredytowa,czemu nie ma opcji wyplaty na konto bankowe?Czyzbym musial ten depozyt wplacony przez Moneybooekrs,musial w jakis sposob obrocic?
Możliwość wypłaty przez konto bankowe jest możliwe po wcześniejszym dokonaniu wpłaty tym sposobem płatności
Witam. Mam pytanie, czy nie da się jakoś przyspieszyć księgowania wpłaty w Expekt?? Czy nie mogę im wysłać skanu dowodu wpłaty lub zrobić coś innego???
Nie ma takiej możliwości

Kupony przeważnie są szybko rozliczane. Czasami, gdy dyscyplina jest mniej popularna lub liga wówczas czas się wydłuża. Jest to spowodowane tym, iż nie otrzymujemy oficjalnego potwierdzenia wyników w odpowiednio szybkim czasie.

Pozdrawiam
 
masa 0

masa

Użytkownik
Mam takie pytanie ponieważ miałem na koncie w Expekt 60 PLN i wpłaciłem jeszcze 40 PLN to mogę od razu wypłacić czy muszę to 40 PLN obrócić jakoś ??
 
stykacz 0

stykacz

Użytkownik
Mam takie pytanie ponieważ miałem na koncie w Expekt 60 PLN i wpłaciłem jeszcze 40 PLN to mogę od razu wypłacić czy muszę to 40 PLN obrócić jakoś ??
Z tego co mi wiadomo możesz od razu wypłacić. Chyba, że korzystałeś z bonusu i nie zdołałeś jeszcze obrócić tyle razy ile przykazano (w przypadku bonusu 100% 5-krotnie pierwszy depozyt).
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
GRalem juz w expekcie jakis czas ale nie zwrocilem na to uwagi czy jest mozliwosc obstawiania polskiej drugiej ligi w kosza ?:O
 
A 0

arpo

Użytkownik
Możliwość wypłaty przez konto bankowe jest możliwe po wcześniejszym dokonaniu wpłaty tym sposobem płatności
a jesli wplace za pomoca przelewu w punkcie oplat to czy moge potem wyplacic za pomoca przelewu na konto bankowe?
 
tvn24 0

tvn24

Użytkownik
Możliwość wypłaty przez konto bankowe jest możliwe po wcześniejszym dokonaniu wpłaty tym sposobem płatności
a jesli wplace za pomoca przelewu w punkcie oplat to czy moge potem wyplacic za pomoca przelewu na konto bankowe?
dokładnie tak ;-) możesz wpłacić w punkcie przelewu, na poczcie, w banku itd i bedziesz mógł wypłacić na konto :mrgreen:
 
manafluid 0

manafluid

Użytkownik
Wplacilem 50zl i mam 100. Musze teraz obrocic ten bonus zeby go wyplacic. Moze mi ktos to wytlumaczyc? Zalozlmy ze postawie 50zl na zaklad po kursie 1,5 i przegram to co wtedy?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

W przypadku 50zł należy obrócić kwotę 250zł. W przypadku początkowego przegrania 50zł zostaje panu do obrócenia 200zł przed możliwością wypłaty środków.

Pozdrawiam
 
V 0

vigoo

Użytkownik
Załóżmy że wpłacam na konto 3 tyś. zł i stawiam je na jeden zakład. Wygrywam np. 1 tyś zł.
Czy mogę zaraz po tym wypłacić te 3 tyś a zostawić na koncie ten wygrany 1 tyś. ???
 
masa 0

masa

Użytkownik
Załóżmy że wpłacam na konto 3 tyś. zł i stawiam je na jeden zakład. Wygrywam np. 1 tyś zł.
Czy mogę zaraz po tym wypłacić te 3 tyś a zostawić na koncie ten wygrany 1 tyś. ???
Raczej tak bo ja pisałem do supportu w podobnej sprawie i mi odpisali że &quot;przed kazda wyplata musi Pan dokonac obrotem minimum 50 % depozytu po dowolnym kursie.&quot;
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
Witam

Jeśli ja i mój brat chcemy zagrać na Expekcie, tyle że każdy na oddzielnym koncie (wiadomo, na jednym koncie są potem problemy z podziałem kasy ;]), a mieszkamy w jednym domu, mamy ten sam adres IP (ale dwa komputery) to czy jest taka możliwość?

Drugie pytanie: chodzi o rejestracje. W polu adresu są aż trzy okienka. Dlaczego?

Trzecie: jestem pełnoletni, ale nie mam karty kredytowej. Czy jest mozliwosc wpłaty pieniędzy z karty mojego ojca?
 
A 0

arpo

Użytkownik
Witam

Jeśli ja i mój brat chcemy zagrać na Expekcie, tyle że każdy na oddzielnym koncie (wiadomo, na jednym koncie są potem problemy z podziałem kasy ;]), a mieszkamy w jednym domu, mamy ten sam adres IP (ale dwa komputery) to czy jest taka możliwość?

Drugie pytanie: chodzi o rejestracje. W polu adresu są aż trzy okienka. Dlaczego?

Trzecie: jestem pełnoletni, ale nie mam karty kredytowej. Czy jest mozliwosc wpłaty pieniędzy z karty mojego ojca?
Jesli nie bedziecie mieli identycznych kuponow to pewnie nie bedzie problemow.

Lepiej wplac kase za pomoca przelewu bankowego
 
niedziela1989 0

niedziela1989

Użytkownik
DZIEN DOBRY
ZAJREJESTROWALEM SIE W Expekt
DZISIAJ NA POCZCIE PRZELALEM PIENIADZE... NA IMIE I NAZWISKO WSZYSTKO PRAWIDŁOWO ALE MAM PYTANIE JEŹELI NP. NR. KTÓRY PRZYZNAJE Expekt.COM DO KONTA ZOSTAL ŹLE PRZEPISANY A PIENIAZKI POSZLY TO CO TERAZ??
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom