>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
A ja mam pytanie czy mogę załozyc drugie konto na expekcie ...dodam że mam stałe ip i nie wiem czy nie będzie mi zablokowane to drugie,szkoda stracic 4 dyszki.Ema
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Karollo03- Odpowiedziałem panu w swoim temacie.
BALTHEUS- proszę pisać do supportu, pewnie jakiś bug wyskoczył i support to poprawi.
Zany- widzę że panu odpowiedział administrator.
Obrót nagrodami 3x 1,50
 
michau 84

michau

Forum VIP
Witam, mam pytanie. Otóż chcę wpłacić z zagranicznego banku (GBR) 10 funtów na moje konto w Expekcie. Dajmy na to, że dzisiaj kurs wynosi 5,50, czyli dostaje na konto 55zł (czy nie przelicza się i zostaje waluta w funtach?), nastepnie zostaje ono podwojone czyli mam 110zł i odejmuje sie kwota 30 zł, ktora jest podana przy zmianie waluty ?
...czekam...
 
L 0

lukmar32

Użytkownik
Moje pytanie dotyczy bonusu za wypelnienie ankiety.Bonus wynosi 5 euro.Ankiete ktora dostalem na maila wypelnilem dwukrotnie i przez to otrzymalem bonus nie w kwocie 5 euro a 10 euro.Co mam teraz zrobic.czy jak stawiam teraz kupony to bede one wazne jesli expekt upomni sie o swoje 5 euro?
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
michau - W zakładce wpłata, przelew bankowy pisze
&quot;Jeżeli dokonasz depozytu w innej walucie aniżeli waluta Twojego konta, zostanie on przeliczony po aktualnym kursie i prowizja w wysokości 30.0 PLN będzie odjęta od sumy depozytu.&quot;
Lukmar- napisz najlepiej do supportu. Moim zdaniem jeżeli Ci dopisali to się nie upomną
 
B 0

balthus

Użytkownik
Support nie odpowiada
Witam mam pytanie,ile trzeba czekać na odpowiedz supportu z tej firmy? On istnieje wogóle, żyje tam ktoś? 26.10. jedna wiadomość, 2.11 druga a z ich strony dalej echo i jakiś debilny minus na koncie do dzisiaj, można się tam dodzwonić?
 
E 0

evileqq

Użytkownik
Przelałem na Expekt 30 zł. Dostałem takiego maila:
&quot; Departament finansowy Expekt.com Ltd, uprzejmie informuje iz kwota minimalnej wplaty na konto gracza w Expekt.com Ltd, zostala ustalona na sume 40 zlotych, o czym informujemy na naszej stronie Internetowej w dziale &quot;depozyt&quot;. Wplaty nizsze od tej kwoty nie beda przez nasz dzial finansowy aktywowane. Prosimy o dokonywanie kolejnych wplat w sumie nie nizszej niz 40 zlotych. Po dokonaniu kolejnej wplaty i Panskim kontakcie z nami, zostanie ona powiekszona o sume 30 PLN ktora ostatnio zostala do nas wplacona. Po aktywacji kolejnej wplaty na Pana koncie gracza, prosze zatem przeslac do nas ten e-mail z Panskim ID gracza, celem aktywowania uprzednio wplaconej kwoty. * 40 PLN jest limitem wplaty na konto bankowe. &quot;
Czy oznacza to, że jak wpłacę 10 zł. to od razu łącznie mi wyskoczy 40 zł. na koncie Expekt? Dobrze zrozumiałem? Czy zawsze min. wpłata to te 40 zł. czy np. jak mam na koncie Expekt powiedzmy 50 zł to mogę wpłacić mniej?
 
zany 0

zany

Użytkownik
Mam takie pytanie ile wynosi opłata za sms powiadamiajacego o tym jaki jest stan ewentualnego zakładu?
I ma sie rozumieć że ta opłata jest pobierana z konta gracza?
 
michau 84

michau

Forum VIP
michau - W zakładce wpłata, przelew bankowy pisze
&quot;Jeżeli dokonasz depozytu w innej walucie aniżeli waluta Twojego konta, zostanie on przeliczony po aktualnym kursie i prowizja w wysokości 30.0 PLN będzie odjęta od sumy depozytu.&quot;
No i dziękuję bardzo, tylko chciałem potwierdzenia tej informacji.
 
M 0

mateuszs.o.s

Użytkownik
Prośba o wyjaśnienie do expekta
Witam

Przeczytałem praktycznie wszystko o expekcie i jego zakładach ,mam zamiar zarejstrować sie w najbliżych dniach i dlatego potrzebuje wreszcie jasnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania za którą oczywiscie będe dozgonnie wdzieczny .Moja sytuacja rysuje sie tak mam zamiar wpłacic na zakłady 150 zł więc dostane 150 zł bonusu:
1.z tego co wyczytałem musze kwote tych 300 zł obrucic 3 krotnie czyli zagrac za 900 zł?
2.musze grać za Ako nie mniejsze niż 1.5zł czy moze to byc ako łaczone z kilku zdarzeń??
3.grając kursy niższe niż 1,5zł nie beda wliczały sie w obrót czyli nie bedą doliczane do osiągniecia tych 900 zl ale normalnie do wygranych pieniędzy beda podliczane?
4.Jak moge posługiwac sie przyznanym bonusem czy musze posatwic go na jedno zdarzenie po kursie nie niższym niż 1,5zl czy po ewentualnej wygranej bede mógł nim już dysponować według własnych zasad ? Czy może są inne zasady grania bonusem??
 
zany 0

zany

Użytkownik
Michau chyba źle zrozumiałes jakie jest moje pytanie, Czytaj dokładniej, ja się pytalem o prowizje pobierana za wysłanie smsa powiadamiajacego od Expekt o twoim kuponie a nie o prowizji branej przy zmianie waluty.

Pozdro.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam mam pytanie,ile trzeba czekać na odpowiedz supportu z tej firmy? On istnieje wogóle, żyje tam ktoś? 26.10. jedna wiadomość, 2.11 druga a z ich strony dalej echo i jakiś debilny minus na koncie do dzisiaj, można się tam dodzwonić?
Witam
Firma Expekt nie posiada nr telefonu do polskiego oddziału supportu.
Jeżeli nikt panu nie odpowiedział, oznacza to że mail nie doszedł.
Proszę spróbować ponownie wysłać
mam pytanie czy moge skorzystać z bonusu powitalnego a pozniej z bonusu 600$ na pokera czy nie mozna łączyć tych bonusów
Witam
Nie można łączyć tych promocji. Jest o tym w regulaminie napisane.
Przelałem na Expekt 30 zł. Dostałem takiego maila:
&quot; Departament finansowy Expekt.com Ltd, uprzejmie informuje iz kwota minimalnej wplaty na konto gracza w Expekt.com Ltd, zostala ustalona na sume 40 zlotych, o czym informujemy na naszej stronie Internetowej w dziale &quot;depozyt&quot;. Wplaty nizsze od tej kwoty nie beda przez nasz dzial finansowy aktywowane. Prosimy o dokonywanie kolejnych wplat w sumie nie nizszej niz 40 zlotych. Po dokonaniu kolejnej wplaty i Panskim kontakcie z nami, zostanie ona powiekszona o sume 30 PLN ktora ostatnio zostala do nas wplacona. Po aktywacji kolejnej wplaty na Pana koncie gracza, prosze zatem przeslac do nas ten e-mail z Panskim ID gracza, celem aktywowania uprzednio wplaconej kwoty. * 40 PLN jest limitem wplaty na konto bankowe. &quot;
Czy oznacza to, że jak wpłacę 10 zł. to od razu łącznie mi wyskoczy 40 zł. na koncie Expekt? Dobrze zrozumiałem? Czy zawsze min. wpłata to te 40 zł. czy np. jak mam na koncie Expekt powiedzmy 50 zł to mogę wpłacić mniej?
Witam
Wystarczy przelać 10zł, suma będzie 40zł i tyle się pojawi na koncie gracza.
Czemu nie ma opcji wypłaty na moneybookers?
Witam
Opcja wypłaty na moneybookers jest po uprzedniej wpłacie tym sposobem płatności. Należy najpierw wpłacić na konto gracza przez moneybookers.
Witam

Przeczytałem praktycznie wszystko o expekcie i jego zakładach ,mam zamiar zarejstrować sie w najbliżych dniach i dlatego potrzebuje wreszcie jasnej odpowiedzi na nurtujące mnie pytania za którą oczywiscie będe dozgonnie wdzieczny .Moja sytuacja rysuje sie tak mam zamiar wpłacic na zakłady 150 zł więc dostane 150 zł bonusu:
1.z tego co wyczytałem musze kwote tych 300 zł obrucic 3 krotnie czyli zagrac za 900 zł?
2.musze grać za Ako nie mniejsze niż 1.5zł czy moze to byc ako łaczone z kilku zdarzeń??
3.grając kursy niższe niż 1,5zł nie beda wliczały sie w obrót czyli nie bedą doliczane do osiągniecia tych 900 zl ale normalnie do wygranych pieniędzy beda podliczane?
4.Jak moge posługiwac sie przyznanym bonusem czy musze posatwic go na jedno zdarzenie po kursie nie niższym niż 1,5zl czy po ewentualnej wygranej bede mógł nim już dysponować według własnych zasad ? Czy może są inne zasady grania bonusem??
1.TAK
2. Może być kilka zdarzeń na kuponie, o kursie AKO 1,50, mogą być single o kursie min. 1.50.
3. Może pan obsługiwać się bonusem dobrowolnie tzn. grać za dobrowolne stawki, tak samo AKO (ale min. 1.5 żeby kupon był brany pod uwagę do obrócenia bonusu)
Mam pytanie czy będzie w Expekt obstawianie ligi koszykówki amerykańskiej NCAAB ? rok temu było a teraz nie wiem coś narazie nie ma ???? ?
Będzie oferta na NCAAB.
Po jakim czasie następuje zwrot stawki z promocji live jaka było ostatnio ?
Zawsze jest to określone w regulaminie danej promocji. Przeważnie do kilku dni.
 
thom@sh 0

thom@sh

Użytkownik
O co chodzi z dostępem do serwisu expekt ? Zdarzały się problemy ale strona się otwierała dziś nie ma szans, ma ktoś jeszcze ten problem?
 
M 0

mackal

Użytkownik
Dostałem na maila taką promocje:

Zwrot stawki dla pechowców!

Wnieś potrójny, akumulowany kupon (3 zakłady na jednym kuponie), za minimum 4 PLN (1 Euro) na jakikolwiek z meczy kwalifikacyjnych do Mistrzostw Europy rozgrywanych w najbliższy weekend.

Jeżeli trafnie wytypujesz 2 z 3 zdarzeń na pierwszym, wniesionym potrójnym akumulowanym kuponie otrzymasz zwrot stawki, aż do kwoty 80 PLN (20 Euro).

Mam kilka pytań:
1.Czy mogą to być dowolne typy(np. zakład na gole,under,over,1x(z podpórka)itp
2.Czy jest wymagany jakiś minimalny kurs?
3.Czy jak zagram za np. 200 zł i nie trafię z tych 3 meczy jednego to otrzymam ten maxymalny zwrot stawki(czyli 80zł)czy też może jest limit czyli maxymalna stawka tej promocji to 80 PLN ?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom