>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP
nie, musisz obrocic 40zl 3razy, nie musisz wygrac 3 razy wiecej tylko obrocic to 3razy po kursie 1.5
 
S 0

successor

Użytkownik
Skoro musze obrócić 40 zł ( depozyt) 3 razy to jest to samo co 40*3 = 120 zl obrocic i jeszzce bonus 40 zł to jest 40* 3 = 120. 120+120 = 240....
Albo ja ciebie nie rozumiem, albo tym mnie
 
E 0

eliot

Użytkownik
A jeśli wpłace kaske na konto i nie zrealizuje to nie bede musiał wtedy nic obracac ? załzomy wpłące 50 zł i mógłbym juz wypłacic sibie np. 100 ??
 
E 0

eliot

Użytkownik
A jesli wpłace kaske na konto i nie zrealizuje bonusu to czy nadal ta kwote bede musiał obrócic 3 krotnie ? Czy mógłbym np. wpłącajac 50 zł zaraz wyciagnac 100 zł ?
 
adinl 0

adinl

Użytkownik
A jesli wpłace kaske na konto i nie zrealizuje bonusu to czy nadal ta kwote bede musiał obrócic 3 krotnie ? Czy mógłbym np. wpłącajac 50 zł zaraz wyciagnac 100 zł ?
to bukmacher, a nie Carritas, wiec pomysl jaki bylby w tym sens dla buka
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
Skoro musze obrócić 40 zł ( depozyt) 3 razy to jest to samo co 40*3 = 120 zl obrocic i jeszzce bonus 40 zł to jest 40* 3 = 120. 120+120 = 240....
Albo ja ciebie nie rozumiem, albo tym mnie
Ty nie rozumiesz, ty nie musisz wygrac 3razy wiecej zeby wyplacic.

Ty musisz zagrac za laczna kwote 120/240zl. Np masz 40zl stawiasz wygrywasz znowu stawiasz 40zl przegrywasz znowu stawiasz 40zl i przegrywasz i zalozmy zostaje ci 20zl ale i tak obrocilem juz bo zagralem 3x40zl
 
S 0

successor

Użytkownik
przecież ja nie napisałem, że muszę wygrać 3 razy więcej, tylko zagrać za łączną kwotę - 240 zł ( czy nie tak ) ? I teraz moje pytanie w związku z tymi 20 zł , które przegrałem, a następnie zwrócili mi w postraci bonusu . Skoro piszerz, że muszę obrocic 5razy po kursie 1.5 czyli 20 * 5 = 100 zł
( zagrać za łączną kwotę 100 zł )
Następnie wychodzi , że 240 + te 100 i wychodzi , że muszę zagrać za łączną kwotę 340 zł . Mam rację ?
 
77pawel77 0

77pawel77

Użytkownik
Witam! Mam pytanie.. Przy przelewie pieniędzy jest pole &quot;adres&quot;. Czy wie ktoś co w tym polu należy wpisać ? Proszę o szybką odpowiedź i dziękuje.
 
masa 0

masa

Użytkownik
Witam! Mam pytanie.. Przy przelewie pieniędzy jest pole &quot;adres&quot;. Czy wie ktoś co w tym polu należy wpisać ? Proszę o szybką odpowiedź i dziękuje.
Możesz wpisać &quot;-&quot; albo nic nie wpisywać ja tak robiłem i było dobrze.
 
M 0

magnum

Użytkownik
zalogowałem się niedawno na expekcie i stwierdzam że live na tym buku jest w porównaniu do bwin prostacki i śmieszny!!!!!!!!nic na nim nie ma!!!!!! 2 góra 3 jak dobrze pójdziewarianty gry!!!!!!!
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
To zanim założyłeś konto mogłeś łaskawie zerknąć ofertę jaką daje do gry live expekt. Prawda jest taka, że zakładów live jest mało. Więc nie panikuj kolego tylko najpierw warto zobaczyć co i jak a nie &quot;kupować kota w worku&quot;.
pozdr.
 
M 0

michaldeo

Użytkownik
mam pytanie do tego kursu.
spelnaim warunek obrotu jesli mam kupon a ana nim 2 spotkanie ktorych laczne ako jest wyzsze niz 1,5 np (1,3 i 1,3) ?
 
grossinho 9

grossinho

Użytkownik
michaldeo moge potwierdzic bo sma gram na expekcie i ich nie obchodzi czy ty dajesz kilkanascie zdarzen czy jedno zdarzenie. Do obrotu kwoty liczy się łączne ako kuponu.
 
michau 84

michau

Forum VIP
A jak to jest w końcu z kontami w jednym domu ? Kolega pisał czy może ON założyć konto na siebie, bo wcześniej było żałożone, ale na jego mame. Odpisali mu, że nie ma problemu wszystko ok.... dodam, że miejsce zameldowania jest to samo.
 
floxal 30

floxal

Użytkownik
Wiem, że było wiele postów już na ten temat lecz inaczej uformułowane odpowiedzi. Może tego troche nie ogarnia m ???? ale chciałbym zacząć grać i poproszę Pana Experta z Expekta o pomoc!
&quot;Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu (maksymalnie 150 PLN - najwyższy możliwy do uzyskania bonus) + kwota otrzymanego bonusu muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.&quot;
Powiedzmy że wpłacam 50 zł -&gt; dostaje bonus 50 zł ! (czyli razem 100 zł )
i teraz opcja 1: muszę trzy razy obrócić moim depozytem 50 zł po kursie 1.5 a nastepnie bonusem też 3 razy obrócić po 50 zł ?
czy opcja 2 : moim depozytem wystarczy obrócić raz 50 zł za kurs conajmniej a bonusem muszę obrócić 3 razy 50zł po kursie conajmniej 1.5 ?
I 2 pytranie: jeżeli muszę obrócić tą sumą 50 zł po kursie conajmniej 1.5 to musze za jednym razem obrócić tą sumą na jednym zakładzie? czy moge sobie grać np. po 10 zł -5 razy aby wykonać jeden obrót tą kwotą ?
3 pytanie. W wypadku jeżeli wykonam obrót za te 50 zł i będę na minusie lub przegram wszystko to żeby mieć &quot;zaliczone&quot; te wszystkie obroty do wykonania wypłaty - musze wpłacic kolejną sumę i nią grać tak ??
BARDZO DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ!! - Myślę, że dzięki już tej odpowiedzi sprawa zostanie wyjaśniona RAZ NA ZAWSZE !! POZDRAWIAM - PRzyszły Bukmacher-milioner !!
 
arturro100 118

arturro100

Użytkownik
Mam pytanie (bo jakoś ni e znalazłem posów na tentemat)
Wygrałem w konkursie bonus (doładowanie) i jest na moim koncie. Wygrałem też w innym konkursie też bonus (na razie nie mam na koncie). Czy mogę jeszce spokojnie coś wygrywac i będzie mi dopisane na konto. Jak długo mogę sie bawić w obracanie tych bonusów, istnieje jakas granica (mogę grać np rok ?? i spokojnie sprawdzać systemy za małą stawkę) Czy nie anulują mi w międzyczasie wygranych bonusów w konkursach. Proszą o odpowiedź.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
A jak to jest w końcu z kontami w jednym domu ? Kolega pisał czy może ON założyć konto na siebie, bo wcześniej było żałożone, ale na jego mame. Odpisali mu, że nie ma problemu wszystko ok.... dodam, że miejsce zameldowania jest to samo.
Oczywiście że w jednym domu można mieć konto na każdego członka rodziny. Nigdzie nie pisze, że nie można. jednak promocje, niezależnie jaką może wykorzystać tylko jeden członek tego domu.
Wiem, że było wiele postów już na ten temat lecz inaczej uformułowane odpowiedzi. Może tego troche nie ogarnia m ???? ale chciałbym zacząć grać i poproszę Pana Experta z Expekta o pomoc!
&quot;Przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza bądź transferem do innych produktów - kwota depozytu (maksymalnie 150 PLN - najwyższy możliwy do uzyskania bonus) + kwota otrzymanego bonusu muszą być obrócone 3 razy w zakładach sportowych po kursie co najmniej 1.50.&quot;
Powiedzmy że wpłacam 50 zł -&gt; dostaje bonus 50 zł ! (czyli razem 100 zł )
i teraz opcja 1: muszę trzy razy obrócić moim depozytem 50 zł po kursie 1.5 a nastepnie bonusem też 3 razy obrócić po 50 zł ?
czy opcja 2 : moim depozytem wystarczy obrócić raz 50 zł za kurs conajmniej a bonusem muszę obrócić 3 razy 50zł po kursie conajmniej 1.5 ?
I 2 pytranie: jeżeli muszę obrócić tą sumą 50 zł po kursie conajmniej 1.5 to musze za jednym razem obrócić tą sumą na jednym zakładzie? czy moge sobie grać np. po 10 zł -5 razy aby wykonać jeden obrót tą kwotą ?
3 pytanie. W wypadku jeżeli wykonam obrót za te 50 zł i będę na minusie lub przegram wszystko to żeby mieć &quot;zaliczone&quot; te wszystkie obroty do wykonania wypłaty - musze wpłacic kolejną sumę i nią grać tak ??
BARDZO DZIĘKUJE ZA ODPOWIEDŹ!! - Myślę, że dzięki już tej odpowiedzi sprawa zostanie wyjaśniona RAZ NA ZAWSZE !! POZDRAWIAM - PRzyszły Bukmacher-milioner !!
Dużo było pisane o tym na forum. Istnieje takie coś jak wyszukiwarka.
50zł wpłacone + 50zł bonus, razem daje 100zł
100zł należy obrócić trzy razy po kursie 1,50, czyli razem 300zł trzeba postawić na zakłady. Stawki są obojętne, możesz postawić 150 kuponów za stawkę 2zł, grunt by 300zł łącznie postawić przed możliwością wypłaty. Gdybyś przegrał wszystko to stacisz bonus i depozyt.
Mam pytanie (bo jakoś ni e znalazłem posów na tentemat)
Wygrałem w konkursie bonus (doładowanie) i jest na moim koncie. Wygrałem też w innym konkursie też bonus (na razie nie mam na koncie). Czy mogę jeszce spokojnie coś wygrywac i będzie mi dopisane na konto. Jak długo mogę sie bawić w obracanie tych bonusów, istnieje jakas granica (mogę grać np rok ?? i spokojnie sprawdzać systemy za małą stawkę) Czy nie anulują mi w międzyczasie wygranych bonusów w konkursach. Proszą o odpowiedź.
Zależy od konkursu i ich warunków.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom