>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Expekt_Expert odpowiada

Status
Zamknięty.
danon 0

danon

Użytkownik
Ostatnio miewam straszne problemy z klientem pokera experta, do tej pory wszystko było dobrze. Teraz często nie mogę sie zalogować wieczorami, a także czasem wyrzuca mnie z gry. Wiążą się z tym oczywiście straty finansowe. Jestem bliski porzucenia gry w waszym kliencie, jeśli problem nie zostanie rozwiązany. Kłopoty pojawiły się wraz ze zmianą czasu.
 
xsebax 781

xsebax

Forum VIP
Witam!

Czy sa limity co do kursu w przypadku bonusa lojalnościowego? Czy wystarczy postawic zaklad za min. stawke 40 zl?
 
P 0

pawelrm

Użytkownik
Witam.


Dopiero dzis sie zarejestrowałem na internetowym buku. Wogóle to dla mnie nowość bo do tej pory latałem do naziemnych a interentowe buki były dla mnie czarną magią.

W zwaizku z powyzszym mam pytanie:
Wystarczą trzy kroki aby otrzymać bonus:
Zarejestruj swoje konto gracza w Expekt.com
Wpłać depozyt co najmniej w wysokości 40 PLN na konto gracza i zawrzyj wymagany zakład (kurs co najmniej 1.50) (UWAGA: Jeżeli korzystasz z Moneybookers do dokonywania wpłaty na konto gracza - nie będziesz uprawniony do wzięcia udziału w promocji).
Wyślij email na adres [email protected] załączając swój numer ID gracza oraz kwotę wpłaconego depozytu. Bonus 100% aż do kwoty 200 PLNzostanie aktywowany na Twoim koncie gracza w ciągu 48 godzin.
czy tego mejla mam wysłąć po wpłaceniu pieniedzy,czy po zawarciu kuponu o kursie 1,50 ?

i rozumiem ze całą kwotą musze obrócić ? boje sie ze tą stówke przegram i bedzie lipa ????
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Jak mogę sprawdzić czy mój bonus został obrócony i czy mogę już wypłacać?
Najszybciej samemu podliczyć ile się obróciło. Również można napisać do supportu.

Panie PawelRm

Najlepiej wysłać e-mail po zawarciu pierwszego zakładu.
Obraca pan bonusem, w zależności od kwoty.
Jeżeli postawi pan 100zł i zakładając, że przegrając, to firma Expekt zwraca na konto w Expekt 100zł. Należy je obrócić 3 razy w zakładach sportowych

Pozdrawiam i życzę dużo sukcesów.
 
shon19 40

shon19

Użytkownik
Ja mam następującą sutuację związaną z bonusem. Wpłaciłem na konto Expekt przez Neteller 295 zł. I najpierw wypłacicłem 250 zł na swoje konto bankowe. Zostalo mi więć 45 zł. Zatem zawarłem pierwszy zakład z minimalnym kursem 1.50. Powinienem więc otrzymać bonus za pierwszy zakład. Jakież było moje zdziwienie gdy otrzymałem e-mail od Expekt, że nie otrzymam bonusu bo wypłaciłem pieniądze ( chodzi o te 250zl). Tylko jest teraz pytanie jaki związek ma moje wypłacone 250zl na konto bankowe z tymi 45 zl które mi zostały i za które zawarłem pierwszy zakład. Bardzo mnie to zdziwiło, że Expekt doczepił mi się do tej wypłaty bo moim zdaniem jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Mam nadzieje, że przedstawiciel Expektu na tym forum wyjaśni mi dokładniej dlaczego nie należy mi się ten bonus bo wyjąsnienie otrzymane e-mailem od expektu jest dla mnie śmieszne.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Nie do mnie należy wypłacanie bonusów, więc w tej sprawię nie mogę za dużo pomóc. Prawdopodobnie, żeby skorzystać z bonusu, należy dokładnie spełnić warunki, jaki dany bukmacher nakazuje. Pan wpłacił depozyt, jednak później wypłacił (nie ma znaczenia ile), a należało: wpłacić, zawrzeć pierwszy zakład i wysłać e-mail do Expekt i później ewentualnie wypłacać część depozytu.

Pozdrawiam
 
P 0

pawelrm

Użytkownik
Ja wpłaciłem to 100zł zawarłem zakład ... przegrałem. I teraz mam znowu 100złna konice.


Rozumiem ze musze je 3 razy obrocic zanim bede mogl wypłacic ?? ALe czyli musze obstawic kupon za 100 zł 3 razy ? nie kapuje tego zupełnie.

NP
Mam aktualnie 100zł ktore musze obrócić trzy razy.
Musze teraz postawić kupon za 100zł (nawet o kursie 1,10) wygrywam i mam 110zł ... i teraz musze obstawić kupon za 110 zł ? itd ? NIE KAPUJE TEGO ....
 
X 0

xradmorx

Użytkownik
???? nie mozesz grac kuponu po kursie 1,10, jest wyraznie napisane w regulaminie promocji ze bonus musi zostc obrocony 3 krotnie po kursie przynajmniej 1,50 to po pierwsze ????

widze ze masz problemy ze zrozumieniem tego trzykrotnego obrotu, sproboje ci to wyjasnic, moze tym razem zrozumiesz ????
napisales ze masz 100 zl, i teraz pytanie: jak to obrocic 3 krotnie ? otoz to bardzo proste ????

1. stawiasz 100 zl po kursie 1,50 (oczywisce mozesz zagrac za 20 zl)
-&gt; jesli wygrasz masz 150 zl ( i tutaj juz masz 100 zl obrocone, bo postawiles zaklad za 100zl, mowiac jezykiem regulaminu obrociles jeden raz kwote bonusu)
-&gt; zas jesli przegrasz to niestety konczysz zabawe z zerem na koncie ???? ( i nie mam mowy o dalszym &quot;obracaniu&quot; kasy bo nie ma czym ???? )


jesli pierwszy kupon okazal sie wygranym to gramy dalej ????

2. masz juz 150 zl mozesz teraz np. postawic kupon za 50 zl po kursie 2,00 ????
-&gt;wygrasz to masz na koncie 200 zl ( regulaminowo rzecz biorac obrociles juz 1,5 krotnie bonus-&gt;100 zl z pierwszego zakladu + 50 zl z drugiego daje 150 zl= 1/2 z 300 zl -&gt; 3 krotny bonus)
-&gt;jesli przegrasz to masz na koncie 100 zl (i tez regulaminowo rzecz biorac obrociles juz 1,5 krotnie bonus)

3. itd ???? az bnous obrocisz 3 krotnie prosciej rzecz ujmujac, bonus bedziesz mial oborcony jesli postawisz tyle kuponow aby suma wszystkich zawartych pieniedzy z tych kuponow wyniosla 300 zl ???? , nie musza to byc wygrane kupony wazne zeby ta kase postawic czyt. obrocic ????

ps. lepiej graj malymi stawkami zeby powoli ale pewnie obrocic ten bonus i zgarnac kase ????

pozdrawiam i zycze milego obracania ????
 
M 0

mark242

Użytkownik
mam pytanie ..............................(gram 2 lata w zakladach bukmacherskich)

odnosnie bonusa lojalnosciowego 120 zł

Czy moge dolaczyc bonus do zakładu ktory chce zagrac ze swoich własnych pieniedzy ??

Zostala mi resztka bonusa 20 zlotych (z 120 zl jakie mialem na poczatku) i posiadam swoje wlasne pieniadze dostepne na moim koncie gracza.
Chce zagrac zaklad za na przyklad kwote 80 zlotych – 20 zlotych z bonusa i 60 zlotych moich wlasnych pieniedzy dostepnych na moim koncie gracza.

Jak wtedy liczyc stawke i wygraną w takim zakładzie ?


Może bonus automatycznie jest dodawany do zakładu ........ gdy wymagany jest x krotny obrot bonusem ?????

Prosze o wyjasnie ..................... bo nie wiem jak w takich przypadkach obliczac sume
stawek i wygranych przy podsumowaniu miesiaca ! :-?
 
U 0

urban33pl

Użytkownik
Mam nadzieje, że była to ostatnia tego typu pomyłka na Expekt. Rzadko to się zdarza i jestem przekonany, iż szybko to się nie powtórzy.
A jednak... Chciałbym również zgłosić niepoprawnie rozliczony kupon

mimo że Adams zdobył zdecydowanie ponad 11,5 punkta
widać to tu (na dole strony po prawej) http://www.british-speedway.co.uk/home.php
jak i tu http://www.espeedway.pl/index.php?co=newsy&amp;amp;id=14919
liczę na szybkie skorygowanie sprawy, ponieważ supportowi się nie spieszy.... :;/:
 
wyspaa 0

wyspaa

Użytkownik
witam na expekcie nie zaliczylo mi dzisiejszego liva tzn obstawilem ze 6gol nie padnie no i wynik brema z az skaczyl sie wynikiem 4-1. czyli powinno wejsc a niezaliczylo co mam zrobic??
 
A 0

aa

Użytkownik
xradmorx napisał:
???? nie mozesz grac kuponu po kursie 1,10, jest wyraznie napisane w regulaminie promocji ze bonus musi zostc obrocony 3 krotnie po kursie przynajmniej 1,50 to po pierw

To jak to wkońcu jest to mozna grac po 1.2 czy nie bo ty piszesz, że nie można dopkoki sie nie obroci kwoty a Willa39 odpisał mi tak cytuje: &quot;Mozesz grac nawet po 1.2 , ni emusisz wcale po 1.5, jednak wtedy nie bedziesz mogl wyplacic dopoki nie zagrasz po 1.5 calego 600 na raty itp, ale to nie oznacza ze nie mozesz sobie postawic po 1.2 lub 1.3 - bo mozesz - tylko do obrotu to sie nie wliczy - ale kase normalnie mozesz wygrywac po kazdym kursie&quot;. Czy jest jakiś dokładny regulamin co do tego??
 
W 0

willa39

Użytkownik
Masz tutaj punkt regulaminu:

- Kwota bonusu musi zostać trzykrotnie obrócona w zakładach sportowych w naszym serwisie, po kursie conajmniej 1.50 bądź wyższym przed dokonaniem jakiejkolwiek wypłaty z konta gracza lub transferem środków bonusowych (stawka za zakład promocyjny + bonus kredytowany przez Expekt.com) do innych produktów.

Musi byc obrocona po 1.5 PRZED WYPLATA LUB TRANSFEREM NA BINGO itd a nie przed zagraniem niskich kursów, stawiam 100 PLN na to ze mam racje, przyjmuje ktos? hheh
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom