>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

F1 Challenge 99-02

snajper 322

snajper

Forum VIP
Posiada moze ktos ta gre? Moze sa chetni aby poscigac sie przez neta? Jezeli dobrze pojdzie to mozna by pomyslec nad jakas liga. Ale na sam poczatek mozna by sie poscigac dla zabawy. Kto chetny niech pisze w tym temacie :spokodfhgfh:
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
a masz haslo na te torrenty? bo szkoda mi wysylac smsa :p jak tak to sciagnij ten plik torrenta i zamiesc :&gt; na forum :&gt;
narazie mam problem zeby sie zalogowac. Jak tylko mi sie uda to zamieszcze tego torrenta w tym temacie
 
celahim 4

celahim

Użytkownik
to zdaen problem :p ale mysle ze nawet we dwoje bedzie Ciekawie ???? a co dopiero w trójke ???? ktos jescze chetny?:p
ja tez sobie sciagam, ale najpierw bedziecie mi musieli wytlumaczyc, co zrobic, zeby moc grac przez neta, bo taki ze mnie spec od komputerow, jak z koziej.. no... ;-)
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
ja tez sobie sciagam, ale najpierw bedziecie mi musieli wytlumaczyc, co zrobic, zeby moc grac przez neta, bo taki ze mnie spec od komputerow, jak z koziej.. no... ;-)
dolaczam sie do prosby tez potrzebuje wyjasnienia jak grac przez neta...
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
ja tez sobie sciagam, ale najpierw bedziecie mi musieli wytlumaczyc, co zrobic, zeby moc grac przez neta, bo taki ze mnie spec od komputerow, jak z koziej.. no... ;-)
dolaczam sie do prosby tez potrzebuje wyjasnienia jak grac przez neta...
Jeśli prywatne to pozostaje Ci tylko sieć Hamachi. Jeśli chcesz aby to do Ciebie wbijali na serwer Twoi znajomi to w Hamachi musisz stworzyć sieć. Koledzy muszą do niej dołączyć. Potem w grze wybierasz tryb Multiplayer i masz tam takie coś jak Typ sieci (lub Rodzaj połączenia bo nie pamiętam). Zmieniasz tam na LAN . Następnie stawiasz normalnie serwer.
Gdy już postawisz Twoi znajomi wchodzą w tryb Multiplayer i wybierają ikonkę Dodaj grę. Pojawi się okienko w które muszą wpisać Twoje IP z Hamachi. Następnie klikają Dołącz.

Jak cos to pisac na gg
 
Do góry Bottom