>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

F1 Challenge 99-02

snajper 322

snajper

Forum VIP
to sie jutro zgadamy na jakas godzine ???? zrobimy konfernecje na gg i pogramy :p poki co tylko snajper ma gre narazie ^^
no spoko wieczorem mozna zagrac bo to chyba kazdy ma czas wtedy. No ja pykam sobie nawet sie zastawialem czy sie do jakies ligi nie zapisac ale jak widzialem jak oni jezdza to jeszcze mi brakuje do nich a po drugie brak kiery..
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
ehh no to ja se chyba nie pogram albo mi ktos pomoze to uruchomic wogole ????
klikam na pdk08 zeby uuchomic gierke wyskakuje konfig chyba grafy czy cos no i tam moja karta graficzna wiec klikam siguiente potem rozdzialka to tez cisne siguiente potem cisne analyze, wyskakuje czarny ekran i napis na takim zielonkawym tle z naglowkiem ATTENTION &quot;63k / 100Hz frequency is out of range&quot; znika to po chwili i znow tamto okienko co wczesniej cisne finalizar i nic... ????
HELP!!!
 
neoppl 18

neoppl

Użytkownik
Moze sproboj zmienic 100Hz na mniejsza wartosc
Na torrentach.org sciagnij sobie spolszczenie jeszcze
pomoglo zmienilem na 60 i smiga tylko te spolszczenie sie nie sciaga wogole wez je wrzuc na jakis serw skoro to 2mega tylko bedzie szybciej bo tera to ja nic nie rozumiem bo to po hiszpansku chyba czy cos
 
damiantc 0

damiantc

Użytkownik
mozesz mi powiedziec co mam zrobic po sciagnieciu tej gry moze to banalne pytanie ale dla mnie to jest czarna magia z gory dzieki
 
G 0

gangster

Użytkownik
Zobaczyłem temat i pomyślałem że też sobie sciągne gra i pogram z wami ???? Wiec jak byscie jutro grali to bym dołączył do was. A jak dzisiaj wam wyszło to granie? dało sie pograc?
 
Do góry Bottom