>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

F1 Challenge 99-02

snajper 322

snajper

Forum VIP
No można zagrać od 20.00 zaraz zeedytuje i napisze jak to się robiło
Jeden z was musi założyć sieć w hamachi, a drugi gracz z którym chcesz grać musi dołączyć do stworzonej sieci.
Gdy jesteście już obaj w stworzonej sieci i się widzicie to pozostaje jednemu z was odpalenie F1C i założenia serwera.
Wtedy drugi gracz w grze klika Dodaj Serwer, przepisuje IP osoby z Hamachi, która ten serwer stawiała i wchodzi do gry.
Pamiętaj, że w czasie gry obie osoby muszą mieć włączone Hamachi.
 
mats 9

mats

Użytkownik
Nie lepiej jest grać w rFactor? Realistyczny do bólu, wymagania może trochę większe, ale przy modzie na 2009 śmiga się przednio. Ja jeżdżę w dwóch ligach bez pomocy. :&gt;
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Nie lepiej jest grać w rFactor? Realistyczny do bólu, wymagania może trochę większe, ale przy modzie na 2009 śmiga się przednio. Ja jeżdżę w dwóch ligach bez pomocy. :&gt;
Tylko ze rFactor jest sporo trudniejszy niż F1 Challange ???? Bez kierownicy nie da rady kręcić dobrych czasów ????
 
mats 9

mats

Użytkownik
Może i tak, ja kierę posiadam. ???? Też w F1 Challange zaczynałem, fajnie było, ale bez pomocy było zbyt łatwo, poza tym rF ma sporo fajnych bajerów, no i grafika. ????
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Dużym plusem F1Ch jest zmienna pogoda, to w rfactorze jest na razie marzeniem. Ale i tak polecam rf, przede wszystkim nie obciąża serwera można śmiało w większej grupce po ścigać się bez problemów. A Skoro nie macie kierownic to włączcie sobie pomoce.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Dużym plusem F1Ch jest zmienna pogoda, to w rfactorze jest na razie marzeniem. Ale i tak polecam rf, przede wszystkim nie obciąża serwera można śmiało w większej grupce po ścigać się bez problemów. A Skoro nie macie kierownic to włączcie sobie pomoce.
Żeby notować jeszcze gorsze czasy? W ogóle jak tam stoicie z F1Ch? Bo można by w końcu zagrać ????
 
pinek92 203

pinek92

Użytkownik
Żeby notować jeszcze gorsze czasy? W ogóle jak tam stoicie z F1Ch? Bo można by w końcu zagrać ????
Ważne chyba by jechać, a nie toczyć się po trawnikach. Ale masz racje wyłączając wszystkie pomoce jest dopiero zabawa, tylko wtedy trzeba doświadczenia.
 
Do góry Bottom