>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

F1 Challenge 99-02

ponio 0

ponio

Użytkownik
Mi coś sie napisy tak zlewają na dolnym prawym rogu i jeszcze (głupie) nie mogę zmienić biegu...
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
Mi coś sie napisy tak zlewają na dolnym prawym rogu i jeszcze (głupie) nie mogę zmienić biegu...
z tymi napisamy mam to samo.. + niepotrafie ustawic controlsow bo jak co przestawiam to niewiem jak potwierdzic to jak cofam &lt;- strzalka w tyl to sie kasuje wszystko
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
poNio i prof albo cos w opcjach grafiki macie zle ustawione albo poprostu ta wersje co sciagaliscie to jakis fake jest. Moje linki co podalem gra idealnie dziala ????
 
ponio 0

ponio

Użytkownik
Nie rozumiem czemu biegi mi się nie zmieniają, w opcjach automatyczna zmiana biegow jest właczona a ciągle na 1 pocinam... Wie ktoś czemu?
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
nom, snajper moze wie jak to zmienic.
a nie macie czasami wlaczonego organicznika RMP? W opcjach ustawcie go sobie np na &quot;R&quot; i po wyjezdzie z boksu naciskacie ten klawisz i jazda ????
W poziom trudnosci wlaczcie sobie pit lane assistance
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
i tak potrzeba troche czasu zeby umiec dobrze konfigurowac bolid i miec wszystko dobrze ustawione itd. No niech ludziska zaczna sciagac giere to zrobimy sobie sezononik F1.Pamietam jak kiedys typki graly na forum to jak ktos kogos stuknal to tez mial karne rundy czy czos takiego jak w rzeczywistosci :jezora:
 
rybex 3

rybex

Użytkownik
chetnie bym z wami zagrał bo kiedys grałem chyba w starsza wersje tej gry i byłem całkiem całkiem;)
Tyle ze sciaganie z rapida jest dla mnie męczarnia i fajnie byloby gdyby ktos wrzucil ta gre na torrenty czy cos
 
Do góry Bottom