>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

F1 Freeroll na Pokerium

Status
Zamknięty.
matex 0

matex

Użytkownik
F1 Freeroll na Pokerium – czekaj z nami na sukcesy Roberta Kubicy!


Zaczynając od Grand Prix Turcji 11.5.2008 i do końca sezonu Formuły 1 2008 organizujemy na Pokerium F1 –Freerolle następnego dnia po wyścigach (w poniedziałek) o 19:00. Pula nagród we Freerollach będzie zależeć od powodzenia Roberta!

Jeżeli Robert będzie w zwycięskiej trójce, naszych graczy oczekują następne pule:

1. Pierwsze miejsce (Robert zwycięzcą) - €2500
2. Drugie miejsce - €1000
3. Trzecie miejsce -€500

Pierwszy F1 –Freeroll będzie grany na Pokerium następnego dnia po Grand Prix Turcji. Następne F1 –Freerolle będą zawsze grane następnego dnia po wyścigach GP. Hasło do turnieju będzie wysyłane graczom Pokerium na adres e-mail następnego dnia po wyścigach.

Warunki:

• Hasło jest wysyłane graczom tego samego dnia z rozegraniem F1 –Freerolla (w poniedziałek).
• 2000 graczy może zarejestrować się do turnieju.
• Hasło nie jest wysyłane, a F1 –Freeroll nie jest organizowany, jeżeli Roberta Kubicy nie będzie w zwycięskiej trójce kierowców.
• Pokerium zastrzega sobie prawo do wprowadzenia zmian.

Takie coś dostałem na e-mail. Pozostaje teraz tylko liczyć na dobre występy Roberta !!

Pozdrawiam
 
matex 0

matex

Użytkownik
także jutro o 19.00 freeroll z pulą 1000 € z max. liczbą graczy - 2000. Pozostaje być tylko wdzcięcznym Robertowi i liczyc na dalsze sukcesy :]
 
T 0

trzcinek

Użytkownik
dostaliscie juz haslo na maila bo ja czekam i narazie nic... moze ktos juz dostal i mi na PW wysle??? ladnie prosze
 
D 0

dzc

Użytkownik
haslo to fm1 i jeszcze pwd oczywiscie razem te dwa człony, i zeby bylo trudniej to pierwszy jest drugim :p
 
B 0

browar112

Użytkownik
Panowie gdzie wy widzicie tego tura??
ja go nie widze w pokeriumie web.trzeba sciagnac oprogramowanie zeby tego freerolla zobaczyc??
P.S ok juz widze:p
 
matex 0

matex

Użytkownik
pytanie - dlaczego obce nacje znają hasło do tego tura - a sporo ich już się tam zbiera ???
pewnie czytają na polskich forach ???? widziałem kilka takich gdzie hasło podawano bez żadnych kluczy ..
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
Ten turniej miażdzy ????
Grałem w nim teraz i wyszedłem po 5 minutach gry :p
Wrociłem po 35 ???? i miałem 160 żetonów i blindy 350/700 chyba ????
Dwa all iny i dwa razy strit ???? pozniej all in JJJ, pozniej all in i znowu strit.
Caly czas dostawalem strity, tak gralem, gralem az skonczylem na 2 miejscu ????
 
matex 0

matex

Użytkownik
Gratuluję chłopaki ???? niestety akurat na czas trwania freerolla musiałem wyjśc z domu i nie mogłem zagrac ???? , ale jezeli mówicie, że poziom jest tak słaby to musimy teraz tylko liczyc na bardzo dobre wystepy Roberta ????
 
bananeq 0

bananeq

Forum VIP
W turniejach turbo według mnie trzeba mieć więcej szczęścia. ;)
Nigdzie nie napisałem, że poziom słaby, poprostu straszna loteria.
 
J 0

jarekoide

Użytkownik
no i jutro powinie byc ponownie ładny turek - o całkiem porządna stawkę ! przy turniejach turbo rzeczywiście potrzeba odrobinę szczęścia na początku - jakięś wygrane minimum dwa all in&#39;y
 
spike761 37

spike761

Użytkownik
No pewnie pokerium sie nie spodziewał , ze kubica bedzie pierwszy i musza troche kaski wywalic na turniej ???? ???? ????

Ale dzieki kubicy zagramy... ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom