>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

F1 Freeroll na Pokerium

Status
Zamknięty.
konradk18 0

konradk18

Użytkownik
Elegancki turniej od 17 miejsca płatne , ale już 42E, za wygraną 779, pomarzyć można, ale już w tej sieci raz turniej wygrałem więc czemu by nie powtórzyć tego sukcesu dzisiaj ;)
 
L 0

lewygaga

Użytkownik
Witam serdecznie. Czy mógłbym prosic o hasełko do tego turka, tutaj lub na gg 4149060 ?? Poniewaz na maila niestety nie dostałem jak narazie, a nie chce się spóźnic !! pozdrawiam
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Hasłem do dzisiejszego turnieju jest: dgpcan1558693. Aby hasło poprawnie działało, należy usunąć z tego powyżej literkę &quot;de&quot; oraz cyfry - jeden, pięć, pięć, dziewięć, trzy.
Pozdrawiam
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Piękna pula dzisiaj jest ???? podziękujcie Robertowi, a tak ogólnie, wpiszcie sobie numer telefonu w pokerium i będą wam wysyłać hasła przez sms ???? bardzo mało osób jest, mam nadzieję, że na pokerowo się nie pojawi...
 
P 12

premiership

Użytkownik
tylko struktura bardzo lipna blindy 5 min beda all iny :/ a nei granie
Właśnie ta struktura mi się bardzo nie podoba i to nie tylko w Pokerium...Przez takie coś gra w pokera staje się ruletką...Bo jak nazwać rozsądną grę w której w jednym rozdaniu koleś wchodzi all-in a reszta za nim jak krowy... także mając nawet super karty ciężko wyczuć czy ktoś nie ma lepszych:-?...potem sie okazuje ze majac dajmy na to QQ zrezygnowalo sie z gry a jakis mlotek wszedl z 72 czego sie normalnie nie robi all-in...Rozegrałem już kilkadziesiąt różnych freerolli...nigdy nie wygrałem ale zajmowałem często miejsca w pierwszej 100 i widzę że ci co wygrywają to chyba raczej mają więcej szczęścia niż rozumu w tej grze...
 
kostek1916 237

kostek1916

Użytkownik
No dokładnie???? Jak blindy po przerwie dojdą już do wysokiego poziomu to są same all iny.Trzeba liczyć na szczęśćie ???? I nie ma co płakać, bo gdyby nie Robert to byśmy nie mieli turką z fajną pulą:jezora:
 
ramzi 0

ramzi

Użytkownik
Czy ja wiem? Do przerwy już nie będzie 3/4 ludzi... gram turki turbo z blindami co 2 minuty regularnie i powiem, że nie jest tak źle ???? trzeba po prostu mieć odpowiednią strategię na początek, blindy małe, przepuścić all iny, niech sobie bije się cały stół ???? po co mamy ryzykować? ryzyko podejmuje się w dalszej fazie turnieju, gdy już jesteśmy na płatnych miejscach, a w turniejach turbo osiąga się to po 20 minutach ostrożnej gry...

63 płatne miejsca z 9ojro ???? za najsłabsze, nie jest źle i kto umie grać w pokera, po pół godzinie będzie miał 9 euro ????
 
nikifor 402

nikifor

Forum VIP
Panowie, o strukturze turnieju może sobie porozmawiać na PW. O poradach i swoich niezadowoleniach także.
Tak więc koniec OT ;)
 
hugo_bosss 0

hugo_bosss

Użytkownik
Nazwa: F1 freeroll
Data: 25.8.2008
Godzina: 19:30 CET
Pula nagród: 500
Dokupiene żetonów: 1, nieograniczenie na 4 pierwszych poziomach, + jeden podwójny add-on.
Gracze: Liczba graczy jest ograniczona: 2000 graczy może zarejestrować się do turnieju.
Hasło: gpwdwapięćrk
w miejsce słownie napisanych liczb trzeba wstawić wiadomo co.. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom