>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 3

Status
Zamknięty.
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Wyleczylem ze sie famemma. Ani zlotowki nie postawie juz a tym bardziej nie wykupie juz gali ppv. Dymac sobie mogą następnym razem innych , ale nie mnie.
 
C 272

cowboy

Użytkownik
Juz wiadomo na czym zarobili. Na don kasjo. Rozumiem ustawki. Ale to juz byla przesada. Ani jednej rundy nie wygrał Polak
Edit: zauważcie ze w jednej rundzie jak. Kasjo zaczal robić przewage i bylo 30sek do konca to sedzia przerwal runde
niby w ktorej rundzie?
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Najlepsze, że wysłałem SMSa za 3 dyszki i nie dostałem kodu ???? A ludzie piszą, że kupili i nie działa player. Oglądam jakiś restream. Ta gala chyba dziś się pogrzebała, bo będzie smród jak cholera. W sumie biorę popcorn i będę patrzył na z uśmiechem, jak LV próbuje wybrnąć z sytuacji, nawet za cenę tych 30 PLN na smsa i 150 PLN na taśmę. Więcej dymać się na pewno nie dam i myślę, że wiele osób też drugi raz nie pozwoli na to.
karciarz KSW z Polsatem chcą robić freakfighty, oddzielnie od KSW. Robią swoją federację. I mam nadzieję, że rozwalą to gówno, które dziś nam zaserwowano w pięknej oprawie.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Niech robią. Nawet jak jakimś cudem FAME MMA przetrwa, to i tak nie zrobią konkurencji dla KSW. Kwaul z Lewym mają wszystko po swojej stronie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Najlepsze, że wysłałem SMSa za 3 dyszki i nie dostałem kodu ???? A ludzie piszą, że kupili i nie działa player. Oglądam jakiś restream. Ta gala chyba dziś się pogrzebała, bo będzie smród jak cholera. W sumie biorę popcorn i będę patrzył na z uśmiechem, jak LV próbuje wybrnąć z sytuacji, nawet za cenę tych 30 PLN na smsa i 150 PLN na taśmę. Więcej dymać się na pewno nie dam i myślę, że wiele osób też drugi raz nie pozwoli na to.
karciarz KSW z Polsatem chcą robić freakfighty, oddzielnie od KSW. Robią swoją federację. I mam nadzieję, że rozwalą to gówno, które dziś nam zaserwowano w pięknej oprawie.
Ja mialem wykupione i dopiero po godzinie moglem ogladac
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Ja mialem wykupione i dopiero po godzinie moglem ogladac
To akurat nie jest wina Fame MMA. To samo jest na KSW. Jak się czeka do ostatniej chwili z wykupieniem, kiedy dużo osób wykupuje to system nie ogarnia. Z resztą była informacja na stronie żeby ppv wykupowac jak najwcześniej, bo mogą być problemy jak dużo ludzi na raz wykupi.
Ja wykupiłem rano, kod dostałem od razu. Stream też działa, ale rzeczywiście na laptopie i iPadzie działa ale na telefonie z androidem już nie.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
To akurat nie jest wina Fame MMA. To samo jest na KSW. Jak się czeka do ostatniej chwili z wykupieniem, kiedy dużo osób wykupuje to system nie ogarnia. Z resztą była informacja na stronie żeby ppv wykupowac jak najwcześniej, bo mogą być problemy jak dużo ludzi na raz wykupi.
Ja wykupiłem rano, kod dostałem od razu. Stream też działa, ale rzeczywiście na laptopie i iPadzie działa ale na telefonie z androidem już nie.
Ja wykupiłem dzis rano więc to na pewno moja wina ze tak późno
 
Grac45 47,5K

Grac45

Forum VIP
Siedzę od lat w bukmachrce ale takich wałów jak Don Kasjo i teraz na under 1,5 rundy specjalnie Bonus się położył, coś niemożliwego
Ludzie kochani to trzeba do prokuratury dzwonić a nie do lvbet listy pisać
 
szpanermcg 237

szpanermcg

Użytkownik
Dwójka była uczciwa przynajmniej, a to co się tu dziś odjebało to przechodzi wszelkie granice. Nigdy więcej tej gali i obstawiania takiego syfu. Pozdro dla tych co umoczyli tak jak ja
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Siedzę od lat w bukmachrce ale takich wałów jak Don Kasjo i teraz na under 1,5 rundy specjalnie Bonus się położył, coś niemożliwego
Ludzie kochani to trzeba do prokuratury dzwonić a nie do lvbet listy pisać
A to jest ciekawa sprawa, bo prawo (ustawa) dość dobrze reguluje kary itd za ustawianie wyników sportowych w rozgrywkach organizowanych przez związki sportowe krajowe (lub na ich licencji).
Natomiast jak jest w przypadku prywatnych eventow? Tutaj w zasadzie chyba nie ma żadnej regulacji. Inaczej - na pewno nic nie reguluje tego typu spraw w rozgrywkach lig itd amatorskich. Czy Fame MMA jest na licencji jakiegoś związku czy jest zwykłym prywatnym eventem sportowym, tego nie wiem
 
Gucci Mane 27,1K

Gucci Mane

Forum VIP
Podobno sędzią &quot;tej&quot; walki był znajomy Ambro. A Ambro to gość, z którym miał walczyć Kasjusz. Obaj nie pałają do siebie sympatią (leciały ostre słowa na konferencji). Więc pewnie ten gluś ustawił przeciwko wrogowi swojego kumpla. Jaja jak cholera, zobaczcie co na Wykopie się dzieje ;)
 
B 39

bagadyr

Użytkownik
Podobno sędzią &quot;tej&quot; walki był znajomy Ambro. A Ambro to gość, z którym miał walczyć Kasjusz. Obaj nie pałają do siebie sympatią (leciały ostre słowa na konferencji). Więc pewnie ten gluś ustawił przeciwko wrogowi swojego kumpla. Jaja jak cholera, zobaczcie co na Wykopie się dzieje ;)
Wykop to wybuchł ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom