>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FAME MMA 3

Status
Zamknięty.
ejber24 1,3K

ejber24

Użytkownik
Piszcie maile do LVBET. Dla mnie to jak się zachowają w tej sytuacji jest kluczowe dla ich wizerunku. Brak reakcji przy tak oczywistym oszustwie jest równoznaczny z tym, że nie istnieją dla mnie jako bukmacher. Oczywiście możemy mówić, że to może sędziowie maczali w tym palce, ale LVBET to sponsor główny tej gali i to oni będą kojarzeni z tym co się wydarzyło. Apeluję też do adminów strony o wysłanie zapytania do LVBET w imieniu użytkowników oraz o usunięcie wszelkich reklam LVBET w przypadku braku reakcji. Musimy zacząć się bronić jako środowisko, bo ostatnio zbyt wiele takich akcji ze strony bukmacherów.
 
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Jawny wałek to jedno ale Wasza narracja jest jeszcze gorsza. Przecież nikt Wam nie kazał stawiać. Kursy były wystawione, zagraliscie, przegraliscie, okoliczności są jakie są ale co bukmacher ma do tego. Nikt Was do gry nie zmuszał. Trochę klasy ????
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Walimy maile do LVBET to może anulują ten zakład. Postawiłem kupon za drobne żeby się poemocjonować bo większość mi tam zwisa, ale takie jawne dymanie ludzi to skandal. Będzie ta sprawa mieć kontynuację na pewno.
Tak bankowo.
Sory ale sami jesteście sobie winni.
 
kwinto 353

kwinto

Użytkownik
Wojtek już wyczuł że jest jazda i ładnie wytłumaczył teraz sędziów. Borek na gali to dla mnie szok.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Jawny wałek to jedno ale Wasza narracja jest jeszcze gorsza. Przecież nikt Wam nie kazał stawiać. Kursy były wystawione, zagraliscie, przegraliscie, okoliczności są jakie są ale co bukmacher ma do tego. Nikt Was do gry nie zmuszał. Trochę klasy ????
 
pawelex 237

pawelex

Użytkownik
Ja tam zwrotu kasy nie oczekuję tylko ukarania Lvbet przez środowisko poprzez utracenie wizerunku, kojarzenie tego bukmachera z korupcją. Niech zdychają. Tylko tyle
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Jawny wałek to jedno ale Wasza narracja jest jeszcze gorsza. Przecież nikt Wam nie kazał stawiać. Kursy były wystawione, zagraliscie, przegraliscie, okoliczności są jakie są ale co bukmacher ma do tego. Nikt Was do gry nie zmuszał. Trochę klasy ????
Amen. Pisałem przed gala, że nawaliliscie 4 strony postów o jakiś pajacach gdzie oczywistymjest, że to w jakiejś walce będzie przekręt właśnie po to aby zarobić na naiwniakach, gimbach itp. Dziwne tylko, że na forum tematycznym właśnie takie kwiatki można przeczytać i kogoś to dziwi..
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Dubel Linkiewicz + Bonus wygląda super i szczerze wątpię, by któreś z nich mogło przegrać.
A jednak Bonus wtopił. Szacunek dla Złotówy, że naprawdę chciał wygrać tą walkę. Był w niej zdecydowanie lepszy. U Bonusa ustawki raczej też nie było. On po prostu widział, że nie ma szans, może nie miał już siły, a tak to zawsze może gadać, że przegrał przez kontuzję, a jakby był zdrowy, to by rywala rozwalił;)
Linkiewicz łatwo wygrała, przewaga masy swoje zrobiła, bez problemu sprowadziła rywalkę do parteru.
Współczuję tym co postawili na tego Kasjo. Współczuję też obu zawodnikom, a zwłaszcza Polakowi. Chłopak walczył jak lew, pokazał ogromną wolę walki, a przez tą decyzję nikt o tym na necie nie mówi tylko ciągle mówią o tym przekręcie sędziowskim. Tak to Polak byłby bohaterem tej gali jakby sędziowie dali wygraną na punkty Kasjo, a tak to obaj są przegranymi.
Kasjo chciał go skończyć przed czasem(przecież szły tam mocne ciosy, które Polak cudem przetrwał), ale nie chciał podjąć jakiegoś większego ryzyka, po prostu walczył rozsądnie i tyle.
Czu buk da zwrot? Możliwe, ale w takim przypadku będzie musiał też wypłacić wygraną tym co postawili na Polaka, bo z jakiej racji ci mieliby nie wygrać? Jeśli da zwrot tym co postawili na Kasjo, to sporo na tym straci. Ciekawe jak buk postąpi.
Nie zgadzam się z tym, że ta gala będzie końcem tej organizacji. Powiem więcej- oni będą na tym zarabiać jeszcze lepiej, ludzie będą wykupywać więcej PPV(choć przecież na youtube można oglądać z niewielkim opóźnieniem...). Takie cuda tylko nakręcają ludzi do oglądania i tak czy siak wszyscy usiądziemy przed kompem i będziemy się emocjonować galą Fame MMA 4 ???? Inna sprawa, czy LVBet nadal będzie wystawiać na to kursy...
 
kibic-zwierze 43,5K

kibic-zwierze

Użytkownik
Oczywiście, że będzie. Czemu ma przestać wystawiać? Skoro forum tematyczne bukmacherskie poświęca temu czemuś 4 strony, gdzie nie powinno być o tym nawet pół posta to co dopiero wśród tej całej ginbazy, odbiorców tych patusow którzy wzięli od rodziców po 10 zł i grali w buka.
Szefostwo lv betu teraz otwiera dobrego szampana. Zaskakujące tylko, że wśród niby specjalistów takie zaskoczenie i płacz.
 
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP
Nie wiem skąd masz takie info, ale wiem na pewno, ze mówiła zupełnie co innego. Szkoda pieniędzy na któraś z nich. Widziałem urywki z przygotowań, to dostałem krwawienia oczu.
Dziwie się tylko, ze to ma oglądalność, a ludzie stawiają na to pieniądze.
Stawiajcie jeszcze więcej na amatorskie gale, gzie ludzie, którzy za to się biorą nie maja zielonego pojęcia. Argumenty typu „wkręcił się w sw” to można sobie w kieszeń wsadzić.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
U Bonusa ustawki raczej też nie było
Tak. I binladen też wymyślił że w leci w WTC i będzie siać terror.
Każdy walił na over 1,5 rundy 3,65 i dezycje 7,20 a ten niedźwiadek wali się na ziemię na chory bark, szanujmy się bo jak ktoś daje wiarę że to było czyste jak i walka Don Kasjo to przryko mi ale jest niespełna rozumu
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Tak. I binladen też wymyślił że w leci w WTC i będzie siać terror.
A gdzie Ty tam ustawkę widzisz w walce Bonusa? Obaj naprawdę sobie nie żałowali, mocne ciosy tam szły, tempo jak na takich misiów niezłe, a że Bonus po pierwszej rundzie udawał kontuzję, bo nie widział szans na wygranie walki albo nie miał już siły wyjść do drugiej rundy, to co innego.
A gdzie Ty tam ustawkę widzisz w walce Bonusa? Obaj naprawdę sobie nie żałowali, mocne ciosy tam szły, tempo jak na takich misiów niezłe, a że Bonus po pierwszej rundzie udawał kontuzję, bo nie widział szans na wygranie walki albo nie miał już siły wyjść do drugiej rundy, to co innego.Zrobił to samo co Najman na Narodowym.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
A gdzie Ty tam ustawkę widzisz w walce Bonusa? Obaj naprawdę sobie nie żałowali, mocne ciosy tam szły, tempo jak na takich misiów niezłe, a że Bonus po pierwszej rundzie udawał kontuzję, bo nie widział szans na wygranie walki albo nie miał już siły wyjść do drugiej rundy, to co innego.
Nie rozumiesz na co hajs leciał w tej walce.
bonus walczył z wiatrem a ty szukasz dobrej walki, no chłopie serio?
Publiczność małolaci zmanipulowani światem, telefonami internetem, nawet jak ten udawał to go dopingowali, zupełnie jak na ksw. Pairke daje dobre walki należy się szacunek a cebula i zmanipulowana młodzież tylko bluzgi.
 
P 323

przemoks

Użytkownik
Oczywiście, że będzie. Czemu ma przestać wystawiać? Skoro forum tematyczne bukmacherskie poświęca temu czemuś 4 strony, gdzie nie powinno być o tym nawet pół posta to co dopiero wśród tej całej ginbazy, odbiorców tych patusow którzy wzięli od rodziców po 10 zł i grali w buka.
Szefostwo lv betu teraz otwiera dobrego szampana. Zaskakujące tylko, że wśród niby specjalistów takie zaskoczenie i płacz.
No chyba wytypowali dobrze, nie? Wytypowali lepszego, ktory wygral. A ze walek poszedl to inna sprawa...
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Nie rozumiesz na co hajs leciał w tej walce.
bonus walczył z wiatrem a ty szukasz dobrej walki, no chłopie serio?
Nie ma co się spierać, każdy z nas ma inne zdanie na ten temat, a jak było naprawdę, to wiedzą tylko sami zawodnicy. Jak dla mnie to Zlotówa był po prostu znacznie lepszy niż Bonus się spodziewał i wyszedł brak charakteru Bonusa.
 
Grac45 50,6K

Grac45

Forum VIP
Mateusz Borek konferansjer ksw dzisiaj na trybunach podczas Fame MMA ? Śmierdzi
Co do sprawy. To że Bonus sprzedaje to jest wiadomo od w zasadzie początku, ale to co się wydarzyło w walce Don Kasjo przejdzie jakby nie było do historii bukmacherki. Bo siłą rzeczy można było stawiać &quot;to coś&quot;.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Czu buk da zwrot? Możliwe, ale w takim przypadku będzie musiał też wypłacić wygraną tym co postawili na Polaka, bo z jakiej racji ci mieliby nie wygrać? Jeśli da zwrot tym co postawili na Kasjo, to sporo na tym straci. Ciekawe jak buk postąpi.
Amator jesteś ? Jakie zwroty?
 
C 272

cowboy

Użytkownik
ja wlasnie zamknalem konto w lvbet poprzez czat, napisalem ze ze to przez ich udzial w ustawianiu walk. im wiecej osob pojdzie tym samym sladem tym lepszy bedzie efekt.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom