>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Fantasy Ekstraklasa 2010/11

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Kasy mało, ale to dobrze. Trzeba troszkę pokombinować. Gdyby było więcej to każdy skłąd praktycznie miałby Meliksona, Stilica,Rudnevsa,Frankowskiego, Murawskiego, Rudnevsa itd itp...
Który kod w końcu jest dobry ?
 
pawacki 2,1K

pawacki

Użytkownik
Kasy mało, ale to dobrze. Trzeba troszkę pokombinować. Gdyby było więcej to każdy skłąd praktycznie miałby Meliksona, Stilica,Rudnevsa,Frankowskiego, Murawskiego, Rudnevsa itd itp...
Który kod w końcu jest dobry ?
Po co ci dwa razy Rudnevs ;) &quot;13&quot; załozył tutaj kolega z forum,nazwa ligi Ekstraklasa FB jest już nas 12
 
horus 129

horus

Użytkownik
Opijał to, że wszyscy muszą marznąć i grać w weekend ligowe mecze, a on sobie będzie siedział w cieplutkim domku, bo jego Śląsk nie gra? ????
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
robię ekipę, niebawem dołączę do prywatnej ligi &#39;różowego&#39;.
Jeszcze jakieś są czy brak miejsc ?

aaa i co to Puchar Ligi ?
Nie muszę się tam zaposwać ? Jak to jest bo nie mogę wyczytac o tym
 
prof 8,8K

prof

Użytkownik
FB Team


Napoczatku mialem Rudnevsa ale pomyslalem ze jest zbyt drogi i ulepszylem pomoc. Defensywa az po bramkarza jest najtansza :-| ????


edit: ten sklad jest nieauktalny , zapozno zmienilem i sie nie przyjal , tylko niewiem czemu
sklad widnieje na glownej stronie mojej druzyny a w lidze juz nie. Potem poprawie ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Bramka: Sandomierski
Obrona: Bartczak, Żytko, Szmatiuk, Fonfara
Pomoc: Bruno, Bartczak, Mila, Bonin
Atak: Frankowski, Sernas
ZKSWisła
 
Baqu 933,9K

Baqu

Forum VIP
sami geniusze bez nicka z forum w nazwie drużyny więc za bardzo większość się
nie połapie... no ale cóż taka wola uczestników - mój team wiadomy.

tabela po 17 kolejce:

 
benek88 2

benek88

Użytkownik
Mój team FC Kolędnicy. Mam pytanko czy przed każda kolejką jest jeden darmowy transfer czy jeden na cała grę?
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
@up: co kolejkę jest jeden darmowy transfer za każdy następny -4 punkty.
2 punkty straty do lidera, nie jest źle na razie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom