>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Ekstraklasa 2011/12

Status
Zamknięty.
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Ludzie , nie ogarniam po co na sile chcecie komus wmówic aby grac ze sponsorem. Ideą tej ligi jest zabawa i gra bez sponsorów jesli chcecie np ty dawczan to nie graj w &#39; naszej&#39; lidze i po problemie.
Nikomu nic na siłę nie wmawiam tylko chcę usłyszeć argument za grą bez sponsora, i do tej pory takiego nie widzę, bo równe szanse to jest jakiś żart. Bo nie wiem w czym te równe szanse nie będą jeśli będzie sponsor. Jak będę chciał to będę grał i odwrotnie więc nie dyktuj mi serdecznie Cię proszę ;)
@baqu
Ale co to znaczy równe szanse ?? A jak będzie sponsor to szanse będą nie równe ?? Każdy będzie go mógł kupić i tyle. Więc gdzie tu są szanse nie równe to ja nie wiem. Czy te 2,46 x 3 = 7,48 zł to są jakieś kolosalne pieniądze ??
@flamaster
Uwierz mi, że nawet po kasie ze sponsorami samych Rudnevsow nie zrobisz. Gwarantuje Ci. Gram w tego typu managery od lat chyba 5. Wiadomo jest więcej kasy można mieć 1-2 lepszych graczy, ale bez przesady, że samych Rudnevsów. Nie dostajecie tam 10 mln tylko 1 czy 2 mln więc to naprawdę nie jest dużo i nie starcza na samych Rudnevsów.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
Nie ma sily na Ciebie normalnie ????

Zaasady sa jasne bez sponsorów co najwyzej pomiedzy kolejkami mozna zmieniac sklad ;) Pewnie daja za to ujemne punkty? Fajnie duza ekipa sie zebrala z forum mozna porywalizowac.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
To jest właśnie dyskusja na poziomie i na argumenty. Gratuluje.
PS: Widzę, że bardzo się orientujesz na temat tego managera, ale 1wszy zabierasz głos BukmacherzeTSW.
umówiliśmy się, że gramy bez sponsora i tyle.
grając bez nich, jest więcej główkowania przy sklejaniu drużyny.
większa satysfakcja ze zdobywania pkt bez sponsora.
to jest zabawa i nikt nie ma zamiaru za nią płacić.
toćka.
 
bukmachertsw 437

bukmachertsw

Użytkownik
To jest właśnie dyskusja na poziomie i na argumenty. Gratuluje.
Zaczynasz mnie irytowac. Jakie chcesz argumenty jeszcze jak główne juz ci z 10 userów podalo. Umowilismy sie na gre bez sponsorow bo liga liczy ponad 40 druzyn i tylko ty zglaszales chec . Jakie jeszcze potrzeba?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jakie chcesz argumenty jeszcze jak główne juz ci z 10 userów podalo.
Jedyny argument tych 10 userów to to, że się umóiliście żeby nie grac ze sponsorami i, że szkoda kasy - 7,50 zł :] Mnie to nie przekonuje, ale spoko jak tam uważacie.
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Nikomu nic na siłę nie wmawiam tylko chcę usłyszeć argument za grą bez sponsora, i do tej pory takiego nie widzę, bo równe szanse to jest jakiś żart. Bo nie wiem w czym te równe szanse nie będą jeśli będzie sponsor. Jak będę chciał to będę grał i odwrotnie więc nie dyktuj mi serdecznie Cię proszę ;)

@baqu

Ale co to znaczy równe szanse ?? A jak będzie sponsor to szanse będą nie równe ?? Każdy będzie go mógł kupić i tyle. Więc gdzie tu są szanse nie równe to ja nie wiem. Czy te 2,46 x 3 = 7,48 zł to są jakieś kolosalne pieniądze ??

@flamaster

Uwierz mi, że nawet po kasie ze sponsorami samych Rudnevsow nie zrobisz. Gwarantuje Ci. Gram w tego typu managery od lat chyba 5. Wiadomo jest więcej kasy można mieć 1-2 lepszych graczy, ale bez przesady, że samych Rudnevsów. Nie dostajecie tam 10 mln tylko 1 czy 2 mln więc to naprawdę nie jest dużo i nie starcza na samych Rudnevsów.
Dawczan... jeżeli nie znasz języka polskiego i nie wiesz co to znaczy &quot;równe szanse&quot; to weź słownik i sprawdź :) nie masz w domu, to założę się, iż jak pójdziesz do biblioteki to Ci udostępnią.
To są zawsze pieniądze, a nikt ich nie chce oprócz Ciebie wydawać, tak zadecydowała większość i ty tych argumentów nie potrafisz zaakceptować.
Zaraz się zaczniesz pytać co to jest argument i akceptacja... proszę skończ,
gdyż i tak to nic nie zmieni, tylko zdenerwujesz swoją osobą kolejną ilość użytkowników bawiących się.

pozdr,

p.s.
usunąłem kilka wypowiedzi, bo już mało brakuje do obrażania się.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dawczan... jeżeli nie znasz języka polskiego i nie wiesz co to znaczy &quot;równe szanse&quot; to weź słownik i sprawdź nie masz w domu, to założę się, iż jak pójdziesz do biblioteki to Ci udostępnią. To są zawsze pieniądze, a nikt ich nie chce oprócz Ciebie wydawać, tak zadecydowała większość i ty tych argumentów nie potrafisz zaakceptować. Zaraz się zaczniesz pytać co to jest argument i akceptacja... proszę skończ,
Każdy może mieć sponsora = równe szanse i tyle.
Reszta wpisu żenująca. Pozdrawiam.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Jesteś jedyną osobą, która wyraża chęć gry ze sponsorem, czyli przy kilkudziesięciu osobach, które wyrażają chęć gry bez sponsorów, Twoja opcja została przegłosowana w demokratycznym &quot;głosowaniu&quot;, gdzie obie opcje miały równe szanse (chyba, że coś przeoczyłem i więcej osób chce grać ze sponsorami)
 
horus 129

horus

Użytkownik
Ech... przez te odwołanie wczorajszego spotkania Legii z Zagłębiem przez długi okres będę gdzieś daleko w tyłach klasyfikacji, bo w składzie mam aż trzech grajków Miedziowych. :?
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Ktoś grający dłużej może się orientuje, czy jeżeli teraz w składzie mam zawodnika Legii, ale zanim będą rozgrywać zaległy mecz z Zagłębiem tego zawodnika sprzedam to będzie się on liczył do klasyfikacji jako ten, który w pierwszej kolejce był w składzie?
ciufas, sponsorzy mają wymagania, dostaniesz kasę jak będziesz miał X punktów wymaganych przez sponsora.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
No to chyba musisz coś zrobić z kontem, bo jak przed chwilą sam napisałeś, wysłałeś smsy o sponsorów, a tutaj się gra bez ;)
 
alanex 432

alanex

Użytkownik
Ktoś grający dłużej może się orientuje, czy jeżeli teraz w składzie mam zawodnika Legii, ale zanim będą rozgrywać zaległy mecz z Zagłębiem tego zawodnika sprzedam to będzie się on liczył do klasyfikacji jako ten, który w pierwszej kolejce był w składzie?
tak, w zeszłej edycji tak było więc w tej pewnie będzie podobnie
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Dawczan opłaca kazdemu abonament.
Może jeszcze Ci kupony będę opłacał w bukach co ?? 7,38 zł. &quot;AŻ tyle&quot; trzeba wydać na 3 smsy. Fortuna.
Dla mnie koniec tematu. Swoje zdanie wypowiedziałem - z doświadczenia z tego typu managerami wiem, że ciekawiej i lepiej gra się ze sponsorami. I jest większa szansa w klasyfikacjach generalnych coś ugrać. Ale jak tam chcecie tak będzie.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Sorrki chłopaki , ale chyba będę musiał skusić się na sponsora , po pierwszej kolejce mam dosyć dobry rezultat i po cichu liczę na jakąś ciekawą walkę w generalce ???? , jednak wiadomo że bez sponsora nie mam szans , nagrody są konkretne więc warto zainwestować to 2.5 zł żeby potem ewentualnie coś wygrać ;) . Oczywiście jeśli wam to przeszkadza to mogę zrezygnować z forumowej ligi.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom