>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fantasy Ekstraklasa 2011/12

Status
Zamknięty.
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Moze sie wypowiem i nie brac do siebie bo wyrazam swoja opinie na temat sponsoringu jako caloksztalt...
Dawid Barca nie wiem czy masz jakies doswiadczenie juz w tego typu zawodach ale wystarczy jedno spojrzenie na twoja druzyne i widac ze ty nie potrzebujesz sponsora tylko cudu, transfery to nie kasa ale pkt. ktore sa odejmowane od twojego konta a ty masz na pierwszy rzut oka ponad polowe graczy ktorzy w ogole nie pkt. . Celowo do tej pory nie podalem mojego skladu wlasnie spowodu tego typu dyskusji ale tak samo ja jak i ponad polowa ligi zostala jeszcze zatrzymana przez mecz legii z zaglebiem a ciasno w pkt. niesamowicie. Lech gral z najslabsza narazie druzyna ligi jeszcze do tego u siebie to troche nie dziwne ze wygrali Rudnevs sie popisal i niech nawet strzele jeszcze bramki ale samo to nie pozwoli ci utrzymac sie w &quot;czolowce&quot; rankingu czyli gdzies u ciebie kolo 1248 a 1416 gdzie aktualnie jestes!!!!! Fakt sponsor pomoze ci moze kupic tych paru zawodnikow i cos tam nadrobic ale spojrz na swoj sklad masz tylko jedno gwiazdke i szczescie dla ciebie ze mianowales go kapitanem bo gdyby nie on cedzilbys na koncu stawki (zreszta wystarcza dobry mecz legii z zaglebiem i polecisz jeszcze dalej w rankingu). Rob sobie sponsorow i niech wreszcie moderatorzy nad ta liga zaponuja bo sie robi chaos. Temu sie nie podoba brak sponsorow bo nie ma argumentow, temu jeden grajek strzelil 3 bramki i juz chce odchodzic z ligi, ten ma 21 postow w ogole nie przeczytalem i juz zalatwil se sponsora, inny sie pyta czy wszystkim pasuje bo on chce miec dwie druzyny. Zrobcie COS Z TYM !!!
Panowie jak chcecie sobie probowac szczescie i byc jednym z tych 50000 a moze i wiecej graczy co moze wygrac turniej prosze bardzo ale zostawcie nas w spokoju i dajcie sie pobawic BEZ SPONSOROW, BEZ WIEKSZEJ ILOSCI DRUZYN I INNYCH GIEREK TO ma byc ZABAWA!!

P.S. Z calym szacunkiem Dawid Barca zrob sobie i nam przysluge i po prostu odejdz z ligi wez sobie sponsora i powodzenia!!!
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Myślisz, że jesteś śmieszny ?
On nie myśli , On jest . Jego składnia zdania naprawdę może śmieszyć , nie mam pojęcia co On do mnie napisał :grin:

No bo ludzie! , takie zdania to układa się w 3 klasie podstawówki ????

Lech gral z najslabsza narazie druzyna ligi jeszcze do tego u siebie to troche nie dziwne ze wygrali Rudnevs sie popisal i niech nawet strzele jeszcze bramki ale samo to nie pozwoli ci utrzymac sie w &quot;czolowce&quot; rankingu czyli gdzies u ciebie kolo 1248 a 1416 gdzie aktualnie jestes!!!!! Fakt sponsor pomoze ci moze kupic tych paru zawodnikow i cos tam nadrobic ale spojrz na swoj sklad masz tylko jedno gwiazdke i szczescie dla ciebie ze mianowales go kapitanem bo gdyby nie on cedzilbys na koncu stawki (zreszta wystarcza dobry mecz legii z zaglebiem i polecisz jeszcze dalej w rankingu).
Z tego co udało mi się odczytać z tego bełkotu , chyba chodziło o to że mój skład jest za słaby zeby coś osiągnąć i nie warto inwestować w sponsora ???? . Dziękuje ekspercie że wyraziłeś swoją opinie na temat moje składu , ale mimo wszystko zaryzykuję i wyłożę tą niebywale wielką sumę jaką jest 2.50 zł.

A tak z ciekawości , możesz powiedzieć jak nazywa się twoja drużyna? chciałbym zobaczyć jaki skład ułożył wielki znawca który jest tak zajebisty że radzi innym , neguje kogoś drużynę a sam nie ma nawet 50 punktów w kolejce :-(

Co do zabawy to uważam że będzie dużo lepsza jeśli będzie można walczyć rzeczywiście o jakieś cele , sensem tej gry jest walka o nagrody , jeśli nie masz szans ich zdobyć to słaba coś ta zabawa.
 
jacekk 208

jacekk

Użytkownik
Żadnych sponsorów. Chcecie się bawić w szejków z Manchesteru City? To załóżcie sobie drugie konto i bawcie się sami.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
DawidBarça gdzie masz problem bo ja go nie widzę? Chcesz grać ze sponsorem to graj nikt Ci nie broni. Rezygnujesz z ligi i po kłopocie. Tylko po jakiego trąbisz o tym tutaj robiąc zamieszanie? Jakbyś jeszcze był po pierwszej kolejce w pierwszej 100 to można zrozumieć - chce się pochwalić, ale tak po co szum robić ...
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Jeżeli Dawid potrzebujesz tłumaczenia, to kolega wyżej chce zasugerować, że
a) jesteś poza pierwszym tysiącem graczy więc przesadziłeś trochę z tym jak wysoko jesteś i jakie masz szanse na nagrody
b) jesteś tak wysoko, gdyż zawodnik którego mianowałeś kapitanem narobił Ci od cholery punktów
c) nie odbył się mecz Legii, gdzie wielu graczy ma paru zawodników w składzie, a z tego co twierdzi kolega wyżej Ty chyba nie (nie sprawdzam, średnio mnie to obchodzi jaki masz skład i co nim ugrasz), więc jeszcze sporo ludzi Cię przeskoczy, jeżeli coś zagrają głównie legioniści ale także np. Sernas.
To tylko moje tłumaczenie, moja opinia jest zbliżona do tej post wyżej
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
DawidBarça gdzie masz problem bo ja go nie widzę? Chcesz grać ze sponsorem to graj nikt Ci nie broni. Rezygnujesz z ligi i po kłopocie. Tylko po jakiego trąbisz o tym tutaj robiąc zamieszanie? Jakbyś jeszcze był po pierwszej kolejce w pierwszej 100 to można zrozumieć - chce się pochwalić, ale tak po co szum robić ...
Czy ja robie szum? czy ja się chce chwalić? nie! , napisałem tylko że dla zabawy chciałbym mimo wszystko powalczyć o coś w generalce , nie ma sensu wkładać w tworzenie składu swój czas i zaangażowanie jak i tak g. z tego będzie :;/: . 2.50 to nie jest wysoka cena w zamian za przednią zabawę i dużo emocji co każdą kolejkę w związku z tą grą , nawet jeśli nic nie ugram to zawsze warto spróbować.

Napisałem wyraźnie:
Oczywiście jeśli wam to przeszkadza to mogę zrezygnować z forumowej ligi.
No i wiem że wam to przeszkadza więc już mnie w lidze nie ma , jaki problem? .

Pozdrawiam , koniec tematu z mojej strony.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jakbyś jeszcze był po pierwszej kolejce w pierwszej 100 to można zrozumieć
jesteś poza pierwszym tysiącem graczy więc przesadziłeś trochę z tym jak wysoko jesteś i jakie masz szanse na nagrody
Tego typu farmazony pokazują jak mało wiecie o takich managerach. Po 1 kolejce twierdzicie, że ktoś nie ma szans na nic. A tymczasem dawidbarca osiągnął bardzo dobry wynik i jeśli będzie robił dalsze zmiany z głową to ma szansę. A twierdzenie, że nie ma bo nie jet w 1 setce jest głupie ;) Wielokrotnie prowadzenie w klasyfikacjach w takich grach się zmienia a czasem wywraca do góry nogami.
b) jesteś tak wysoko, gdyż zawodnik którego mianowałeś kapitanem narobił Ci od cholery punktów
No i w czym widzisz problem ?? Na tym polega ta gra, że kapitan punktuje podwójnie.
2.50 to nie jest wysoka cena w zamian za przednią zabawę i dużo emocji co każdą kolejkę w związku z tą grą , nawet jeśli nic nie ugram to zawsze warto spróbować.
dokładnie.
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Nie pamiętam kto jest autorem ligi, ale jeżeli może sprawdzić wyrywkowo niektóre
osoby mogące grać ze sponsorami i je &quot;wyoutować&quot; jeżeli jest taka opcja,
gdyż widzę, iż niektórzy nie znają pojęcia fair play ;-)
 
kuba86 2K

kuba86

Użytkownik
nie ma sensu wkładać w tworzenie składu swój czas i zaangażowanie jak i tak g. z tego będzie
Nigdy nie grałeś w Managera piłkarskiego, w jakąkolwiek grę z której nie miałeś nigdy zysku?
Nigdy nie grałeś w grę przeglądarkową?
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Nigdy nie grałeś w Managera piłkarskiego, w jakąkolwiek grę z której nie miałeś nigdy zysku? Nigdy nie grałeś w grę przeglądarkową?
Ja grałem i 100 razy lepiej się gra &quot;o coś&quot;. To tak jakbyś obstawiał bez możliwości wygranej i ryzyka. Zawsze jak się gra o coś jest lepiej i są większe emocje.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
po co wy podbijacie temat ?
gramy bez sponsora, a jeśli komuś to nie pasuje, to niech nie dołącza do naszej ligi i tyle.
przecież to takie proste, ***** !

ciach bajera.

koniec rozmów o sponsorze Panowie, posty o tej tematyce będą już w temacie kasowane
Baqu
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
Wart przypomnienia jest fakt, że przed każda kolejką możemy robić transfery czy zmienić kapitana. W tej edycji aż dwa transfery są darmowe, czyli nie pobierana jest prowizja punktowa. Każda kolejna zmiana oznacza -4 punkty.
W poprzedniej edycji tylko jeden transfer był bez prowizyjny.
 
Baqu 751,6K

Baqu

Forum VIP
Wart przypomnienia jest fakt, że przed każda kolejką możemy robić transfery czy zmienić kapitana. W tej edycji aż dwa transfery są darmowe, czyli nie pobierana jest prowizja punktowa. Każda kolejna zmiana oznacza -4 punkty.

W poprzedniej edycji tylko jeden transfer był bez prowizyjny.
o_O dobrze wiedzieć ! sam myslalem ze nadal jest jeden.
 
horus 129

horus

Użytkownik
Liiideraa mamy, za ***** go nie oddamy! :razz:
Chociaż chyba jednak oddamy, bo zostały 3 mecze do rozegrania w kolejce, a u mnie nie punktował jeszcze tylko jeden zawodnik.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom