>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FB Show Party Vol 5 - Prolog

kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Słuchajcie, wiem że okolice Poznania, czy środek Polski jest najłatwiej zrobić zlot, bo pewna ekipa ma stosunkowo blisko. Warto przy 5 zlocie raz pomyśleć o północy, gdzie jest też solidna ekipa, i zrobić zlot na mazurach by ekipa północna nie musiała się cały dzień tułać po Polsce. Nie chodzi mi o to by komuś zrobić na złość, ale skoro północ przez wszystkie zloty jechała całą Polskę by dotrzeć na zlot, to południe w jednym roku mogło by zrobić to samo. Zaufajcie, że takie podróże to nie jest smętna zamuła. Nawet jak sami jedziecie a w przedziale pociągu trafi sie dobra ekipa to jest to dobry before party ????
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Słuchajcie, wiem że okolice Poznania, czy środek Polski jest najłatwiej zrobić zlot, bo pewna ekipa ma stosunkowo blisko. Warto przy 5 zlocie raz pomyśleć o północy, gdzie jest też solidna ekipa, i zrobić zlot na mazurach by ekipa północna nie musiała się cały dzień tułać po Polsce. Nie chodzi mi o to by komuś zrobić na złość, ale skoro północ przez wszystkie zloty jechała całą Polskę by dotrzeć na zlot, to południe w jednym roku mogło by zrobić to samo. Zaufajcie, że takie podróże to nie jest smętna zamuła. Nawet jak sami jedziecie a w przedziale pociągu trafi sie dobra ekipa to jest to dobry before party ????
Popieram Kanasa ! Zlot na Mazurach ! Kanas na prezydenta !
Mazury to piękne tereny, więc warto tam spędzić majówkę czy początek lipca ???? Kanas ma rację. Warto raz zorganizować zlot na Pomorzu, bo do tej pory ekipa z Północy pokonywała wiele kilometrów na zloty. Oczywiście możliwa jest pomoc przy organizacji ????
????
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Dla mnie jest też o tyle łatwiej, że jak zlot zacznie się np 2 maja (na co wiele wskazuje), to na mazury tego dnia dojadę. Środek Polski to dla mnie podróż 9h, a prace mam do godziny 14, 2 maja. Stąd też pierwszego dnia bym na środek Polski nie dojechał :p, dopiero 3 bym się zjawił :p
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Nie chcę się wymądrzać, bo mam wszędzie blisko, ale wyobrażacie sobie ludzi z Katowic, Wrocławia jadących na Mazury? Połączenie też jest różne i obstawiam tu kilka przesiadek. Przyjmując, że ten zlot byłby w tym Skorzęcinie to wszyscy mają w miarę jednakową drogą i nawet koszty podróżowania autem nie będą tak wysokie.
Mazury są fajne, ale poza &quot;pięknymi terenami&quot; to tam za wiele nie ma. Nam to nie jest potrzebne, bo głównie chodzi o dobry ośrodek z ogarniętą okolicą (jakieś gastro, 2-3 lokale &quot;będące na fali&quot;).
Siła Mazur to głównie lasy, jeziora (żaglówki, motory, rybki), ale moim zdaniem nie tego szukamy.
 
kanas 400

kanas

"Gram grubo"
Nie chcę się wymądrzać, bo mam wszędzie blisko, ale wyobrażacie sobie ludzi z Katowic, Wrocławia jadących na Mazury? Połączenie też jest różne i obstawiam tu kilka przesiadek. Przyjmując, że ten zlot byłby w tym Skorzęcinie to wszyscy mają w miarę jednakową drogą i nawet koszty podróżowania autem nie będą tak wysokie.
Mazury są fajne, ale poza &quot;pięknymi terenami&quot; to tam za wiele nie ma. Nam to nie jest potrzebne, bo głównie chodzi o dobry ośrodek z ogarniętą okolicą (jakieś gastro, 2-3 lokale &quot;będące na fali&quot;).
Siła Mazur to głównie lasy, jeziora (żaglówki, motory, rybki), ale w moim zdaniem nie tego szukamy.
Nie zgodzę się.. Autem na zlot nie pojadę z powodu %%. A np do takiej przysuchej połączeniami krajowych przewoźników, musiałem o 21 dzień przed zlotem wyjechać, by na zlot trafić następnego dnia (impreza w przysuchej pkp to z Elbląga ok 12-13 godzin podróży). Co do mazur, też nie zgodzę się z Twoim twierdzeniem. Podałem ośrodek, gdzie za niewielką kwotę można załatwić nawet basen czy boisko halowe. Na mazurach jest pełno ośrodków, gdzie jest to co na zlocie potrzeba (pełno ludzi, zaplecze gastronomiczne, sportowe i jezioro), zaufaj że mazury to nie tylko grzybobranie i impreza niczym w Ciechocinku. Tak czy inaczej, jeżeli przejdzie jakiś inny rejon to na 90% w tym roku się pojawie. Nie wiem czy w pełnym wymiarze zlotu, ale z każdym wódki się na pewno napije ????
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
No dobra, a kto zorganizuje imprezę na Mazurach?
Chcę zrobić imprezę od a-z to na razie żadnego zainteresowania tylko suche propozycje... takich mogę rzucić z 20 bo wychowałem się w okół jezior i spokojnych ośrodków. Ale po ostatnim zlocie wiem, że nie tego oczekujemy. Można posiedzieć cały dzień, pogadać, popić wódeczkę, ale na wieczór też chce się wyjść z ekipą na piwko, na imprezę, po prostu coś nowego. Więc może mówmy wprost kto co by chciał i już. Ja wciąż czekam na odpowiedź Marcina
 
pilkarzyk-84736 17

pilkarzyk-84736

Użytkownik
Jeżeli chodzi o termin to weźcie pod uwagę, że sporo studentów na forum :grin: Jak dla mnie każdy termin po 7 lipca jest OK i przyjadę bankowo
W Skorzęcinie byłem w tym roku na wakacjach. Mimo, że pogoda mi nie dopisała to nie mogę powiedzieć żeby było słabo_Ośrodek jest naprawdę duży. Każdy znajdzie coś dla siebie : plaża, woda, orlik, boisko do siatkówki, kluby nocne ???? karaoke, zjeżdżalnia( była nieaktywna podczas mojego pobytu), kajaki, rowerki wodne. Generalnie klimatycznie. Wadą na pewno są ceny produktów o których piszecie. Ja tego aż tak nie odczułem bo prowiant (%) w większości przywieźliśmy ze sobą.
Mam nadzieje, że uda mi się w tym roku pojawić na moim pierwszym zlocie.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Proponuję ustalić jakiś harmonogram działania, jeśli mamy się spotkać w maju, bo czas ucieka. Do lipca jeszcze mamy sporo czasu ????
1. Po pierwsze musimy wybrać termin zlotu. Im szybciej tym lepiej, aby każdy mógł sobie czas zagospodarować (np. ankieta, głosowanie).
2. Po drugie wybrać ośrodek (np. ankieta, głosowanie). Czas ucieka, a jak chcemy się spotkać w maju, to pokoje mogą być już zajęte na majówkę i będzie problem.
3. Wbić na zlot ! ????
Warto byłoby się pochylić nad dwoma pierwszymi punktami, bo trzeci to już jest prosty do wykonania ????
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
1. Po pierwsze musimy wybrać termin zlotu. Im szybciej tym lepiej, aby każdy mógł sobie czas zagospodarować (np. ankieta, głosowanie).
2. Po drugie wybrać ośrodek (np. ankieta, głosowanie). Czas ucieka, a jak chcemy się spotkać w maju, to pokoje mogą być już zajęte na majówkę i będzie problem.
Ostateczny wybór miejsca oraz daty zlotu wybierze administracja.
Nie będzie żadnych ankiet.
;).
Kto będzie chciał to i tak przyjedzie. Ankiety są bezsensu. Zobacz tylko kto głosował rok temu i kto z tych osób pojawił się na zlocie. Były też osoby, które preferowały inny termin, a mimo wszystko się pojawiły.
Marcin wróci to napisze wszystko, ale widzę, że jednak ten Skorzęcin ma najwięcej zwolenników.
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Ze skrajności w skrajność ???? Track, pewnie część osób wybrałaby się w Bieszczady, ale 95% (jak nie 99.9%) z północy nie zawita na takowy zlot. W tym roku jednak nie będzie żadnych ankiet etc. i zobaczymy jaką decyzje podejmie Administracja ;) Najwięcej pozytywów łapie jednak Skorzęcin. I widać lekkie spadki u buków na to miejsce, tak samo jak na termin majowy.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ja jestem za pomysłem Tracka. Ja co roku przejeżdżam 600 km i nie narzekam. Większość osób, która przyjeżdża na zlot to studenci i co im za róźnica czy przejadą 300 czy 600 km? Chyba lepiej jest przejechać więcej km i więcej czasu, żeby była lepsza impreza potem.
Jak się dosiądzie do Ciebie jakiś zlotowicz do pociągu to melanż może się zacząć w pociągach PKP ;) Wtedy czas mija szybko
Kto będzie chciał to przyjedzie, nie ważne czy będzie jechał 40 min czy 5h.
 
hakan 256

hakan

Użytkownik
Solina i majówka to byłoby dopiero wyrywanie gimnazjalistek w Premierze ;)
nigdy nie byłem, ale czytając Wasze opinie chętnie bym zawitał, miejmy nadzieję, że nad Soliną
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Do góry Bottom