>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

FB Show Party Vol 5 - Prolog

al_capone 29K

al_capone

Gangster
Mogę się zgodzić, że Wy organizujecie zlot od A do Z. Ja będę tylko koordynował Waszą pracę.
Termin: majówka
miejsce: Skorzęcin.
Do środy zgłaszać ewentualne inne (MOCNE) propozycje, zmiany terminu oraz miejsca.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
jakby było tak jak pisze Track nad Soliną, to jestem na 100%
Bezsens totalny. Może pojedźmy od razu za granicę???
Przy podawaniu propozycji może powinniśmy się mniej kierować gdzie komu najbliżej,tylko mieć na uwadze aby jak najwięcej osób mogło dotrzeć i nikt nie musiał pociągiem cały dzień się tłuc.

Wydaje mi się,że ten Skorzęcin będzie spoko i nikt nie będzie miało ekstremalnie daleko. Pytanie tylko jak tam dojechać żeby nie trzeba było brać samochodu. Pewnie pociągiem trzeba będzie kombinować z jakąś przesiadką w PKS czy jakiegoś busa?
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Skorzęcin nie brzmi źle. Najważniejsze ( jak większość zdążyła zauważyć ) jest własnie to żeby było w miare na środku Polski.
Do Gniezna dojeżdżają pociągi, a z Gniezna 45 min pksem do Skorzęcina z tego co patrzyłem w necie.

Edit: Ktoś coś wspominał o tym że część gastronomii i % jest sponsorowane przed administracje, zgadza sie ?
Niech ktoś potwierdzi i powie jak to wygląda, żeby można było sobie mniej wiecej przeanalizować ile funduszy na taki wypad przeznaczyć.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
Bezsens totalny. Może pojedźmy od razu za granicę???
Przy podawaniu propozycji może powinniśmy się mniej kierować gdzie komu najbliżej,tylko mieć na uwadze aby jak najwięcej osób mogło dotrzeć i nikt nie musiał pociągiem cały dzień się tłuc.

Wydaje mi się,że ten Skorzęcin będzie spoko i nikt nie będzie miało ekstremalnie daleko. Pytanie tylko jak tam dojechać żeby nie trzeba było brać samochodu. Pewnie pociągiem trzeba będzie kombinować z jakąś przesiadką w PKS czy jakiegoś busa?
Był pomysł zagraniczny. Bandeo proponował. Być może kiedyś uda się taki zlot zorganizować ????
Hm... Do tej pory północ Polski była traktowana tak, że zlotowcy z tego regionu pokonywali najwięcej km, aby dojechać na zlot. Od 350 do nawet blisko 480 km, aby dostać się na zlot podróżowali różnymi środkami transportu (samochód, pociągi z przesiadkami). Czasami podróż PKP trwała od 11 do 12 godzin.
Dlatego dobrze rozumiem argument, żeby wszyscy mieli w miarę blisko na zlot, co w poprzednich latach nie było tak do końca przemyślane, ale wszystkie zloty (byłem na trzech) miały swój klimat i warto było jechać pół dnia, aby dostać się na miejsce.
Teraz jednak uważam, że warto zorganizować zlot nieco bliżej Pomorza, a konkretniej na Mazurach. Ludzie z Warszawy, Pomorza, woj. kujawsko-pomorskiego i podlaskiego mieliby w miarę blisko na zlot. A na forum jest ich sporo, a także często bywali na zlotach. Jeden problem, to trochę daleko jeśli chodzi o ludzi np. z Wrocławia, którzy też licznie stawiają się na zlocie ????
Ankiety co prawda pokazały, że niektóre osoby głosujące, forsowały miejsce i termin zlotu, a potem się nie stawiały. Może jednak warto zagłosować, ale na zasadzie, że prawo głosu mają osoby, które bywały już na zlocie. Taki mały przywilej. Wybralibyśmy wtedy w miarę demokratycznie miejsce oraz termin (lipiec lub maj).
Wtedy to ma jakiś sens. Chociaż moim zdaniem decyzja już chyba zapadła, czyli Skorzęcin i maj.
PS. Obojętnie gdzie będzie zlot, postaram się wbić. Do Skorzęcina, który na fotkach prezentuje się naprawdę okazale, ekipa z Pomorza i tak będzie miała najbliżej w ciągu ostatnich pięciu lat ????
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
No to widzisz masz, w końcu najbliżej ???? Nie ma co dywagować, trzeba czekać do środy i enriquess z Bandeo ogarniają wszystko i zacznijmy zapisy i wpłaty ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Edit: Ktoś coś wspominał o tym że część gastronomii i % jest sponsorowane przed administracje, zgadza sie ? Niech ktoś potwierdzi i powie jak to wygląda, żeby można było sobie mniej wiecej przeanalizować ile funduszy na taki wypad przeznaczyć.
Czas pokaże. Teraz nie będziemy nic określać. W poprzednich latach administracja przeznaczała pieniądze na doinwestowanie imprezy typu: opłacenie grilla, napoje, alkohol do pewnej kwoty.
Czy bliżej zlotu tym więcej informacji na ten temat się pojawi.
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Czas pokaże. Teraz nie będziemy nic określać. W poprzednich latach administracja przeznaczała pieniądze na doinwestowanie imprezy typu: opłacenie grilla, napoje, alkohol do pewnej kwoty.
Czy bliżej zlotu tym więcej informacji na ten temat się pojawi.
taka odpowiedź mnie satysfakcjonuje, dzieki ????
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Skorzęcin? dla mnie bomba, rzut beretem bo tylko 100 km, tylko jak termin majowy to zaczynamy od 1 (środa) czy później.
W sumie to mi by pasowało jakby do końca tego tygodnia chociaż termin był znany, do piątku czyli 08.02 musiałem przedstawić plan urlopu, no ale tego nie zrobiłem :grin:

Rozkład jazdy:
Poznań - Gniezno - 120 minut - PKP
Gniezno - Skorzęcin - 40 minut - PKS
Do takiego Poznania czy Gniezna każdy dojedzie bez problemu także z transportem powinno być ok dla wszystkich.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Poznań - Gniezno - 120 minut - PKP
35-55 min nie więcej
Czy ja wiem :?: :cool:
Z takiego Gniezna do Skorzęcina taryfa kosztuje 80 zł więc jakby 4 osoby jechały to tylko 0,5l (20zł) na głowę więc też nie najgorzej.
A tak poza tym synek jak jedziesz furą albo jakimś innym środkiem transportu to daj znać, zabiorę się z Tobą, boś Ty koło Krzyża urzędujesz a to rzut beretem do mnie. ;)
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Enriquess Ty samochodem będziesz jechał :?: Przez Poznań :?: ????
No bo widzę, że to już formalność. Powoli się ogarniać ludzie. To tylko 3 miechy :cool:
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Ktoś furą ze Śląska uderza ? Jak coś to bym się pisał, zrzuta na wache i jedziemy.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Ktoś furą ze Śląska uderza ? Jak coś to bym się pisał, zrzuta na wache i jedziemy.
Lepiej dosiądź się do Benka, Marcina i Suchego do pociągu ????

Do godziny przedstawiam swoją trasę, na tegoroczny zlot ;)
 
ravau91 235

ravau91

Użytkownik
Lepiej dosiądź się do Benka, Marcina i Suchego do pociągu ????
a skąd oni jadą ? ????
Jak by ktoś z Torunia jechał to można się zgadać na wspólny pociąg.
Ewentualnie potem na trasę Gniezno/Poznań -&gt; Skorzęcin ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lepiej dosiądź się do Benka, Marcina i Suchego do pociągu
Może nas będzie więcej... Ted, Snajper, ZanziBa, Lalo.
Jeszcze organizatorzy (jeśli dalej to podtrzymują) muszą wybrać odpowiedni ośrodek...
 
enriquess 697

enriquess

Farmaceuta
Enriquess Ty samochodem będziesz jechał :?: Przez Poznań :?: ????
No bo widzę, że to już formalność. Powoli się ogarniać ludzie. To tylko 3 miechy :cool:
Muszę Benek przez Poznań, bo tu mieszkam ???? prawdopodobnie autem, wtedy będę mógł zabrać z 3 osoby
Jeszcze organizatorzy (jeśli dalej to podtrzymują) muszą wybrać odpowiedni ośrodek...
Podtrzymują. Tzn. ja tak, Bandeo nie będzie jakiś czas (z dwa tygodnie), ale zdeklarował mi, że jeśli będzie zgoda Administracji na pewno pomoże. Więc wszystko nadal aktualne
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Dobra to termin maj czy lipiec, a może maj i lipiec :razz:
Maj, ja bym bardzo prosił o 1 Maja żeby się zlot zaczynał, jeśli to możliwe Enriquess? A odnośnie 2 zlotu to pomyślimy nad tym jak się uda I tegoroczny zoorganizowac ;)
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Podtrzymują. Tzn. ja tak, Bandeo nie będzie jakiś czas (z dwa tygodnie), ale zdeklarował mi, że jeśli będzie zgoda Administracji na pewno pomoże. Więc wszystko nadal aktualne
Mam nadzieje, że wiesz co bierzesz na głowę ;)
Pomoc, a organizacja to całkiem dwie inne sprawy - co pokazał poprzedni zlot.
Więc dla mnie są dwie opcje:
1. Zlot od a do z organizuje user lub dwóch userów
2. Organizuję zlot ja w innym miejscu + ewentualna pomóc bezpośrednio na miejscu innych osób (to bym nazwał pomocą w organizacji)
 
Do góry Bottom