>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FC Barcelona - Real Madryt , El Classico 03.12.2016 godz. 16:15

Status
Zamknięty.
karciarz 26,3K

karciarz

Forum VIP


VS



FC BARCELONA - REAL MADRYT

1,85 - 4.10 - 3.80


To już w ten weekend! Najważniejszy mecz na całym świecie! Według bukmacherów faworytem jest Barcelona i za ich zwycięstwo płacą 1,85. Gdzie kurs na Real wynosi 3.80.
Jakie jest wasze zdanie na ten temat? Kto wyjdzie zwycięsko? Czy może mecz zakończy się remisem?
Zapraszam do wyrażania swoich opinii i podawania typów na powyższe spotkanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
tonsil1 108

tonsil1

Użytkownik
Domy stawiać na kartkę Casemiro, nawet czerwoną. Gość jest po długiej kontuzji, spóźniony w każdej interwencji z ogórkami 3 ligi, złapał z nimi szybko żółtą, więc wiadomo co z nim zrobi Messi.
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Mecz jak zawsze zapowiada się bardzo ciekawie. Jeszcze parę tygodni temu bez wahania powiedziałbym Barcelona. Dziś jednak nie mam już takiej pewności. Godzina rozpoczęcia meczu niezwyczajna dla takiej rangi spotkania.
Barca przez ostatnie tygodnie lekka zadyszka. Ostatni mecz z Sociedad zagrali, lekko mówiąc, beznadziejnie. Ponad 150 strat, mniejszy procent posiadania piłki, mniej rzutów rożnych i strzałów. Czy to na pewno była Barca??? Remis to i tak było aż nadto co dostali od rywali. Niemal pewny jest występ Iniesty. Nie trzeba mówić ile znaczy dla zespołu ten zawodnik. Jako wychowanek jeszcze bardziej rozumie prestiż spotkania z Realem.
Real od października wygrywa lecz nie można powiedzieć by gra była bardzo dobra. Tylko jeden remis z Legią, no ale prawdę mówiąc troszkę sobie zlekceważyli Królewscy. W lidze przez ostatnie wpadki Barcy udało się wybudować przewagę nad najbliższym rywalem. Dla ekipy z Madrytu będzie ważne utrzymać taką przewagę, a jak się uda coś więcej będzie perfekcyjnie.
Sądzę, że mecz mimo wszystko będzie kręcił się koło remisu. Inna moja luźna propozycja do gol Neymara. W ostatnim meczu ligowym zagrał beznadziejnie, więc liczę, że tym razem zepnie się i zagra na swoim poziomem. Realowi już strzelał bramki. Ponadto jako Brazylijczyk z pewnością będzie pamiętał o kolegach którzy zginęli w katastrofie lotniczej na początku tygodnia i wcale się nie zdziwię gdy będzie próbował okazać swoją pamięć na murawie.
REMIS 4,20 bet365 ✅
Neymar strzeli 2,68 Oddsring / 2,45 Unibet ⛔
 
ranczo0123 466,4K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Domy stawiać na kartkę Casemiro, nawet czerwoną. Gość jest po długiej kontuzji, spóźniony w każdej interwencji z ogórkami 3 ligi, złapał z nimi szybko żółtą, więc wiadomo co z nim zrobi Messi.
wez poprawke na to ze jesli jest po dlugiej kontuzji to po pierwsze moze nie wystapic od pierwszej minuty a po drugie jesli juz wystapi od poczatku to moze go w drugiej polowie zmienic co znaczaco zmniejsza nam szanse na wejscie typu
 
valentine28 2,3K

valentine28

Forum VIP
Dla mnie ciekawą opcją jest real z X&#39;em po @2.05 , real pokazał już w tym sezonie że potrafi grać z trudnymi rywalami -&gt; wystarczy spojrzeć na wynik w derbach madrytu i to na calderon. Oczywiście tym razem w realu nie będzie bale&#39;a co będzie dużym osłabieniem jednak mimo tego powinni dać radę zwłaszcza, że barcelona w ostatnim czasie gra straszną padakę. Szczerze? dziwią mnie tak wysokie kursy na real. Nie raz wygrywali na Camp Nou i każdy mecz jest inny. Sędzia sprzyja kartkom a tych zapewne nie zabraknie. Dodatkowo polecam grać kartkę Kovacicia. Okej wraca Casemiro jednak to Kovacić ma być tajną bronią na Camp Nou i ma mieć on indywidualne krycie Messi&#39;ego (info: realmadrid.pl).
Wydaje mi się że będzie to wyrównany mecz z dużą ilością fauli i gry taktycznej niż wymiana ognia. Co jak co ale nie można też przeceniać Barcelony, jak dla mnie oni nie są już tak mocni jak kiedyś i nie wiem jak można tutaj spokojnie i przekonanie stawiać na cokolwiek (chyba że kartka Ramosa, albo Kovacicia)
 
mat77 158

mat77

Użytkownik
FC BARCELONA - REAL MADRYT
Jak co roku wszystkie oczy piłkarskiego świata skupią się na tym meczu, pojedynek który elektryzuje cały piłkarski świat.Btw dziwna pora tego spotkania, znowu ukłon w stonę kogo?? Ja też cholernie mocno czekam na ten mecz.Sercem za Barceloną od lat ale w bukmacherce wszelkie uczucia odchodzą na bok..No i tak Barcelona w kryzysie i tu nie ma co mydlić oczu, kurs w okolicach 1.9 jest nie do grania wg mnie.Real co prawda wygrywa w ostatnich tygodniach ale styl &#39;&#39;Królewskich&#39;&#39; też jest daleki od ideału..Jeśli chodzi o składy do Barcelony ma wrócić &#39;&#39;mózg i serce drużyny&#39;&#39; Iniesta po kontuzji szkoda, że tak z marszu na GD i dlatego myślę, że może przejść trochę koło meczu.Do Realu wróci zawodnik o podobnej wartości lecz oczywiście nie takiej renomie czyli Casemiro, w ekipie gości zabraknie Bale&#39;a co jest największym osłabieniem.Przy słabej dyspozycji Benzemy cały ciężar za zdobywanie goli spadnie oczywiście na CR.Patrząc na bardzo bogate h2h trzeba liczyć na gole, gole w &#39;&#39;El Clasico&#39;&#39; to formalność.Pytanie jakie to będą Gran Derbi? Czy takie jednostronne jak rok temu w Madrycie gdzie Barca zdeklasowała Real 0:4 czy może cios za cios jak w 2014 i jakieś szalone 3:4 dla Barcelony? Chciałbym szczerze to drugie ale no na aż tyle goli ciężko liczyć chociaż.. zobaczymy sądzę jednak, że pogromem w którąkolwiek stronę tutaj się nie skończy.Patrząc na h2h z ostatnich kilku lat nasuwa się wniosek, że kiedy mecze rozgrywane są w Barcelonie wyniki są bardziej &#39;&#39;przyziemne&#39;&#39; i zazwyczaj kończą się one wynikiem 2:1 lub 1:2 w zależności dla kogo.Natomiast gdy mecze są rozgrywane w Madrycie wtedy wyniki padają bardziej &#39;&#39;szalone&#39;&#39; (0:4,3:4) To taka mała ciekawostka dla tych co będą chcieli oddzielnie pograć DW w tym meczu i dla mnie by lepiej się oglądało ;) Myślę, że nie ma co zbytnio patrzeć na obecną formę obu drużyn, &#39;&#39;Gran Derbi&#39;&#39; to taki mecz gdzie piłkarze pokroju Messiego, Suareza, Neymara czy Ronaldo potrafią wyzwolić w sobie takie pokłady motywacji, że praktycznie w pojedynkę mogą zrobić takie &#39;&#39;show&#39;&#39; o którym kibice na całym świecie będą rozmawiać jeszcze miesiącami.Ktoś tam napisał, że Realowi będzie pasowało utrzymanie takiej przewagi jaka jest czyli 6pkt (ale mroźno w tej Barcelonie ???? ) Serio? Myśli z Was ktoś, że Ronaldo wyjdzie na mecz z nastawieniem, że remis będzie okej? I tak samo nastawi on kolegów z drużyny? Ok nawet jak coś nie będzie szło w trakcie meczu, nie wiem czerwona kartka, gol &#39;&#39;z dupy&#39;&#39; i gonienie wyniku.. to i tak dla Realu pojedynek z Barceloną to jest najważniejszy mecz sezonu (na równi można jedynie stawiać potencjalny finał LM) i każdy za wszelką cenę będzie chciał tutaj wygrać.Defensywy obu ekip dziurawe + overowe h2h także pierwszy typ nasuwa się sam, btts+over 2.5 gola @1.66 bet365 to max co możemy na betach bramkowych ugrać, typ akurat do jakiegoś dubla.Inne typy poboczne: Ronaldo gol @2.5 STS tak jak pisałem wyżej, bez Bale&#39;a cały ciężar spada na Cristiano, strzelił hat-tricka Atletico to i Barcelonie jest też coś w stanie władować, forma daleko od najlepszej ale on na takie spotkania &#39;&#39;grzeje&#39;&#39; się najbardziej.Z Barcelony ciężko kogoś wytypować, z MSN najlepiej prezentuje się ostatnio Messi ale Neymar jak i Suarez mogą mieć swój dzień i różnie tymi golami mogą się podzielić.Gram natomiast czerwoną kartkę dla Ramosa @4.75 STS Hiszpan znany nie od dziś z tego, że w spotkaniach z Barceloną gotuje mu się głowa, zresztą w ostatnich latach nie potrzebna naprzeciw &#39;&#39;Blaugrana&#39;&#39; by Sergio popełnił jakieś absurdalne głupstwo i wyleciał przez to z boiska.No i na deser spoglądam sobie na DW i które mnie interesują 2:1 @9 STS myślę, że prawdopodobny no i typowy &#39;&#39;for fun&#39;&#39; 3:2 @25. STS
 
dawcamocywnocy 1,3K

dawcamocywnocy

Użytkownik
Jako kibic Barcy od 12 lat bardzo obawiam się o to spotkanie. Barca w dołku, widać brak pomysłu na grę, wiadomo GD to inne prawa, koncentracja na maxa i gra na pełnych obrotach. Nie oszukujmy się, Real w tym roku nie zachwyca, mimo że bilans ich ostatnich 20 spotkań rewelacyjny 15-5-0 to jednak mnie nie przekonują stylem. Zapowiada się mecz walki, sporo kartek i pewnie sporo rzutów rożnych. Barca musi, Real może to decydujące przed tym meczem.
 
ice29 251

ice29

Użytkownik
Kto w końcu ma tą tajną misję pilnowania Messiego? Casemiro ?
Jakoś nie jestem przekonany czy Casemiro zacznie ten mecz od 1 minuty. Wczoraj w pucharze chyba średnio zagrał (patrzyłem tylko fragmentami), widać że po kontuzji. Już chyba prędzej Kovacic.

Co do meczu to nic ciekawego nie rzuca mi się w oczy, poza typami w stronę Realu. Real wygra 3.75 wygląda mi na value, bo Barcelona w tym sezonie najgorsza od czasów późnego Rijkaarda. Co więcej, &quot;twierdza Camp Nou&quot; nikogo w tym sezonie nie straszy. Wygrał tu beniaminek Alaves, punkty urwała także Malaga i Atletico. Dochodzi do tego fatalna forma w ostatnim okresie.
Jedyną nadzieją na poprawę linii pomocy (a właściwie jej braku) jest powrót Iniesty. Jego obecność może okazać się kluczowa, bo bez swojego lidera, druga linia jest na poziomie średniaków hiszpańskich.
Zdecydowanie zaniżone kursy na over-y bramkowe, może jakiś under 3.5 @1.72? Czy to nie value? Chociaż w takim meczu zawodnicy mogą nie kalkulować. Jednak granie over-u 2.5 po kursie 1.4 to według mnie bezsens.
Zawodnicy Barcelony na pewno wiedzą, że przegrana może zamknąć im ligę, zatem motywacja będzie ogromna, Real ma pewien komfort psychiczny. Chyba typowy mecz do oglądania a nie grania.

Żeby jednak pozostawić w dziale typy związane z w/w przemyśleniami:
Real wygra 3.75
Real czyste konto 7.0
under 3.5 1.72
Isco gol 5.50
Varane gol 11.0
Carvajal gol 21.0
Barcelona strzeli w 2 pol? Nie 3.0

kursy z bet365,
typy wyłącznie w celu szukania ciekawych kursów na to spotkanie, bo uważam że niskich nie ma co ruszać. Jako kibic mam nadzieję, że nie wejdzie :razz:
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Barcelona ma problemy ale Real także je ma.
Brak Kroosa i Casemiro dopiero wracający po kontuzji sprawia że Real w środku pola za dużej przewagi nie ma.
Brak Walijczyka to jest duży problem Realu.
Ja jednak stawiam również w kierunku Real coś czuje będIe remisik.
 
S 200

sniffybet

Użytkownik
Real Madryt wygra @4,00 betsson
Tutaj nie ma co się rozwodzić, bo to mecz z szansami typowo 50-50. Oba zespoły mają swoje problemy i bolączki, ale prawda jest taka że oglądamy ostatnio bardzo słabą Barcelonę, i absolutnie Barcelona nie jest tak mocna by wystawiać na nią @1,80 (śmiech na sali!!!)
Środek pola w Barcelonie nie istnieje, ta trójka Busquets - Suarez - Rakitic to parodyści a nie pomocnicy, Messi w takim przypadku musi robić za trzech co zadania nie ułatwia, możliwe że wróci Don Andres ale nawet jeśli wróci to nie będąc w rytmie meczowym nie da zespołowi tyle ile zawsze, na środku pewny Pique i sabotażysta Mascherano - na jego nieszczęście Ronaldo poczuł krew i Portugalczyk jest zdecydowanie na fali, naprawdę pojedynki Argentyńczyka z Portugalczykiem mogą być tragiczne w skutkach dla zawodnika z Ameryki Południowej.
A Real jak to Real - też futbolu z najwyższej półki obecnie nie grają, ale zwyczajnie robią robotę i mają zdecydowanie więcej argumentów czysto sportowych przemawiających w ich stronę na te spotkanie niż Barcelona. Ronaldo i spółka w ostatnich 5 ligowych spotkaniach strzelili przeciwnikom 15 bramek w tym trzy na arcytrudnym Estadio Vicente Calderón. Jak to wygląda po drugiej stronie barykady? Tridente MSN zaaplikowało w ostatnich 5 meczach ligowych tylko 7 bramek - najsławniejsze obecnie ofensywne tridente zdecydowanie spuściło z tonu, Suarez razi nieskutecznością, Neymar jest zwyczajnie nijaki, tylko Messi - Messi jest Wielki i nie zawodzi, ale czy to wystarczy na Królewskich?
Jak to wygląda w defensywie? Ostatnie 5 spotkań La Liga to dla Realu trzy stracone bramki, dla Barcelony - cztery. Dodajmy, że te cztery bramki dla Barcelony to cud, powinno być więcej, przypominając chociażby nieuznaną prawidłową bramkę dla Realu Sociedad w zeszłą niedzielę.
Ogromne szczęście dopisało Katalończykom w ostatnim spotkaniu ligowym, jak najbardziej zasłużyli tam na przegraną - zarówno z przebiegu gry jak i z wyniku który tak naprawdę powinien wynieść po ostatnim gwizdku 2:1 dla zespołu z San Sebastian.
Jako że równowaga musi zostać zachowana to Katalończycy zwyczajnie zasługują w sobotę na porażkę - wszystko, oprócz publiczności przemawia za Realem. Nie należy zapominać że to derby a te rządzą się swoimi prawami, jak najbardziej można grać po bardzo dobrych kursach także Real z podpórką, Real DNB i tym podobne - ja jednakże gram czysty win Królewskich po kursie @4,00 bo to podręcznikowy przykład value.
Powodzenia!
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
FC Barcelona - Real Madryt
Typ: obie strzelą
Kurs: 1,44
Bukmacher:
Bet365
Typ: x2
Kurs: 2,10
Bukmacher:
Bet365
Pierwszy typ wydaje się wielce wielce prawdopodobny mimo, że kurs niziutki to do dubla idealny. Obie ekipy mega ofensywne, nastawione na atak a z drugiej strony obie ekipy mają problemy problemy w obronie.
Ostatnie 11 spotkań między obiema drużynami Barcelona jako gospodarz w każdym meczu były gole z obu stron.
Drugim typem moim jest to, że Real Madryt nie przegra tego spotkania. Barcelona w słabiutkiej formie, wiadomo derby rządzą się swoimi prawami ale ja wole dać x2 po kursie 2,10 niż stawiać na Barcelonę po kursie 1,80 ... Nie wiem kto te kursy wystawia ale nie moja sprawa.
Wiadomo Real trochę osłabiony brak G. Bale, T. Kroos i A. Morata to są spore osłabienia ale Real ma bardzo dobrą ławkę rezerwowych i jest ich kim zastąpić może nie w 100% ale w 80/90%. W Barcelonie brak jest jedynie J. Alby natomiast po kontuzji wraca A. Iniesta i nie wiadomo czy będzie On przygotowany świetnie... wiadomo brak rytmu meczowego daje swoje, również Neymar miał jakieś problemy nie wiem na ile to prawda ale gdzieś czytałem, że nie był pewny występu w Gran Derbi. Można tak wymieniać sporo zawodników którzy nie są w formie, z jednej i z drugiej strony.
Real ma już 6 punktów przewagi nad Barceloną i to też odzwierciedla ich formę, może Real nie wygrywa przekonująco ale Barcelona traci punkty, Real nie.
Mecz pewnie będzie się toczył z przewagą Barcelony, to Ona będzie miała większy % posiadania piłki ale Real to przede wszystkim zabójcze kontraataki. Stawiam na wysoki remis 2:2 i będę zadowolony.
Pozdrawiam
 
U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
I ja patrzę na ten szlagier z nieciekawa mina. Brak Bale&#39;a po stronie królewskich nie będzie aż tak odczuwalny, gdyż Ronaldo zlapal formę, Modric wrócił, a Kovacic sie rozegrał. Na szczęście nie mialem okazji obejrzec klęski Barcy na Anoeta(abstrahując juz od szczęśliwego remisu.) Oczywiście Derby Europy rządzą sie swoimi prawami, ale obecnie wystawione kursy, to śmiech na sali i jakiś grubszy sabotaz. Ja bralbym remis w kontekście walki o mistrza i obecnej wstążki Blaugrany, ale wszystko w stronę Realu, według mnie jak najbardziej do gry. Jak każde Gran Derbi i to zamierzam obejrzeć, więc nie zagram X2, bo jeszcze wejdzie i zostaną mieszane odczucia.
Obym sie pomylił. Bramka Suareza po ile stoi?
 
Z 26

zal28

Użytkownik
Każdy kto zna się na piłce to wie że taki mecz to no bet. Barcelona ostatnio słabo gra, ale Real też nie zachwyca tak na prawde to zgrał jeden bardzo dobry mecz z Atletico.
Największy problem Barcelony to pomoc Busquets- jest słaby, Rakitic także, Iniesta ma wrócić do gry ale czy po 2 miesiącach może być w formie? Nie sądze.
Obrona będzie wyglądała Pique+Umtity środek, na lewej Alba, a na prawej stawiam że zagra Mascherano tak jak z City zamiast Roberto, na papierze wygląda to nieźle.
Atak wiadomo jaki Messi jest w świetnej formie moim zdaniem to od niego będzie zależeć ewentualny pozytywny wynik dla Barcelony.
Co do Realu to nie zagra Bale to wielka strata dla Realu dlatego że świetnie gra głową a to jest wielki atut w meczu z Barceloną, oraz jest bardzo szybki co idealnie nadaje się do gry z kontry na CN. Brak Krosa w środku także bedzie odczuwalny, Ronaldo bez formy choć ostatnio coś strzelił (w obecnej formie to go Messi zjada), tak samo Benzema.
Wydaje się że Ramos ma bardzo duże szanse że nie dogra do końca przy Carlosie Clos Gómezie.
Może X? Dawno nie było.
 
bizziss 1,7K

bizziss

Użytkownik
RAMOS kartka @ 1,60 Unibet
Tu trzeba iść po linii najmniejszego oporu i zagrać klasyka(Kursy lecą, może gdzieś zlapiecie wyższy)
Trzy ostatnie mecze z Barca i Sergio zawsze z karteczkami.Dodatkowo w lidze ma ich już 4 ergo piąta na wyczyszczenie się jak znalazł(mecz u siebie z Depor, tak że sobie odpocznie) Wszyscy znamy jego gorącą głowę, nic dodać nic ująć.
Pzdr
 
T 30

themanimal

Użytkownik
RAMOS kartka @ 1,60 Unibet

Tu trzeba iść po linii najmniejszego oporu i zagrać klasyka(Kursy lecą, może gdzieś zlapiecie wyższy)
Trzy ostatnie mecze z Barca i Sergio zawsze z karteczkami.Dodatkowo w lidze ma ich już 4 ergo piąta na wyczyszczenie się jak znalazł(mecz u siebie z Depor, tak że sobie odpocznie) Wszyscy znamy jego gorącą głowę, nic dodać nic ująć.
Pzdr
Również uważam, że ten zakład to najlepszy wybór na mecz, bo ogólnie ten mecz bardziej do oglądania, niż obstawiania.
Czy ktoś widział może zakład na kartkę Neymara? Przejrzałem kilka buków i nic..
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
F 2,4K

filipekk

Użytkownik
Również uważam, że ten zakład to najlepszy wybór na mecz, bo ogólnie ten mecz bardziej do oglądania, niż obstawiania.
Czy ktoś widział może zakład na kartkę Neymara? Przejrzałem kilka buków i nic..
w Rivalo widziałem tylko na to, że dostanie żółtą ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom