>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fenerbahce - Chelsea FC 02.04.2008

Status
Zamknięty.
domel 49

domel

Forum VIP
Fenerbahce - Chelsea FC
1- 3.65
X- 3.10
2- 2.05
Zapraszam wszystkich do komentowania tego spotkania. :gool:
 
darekaqq 83

darekaqq

Użytkownik
W Turcji polegl juz Inter,PSV, CSK, Sevilla.... Moim zdaniem polegnie tez slabo grajaca chelsea, Przypomnijmy chociaz polfinal pucharu Anglii.... Gracze Fenerbahce sa ewidentna druzyna swojego boiska, jak dla mnie najpewniejsze 1x (9/10), czysta jedynka tez bardzo prawdopodobna.
 
napoleon 55

napoleon

Użytkownik
Wg mnie Cheslea zremisuje w Turcji, a u siebie wygra. Ma realne szanse na mistrzostwo do prowadzącego Manchesteru traci tylko 3 punkty. Ja czekam na potknięcia Machesteru, bo Arsenal napewno wyprzedzą:-D
 
M 0

manutdfan

Użytkownik
Wg mnie Cheslea zremisuje w Turcji, a u siebie wygra. Ma realne szanse na mistrzostwo do prowadzącego Manchesteru traci tylko 3 punkty. Ja czekam na potknięcia Machesteru, bo Arsenal napewno wyprzedzą:-D
Hehe. O mistrzostwie to może Chelsea zapomnieć. Jeśli chodzi o ich pojedynek z Fenerbahce to powinni pokazac Turkom jak się gra w Anglii i bez problemu ich wyeliminować.
 
H 0

herdek

Użytkownik
Chelsea tak daleko rzadko dochodziła, a jeżeli już doszła to odpadała, myślę, że teraz będzie inaczej. Choć nie jestem fanem drużyny z Londynu, to myślę, iż z Turcji wywiozą cenny remis (under - 0:0, 1:1), a u siebie wygrają jedną, bądź dwoma bramkami. Fenerbache doszło już daleko i podobnie jak Schalke, dalej przejść nie ma prawa..
 
cruelraze 0

cruelraze

Użytkownik
Wydaje mi sie, że Fenerbahce w pierwszym meczu skromnie wygra. Natomiast w Anglii bedzie sporo do tyłu ???? chyba ze Turcy zagraja to co zagrali z Sevilla ????
FBH - CFC 1
 
patryk0146 959

patryk0146

Użytkownik
chelsea znowu super wylosowala i na pewno tego nie zmarnuje, scenariusz moze byc podobny do 2-meczu z olympiakosem. nie wiem jak mozna mowic ze chelsea gra slabo, 1/2 FA CUP to byl wypadek, mysle ze tak jak predzej liverpool troche nie docenili rywala. w walce o mistrza chelsea miala sie nie liczyc a tym czasam urosla do glownego rywala united, jednak mam nadzieje ze na WHL spurs ugraja chociaz remis i fenomenalnie by bylo gdyby w nastepny weekend padl remis na SB. manchester ma ten komfort ze nawet jesli przegra z chelsea to jesli wygra pozostale mecze nie musi sie ogladac na rywali, chyba ze chelsea nadrobi stosunek bramek ale to byloby naprawde ciezkie zadanie
 
grzesio 43,4K

grzesio

Forum VIP
chelsea znowu super wylosowala i na pewno tego nie zmarnuje, scenariusz moze byc podobny do 2-meczu z olympiakosem. nie wiem jak mozna mowic ze chelsea gra slabo, 1/2 FA CUP to byl wypadek, mysle ze tak jak predzej liverpool troche nie docenili rywala. w walce o mistrza chelsea miala sie nie liczyc a tym czasam urosla do glownego rywala united, jednak mam nadzieje ze na WHL spurs ugraja chociaz remis i fenomenalnie by bylo gdyby w nastepny weekend padl remis na SB. manchester ma ten komfort ze nawet jesli przegra z chelsea to jesli wygra pozostale mecze nie musi sie ogladac na rywali, chyba ze chelsea nadrobi stosunek bramek ale to byloby naprawde ciezkie zadanie
A co ma liga wspolnego z LM ?? Powidz mi , bo jakos niewidze duzo , rpocz pierwszego zdania an teamt LM reszta nie ma nic wpolnego.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
Fenerbahce stac na sprawienie niespodzianki bo mimo wszystko to Chelsea jest faworytem... ale wg mnie to Turcy sa bardziej zgrana ekipa ktora ma najlepszy sezon w historii. Sam bd kibicowal Turkom bo za duzo jest tych ekip z Anglii a Fenerbahce gra ladny dla oka ofensywny futbol
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Strasznie nie lubię typowac wyniku meczu, meczu który odbędzie się w Turcji. Chelsea to klasowym zespół ale im nie będzie łatwo. Siłą Fenerbache jest ich stadion i fanatyczni kibice, jeśli Fenerbache strzeli gola tam będzie piekło i wtedy londyńczycy mogą miec problemy, w tym meczu zaryzykowałbym za małą stawkę under 2,5 bo z pewnością Chelsea będzie grała dobrze w obronie by nie stracic gola. Fenerbache to troszkę nieobliczalna drużyna potrafiąca w jednym meczu strzelic kilka goli ale takie nie postrzelają sobie zbytnio grając przeciwko Chelsea
 
maxzks 0

maxzks

Użytkownik
Fenerbahce gra u siebie dobrze co już pokazało w tej edycjii ligii mistrzów. Mecz może być naprawdę ciekawy choć wydaje się, że będzie meczem jednostronnym. Stawiał bym na zwycięstwo Fenerbahce.
Kursy w STS.pl :
I - 2.90
X- 3.10
II- 2.10
no, a dlatych co nie są pewni jescze są takie kombinacje:
IX (Zwycięstwo Fenerbahce lub remis) - 1.50
IIX (Zwycięstwo Chelsa lub remis) - 1.25
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Ale mnie śmieszą niektóre komentarze... ???? Gdyby to była para ManU-Fenerbahce czy Arsenal-Fenerbahce to zastanawialibyście się tylko i wyłącznie iloma bramkami zespół angielski wygra. No, ale niestety z Turkami gra &quot;słabiutka&quot; Chelsea, więc niespodzianka bardzo możliwa... :]
Chelsea gra na poziomie Manchesteru obecnie, natomiast dużo lepiej niż Arsenal, co zresztą niedawno zaobserwowaliśmy ???? CFC ma spore szanse na mistrza, a jeśli chodzi o triumf w LM to nie mam pojęcia. W tych rozgrywkach wszystko może się zdarzyć. Wystarczy, że The Blues zremisują kolejny mecz w Premiership i w mojej ocenie staną się głównym faworytem do wygrania CL. Gra na dwa fronty może jednak okazać się zdradliwa.
Wracając do dwumeczu - widzę, że niektórzy z was porównują Chelsea do Sevilli.. Z takimi nie ma co dyskutować.. Pozostałym obwieszczam, że The Blues w chwili wylosowania Turków awansowali do kolejnej fazy :]
 
mateja33 0

mateja33

Użytkownik
Według mnie sprawa ma się tak. Turcy mają atut własnego boiska żeby ktoś obejżał chociaż jeden mecz to by wiedział o jakim dopingu tam jest mowa. W Turcji przegrało już wiele drużyn ale Chelsea nie przegrałą w lidze już od 14 spotkań a jeśli chodzi o jej statystyki z Ligi Mistrzów to nie ma co na nei patrzeć bo ta Chelsea jaka byłą za czasów Mourinho to co innego niż Chelsea Granta. Fenerbache nie ma jakiejś bajecznej kadry ale wyniki mówią same za siebie natomiast czy uda im się przedrzeć kilkakrotnie przez obronę Chelsea i zamienić akje na bramkę? NIE może raz. Czy dadzą sobie strzelić bramkę TAK chyba że będą mieli bardzo dobry dzień. Czy któryś z piłkarzy Fenerbache mógłby sam rozstrzygnąć losy spotkania?NIE o chelsea lepiej nei pisać Drogba, Lampard mówią same za siebie. Krótko podsumowując Fener. nie ma takiej mocy ataku by wygrać różnicą 2-3 bramek na pewno coś strzeli przy dobrej grze obronnej może nawet wywieść cenne zwycięstwo. Myśle, że Fenerbache będzie grało defensywnie licząc na stałe fragmenty gry (wykonywane zapewne pprzez Alexa) Chelsea będzie atakowało ale pewny wydaje mi się tutaj Under 2,5 oraz 1x, Fenerbache strzeli bramkę, dokładny wynik 1-0 lub 1-1
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Od początku kibicowałem Fenerbache i uważałem że są czarnym koniem tech rozgrywek i nadal im kibicuję. Nawet nieźle wylosowali bo Chelsea choć nie jest słabiakiem to Turcy mogli trafić gorzej. Jaki doping jest na stadionie to chyba kazdy wie, widział lub słyszał a jak nie to niech szybko braki nadrobi. I nie porównujcie tego do meczy ligowych bo dla turków będzie to całkiem inna sprawa. Stadion będzie na full a i piłkarze dadzą z siebie wszystko. Wiedzą że muszą wygrać i myślę że dadzą radę, zwłaszcza że anglicy nie są ekipą która wygrywa wieloma golami. Fenerbache walczy w tym meczu o szanse... jakiekolwiek szanse. Wydaje mi sie że stana na wysokości zadanie i utemperują anglików. Co się wydarzy w rewanżu to już całkiem inna kwestia bo kto przewidział że dwumecz z seville bedzie miał taki przebieg.
Tak czy inaczej uważam że to dla Turków najważniejszy mecz który pokaze czy mają po co jechać do angli. Jak dla mnie 1 po bardzo ładnym kursie
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Kibice kibicami - spójrz na staty meczów u siebie Chelsea i Fenerbahce.. Nie dość, że CFC ma za rywali lepsze ekipy to ich cyferki prezentują się znacznie lepiej.. To tak przeciw tym, którzy przykładają megauwagę atmosferze na stadionie w Stambule..
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
W Turcji gra się bardzo ciężko i śmiem twierdzic że już nie jedna drużyna piłkarska grając z Fenerbache była pod wrażeniem atmosfery na stadionie. Piłkarze ze Stambułu są niesieni fanatycznym dopingiem swoich kibiców i u siebie grają bardzo dobrze. Chelsea jest w tym meczu faworytem i pewnie z dwumeczu wyjdzie obronną ręką ale w pierwszym meczu może byc ciekawie, &quot;The Blues&quot; będą musieli naprawdę zagrac dobrze by wygrac w Stambule ;)
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Kibice kibicami - spójrz na staty meczów u siebie Chelsea i Fenerbahce.. Nie dość, że CFC ma za rywali lepsze ekipy to ich cyferki prezentują się znacznie lepiej.. To tak przeciw tym, którzy przykładają megauwagę atmosferze na stadionie w Stambule..
Tylko że liga to nie liga mistrzów. Takich statystyk nie da sie porównać. Ostatni przykład miałeś z Liverpoolem. LM to inna bajka, tak dla piłkarzy jak i dla kibiców.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Tylko że liga to nie liga mistrzów. Takich statystyk nie da sie porównać. Ostatni przykład miałeś z Liverpoolem. LM to inna bajka, tak dla piłkarzy jak i dla kibiców.
Nie, nie, ja wcale nie mówię o statystykach jako o czymś, co miałoby decydować o awansie tej czy innej ekipy.. I nieważne, czy są to statystyki ligowe czy UEFA. Mi chodzi jedynie o to, by nie wynosić na ołtarze tureckich kibiców, bo i na Stamford gra się megatrudno.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom