>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Fenerbahce - Chelsea FC 02.04.2008

Status
Zamknięty.
gorillaz 0

gorillaz

Użytkownik
Nie zgodzę się z kilkoma zarzutami - Mourinho w końcowej fazie swojej pracy grał żelazną &quot;11&quot; i podstawowi gracze byli megazmęczeni, zero rotacji.. Avram to robi na pewno lepiej - nie było sensu szarpać się o 4:0 w meczu z przeciętniakiem, u siebie.. 3 pkt is 3 pkt.. Jak dla mnie to sprawa jest rozstrzygnięta - pierwszy mecz odpuszczam, w drugim gram handi, bo Turków w półfinale nie potrafię sobie wyobrazić..

Masz racje, aktualny trener Chelsea robi na mnie dobre wrażenie, rotując składem. U Mourinho grała jedna 11 praktycznie + zmiany.
Oglądając ostatni mecz Chelsea z Boro odniosłem wrażenie że Chelsea nic więcej niechciała. Strzeliła na jeden zero a później uspokajała.
Tak więc niema co się sugerować ostatnikm meczem w lidze.
Sądzę że dzisiaj Chelsea dzisiaj zagra decydowanie lepiej, z większym zaangażowaniem, ale trzeba pamiętać że Fenerbache też jest dobrą drużyną tym bardziej na swoim stadionie. Na te mecz polecam dwa typy.
Over i czysty X. Ja tak gram
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Jak już nie raz pisałem w analizach meczy LM, i powtórze to jeszcze raz. Fenerbahce potrafi grać u siebie bardzo dobrze co już pokazała niejednokrotnie. Chelsea ostatni wyjazd w LM z Olympiakosem mecz zakończyła remisem. Tu spodziewam się podobnego obrotu zdarzeń bądź wygranej Fenerbahce. Nie wiadomo czy w tym spotkaniu wystąpi Peter Cech, który narzeka na kontuzje kostki oraz Frank Lampard, który ma problemy z żolądkiem.Narazie tyle...
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Będzie to pierwsze oficjalne spotkanie tych zespołów... 1/4 LM

Gospodarzami jest drużyna siejąca postrach w całej... Turcji. Tam święciła największe sukcesy bo na arenie międzynarodowej nie osiągnęła jeszcze niczego znaczącego. Już można śmiało mówić o Fenrebahce jako o czarnym koniu tegorocznych rozgrywek. Nikt się bowiem nie spodziewał chyba że Żółte Kanarki będą w stanie odprawić z kwitkiem z własnego boiska PSV, CSKA Moskwa i Inter Mediolan!?

Oczywistym faworytem tego spotkania są oczywiście goście - to drużyna naszpikowana nazwiskami. Jednak nawet oni nie traktują Turków jak chłopca do bicia. Chelsea jest jednym z 2 zespołów, które nie odniosły porażki w tym sezonie LM [4-4-0]. Jest silnym zespołem i budzi respekt, tak u trenera jaki i u piłkarzy Fenerbahce.

Pierwszym atutem gospodarzy będzie oczywiście stadion. I choćby zespół był nieiwem jak doświadczony i ograny to atmosfera tam obecna musi robić wrażenia na każdym, bez wyjątku. A u mniej doświadczonych może wywoływać strach...
http://www.youtube.com/watch?v=LBBPoyXEOhM
http://www.youtube.com/watch?v=iERizb3YMS8
Każdy przyzna że jest to coś niepowtarzalnego i będzie stanowić bez wątpienia atut Kanarków. Potwierdza się on dodatkowo w statystykach - wygrywają na własnym stadionie w tegorocznej LM od 5 spotkań...

Kibice Tureccy stanowią kolektyw dla którego warto grać... po wyeliminowaniu Sevilli na lotnisku przywitała wracających piłkarzy ekipa tysiąca kibiców [u nas na meczech bywa mniej]!! Zrobiło to spore wtrżenie na piłkarzach, którzy chcą dać kolejny powód do radości swoim fanom.

Z ich wypowiedzi można wywnioskować że jest to całkiem możliwe. U siebie zakładają pokonanie Anglików. Odnoszą się do nich z respektem ale bez strachu. Sprawiają wrażenie zgranych i głodnych zwycięstw. Stwierdzili nawet że to dopiero początek ich przygody z LM ????

Wspomina się o ałej atmosfarze w szatni Chelsea. Ponoć dochodzi do sprzeczek i kłutni a za całą sytuację wini się obecnego trenera.

W bramce Chelsea stanie prawdopodobnie Cudicini, gdyż Peter Cech nawabił się kontuzji. Pod znakiem zapytania stoi również występ Franka Lamparda. W Fenerbahce kłopotów kadrowych też większych nie ma. Zawieszony jest tylko Gokhana Gonul. Jednak aż 5 innych zawodników musi uważać by nie dostać dziś kartki, która oznaczałaby dla nich zakaz gry na wyspach w rewanżu.

Myślę że ten mecz ma dla Żółtych Kanarków ogromne znaczenie, nawet większe niż ambicje awansu do kolejnej rundy. Grają oni przed swoją [55 tyś. na stadionie] publicznością z jadnym z najlepszych zespołów angielskich w najbardziej prestiżowych rozgrywkach zespołów piłkarskich... i to w 1/4 finału. Wyeliminowanie Chelsea byłoby ogromnym wyczynem, na który raczej się nie zdobędą ale wygrana przed własną publicznością, choćby jedną bramką osłodzi im wszystkie niepowodzenia i prawdopodobną porażkę w rewanżu.
Poza tym jeśli nie wygrają u siebie to gra w rewanżu stanie się wyłącznie formalnością - tylko kożystny rezultat w Turcji daje im nadzieje.

Chelsea natomiast nie szaleje na wyjazdach i wyraźnie w dwumeczu z Olimpiakosem wyczekiwała meczu rewanżowego na własnym stadionie, remisując w Grecji 0:0.

Wydaje mi się że podsumowując atmosferę na stadionie, wolę walki Kanarków, metodę na dwumecze Chelsea oraz ogólnie nastroje to fajnym typem jest 1X po kursie 1.76 w Bwin.
 
pele69 3

pele69

Użytkownik
Ze strony chelsea:

Do kadry meczowej Fenerbahce powraca Roberto Carlos, który wyleczył już uraz. Na prawej stronie obrony ekipy Zico zagra Onder Turaci, który zastapi zawieszonego za kartki Gokhana Gonula.

• W meczu nie zagrają również zawieszeni za kartki: Selcuk Sahin, Mateja Kezman, Deivid, Diego Lugano (Fenerbahce) i Michael Essien (Chelsea).
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Ze strony chelsea:

Do kadry meczowej Fenerbahce powraca Roberto Carlos, który wyleczył już uraz. Na prawej stronie obrony ekipy Zico zagra Onder Turaci, który zastapi zawieszonego za kartki Gokhana Gonula.

• W meczu nie zagrają również zawieszeni za kartki: Selcuk Sahin, Mateja Kezman, Deivid, Diego Lugano (Fenerbahce) i Michael Essien (Chelsea).
Tu mesz cytat z oficjalnej strony Chelsea:

Gokhan Gonul is suspended for Fenerbahçe. Deivid, Mateja Kezman, Lugano, Selcuk Sahin and for Chelsea, Michael Essien, have been booked twice and are one yellow card away from a one-match European ban.

Czyli Deivid, Mateja Kezman, Lugano, Selcuk Sahin and for Chelsea, Michael Essien mają na koncie po 2 kartki i brakuje im jednej do jednomeczowego zawieszenia. Zawieszony jest na razie tylko Gokhan Gonul.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
stawjajac na turkow tzreba pamietac jakiego maja bramkarza... pod presja puscil 2 bramki na Sevilli ktorych nie mial prawa wpuscic... dzis moze byc podobnie, bo presja na pilkarzy Fener na pewno bedzie
 
k@jtek 0

k@jtek

Użytkownik
Fenerbahce - Chelsea

Dziś w Stambule rozegrany zostanie ćwierć finałowy mecz pomiędzy Fenerbahce a Chelsea. Obecność Fenerbahce tak daleko w LM nie jednego może zaskoczyć można powiedzieć, że Fenerbahce to taki czarny koń zawodów!
W Chelsea aktualnie nie dzieje się najlepiej, ciągłe konflikty z trenerem Avramem Grantem nie wpływają dobrze na zespół. Wygranie LM sprawiło by, że posada trenera Avrama Granta, odzyskała świetność bo jeśli nie to najprawdopodobniej Grant zostanie zwolniony! Na pewno Chelsea jest pod wielką presją zobaczymy jak odbije sie to na grze!
Możemy dojść do finału - powiedział turecki pomocnik Ugur Boral,na Fenerbahce nie ciąży żadna presja dla nich 1/4 to i tak już duże osiągniecie!
Chelsea na pewno w pierwszym meczu nie ruszy szybko do ataku, raczej będzie czekać na 2 mecz u siebie, gdzie będzie chciała za wszelką cenę wygrać a Fenerbahce nie jest na tyle mocnym zespołem żeby wygrać mecz przewagą co najmniej 2 bramek, ani aż tak dziurawej obrony, która pozwala na dużą swobodę i strzelenie kilku bramek przeciwnikowi. Po za tym każdy wie jak ciężko gra sie w Stambule przy takiej atmosferze jaka tam panuje. Co na pewno nie pozwoli Chelsea rozwinąć skrzydeł. Wg mnie w ty meczu nie spodziewajmy sie gradu bramek i ja stawiam na under 2.5 !
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Fenerbahce - Chelsea
Chelsea ostatnio w dość dobrej równej formie , ostatnio wygrali tylko 1:0 i mogli to nawet przegrać ale mają dość dobry i poukładany przez trenera zespół u. W ostatnim ligowym meczu nie zagrał Lampard i dla tego może gra była nie najlepsza ale teraz gdy On będzie już grał to zapewne z Ballackiem z którym się ostatnio świetnie dogaduje jak i z Drogbą który jest ostatnio w dobrej formie będą grali super piłkę. Dla mnie pewne zwycięstwo Chelsea ! Moje typy na to spotkanie :
Chelsea/Chelsea
Chelsea
Chelsea wygra min. 2 bramkami
2:0
Fenerbahce nie strzeli bramki
Under 2,5

pozdROWienia ????
 
panmv 10

panmv

Forum VIP
moze i Fenerbahce gra dobrze w LM, ale to wszystko nie ma znaczenia jesli bramkarz znowu da dupy jak w meczu z Sevillą, tyle ze tutaj Turcy nie bedą mogli tak łatwo odpowiedzieć wyrównaniem co w meczu z Hiszpanami.
sam jzu chcialem stawiac 1x po dosc fajnym kursie ale przemyslalem to i jednak nie zaryzykuje.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
obowiązkowo przed tvp2 na skróty! mecz fantastyczny, zwłaszcza dla osób które stawiały na kanarki ???? obiektywnie bardzo ciekawe spotkanie było - stadion nadal jest magiczny
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom