>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA World Cup 2014 - Spain

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Gobert over 4,5 zbiórki ✅
1,85 Łiliam

Rudy szalał z Hiszpanią niesamowicie i myślę,że dostanie trochę więcej minut.Poprzednio z Serbią w 12 minut zebrał 5 piłek.
Warto dodać,że Serbowie są bardzo słabo zbierającym zespołem-19 miejsce a dalej są już naprawdę fatalne zespoły. Francuzi też nie mają pod koszem specjalisty od zbiórek i myślę,że właśnie głównym zadaniem Goberta będzie walka na tablicach dokładnie tak jak w meczu z Hiszpanią.
Małym zabezpieczeniem jest to,że zawodniku musi zagrać 10min aby zakład był policzony i w wypadku gdyby miał problemy z faulami i nie zebrał przynajmniej 5 piłek to można liczyć,że zagra &lt;10 min ????
 
szyman_8 13

szyman_8

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje gdzie można zobaczyć półfinał, mecz o 3 miejsce i finał mając np platformę nc + ? Są jakieś kanały zagraniczne, które puszczają te spotkania ? Nie ukrywam, że męczy mnie już słaba jakość streamów, więc chociaż te 3 ostatnie spotkania chciałbym obejrzeć &quot;jak człowiek&quot;...
Niemiecki Sport 1 i czeski CT sport dostepny na naziemnej cyfrowej
 
tygrys91 92

tygrys91

Użytkownik
Piękna pogoń francuzów. To co wyprawiał Batum to poezja. Szkoda, że wcześniej mecz nie stał na takim poziomie, a zwłaszcza na takim poziomie emocji. Gratulacje dla obu drużyn za fajne widowisko, dla Francji za pogoń za Serbią, a dla Serbii za wypracowanie przewagi w 1 połowie i utrzymanie jej do końca i awans do finału.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy mi się wydaje czy Diaw ma dość mocno jak na sportowca wystający brzuch?
On ma taką dziwna budowę ciała - tyłek do tyłu i przez to przód bardziej do przodu ???? wiem, że to śmiesznie brzmi, ale przyjrzyj się na zdjęciach jak go widać z profilu. Ale swoją droga lekka nadwagę ma.
Co ta Francja przymierza za 3 to jest szok. Ale co się dziwić jak dla Batuma na codzień linia za 3 jest &quot;troszkę&quot; dalej :]
Francja pewnie będzie faworytem z Litwą, ale nie jakoś bardzo. Z 1,60 do 2,10 ?
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Diaw teraz i tak jest chudy, oto fotka jeszcze za czasów gry w Bobcats http://usatthebiglead.files.wordpress.com/2014/06/boris-diaw-charlotte-bobcats.jpg?w=455 :grin: A co do trójkolorowych, bycie w grze zawdzięczają tylko kosmicznemu Batumowi który zagrał mecz nie do powtórzenia-czapki z głów,ale tym razem zabrakło wsparcia...które z kolei dostał Teodosic i to zdecydowało o zasłużonym winie Serbów.
Co do kursów, myślałem jednak że bedzie ze 1,7 na Francję, ale pewnie masz rację że skończy sie na 1,6 i będzie ból głowy...
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Trzeba tylko wziąć pod uwagę, że Litwa będzie odpoczywała dzień dłużej, bo mecz o 3 miejsce mamy jutro. Na takim turnieju taki dzień odpoczynku i regeneracji to bardzo dużo...
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Pełna zgoda. Dodałbym jeszcze jeden czynnik-motywację która zapewne będzie większa po stronie Litwy(nawet w wypowiedziach przedmeczowych z USA trener mówił że to raczej rozgrzewka przed meczem o brązowy medal), a nie wiem czy takiego Batuma i Diawa rusza brązowy medal MŚ ale to w końcu profesjonaliści.
 
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Zabawnie wygląda linia 19,5 oferowana przez betsson. Amerykanie banalnie wygrywają wszystkie mecze i tylko raz w meczu z Ukrainą w 1Q widziałem,że naprawde się męczyli. Amerykanie większość czasu wyglądają jakby grali najmniejszym nakładem sił a i tak zawsze byli +20 i nie widzę mozliwości,żeby Serbowie byli w stanie nawiązać walkę.Myślę,że im mocniej sie im postawią tym bardziej bolesna będzie porażka.
Nawet,gdy USA do połowy się męczy nie ma zespołu,który potrafiłby im dotrzymać tempa i 3Q z Litwą czy Słowenią idealnie to pokazuje.
Serbię ostatnio widziałem w meczu z Grecją i mimo,że zagrali fenomenalnie to kilka rzutów trafili bardzo szczęśliwie i pewnie to troszkę Greków mogło podłamać.
Serbowie naprawdę trafili ze świetną grą i osiągnęli bardzo wiele ale z Amerykanami nie mają żadnych szans. Moim zdaniem handicap 19,5 jest co najmniej 10pkt za niski.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Litwa - Francja --&gt; 1 - 1,80 bet365 ⛔ 93-95
???? Litwa - Francja (hc -2,5/0) --&gt; 1 - 2,10 Totomix ⛔ 93-95
Mecz o 3 miejsce. Jeśli o mnie chodzi widzę tu wygraną Litwy. Największym argumentem dla mnie za Litwą jest dzień dłużej odpoczynku. W takim turnieju przy ostatnich meczach ma to naprawdę bardzo duże znaczenie, a nie oszukujmy się z Hiszpanią i wczoraj z Serbią Francuzi naprawdę sporo walczyli i nie były to łatwe spotkania. A Litwa grała półfinał z USA i tak naprawdę można powiedzieć, że przez chwilę powalczyli, a potem już było wiadome co się wydarzy, więc tak naprawdę tego odpoczynku mieli jeszcze więcej. Myślę tez, że to jednak Litwinom będzie bardziej zależało na medalu. Wczorajsza porażka można powiedzieć, że skończyła świetny turniej dla Francuzów. I tak doszli bardzo daleko. Troszkę im zabrakło wczoraj. Patrząc na końcówkę spotkania to w sumie nie wiele. Pytanie czy Litwini poradzą sobie z Batumem, który wczoraj trafiał niesamowite rzuty. I czy Francja dalej tak będzie trafiała za 3 wtedy kiedy im to jest najbardziej potrzebne. Wg mnie nie na obecnym zmęczeniu chyba ju nie + do tego przewaga sił fizycznych po stronie Litwy i wychodzi na to, że Litwa powinna dziś wygrać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Zgadzam sie z analizą wyżej. Niestety, bo za Litwinami zdecydowanie nie przepadam i argumenty czysto &quot;koszykarskie&quot; są po stronie Francji, ale 2 czynniki jednak kompletnie zmieniają spojrzenie na to spotkanie. Nie wiem dlaczego wczoraj myślałem że mecz o 3 miejsce jest w niedziele, ale skoro jest dzisiaj to chyba nie ma co sie rozpisywać... Dodatkowo to o czym wcześniej wspomniałem i z czym dawczan sie zgadza- kwestia motywacji, która będzie po stronie Litwinów. Wczorajszy festiwal trójek z 4q i występ Batuma są nie do powtórzenia, a nie wierzę że difens trójkolorowych będzie grać na tak dużej intensywności jak wczoraj czy w meczu z Hiszpanią, co z kolei będzie wodą na młyn dla obwodu naszych sąsiadów.
Litwa 1,85(regulaminowy czas gry, bo w dogrywkę nie wierzę)
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
cichociemny94 209

cichociemny94

Użytkownik
tak ile tutaj eskpertów wszyscy wiedzą że Francuzi odpuszczą, że są zmęczeni haha zabawne
tylko że po meczu francuzi mówili że ich celem teraz jest brąz i zrobią wszystko by wygrać ! a to co są amatorzy z ulicy że kilkanaście godzin odpoczynku to mało ? to są zawodowcy ! i to z NBA gdzie się gra po 15 min a tutaj 10 no to faktycznie wielce zmęczeni + dochodzi to że są lepiej rozgrzani bo po dniu przerwy wchodzi się z automatu a litwini muszą wszystko od nowa przygotowywać + dostali takie lanie od USA że będą wiedziec jak się przegrywa
Francja @2.10 bet365
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
ile tutaj eskpertów haha zabawne
z NBA gdzie się gra po 15 min
Myślę, że większego eksperta od Ciebie już nie znajdziemy i nic zabawniejszego niż ten wpis też nie ????
wielce zmęczeni
Nie napisałem, że wielce zmęczeni, ale że na takim turnieju gdzie rozgrywa się parę spotkań dzień więcej odpoczynku i regeneracji ma duże znaczenie.
+ dochodzi to że są lepiej rozgrzani bo po dniu przerwy wchodzi się z automatu a litwini muszą wszystko od nowa przygotowywać + dostali takie lanie od USA że będą wiedziec jak się przegrywa
No to już jest w ogóle szczyt głupoty nie warty skomentowania ????
Nie twierdzę, że Litwa to pewniak. Każdy ma swój punkt widzenia i myślenia i argumenty za/przeciw, ale te brednie powyżej to albo prowokacja, albo kompletna głupota związana z nieznajomością tematu.
(swoją drogą ma racje, i takiego rozkładu meczów ja też kompletnie nie ogarniam)
Mecz o 3 miejsce również powinien być jutro przed finałem. Szczerze mówiąc byłem przekonany, ze tak będzie dopóki nie zerknąłem wczoraj na flashscore&#39;a.
 
M 16

masterp

Użytkownik
Dzisiejszy mecz o brąz to wielka niewiadoma, dlatego śmiało można po lepszym kursie zagrać Francuzów, którzy zresztą prezentują się lepiej niż Litwini. Dodatkowo litewski obwód kuleje, a póki co Francuzi celnie egzekwowali słabe punkty rywali, byli konsekwentni. Generalnie za drobne, ale Francja.
A finał? Do cholery to jest finał i +20,5 na Serbię na Pinnacle to dobry deal. Dodatkowo kurs 17.5 na zwycięstwo też należy zagrać chociażby po to, aby przez 40 minut pomarzyć, że stawka pomnoży się prawie 20 razy;) Tutaj mamy większe dysproporcję aniżeli pomiędzy Hiszpanami i Francuzami, gdzie kursy na gospodarzy były mocno zawyżone. Mecz jest jednak krótki, na dłużą metę Amerykanie są lepszymi atletami, jestem jednak pewien, że Serbowie wyjdą na ten mecz jak na wojnę, dlatego przynajmniej stówkę na ich zwycięstwo postawię.
 
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Mecz o 3 miejsce również powinien być jutro przed finałem. Szczerze mówiąc byłem przekonany, ze tak będzie dopóki nie zerknąłem wczoraj na flashscore&#39;a.
Ja też, dlatego wczoraj myślałem że kursy na Francję będą w okolicach 1,7, i jestem pewny że gdyby mecz był jutro to kursy w tym meczu byłyby odwrócone. Nie rozumiem tak niesprawiedliwego układu...
Co do USA-Serbia, jutro sie więcej rozpisze ale naprawdę lepiej te 100zł przeznaczyć np. na schronisko dla zwierząt zamiast dawać w prezencie bukom ;)
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Zabawnie wygląda linia 19,5 oferowana przez betsson. Amerykanie banalnie wygrywają wszystkie mecze i tylko raz w meczu z Ukrainą w 1Q widziałem,że naprawde się męczyli. Amerykanie większość czasu wyglądają jakby grali najmniejszym nakładem sił a i tak zawsze byli +20 i nie widzę mozliwości,żeby Serbowie byli w stanie nawiązać walkę.Myślę,że im mocniej sie im postawią tym bardziej bolesna będzie porażka.
Nawet,gdy USA do połowy się męczy nie ma zespołu,który potrafiłby im dotrzymać tempa i 3Q z Litwą czy Słowenią idealnie to pokazuje.
Serbię ostatnio widziałem w meczu z Grecją i mimo,że zagrali fenomenalnie to kilka rzutów trafili bardzo szczęśliwie i pewnie to troszkę Greków mogło podłamać.
Serbowie naprawdę trafili ze świetną grą i osiągnęli bardzo wiele ale z Amerykanami nie mają żadnych szans. Moim zdaniem handicap 19,5 jest co najmniej 10pkt za niski.
Zgadzam się z Marcinem. USA mimo rezerwowego składu, bo tak to trzeba nazwać czy też 2 garnituru nie mają tutaj równorzędnego rywala i idą przez te MŚ jak burza. Bodajże z 32 kwart rozegranych do tej pory na MŚ, przegrali tylko 2 i 2 zremisowali. Finlandia(?) w grupie w 2 kwarcie trafiła całe 2 pkt przez 10 min. Miazga ! USA nawet nie mają jakiegoś zdecydowanego lidera, owszem grę opierają na podkoszowych Faried i Davis mają dobre mecze, ale też nie są to liderzy którzy notują co mecz sporą ilość pkt. Więcej o USA napiszę przy okazji meczu finałowego.

Co do Serbów to też oglądałem ich z Grekami i co oni trafiali to naprawdę mega szacun. Bogdan trafiał takie trójki że aż chętnie zobaczył bym go w jakimś ofensywnym zespole NBA(Wolves,Rockets czy Nuggets), 2 metry zza linią za 3 :grin::grin::grin: Krstic jest jak wino, im starszy tym lepszy, wszedł, zamiast rządzić i przepychać się w pomalowanym to trafiał jumpery z 4-5 metra. A przypominam niektórym że jest on środkowym :cool:.
 
rambo131 8,3K

rambo131

Forum VIP
Litwa - Francja -&gt; Nicolas Batum łączna liczba celnych rzutów za 3 pkt -&gt; over 1,5 -&gt; 1,86 -&gt; Betsson, Betsafe

Pojedynek o 3 miejsce MŚ w Hiszpanii. Litwa w meczu o finał natrafiła na USA gdzie gładko przegrała, zaś Francja po szaleńczym pościgu w 4 kwarcie przegrała nieznacznie z Serbią 85-90. Dzisiaj moim zdaniem szanse na brązowy medal MŚ są podzielone, dlatego też nie wytypuję meczu 1x2 bo zarówno Litwa jak i Francja w tym turnieju spisują się dobrze i moim zdaniem zapowiada się tutaj close game. Dzisiaj zdecydowałem się postawić na przynajmniej 2 celne rzuty za 3 pkt niskiego skrzydłowego reprezentacji Francji oraz Portland Trail Blazers -&gt; Nicolas&#39;a Batum&#39;a. SF trójkolorowych potrafi bardzo dobrze rzucać za 3 pkt. Może nie jest to gracz który sam sobie wypracowuje pozycje do rzutu, ale świetnie spisuję się jako Spot up shooter. Batum oraz Boris Diaw to w tym turnieju zdecydowanie liderzy Les Blues. Wczorajsze 8/12 za 3 Batum&#39;a może robić wrażenie. Gram dzisiaj również że 2 celne rzuty to wykona.

Francja over 7,5 rzutów celnych za 3 pkt -&gt; 1,86 -&gt; Betsson, Betsafe

Dlaczego tak? Powodów jest kilka. Francja - Litwa, uważam, że jest to pojedynek gdzie o skuteczną grę w pomalowanym będzie bardzo ciężko i powinniśmy dzisiaj zobaczyć sporo akcji dalej od kosza. Litwa w pomalowanym bronić potrafi, Francja też. Francja ma sporo strzelców wyborowych, wcześniej wspomniany Nicolas Batum, Boris Diaw, a teraz dodam, że Fournier czy Huertel też czasami potrafią coś odpalić. Francja na tych MŚ na 14 pozycji ze skutecznością 34% za 3. Na pewno stać ich na więcej. Póki co oddali 64/188 celne rzuty za 3. Średnia daje 8. Linia 7,5 a że w trumnie dzisiaj gry powinno być mniej to celuję w over. A że pojęcie &#39;&#39;swing&#39;&#39; nie jest obce Francji to obrazuje ten filmik:

http://www.youtube.com/watch?v=QLzqsD6fzFE#t=18
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom