>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA World Cup 2014 - Spain

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
USA będzie miało na 100% łatwą przeprawę. Słowenia jest beznadziejnie słaba pod koszem i nie ma opcji,że Davis i Faried ich tam nie będą demolować.
Z drugiej strony USA wygrywa jak najmniejszym nakładem sił i moga odpuścić końcówkę spotkania. Ciężko powiedzieć czy będzie im zależało żeby pokonać Słowenię jak najwyżej. Raczej nie.

Dragic akurat może mieć pewne problemy żeby zrobić over. Pod koszem Davis/Faried będą próbowali go blokować i dużo będzie zależało od jego dyspozycji w rzutach dalej od kosza.

Ciężko w tym meczu wybrać jakiś fajny typ :/
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Litwa - Turcja --&gt; 1 - 1,60 Totomix (kurs dnia) / 1,40 Sportingbet ✅ 73-61
Sporo na temat tego spotkania napisała Roxx i ze wszystkim się zgadzam. Od siebie dodam tylko, że Turcja jest w najlepszej 8mce z naprawdę dużym fartem. Już w grupie ledwo ledwo ograli Finów i Nową Zelandię, a teraz tylko i wyłącznie dzięki świetnej końcówce Preldzicia mamy Turcję tu gdzie mamy. Myślę, że limit szczęścia wyczerpali. Litwini jak co turniej graja swój basket. Może nie gromią swoich przeciwników, ale spokojnie, na dużym doświadczeniu wygrywają mecze. Zaciętością spotkania z Nową Zelandią bym się za specjalnie nie podniecał, bo po prostu wg mnie po I kwarcie za bardzo uwierzyli, że jest po meczu. Ale w końcówce jak trzeba było się spiąć to to zrobili. Do tego osobiście kojarzę Litwę z takich turniejów, że grają mecz meczowi nie równy. Potrafią przegrać z kimś słabym w grupie, żeby na drugi dzień wygrać z faworytem i to dość wyraźnie. I dziś właśnie spodziewam się takiego dużo lepszego spotkania Litwinów po raczej słabym spotkaniu z Nową Zelandią. Kursy może nie powalają, - chociaż ten kurs dnia w Toto (w punkcie naziemnym) 1,60 jest już całkiem przyjemny (biorąc pod uwagę jakie są spadki w internetowych) - to ciężko mi sobie wyobrazić w półfinale bezbarwnych Turków. Walki do samego końca im nie można odmówić, to fakt, ale nie sądzę, żeby dobrze ułożeni taktycznie Litwini mieli dziś problem ze skuteczną strefą Kebabów. Na pewno pod koszami Asik trochę porządzi, ale z 2 strony u Litwinów też ma się kto z nim poprzepychać, także za dużej szkody Asik nie powinien narobić. Podsumowując dla mnie faworytem dziś jest Litwa i będę zdziwiony jeśli Turcy - których już tu być nie powinno ???? - będą w półfinale...A kursy już poleciały - i to dość wyraźnie - na ok. 1,35.
 
anzelmo 136,1K

anzelmo

Użytkownik
09 Sep 2014, 21:00 Basketball » World » World Cup » Slovenia - USA
typ under 93,5pkt USA ⛔
kurs 2,5
WH do typ dnia

po grane realnie w lsbet

LITWA @ 1.41 ✅[Zwycięzca - Mecz] - Litwa - Turcja FIBA World Cup, Knockout stage
NORWEGIA (+0.5) @ 1.45 [Handicap - Pierwsza Połowa] - Norwegia - Włochy Euro 2016 Kwalifikacja

Pojedyńczy
MNIEJ NIŻ 97.5 @ 1.87⛔ [Suma punktów U/O - Stany Zjednoczone - Mecz] - Slovenia - Stany Zjednoczone FIBA World Cup, Knockout stage

Pojedyńczy
LITWA @ 1.62⛔ [Zwycięzca - 1st Quarter] - Litwa - Turcja FIBA World Cup, Knockout stage

Ja po grałem w innym buku linie troszkę nisza po lepszym kursie teoretycznie bardziej niepewny zakład ale...do rzeczy jest to faza pucharowa wiec szarpać sie o jak najwięcej pkt nie ma sensu trzeba zrobić swoje -wyjść wygrać, wiadomo kto jest faworytem jaki ma być finał itp.Linia wysoka bo rzucić miedzy 97-100 pkt nie jest łatwo. Fakt Słowenia preferuje basket szybki ofensywny oparty na Dragiciu ale bronic podtrawi. Grac szybko z usa boys to strzał w kolano...im nie można dać sie rozpędzić maja imo duza siła na obwodzie kilka szalonych strzelb: CURRY,THOMPSON czy HARDEN pod koszem tez ściana zwierzaków : DAVIS,COUSINS i DRUMMOND.Mike Krzyżewski ma fajny team i musi rotować dac pograć w miarę wszystkim chłopakom- po to tu przyjechali żeby ta swoja sile pokazać graja w miarę wszyscy tak najmniej po ok.6 minut. Zobaczymy jak sie potoczy mecz 1 kwarta skuteczność jak szybko odskoczą na ile... ale jak na razie USA linie 97-99 przekroczyła 2 razy, 2 razy mieli 98 pkt a 2 ostatnie mecze to 95 Ukraina i 86 z Meksykiem -czyli zespołem słabszym niz Słowenia która ich ograła 89-68. To jest najlepszy bet na ten mecz...Powodzenia.
 
suchyy 562

suchyy

Użytkownik
Litwa - Turcja / Turcja + 7,5 pkt 1.67 Ónibet ⛔⛔ Do 4 kwarty wyśmienicie...

Fakt , po kursie 1.60 w toto też bym miękko wszedł w wygraną Litwy ale dziś nie gram nic w ziemniakach a jakiekolwiek handi w strone Litwy już dla mnie nie jest taki pewnym typem. Ostatnie mecze jednych jak i drugich były to wyrównane mecze w których wyniki oscylowały w granicach remisu. Trzeba pamiętać że Turcja jako jedyny zespół dotychczas narobił problemu team USA w drodze do zwycięstwa. Turcy potrafią bronić aczkolwiek potrafią też zagrać beznadziejnie. Nie ma tu stabilizacji ale i podobnie jest w zespole Litewskim. Brak Kalnietisa który oglada mecz tylko z ławki robi duże osłabienie dla drużyny co dało sie zauważyć w dotychczasowych meczach litwy. Licze na dobra obronę turków i close game a żeby zwycięzca wyłonił sie w ostatniej akcji meczu.

Słowenia - USA / Under 170,5 pkt 1.85 Ónibet⛔⛔

W ostatnim meczu Słoweni 132 punkty , natomiast USA z Meksykiem zaledwie 149 pkt. Jest to już mecz o wejście do półfinału , linia dosyć wysoka. W grupie zdarzało się amerykanom przekraczać tą linie ale ze słabszymi drużynami. To prawda Słowenia lubi szybką grę ale szczerze wątpie żeby dzisiaj obrali taką taktyke i tak grali , jak dla mnie pójście na wymiane ciosów z amerykanami skończy się pewną porażką , zwyczajnie amerykanie są lepsi technicznie rzutowo jak i bardziej atletyczni, znów się uruchomią wiatraki. Osobiście nie widzę szans dzisiaj dla Słowenii , liczę na wolniejsze tempo meczu.

Unibet
 
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Niestety ja nie daje zadnych zwyciestw itd. Te mistrzostwa Mnie wystarczalo nauczyly tego..
???? Litwa - Turcja BEDZIE MINIMUM 140 PUNKTOW 1.52 Fortuna ⛔⛔⛔ daje sobie spokoj z koszem.
Fajna linia i fajny kurs. Wedlug Mnie ten mecz sposrod 2 jest duzo ciekawszy przynajmniej poziomami. Mysle ze bedzie to zaciety mecz punkt za punkt bo obie druzyny nie chca odpasc wiec powinny dac z Siebie wszystko a nawet jak dojdzie do duzej straty druga druzyna powinna dazyc do odrobienia. Historia tych meczy ze wiele razy ta linia zostala pokryta a na Mistrzostwach zwlaszcza powinna byc pokryta wedlug Mojej oceny. Nie wiem co wam tu mam wam pisac poprostu zastanowcie sie bo kurs nawet fajny i wcale nie niemozliwy.
 
sewerynkg 16,2K

sewerynkg

Użytkownik
USA - Słowenia powyżej 168.5 pkt. @1.90 bet365 -&gt; ✅195
K. Faried powyżej 7.5 zbiórek @1.83 bet365 -&gt; ✅10


Wiele osób pisze, że Słowenia lubi szybki basket co jest prawdą, ale dodaje też, że tak z USA zagrać nie mogą. Według mnie Słoweńcy w dzisiejszym meczu muszą grać szybko i jedyną słuszną taktyką na to spotkanie jest early offense. Obronę Amerykanów naprawdę ciężko jest rozmontować przy wolnym graniu. Spodziewam się dużo wjazdów pod kosz (głownie braci Dragić), a o atak USA się nie martwię. Słowenia ma dziurę pod koszem i według mnie bestia Faried spokojnie złapie 8 piłek. Jego średnia na tym turnieju to 7.8 zb., a gra średnio 21 minut. Według mnie w tym meczu zobaczymy krótkie szybkie akcje z obu stron, co przełoży się na więcej posiadań = więcej piłek do złapania.
 
Otrzymane punkty reputacji: +71
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Serbia - Brazylia (hc +6,5/0) --&gt; 1 - 1,65 Totomix ✅ 84-56 pogrom
???? Serbia - Brazylia (hc +8/0) --&gt; 1 - 1,50 bet365 ✅ 84-56
Troszkę się zastanawiałem co zagrać czy win Brazylii czy dodatnią linię na Serbię i chyba jednak dodatni hc na Serbię będzie lepszym wyborem. Wynik Serbii w spotkaniu z Grecją musi robić wrażenie. Co prawda zespoły te spotkały się w grupie, ale tak jak pisała Roxx - dziwny to był mecz. Chociaż generalnie widać było, że 3/4 kwart wyraźnie wygrała Brazylia, ale znowu w jednej z nich pogrom 32-12 dla Serbii. Brazylia wygrała wtedy 8 pkt. Nie sądzę, żeby teraz Serbia dała się od samego początku tak stłamsić Brazylijczykom...a co się z tym wiąże - od początku powinien być agresywny i zacięty mecz. Kadrowo lepiej wygląda jednak Brazylia, ale europejska koszykówka to jednak przewaga taktyczna i tu widzę jednak przewagę Serbów w mądrej, poukładanej grze. Wcale nie są na straconej pozycji - tym bardziej po takim pogromie Greków 18 pkt. Z racji tego lepiej jednak zagrać dodatni hc, a najlepiej troszkę powiększony. Nie sądzę, żeby Brazylia kolejny raz łatwo wygrała. Chociaż skład mają naprawdę dobry.
 
lukasz99 167

lukasz99

Użytkownik
Panowie, nie zauważyliście, że kursy na faworytów w najbliższych meczach są mocno zaniżone?
Chodzi mi o kurs na Hiszpanię - 1.05 i na jutrzejszy mecz USA - 1.003.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
mjaurvcein 25,1K

mjaurvcein

Użytkownik
Panowie, nie zauważyliście, że kursy na faworytów w najbliższych meczach są mocno zaniżone?
Chodzi mi o kurs na Hiszpanię - 1.05 i na jutrzejszy mecz USA - 1.003.
Niestety nastały takie czasy, że Hiszpania odjechała wszystkim innym zespołom na lata świetlne do przodu, tym bardziej, że tu grają u siebie.

Obecnie - USA &gt; Hiszpania &gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt; reszta świata i jeśli któraś z tych ekip nie dojedzie do finału, to będzie ogromna sensacja, jak dla mnie.
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
hehe...SZOK!!! Francuzi zniszczyli Hiszpanów mega defensywą gwiazdeczki hiszpańskie były tak pewne występu w finale jak Real Madryt gdy grał w final four u siebie:p i każdy wie jak to się skończyło:-D :-D :-D
Bardzo ciekawy pojedynek zapowiada się w półfinale Serbia-Francja
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jestem w podwójnym szoku...1wszy to &quot;gwałt&quot; Serbów na Brazylijczykach, a 2gi to Francuzi z Hiszpanami ????
Serbowie pokazują kawał dobrego basketu i w tym momencie są dla mnie jednak faworytami do pokonania Francuzów w półfinale. Tylko tu właśnie mam mały dylemat z racji tego, że nie mogłem obejrzeć spotkania Francji z Hiszpanami. Co się wydarzyło w tym meczu ? Dla mnie wygrana Francji jest gigantyczną niespodzianką. Wynikiem się nie sugeruje, bo wiem, że w końcówce Francuzi osobistymi odjechali, ale zagrali tak dobrze czy Hiszpania tak fatalnie ? Ktoś by mógł parę zdań napisać kto oglądał ?
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Jestem w podwójnym szoku...1wszy to &quot;gwałt&quot; Serbów na Brazylijczykach, a 2gi to Francuzi z Hiszpanami ????
Serbowie pokazują kawał dobrego basketu i w tym momencie są dla mnie jednak faworytami do pokonania Francuzów w półfinale. Tylko tu właśnie mam mały dylemat z racji tego, że nie mogłem obejrzeć spotkania Francji z Hiszpanami. Co się wydarzyło w tym meczu ? Dla mnie wygrana Francji jest gigantyczną niespodzianką. Wynikiem się nie sugeruje, bo wiem, że w końcówce Francuzi osobistymi odjechali, ale zagrali tak dobrze czy Hiszpania tak fatalnie ? Ktoś by mógł parę zdań napisać kto oglądał ?
Co tu opisywać. Tu można siąść i płakać. Nie wiem ile oni mieli z dystansu, 30%? Bo za 3 na pewno ok. 2/21. Ale nie przeszkadzało im to próbować. Ponoć rzucają sobie dalej ????
Ręce z betonu. Ofensywne zbiórki bodaj 17 dla Francuzów. Wszystko było ich. Gdyby to nie były MŚ, zastanawiałbym się kto ten mecz ustawił :grin:
Zabawne, jak TAKI team może TAK zgłupieć.
 
K 195

kosmos111

Użytkownik
Gobert momentami gorąca głowa, ale robił świetną robotę w pomalowanym, z wysokich hiszpańskich praktycznie tylko Pau zagrał na niezłym poziomie. Przede wszystkim jednak beznadzieja obwód Hiszpanów, Rudy odpalał cegłę za cegłą, kiepski ruch piłki, nie potrafili się przebić pod kosz i puszczali rakiety z dystansu. W drugiej połowie (według mnie i z tego co rozumiałem komentatorów też) włączyli się trochę sędziowie, przepychanka Llull - Pietrus dziwnie rozstrzygnięta, jakieś kosmiczne ofensy Francuzów, ale ogólnie nic to gospodarzom nie dało, bo samemu nie potrafili do kosza trafiać. W 4q obudził się Fournier, obudził Heurtel, a ceglący gospodarze nie byli nawet w stanie gonić. Aha, no i Diaw ma u mnie od dziś przydomek &quot;proffesore&quot; bo był chyba wszędzie.
 
szyman_8 13

szyman_8

Użytkownik
Bardzo dobry spacing Francuzów, totalne zdominowanie deski 50-28!!! Znakomity Gobert, który w najważniejszych momentach powstrzymał Gasola i okrutna indolencja Hiszpanów z dystansu 2-22... Hiszpanie w ostatnich minutach panikowali okrutnie, wyglądali jak juniorzy. Jak widać presja może zjeść nawet takich zawodowców. Ogólnie mecz walki, bardziej atletyczni Francuzi znaleźli odpowiedź na Hiszpanie, czy starczy to na Serbie? Bardziej skłaniam się ku Serbom chociaż... don&#39;t ever underestimate the heart of the champion ;] Allez Bleus!
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Francuzi przede wszystkim zagrali mądrze w obronie pozwalając Hiszpanom w większości tylko na rzuty za 3 pkt a te zupełnie dzisiaj nie siedziały gospodarzom co można zobaczyć po statach 2/22 za 3pkt a oni widzieli,że im dziś nic nie wpada za 3pkt to dalej rzucali i pudłowali a Francuzi są zbyt doświadczoną drużyną żeby tego nie wykorzystać. Niestety sam Pau Gasol to jest troszkę za mało przy tak dobrze grającej dzisiaj reprezentacji Francji. Rodriguez grał tylko niecałe 13min ponieważ w pierwszej połowie doznał kontuzji i resztę meczu przesiedział na ławce ale akurat nie sądzę żeby ten jeździec bez głowy coś zmienił w grze Hiszpanii(on już sporo meczy ważnych popsuł Realowi Madryt swoimi głupimi rzutami z dystansu). Także uważam,że w pełni zasłużenie Francja ograła Hiszpanów. Reasumując poprostu Hiszpanii nie mieli planu B na to spotkanie bo chyba nigdy się nie spodziewał takiej twardej defensywy ze strony Żabek świadczy też o tym niski wynik końcowy.
Cieżko wskazać zwycięzce z tej pary Serbia-Francja ponieważ Serbowie widać,że się rozkręcili na dobre i dali dzisiaj popis niszcząc Brazylijczyków TEO ogarnął się i zaczął dyrygować na parkiecie w końcu:)
 
kobe241986 819

kobe241986

Użytkownik
Moim zdaniem mogą być kursy wyrównane ale zobaczymy co wystawią:)
Kto wie jakby się mecz ułożył gdyby Hiszpanie opanowali się z tymi rzutami za 3pkt a nie co chwilę się mścili licząc,że może w końcu wejdzie i już pójdzie dalej...Francuzi to idealnie wykorzystali i dlatego pogonili Hiszpanów i zameldowali się w półfinale. Jedyny przestój co Francuzi mieli w meczu to 3 kwarta jak Hiszpanie doprowadzili do remisu no ale potem przebudzenie i każdy widział co się stało w 4 kwarcie Francja skończyła efektownym zwycięstwem nad jednym z faworytów do złotego medalu
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Francja zagra o final z Serbia. Niby zaskoczenie ale tak naprawde to play off poza Stanami wlasnie te dwie druzyny graly najlepiej. Nie ma wiec jakiegos wielkiego szoku. Gralam handi Francje z Hiszpania ale nie zdazylam tu wpisac. Nie rozumiem tak wielkiej krytyki niby specow, ktorzy od poczatku jada po Francju. Jeszcze przed MS napisalam komus na PW, ze Francja ok wiec moze potwierdzic. Francja gra dobry basket, sa zgrani i graja wataku z glowa, podaniami. Wiecznie ich problemem byl brak chemii szczegolnie jak nie bylo ciagnacego gry Tonego Parkera. Teraz nie widac zadnych takich problemow.
Serbia rowniez mi sie podoba, dwa pogromy w PO robia wrazenie jednak lawka jest stosunkowo krotka. Francja moze grac ciagle pelnym skladem. Przy takiej obronie jak z gospdoarzami to moze sobie Milos nie pograc, a ten sam problem bedzie miec Bogdan. Szanuje wiec jakies 55-60% szans Francji a kursy na Zabki 2,30 wiec ciezko nie zaryzykowac. Nie wiem czym sie buki tu kieruja...
Francja 2.30 3/10 marathon⛔ zasluzona wygrana Serbow, za pozno Francja rzucila sie do odrabiania strat -5

--------------------------------------------------------------
Ukraina - Turcja 3.65 ✅
Finlandia - Dominikana 2.70✅
Finlandia - Turcja 2.82 ⛔
Finlandia +5 pkt. 1.92 ✅
Grecja - Chorwacja 1.83✅
Francja 1.80 3/10 ✅
Serbia - Brazylia 3.1 ✅
Serbia (+5.5) 1.76 ✅
Litwa 1.45 ✅
Litwa (-4,5) 1.80 ✅
Serbia +9.5 (1.40) + Litwa 1.44 = 2.02 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
Z 61,1K

zwierzakus

Użytkownik
Eksperci jadący po Francji, to eksperci dla których trójkolorowi to Parker, a bez niego nie ma o czym mówić ;) Lubię Francję, podoba mi się ich gra i ciesze się że ograli przereklamowanych gospodarzy. Zwycięstwo nad Chorwatami planowe,niezagrożone z wyjątkiem końcowego god mode Bogdanovica i nie biorę go pod uwagę, w końcu to Chorwacja pod wodzą najbardziej przereklamowanego trenera w Europie a to wszystko mówi... .
Wczoraj Hiszpanie zagrali po prostu katastrofalnie, a mimo to byli w grze do 1/2 4q. Mając na uwadze żenującą i niepojętą postawę na deskach Gasoli z Ibaką i cegły Rubika czy Navarro to naprawde...niezły wynik. Jakkolwiek śmiesznie to nie brzmi. Francuzi zagrali dobrze w obronie(chociaż nie aż tak genialnie jak niektórzy mówią), Heurtel zamienił się w ostatnich minutach w Tonego Parkera, a Diaw po profesorsku kończył to co miał kończyć i to wystarczyło. Serbowie grają swój basket, widać że fazę grupową traktowali na pół serio, najpierw Grecy, wczoraj Brazylijczycy w obu przypadkach byli dogami wg. buków. Nie wiem dlaczego Teodosic miałby mieć jutro jakieś wybitne problemy, a już tym bardziej Bogdanovic. Zresztą nie zapominajmy o Krsticu, czy nawet Raduljicy( swoją droga mogą być ciekawe pojedynki z Gobertem)- głębia składu jest wg. mnie po stronie Serbów. Jeśli potrafili walczyć jak równy z równym na deskach z brazylijskim tercetem, to jestem spokojny że pan Gobert nie powtórzy wczorajszego meczu. Na obwodzie chyba nie muszę mówić kto ma przewagę, tutaj ew. zdrowaśki francuzów do Batuma żeby się w końcu ogarnął pod tym względem.
Podsumowując, lubię francuzów, ich grę(tak jak Roxanne napisała miłą dla oka) i generalnie znacznie mi bliżej do nich niż do Serbów. Jednak obiektywnie patrząc to Serbowie mają szerszy skład, i 2 zawodników którzy po prostu nie schodzą poniżej pewnego poziomu. Ponadto jeszcze raz przestrzegam przed przecenianiem wczorajszej obrony Francji- tak była dobra(podobnie jak w meczu z Chorwatami ) natomiast nie aż tak jakby się mogło wydawać, indolencja hiszpanów nawet z open looków była po prostu zatrważająca. Na pewno to będzie ciężki mecz dla obu stron, ale lepszy kolektyw mają Serbowie i uważam że oni ten mecz wygrają, chyba że mecz życia albo przynajmniej turnieju zagra np. Batum.
Serbia 1,80
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
???? Francja - Serbia --&gt; 2 - 1,76 bet365 / 1,90 Totomix ✅ 80-95
Sporo już wyżej na temat tego spotkania napisane, więc nie chcę się powtarzać zbytnio. Kursy na Serbię już poleciały i nie dziwi mnie to. 2 zwycięstwa Serbów nad Grekami i Brazylią robią na mnie bardzo duże wrażenie. Bo to były po prostu pogromy, a Brazylia - z naprawdę mocnym składem - została wręcz &quot;zgwałcona&quot;. A i Brazylia i Grecy nie grali źle na tych mistrzostwach. To oznacza tylko jedno - Serbowie w grupie nie grali na miarę swoich umiejętności i obecnej formy. Na ile to było celowe, a na ile przypadkowe tego nie wiadomo. Nie zmienia to faktu, że dla mnie osobiście wygrane Serbii z Brazylią i Grecją robią dużo większe wrażenie niż wygrana Francuzów z Hiszpanami. Mimo wszystko, ale trzeba uczciwie zauważyć - Hiszpanie zagrali tragicznie. Nie umniejszam sukcesowi Francji, ale nie wiem czy dało się zagrać gorzej niż zrobili to wczoraj Hiszpanie. Francuzi mają troszkę większe pojedyncze umiejętności i doświadczenie wyniesione z NBA - Batum + Diaw, ale jako kolektyw i drużyna bardziej podoba mi się Serbia. To chyba tyle.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Czy ktoś się orientuje gdzie można zobaczyć półfinał, mecz o 3 miejsce i finał mając np platformę nc + ? Są jakieś kanały zagraniczne, które puszczają te spotkania ? Nie ukrywam, że męczy mnie już słaba jakość streamów, więc chociaż te 3 ostatnie spotkania chciałbym obejrzeć &quot;jak człowiek&quot;...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom