>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIBA World Cup 2014 - Spain

Status
Zamknięty.
H 187

h778

Użytkownik
Litwa - Słowenia @ 1.80 [Expekt]

Krótko i na temat: jeżeli Litwa wygra, to wyjdzie z grupy z drugiego miejsca. Jeżeli przegra, z trzeciego. D2 gra z USA w ćwierćfinale, D3 w półfinale. Wielka różnica.
 
K 27

kleczes

Użytkownik
Jeśli Litwa wygra to spotkanie to zajmie pierwsze miejsce w grupie. Przy takim samym bilansie zwycięstw i porażek(a tak będzie w przypadku wygranej Litwinów) najważniejszy jest wynik meczu zainteresowanych drużyn, tak więc zwycięzca tego meczu wygrywa grupę.
Z tym że porażka Słowenii spycha ich na drugie miejsce, a tego na pewno nie chcą. Porażka Litwy oznacza dla nich trzecie miejsce.
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
czyli tak naprawde Litwa w najkomfortowszej sytuacji, bo 1 albo 3 miejsce i moga sobie decydowac, a Slowenia musi sie spinac na zwyciestwo.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Jak to wszystko wyglada z Turcja i Dominikana ?? Zwyciezca przechodzi a przegrany (w zaleznosci kto przegra)??
edit : czyli dla Litwinow lepiej przegrac ten mecz ?
 
K 27

kleczes

Użytkownik
No tak, Litwa i tak nie będzie już druga, bo przegrali z Australią. Sytuację w tej grupie rozjaśniła &quot;dziwna&quot; porażka Australijczyków dzisiaj, którzy przy swoim ewentualnym zwycięstwie z Angolą mieli tylko iluzoryczne szanse na trzecie miejsce, a teraz wystarczy im &quot;tylko&quot; porażka Słoweńców. O tym jak wyglądał ten mecz pisał Goran Dragic na swoim twitterze(nie mogę wkleić screena, mam za mało postów ???? ), tak więc wydaje się, że większa motywacja jest po ich stronie.

Basketball is a beautiful sport, there is no room for fixing the game like today Australia vs Angola!! @FIBA should do something about that!
 
blaise 2,8K

blaise

Użytkownik
Jak to wszystko wyglada z Turcja i Dominikana ?? Zwyciezca przechodzi a przegrany (w zaleznosci kto przegra)??

edit : czyli dla Litwinow lepiej przegrac ten mecz ?
dlaczego lepiej przegrac? tak naprawde dla nich bez roznicy, bo nie wiadomo jak ta grupa sie ulozy po meczu Turcja Dominikana i wszystkie te zespoly z Nowa Zelandia i Ukraina sa na mniej wiecej podobnym poziomie, co pokazuja doskonale wyniki z tej grupy, bo mielismy tam prawdziwy miszmasz. Procz Amerykanow to kazdy tam wygrywal z kazdym. Beda chcieli raczej wygrac dla morali i przewagi psychologicznej, bo w QF bardzo mozliwe, ze znowu zmierza sie ze Slowencami.
 
H 187

h778

Użytkownik
Jeśli Litwa wygra to spotkanie to zajmie pierwsze miejsce w grupie. Przy takim samym bilansie zwycięstw i porażek(a tak będzie w przypadku wygranej Litwinów) najważniejszy jest wynik meczu zainteresowanych drużyn, tak więc zwycięzca tego meczu wygrywa grupę.

Z tym że porażka Słowenii spycha ich na drugie miejsce, a tego na pewno nie chcą. Porażka Litwy oznacza dla nich trzecie miejsce.
:oops::oops::oops:

Nie wiem, jak ja spojrzałem na tę tabelę.

Turcja i Dominikana mają już pewny awans. Zwycięzca wchodzi z drugiego, przegrany albo z trzeciego (Dominikana), albo z czwartego (Turcja).
 
K 27

kleczes

Użytkownik
Beda chcieli raczej wygrac dla morali i przewagi psychologicznej, bo w QF bardzo mozliwe, ze znowu zmierza sie ze Slowencami.
Jeśli Słowenia dzisiaj przegra to najpierw spotyka się z kimś z trzeciego miejsca w grupie C, a następnie w ćwierćfinale ze zwycięzcą meczu USA-Meksyk, a nie z Litwą.
 
mozi 552

mozi

Użytkownik
Argentyna - Grecja
Argentyna @ 3.210 Pinnacle ⛔
Grecy mieli przestój, w czwartej kwarcie, ale Argentyna tylko na moment sie zblizyla...
Wisienka na torcie na zakonczenie zmagan w grupie B. Wiekszosc fanow basketu zachwyca sie Grekami, faktycznie calkowicie zmienili swoj styl, ktory oparli na skrzydlowych, ale majac Antetokounmpo i Papanikolau kazdy obral by ten styl. Imponuja tez skutecznoscia w obronie i po prostu dojrzaloscia (ktorej brakowalo na ostatnich imprezach). Z Argentyna zagraja jednak o 1 miejsce w grupie, ja zdecydowalem sie typowac w kierunku Argentyny ze wzgledu na wieksze doswiadczenie zespolu w imprezach tego typu, ze wzgledu na obecnosc i forme Scoli i wreszcie ze wzgledu na to, ze nie zaliczam się do grupy ludzi, zachwyconych &quot;nową&quot; Grecją. Dzisiaj mecz wazny, bo zwycieszca najpewniej ominie Hiszpanie jak najszerszym lukiem. Uwazam tez ze przewazy doswiadczenie Scoli i spolki. Spodziewam sie wyrownanego spotkania, liczac jednak na element zaskoczenia, ktory sprawi ze zdetronizuja niepokonanych Grekow w NAJLEPSZYM mozliwym momencie. W moich oczach nie zaprezentowali jeszcze na tym turnieju (ARG) pełni możliwości, z pewnością maja duze pole do manewru w kwestii poprawy poszczegolnych elementow.
 
markosbtl 63

markosbtl

Użytkownik
Czyli chcieli, ale nie mogli? Włożyłem w nich trochę kasy i choć zal pozostaje to inaczej człowiek bedzie spal wiedzac ze nie dali rady, anlizeli w sytuacji gdy obdarzeni zaufaniem celowo oddali mecz i to w sposob spektakularny. Ktos ogladal ten mecz i moze na jego temat sie wypowiedziec?
Ogladalem, i powiem ze to był zbiorowy paraliz mózgowy, bo więcej by narzucaly filipinki w tej kwarcie, a tam przeciez takie gwiazdy jak dragic nie mogly przez 9min nic trafic?doslownie bo te 2 pkt to padly w koncowce, tak zalosnej kwarty jeszcze nie ogladalem w wykonaniu zadnej druzyny ???? Trener tez cos ma z glową bo nie wiem co im mowił skoro po kazdym wzietym czasie bylo to samo... Jak by rzucali przez cala kwarte z polowy to zapewne lepiej by to wygladalo niz ich gra w 4 kwarcie :grin:
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
Czy ktoś może napisac co stało się w 4 kwarcie meczu Litwa - Słowenia? Czym była spowodowana indolecja Słoweni, nie chcieli wygrać?
Od stanu bodajże 61:48 pod koniec 3 Q najpierw rozgrywajek zrobił dwie piękne straty, z czego Litwini zdobyli szybkie punkty, a potem całą bitą 4 Q w obronie jeszcze coś tam grali, ale w ataku... wyglądali jak dziadek z STS-u grający progresją na remisy w koszu od poziomu 50 gr. Też poinwestowałem przed meczem w Triglavów i skontrowałem na Litwę kiedy doszli ich na 2 pkt straty, bo nie widziałem żadnych szans, żeby coś trafili, inaczej niż fartem z 8 metrów. Moim zdaniem to nie tyle był wał, co klasyczny przykład drużyny mającej co prawda zdolnych zawodników, ale nie mającej jaj, zimnej głowy, ani kogokolwiek rozgarniętego na ławce. Acz chętnie poznam opinię kogoś, kto sam grał parę lat w kosza.
 
I 365

iczasopisma

Użytkownik
P.S. Bukmacher bwin dzisiaj(!) anulował zakłady live na wygraną Litwy. Zapewne wytłumaczą to tradycyjnie - &quot;błędem technicznym&quot;. Zakład zawarty w 4Q, przy prowadzeniu Słowenii (!). To jest kpina, co oni wyprawiają. Pewnie ci, którzy pobrali Dragiciów przed meczem, znajdą podobną niespodziankę.
 
O 38

oskar164

Użytkownik
Witam. Który według was najpewniejszy mecz na jutro? Francja czy Słowenia -8,5pkt? Co polecacie? Pozdrawiam
Najpewniejszych masz Amerykanów. W tym meczu nie będzie niespodzianki. To tak pół żartem.
W meczu Francuzów z Chorwatami powinny byc emocje i osobiście spodziewam sie close game. Słowenia, o ile nie zatrzymała swojego licznika na 4 q meczu z Litwa, wydaje się byc pewniejszym meczem.
Powodzenia!
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Jest kilka wyrównanych pojedynków, dzisiaj czuje po cichu wygraną chorwatów choć jeszcze wczoraj mocno bym wchodził we francuzów.Przeanalizowałem sobie wszystko i bardziej podobają mi sie jednak chorwaci.Francja ma straszne przestoje, momentami potrafią zagrać zajebiście a za chwilą jakiś przestój i durne straty.Ważny jest u nich obwód, jak siedzi to zazwyczaj jest dobrze a jak nie siedzi to jest marnie bo pod dziurą nie mają kim straszyć.Taki Tomic z Saricem dysponują taką serią manewrów że żaden z mlodych francuzów raczej nie będzie w stanie ustać.Chorwacja ma tą dwójke i bardzo mocny obwód, jak Repesa nie wymyśli jakiegoś babola to chorwaci wygrają dzisiaj.
Chorwacja 2.06 4/10 Pinnacle
 
roxanne 5,7K

roxanne

Forum VIP
Taki Tomic z Saricem dysponują taką serią manewrów że żaden z mlodych francuzów raczej nie będzie w stanie ustać
Hmm i jak sie to ma do poprzednich meczow gdzie rywali mieli slabszych a dostawali po dupie? ????
Przypominam wyniki bo moze nie kazdy sledzi Mistrzostwa a patrza tylko na typy z forum:
Greece - Croatia 76:65
Croatia - Senegal 75:77
Argentina - Croatia 85:90
Croatia - Philippines 81:78 dogrywka

Filipiny dogrywka i tak naprawde nie zaslugiwali na ta wygrana, mieli kupe szczescia, z Grecja nie mieli NIC do powiedzenia, przegrywali juz bardzo wysoko tak i rywale odpuscili. Kompromitacja z Senegalem i skromna wygrana z emerytami z Argentyny.
No to sa wyniki FATALNE. W tych meczach nie mogli zagrac nic sensownego a teraz nagle maja? Czemu tak sadzisz?
Chorwaci traca srednio prawie 80 pkt. w meczu to jest dosc kuriozalne biorac pod uwage, ze mieli Argentyne, Filipiny i Senegal. Personalnie sklad jest ok ale forma bardzo niska. Mecz z Francja jest ciezki do wytypowania ale biorac pod uwage postawe Chorwatow to wedlug mnie faworytami sa trojkolorowi.
Od poczatku slysze lament jaka to Francja slaba, ile to w dupe dostana od Brazylii i Serbii. Bylo zupelnie inaczej. Sklad jest calkiem dobry, mimo oslabien.
Martwisz sie o wysokich, Tomic nic wielkiego tu nie gra. Francja ma pod koszem Lauvergne, Tillie, Pietrusa, Goberta, Diawa o co sie tu bac? Ponadto bardzo dobre trojki Gelable i Batuma. To sie predzej boje na 1-2 niz wyzej. Chociaz akurat Kahudi, Diot, Huertel, Jackson, Fournier nie wygladaja zle.
Francja 1.80 3/10 ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
przemo300 8K

przemo300

Użytkownik
Popieram typ Roxanne.
Chorwacja bez polotu i pomysłu na tym turnieju. Repesa nie potrafi
wykorzystać potencjału jaki drzemie w tej drużynie.
Jedynymi zawodnikami, którzy indywidualnie nadrabiają braki
całej drużyny są Bogdanović i Sarić.
Reszta wygląda jak zbiór cyrkowców.
Warto dodać do tego co napisała Roxanne całkiem niezła grę w defensywie Francuzów.
To dzięki niej wygrali z Serbami, a dzielnie stawiali opór z dużo mocniejszą Brazylią.
Trener Collet mimo braku Parkera, solidnie przygotował drużynę do turnieju i jak na razie to Francja
gra dużo lepszy basket niż Chorwacja i to w nią warto zainwestować swoje pieniądze.
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom