>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 08 - OFICJALNY TURNIEJ FB - 4 edycja - CAFE

malolat-11536 1

malolat-11536

Użytkownik
No dobra malolat. Wiem, że chcesz jakoś sobie powetować nieudaną próbę oszustwa w którejś tam edycji i mi dosrywasz, ale daruj sobie, jeśli spór nie dotyczy Twojej osoby...

Nawet jeśli boję się, bo &quot;nie idzie mi najlepiej i nie wyjdę z grupy&quot; to ten fakt raczej nie ma znaczenia. Śledzik olał mecz, teraz ja grać nie mogę, więc żądam w/o.

Proszę któregoś z organizatorów o werdykt w tej sprawie, bo za chwilę kolejna wszystkowiedząca osoba rozprawi sąd nade mną i śledzikiem...
Po pierwsze: g**no prawda.
Po drugie: Jak nie ma znaczenia... olał nie olał ty olewasz teraz więc nie jestes wporządku.
Po trzecie: &quot;w/o&quot; to walkower obustronny. Dzięki że przyznałes nam racje.
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Dlaczego przesadzam??
Koleś lał przez cały tydzień na mnie ciepłym moczem, a ja mam mu teraz cokolwiek ułatwiać? Niedoczekanie. Pisałem chyba 1500100900 razy, że od czwartku grać nie mogę i już. Chciałem mecz rozegrać, ale zostałem zlekceważony. Wszyscy za śledzikiem, a przecież ten koleś z wszystkimi miał jakieś problemy. Matexa też zlewał. Jeśli by mu zależało to napisałby choćby do mnie. Ale on nic.
A to, że piszę na forum nie powinno Cię obchodzić. Mam się spowiadać, bo mnie jeden z drugim łepkiem zbluzgają?
House pisz dla kogo w/o i po zabawie. Jeśli dla mnie to miło, że sprawiedliwości stało się zadość. Jeśli dla przeciwnika to n/c.
@ up&amp;down
Niech wam będzie. Nie jestem aż tak zaawansowany jak wy w oznaczeniach sralkowerów, więc przyznaję wam rację i z chęcią podarowałbym paczkę &quot;Higienicznych&quot;, by mama nie musiała prać pościeli...
@malolat
Nie olewam w żaden sposób tego meczu. Z góry wiedziałem do kiedy mam czas i z wszystkimi normalnymi zdołałem zagrać.
Tyle ode mnie, kończę definitywnie, bo, jak powtarzam setny raz, jestem zajęty. Czekam na posta guru.
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Po pierwsze: g**no prawda.
Po drugie: Jak nie ma znaczenia... olał nie olał ty olewasz teraz więc nie jestes wporządku.
Po trzecie: &quot;w/o&quot; to walkower obustronny. Dzięki że przyznałes nam racje.
W pełni zgadzam sie z Małolatem ;].. W/o Walkower obustronny ????
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
jak lał na Ciebie ciepłym moczem ta fajnie masz :|... PEwnie teraz śmierdzi.. Inni z nim mieli problemy, ale jakos juz 4 mecze rozegral wiec o co CI chodzi ?? Tylko Ty stwarzasz problem :|
 
jasiek09 0

jasiek09

Użytkownik
ale wy jestescie udani, jak pisal ze nie bedzie mogl grac to widac ma ku temu powod, dla was to ze ktos jest na gg to ze juz moze grac, a moze jest na gg na komorce, moze jest w kafejce, moze jest na kompie gdzie nie ma fify, ciezko pomyslec? jakby sie bal grac to by go nie nukał cały tydzien zeby zagrac ale wy wszedzie widzicie jakis spisek... Co drugi w tym temacie bawi sie w adwokata śledzika a o sawasie nikt nie pomysli...
 
matex 0

matex

Użytkownik
no to ja proponuje przełożyc ostateczny termin nie do 20, a do 21 i chłopaki by sobie w poniedziałek zagrali i byłoby po kłopocie.... ???? ja mogę poczekać ten jeden dzień, kto za ?
 
sledzik 0

sledzik

Użytkownik
Moze uda mi się zagrać z sawaem do niedzieli !!!!!!!
Wszytko zalezy od niego czy bedzie chciał grać !!!!!!!!
Pozdrowienia dla wszystkich ;)
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
juz pisal to House, ze ostatni termin do 21. A Jasiek to skad sie wzial :|? Nie wie ocb i sie udziela :|.. SLedzik zaproponowal mecz.. Sawas powiedzial nie :]. Walkower for Śledzik. Pozdrawiam
 
K 0

kermitt

Użytkownik
Każdy ma własne zdanie. A ja na miejscu organizatorów, przedłużyłbym termin o pare dni, a jeśli dalej się nie zgadają w sprawie meczu, obydwu wykluczyć z tego turnieju. Może zaraz na mnie naskoczycie, ale wydaje mi się bez sensu, połowa forum by Śledzik vs. połowa forum by Sawas ...
Nie uczestnicze w turnieju i wiem że nie powinienem udzielać głosu, ale robi się z tego afera na całe forum. Prawie cały temat Cafe poświęcony jest temu meczowi.
Pozdro.
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja osobiście jestem bezstronny i opowiadam się za przedłużeniem terminu o dzień, góra dwa żeby nikt nie był poszkodowany
 
sledzik 0

sledzik

Użytkownik
Proponuje zeby organizator turnieju zagadał ze mną i z sawasem o propozyci ustalenia terminu rozegrania meczu, w danym dniu o danej porze i godzinie . Ponieważ nie mam zawsze dostępu do internetu !!!!!!!!! Prosze o interwencje organizatora !!!!!!
Pozdrawiam ???? ...............
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Każdy ma własne zdanie. A ja na miejscu organizatorów, przedłużyłbym termin o pare dni, a jeśli dalej się nie zgadają w sprawie meczu, obydwu wykluczyć z tego turnieju. Może zaraz na mnie naskoczycie, ale wydaje mi się bez sensu, połowa forum by Śledzik vs. połowa forum by Sawas ...

Nie uczestnicze w turnieju i wiem że nie powinienem udzielać głosu, ale robi się z tego afera na całe forum. Prawie cały temat Cafe poświęcony jest temu meczowi.

Pozdro.
Wiesz, juz kilka osób tak pisalo, zeby przedłuzyc, ale Sawas sie dyga, ze jak przegra to nie wejdzie do fazy pucharowej, a zarazem jak dostanie walkowera to wejdzie, bo to jest jego ostatni mecz... A co do wykluczenia to nie wiem, bo wtedy by to chyba nie bylo za bardzo fair. Więc Sawas, albo sie zgadasz na rozegranie meczu w innym terminie, albo Walkower for Śledzik ✅.. ale o tym zadecyduje Oragnizator.

PS. Od tego jest temat CAFE, zeby nie smiecic w temacie z wynikami ????
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Nowik naskakujesz na jaśka a sam do tej sytuacji wielkie G masz !! To samo wielki mistrz malolat...
Nie zagram tego meczu w żadnym innym terminie z prostego powodu. Nie dam robić z siebie idioty. Pisałem do śledzika 11 RAZY !! On mnie totalnie olał. Pisałem następnie na forum, że od czwartku włącznie grać nie mogę i tego się trzymam, bo to prawda.
Teraz śledzik za namową swoich goryli pisze mi na gadu: &quot;grasz?&quot; co uważam za idiotyczne pytanie po tym co pisałem na forum... Nie mogę grać ani dziś ani jutro ani w poniedziałek i basta. Pisać sobie możesz, to nic nie zmieni. Chcesz nabić sobie historii w archiwum by mnie zmałpować i ją tutaj wkleić? Zrób to, ale to będzie kolejne debilne posunięcie, bo każdy kto poznał literki powie Ci, że piszesz do mnie bez sensu, bo ja grać nie mogę.
Wszystko byłoby OK gdybyś przez większą część czasu przeznaczonego na granie mnie nie olewał. Nie musiałbyś nawet grać - wystarczyło napisać kiedy, ja napisałbym że nie mogę, przesunęlibyśmy termin i gra. Ale Ty zlewałeś sobie wszystkich graczy, którzy chcieli się pobawić przy Fifie, na koniec terminu nowik przypomniał Ci, że trzeba zagrać i teraz świrujecie... Błazenada...
House, Drago - czekam. Widzę, że jesteście na forum, więc w czym problem?
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Ale Ty zlewałeś sobie wszystkich graczy, którzy chcieli się pobawić przy Fifie, na koniec terminu nowik przypomniał Ci, że trzeba zagrać i teraz świrujecie... Błazenada...


Ty jestes jakiś nienormalny ?? &quot;zlewał&quot; takie jest Twoje zdanie... Nie mogł grac z wiadomo jakich przyczyn :|.. Juz rozegral 4 czy 5 meczy od tamtej pory, a Ty srasz po gaciach, ze przegrasz i odpadniesz z turnieju.. I taka jest prawda. Nara
 
nowik1926 0

nowik1926

Użytkownik
Ale Ty zlewałeś sobie wszystkich graczy, którzy chcieli się pobawić przy Fifie, na koniec terminu nowik przypomniał Ci, że trzeba zagrać i teraz świrujecie... Błazenada..



Czy Ty jestes jakis nienormalny ? ???? Wiadomo z jakich przyczyn nie gral.. A rozegral juz 5 meczy i TY robisz problem do rozegrania jednego meczu, bo srasz po gaciach, ze przegrasz i odpaniesz z turnieju..;/ żal. Nara
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Hehe, rzeczywiście obiektywna ocena... On nie grał, bo nie mógł. Ja nie gram, bo się boję...
Jest między nami różnica:
Ja ogłosiłem wszem i wobec na forum, że mam czas do czwartku. Nie było odzewu ani tu ani na gg od nikogo, więc uznałem, że wszystkim pasuje.
Śledzik natomiast nie raczył mnie poinformować, że nie mógł zagrać. Po prostu uznał, że jestem jego psem i jak on rozkaże to zagram. Jeśli mógł zagrać u Ciebie w poniedziałek to i mógł wtedy do mnie napisać. No, ale po co...
--------
Przestań już się tu udzielać. Jeśli sprawia Ci to przyjemność to umów się na kłótnię z kim innym. Ta sprawa nie dotyczy Ciebie, więc spokój.
 
Do góry Bottom