>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 16 TURNIEJ Z NAGRODAMI

maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Zapraszam do udziału w konkursie forumowym w FIFA 16 (ps4) , dostałem informacje od Marcin-Odra że przewidziane są nagrody jeżeli znajdą się chętni do gry , jakie to zależy od ilości zgłoszeń .
1.Zaczynamy od listy , liczę na minimum 16 osób żeby ruszyć z tematem .
2.Gramy na ps4
3 Każdemu wylosujemy drużynę na początku turnieju i później gramy nią przez cały turniej , wszystkie drużyny będą z takim samym overallem żeby było sprawiedliwe
4 gramy na zasadzie drabinki , przegrywający odpada , mecz trwa 20 min + jesli to jest potrzebne dogrywa i rzuty karne
5 cała drabinka turniejowa będzie podana od razu po losowaniu a więc od razu wiecie na kogo traficie
6 na zgłoszenia czekam do poniedziałku 25.01
7 aby wpisać się do turnieju należy wpisać w tym temacie : zgłaszam się do turnieju + ewentualnie wpisać swój nick z plastation plus
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Dostałem informacje od Marcin-Odra (podziękowania dla niego) że nagrodami w turnieju są pieniądzę na skrill , pula 200 zł dlatego dzielimy to tak :
1 miejsce 100 zł
2 miejsce 50 zł
3 miejsce 30 zł
4 miejsce 20 zł
________
jest 16 osoba a więc zamykamy listę
Zasady są jak na mistrzostwach europy :
-4 grupy po 4 drużyny
-każdy z każdym w grupie
-najlepsze 2 drużyny przechodzą dalej
-później gramy 1 mecz , przegrywający odpada
Zrobiłem losowanie i każdy dostaje swoją drużynę i gra nią przez cały turniej :
maroon - Kolumbia
Gruby85 - Meksyk
Rambo - Belgia
Cathos - Kamerun
mathew7pl - Słowenia
Jerry04 - Turcja
mistrz1212 - Grecja
Mati89 - Dania
Yanuza - Szwajcaria
Jannek - Polska
Defox - Szwecja
zielak14 - Walia
Nałogowiec - Urugwaj
mtx11 - Chille
kasztanowy - Wybrzeże Kości Słoniowej

Bart1110 - Austria
jeżeli komuś nie pasuje drużyna może próbować się z kimś zamienić , jak się dogadacie wystarczy tutaj napisać . Overalle są takie same nie będzie spamowania Christiano Ronaldo czy Messim , liczy się skill więc każdy ma podobny zespół
 
Do góry Bottom