>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FIFA 16 TURNIEJ Z NAGRODAMI

maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
1 mecz za nami , Wyniki wrzucajcie mi na PW i będe aktualizował na bieżaco . postrajmy się zakończyć faze grupową do końca stycznia
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
Jest jeszcze możliwość dołączenia do turnieju? Albo przynajmniej zastąpić jakiegoś nieobecnego gdyby taki się pojawił ????
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
Witam, proszę o kontaktowanie się pod numerem GG: 50949367 zawodników z grupy B.
Najlepiej gdyby także podali tu gg, bo pw mam zablokowane z niewiadomych powodów a admini się nie kwapią do oblokowania.
 
Y 0

yanuza

Użytkownik
@kasztanowy
człowieku, nie korzystam z GG dobrych parę lat, możemy się jakoś inaczej skumać np: na skype jeśli posiadasz , ewentualnie jakiś inny komunikator
edit:
dwóch ziomeczków nie podało jeszcze nicku PSN :p
 
hentai 130

hentai

Użytkownik
W takim razie ja chętnie wskoczę na jedno miejsce ;)
Nick psn: zawo999
@Edit: Wiadomo już coś o jakimś miejscu? ????
 
N 291

nalogowiec-108173

Użytkownik
W moim przypadku sprawa prosta dosyć..jestem studentem - PS4 mam w domu, więc jestem dostępny w piątek wieczorem i soboty ;) postaram się jutro rozegrać wszystko
 
kasztanowy 1,2K

kasztanowy

Użytkownik
@kasztanowy

człowieku, nie korzystam z GG dobrych parę lat, możemy się jakoś inaczej skumać np: na skype jeśli posiadasz , ewentualnie jakiś inny komunikator

edit:
dwóch ziomeczków nie podało jeszcze nicku PSN :p
Dodajmy się na PSN i się tam można skumać
 
jannek 389

jannek

Użytkownik
jak wspominalem, nie mam aktualnie ps&#39;a ale od wtorku pewnie mozna cos pyknac
nick gepard19888 to dodajcie do znajomkow
 
maroon 5,4K

maroon

Użytkownik
Panowie zakończenie fazy grupowej najpoźniej do 5 lutego
od 6 stycznia gramy już faze pucharową więc w miare możliwości rozgrywajcie swoje mecze i piszcie wyniki na PW lub tutaj
 
Do góry Bottom