>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FINAŁ: Borussia Dortmund - Bayern Monachium (25 maj - Wembley - Anglia) 20:45

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Proponuję ochłonąć, nie wiem ile wczoraj utopiłeś, ale wylewasz teraz żale, bo zagrałeś kierując się myśleniem życzeniowym a nie chłodną kalkulacją.
Grać! Kartki nadają się do grania. Tylko mądrze.
Jak wyżej. Trzeba ochłonąć, ostudzić emocje, a nie na gorąco produkować takie farmazony.
1. Nic nie utopiłem zarobiłem sporo kasy, ale nie na typie na kartki, choć i ten skontrowałem, więc mała strata
2. Kartki nie nadają się do grania co udowodnił nie tylko wczorajszy mecz
3. Podtrzymuję opinię o sędzim. Gdzie 2 kartka dla Dante przy przyznaniu karnego ? Nawet komentatorzy z Nki byli zgodni, że powinna być, nie licząc innych wypowiedzi, gdzie kartka dla Lewego i wiele innych ? Więc mi nie mów, że trzeba grać mądrze, bo mecz był ostry, sędzia normalnie w LM nie dawał mniej niż 5, a wczoraj zonk. Takich przykładów jest zresztą więcej. Jaki sędzia i jaki ma humor tak daje, no ale dla osoby od takich kosmicznych typów jak ty to może i kartki się nadają do grania.
Nie ma co tego ciągnąć. Mnie nie weszło, tobie nie weszło, ale obydwoje nie narzekamy, szkoda tylko ludzi którzy pograli te typy i nie skontrowali w miarę szybko i mówię tu zarówno o swoich jak i twoich typach.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Ludzie na Boga! Mówicie wciąż o sędziowaniu, o czerwonej kartce dla Dante. :roll:
A czy ktoś z was zna tak naprawdę realia sędziowania? I jak powinno się sędziować?
Otóż na chwile obecną, coraz częściej głośno jest mówione oraz praktykowane, odchodzenie od dawania czerwonej kartki, przy faulu na rzut karny. Oczywiście, jeśli faul jest brutalny, to nie ma innego wyjścia, jak czerwona kartka i rzut karny. Ale w tym przypadku brutalnego faulu ja nie widziałem. Dlaczego w realia sędziowania wchodzą takie praktyki? Łatwa odpowiedź. Otóż karny, i czerwona kartka, często od razu może ustawić mecz.
Karny jest kara za faul w polu karnym. I sędzia postąpił bardzo dobrze, z duchem gry.
Reasumując, odchodzi się od starych praktyk, UEFA nie chce podwójnie karać drużyny.
Dziwne, po raz kolejny nie dyskutujemy o meczu tylko o sędziach. Po co? :roll:
Przepraszam, ale kim są komentatorzy z N-ki, żebym ich miał traktować jako wyrocznie?
Nawet komentatorzy z Nki byli zgodni, że powinna być, nie licząc innych wypowiedzi..
 
pacfik 46

pacfik

Użytkownik
masz racje aczkolwiek Nani za takie cos polecial a w tym przypadku nie chodzio o CZERWONA kartke (bo faul napewno na taka nie byl ) a o druga zólta i tutaj napewno sie nalezala skoro sedzia pokazal na 11m
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Problem polega na tym, że co sędzia to inaczej na to patrzy, a i różnice w ligach są ogromne - weźmy pod uwagę np hiszpańską i angielską, to czyni granie kartek bardzo trudnym lub wręcz niemożliwym i wkurzają mnie kolesie mówiący o &quot;mądrym&quot; graniu kartek. Co do samego trendu odchodzenia od karania szczególnie na poziomie finałów i półfinałów nie wypowiadam się. Mecz był ostry, ostrzejszy nawet niż wcześniejszy ligowy, gdzie była czerwona i z 8 żółtych, ale sędzia już inny. Pomijając tą drugą żółtą dla Dante, sędzia puszczał wiele fauli, lub jak gwizdał nie dawał żółtek. I tak jak pisałem wcześniej, od tej czerwonej dla Man Utd z Realem sędziowie przystopowali, być może było jakieś zalecenie UEFA. Tak czy inaczej jak kartki to tylko w lidze hiszp. szczególnie jak gra Sevilla, ale np. cwaniacy z Bet365 w ogóle wyłączyli te rynki ostatnio. Reasumując: ???? dla :zoltakartka:
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
Problem polega na tym, że co sędzia to inaczej na to patrzy, a i różnice w ligach są ogromne - weźmy pod uwagę np hiszpańską i angielską, to czyni granie kartek bardzo trudnym lub wręcz niemożliwym i wkurzają mnie kolesie mówiący o &quot;mądrym&quot; graniu kartek.
Przestań już z tym, po prostu nie umiesz grać zakładów na kartki, więc próbuj swojego szczęścia gdzieś indziej. Niektórzy nie mają problemu z typowaniem liczby ostrzeżeń w meczu, więc po prostu przyjmij to z pokorą zamiast frustrować się.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Przestań już z tym, po prostu nie umiesz grać zakładów na kartki, więc próbuj swojego szczęścia gdzieś indziej. Niektórzy nie mają problemu z typowaniem liczby ostrzeżeń w meczu, więc po prostu przyjmij to z pokorą zamiast frustrować się.
No nie wiem czy nie umiem, parę mi weszło, oczywiście tu podawanych, natomiast twoich mądrych typów na kartki jakoś nie znalazłem. I w ogóle to co to za argument ??? Jak wiesz jak grać mądrze to daj jakiś rzeczowy argument, podziel się ze mną i innymi, a nie mi w kółko pier..., że nie umiem grać kartek. W ten sposób po twoich ostatnich wyczynach z typami dla jaj, ja mogę powiedzieć, że ty w ogóle NICZEGO nie umiesz grać, a jak mi cokolwiek odpowiesz napiszę ci - nie frustruj się bo grać to trzeba umieć.
 
auroksreno 763

auroksreno

Użytkownik
W ten sposób po twoich ostatnich wyczynach z typami dla jaj, ja mogę powiedzieć, że ty w ogóle NICZEGO nie umiesz grać, a jak mi cokolwiek odpowiesz napiszę ci - nie frustruj się bo grać to trzeba umieć.
Przecież ja w przeciwieństwie do Ciebie nie wyrażam żadnej frustracji. Od soboty ciągle tylko wylewasz w tym wątku żale jak to Cię sędzia z Platinim do spółki wielce skrzywdzili.
Moje typy były zdeterminowane zupełnie inną strategią niż taktyka polegająca na sporej inwestycji w jeden upatrzony typ. Być może właśnie to też udowadnia słuszność mojego podejścia, bo nie muszę teraz mazgaić się dlaczego to nie weszły uzasadniane jakimś tam dziwacznym tokiem rozumowania zakłady na kartki czy rożne...
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Być może właśnie to też udowadnia słuszność mojego podejścia, bo nie muszę teraz mazgaić się dlaczego to nie weszły uzasadniane jakimś tam dziwacznym tokiem rozumowania zakłady na kartki czy rożne...
Nie ty się nie musisz mazgaić, bo odrobiłeś straty, ale masz głęboko w du... tych co się dopiero uczą i zagrali te twoje typy z których to ŻADEN nie wszedł ! Mój dziwaczny typ rozumowania ? Poczytaj swoje własne wynurzenia do każdej ze strategii, która żadna nie wyszła. Ostry mecz, sędzia który daje nie mniej niż 5 kartek i to dla ciebie dziwny tok rozumowania ? A sam dałeś m.in. CS-0:0, albo, że Lewy nie strzeli karnego (to już było bardzo, bardzo blisko, no ale bolał go mięsień i dlatego nie strzelał). Cały czas 0 argumentów merytorycznych z twojej strony, tylko ciągle mnie obrażasz i żeby była jasność ja na tym spotkaniu nie chwaląc się zarobiłem kilka stówek, więc pochwal się ile ty zarobiłeś. Napisałem ogólnie o kartkach i sędziach a ty zamiast merytorycznych argumentów piszesz, albo &quot;nie mazgaj się&quot;, albo &quot;że jestem sfrustrowany&quot; albo jeszcze inne dyrdymały. Człowieku ogarnij się bo jesteś w h... dziwny, zacznij dyskutować merytorycznie. Czekam na twoją obronę typów, które podałeś, bo ja nie wylewałem żadnych żali tylko broniłem swoich typów, a ty nawet słówkiem nie skomentowałeś swoich. Piszesz o mądrym graniu kartek to napisz jak to robisz. Piszesz, że mam pretensję do sędziego. Nie do niego nie mam tylko stwierdzam fakt, że kartki nie nadają się do grania, bo mimo jednych przepisów UEFA, sędziowie robią co chcą.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom