>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

FINAŁ: Niemcy - Argentyna [13.07.2014 - NIEDZIELA] 21:00

K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
PS. Bilans napastników obu reprezentacji w tym sezonie, kolejno ilość występów i bramek w lidze. Klose 25-7 Podolski 20-8 Muller 31-13 Messi 31-28 Higuain 32-17 Aguero 23-17
Świetnie. Opisz jeszcze każdego w paru słowach, napisz jak im się żyło w dzieciństwie, jakie mieli plany i marzenia.
Chłopie, tu niektórzy twierdzą, że poprzednie mecze MŚ się nie liczą, a Ty teraz robisz sobie podsumowanie sezonu ligowego??
 
K 0

kulczyk_reakt.

Użytkownik
Z cyklu ciekawostki: W 2010 roku mistrzowie świata Hiszpanie ostatniego gola w turnieju stracili w 47 minucie trzeciego meczu w fazie grupowej. W 2014 roku Argentyna ostatniego gola (jak dotąd) straciła w 47 minucie trzeciego meczu w fazie grupowej.
Mam tu dla Ciebie ciekawostkę, która bije Twoją o jakieś 20 lat :
Każdy z zespołów, które mają więcej niż trzy tytuły mistrzowskie (Brazylia i Włochy), swój czwarty zapewniły sobie równo 24 lata po trzecim. Niemcy ostatni raz triumfowali... 24 lata temu. Po finale z Argentyną.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
Bardzo liczyłem za Włochów na tym mundialu, bo są drużyną turniejową, niestety po dobrym początku,
przegrali dwa kolejne mecze i nie wyszli nawet z grupy, ze Starego Kontynentu nie tylko oni zbyt szybko pożegnali się z tym turniejem, bo równie duże oczekiwania były do Hiszpanów, Anglików czy Portugalczyków.
Teraz duże szanse w końcowym triumfie upatruję w Niemcach.
Po pierwsze i najważniejsze są oni drużyną, a nie zbiorem indywidualności,
Aka Szakal wierzył w indywidualności Brazylii, a oni dostają super ostro zabicia przez kadrę Loewa,
Argentyna jest podobną reprezentacją.
Bardzo dobrze zagrał środek pola (z Algierią tak nie było) są bardzo dobrze
przygotowania fizycznie, to jest istotne w kluczowych spotkaniach, to potwierdzają zwłaszcza spotkania
Realu z niemieckimi drużynami z ostatnich latach w LM w fazie pucharowej,
w tym roku byli dobrze przygotowania i to było widać, zwłaszcza w dogrywce z Atletico,
które nie miało sił. Niemcy mają pełno paliwa.
Argentyna miała straszyć atakiem na mundialu, a poza Mesjaszem reszta graczy ofensywnych wygląda bardzo słabo_Obrona nie miała naprzeciw siebie takiej ofensywy jak ta, z która zagra w finale, Niemcy to nie Holandia, która będzie czekała cały mecz na kontrę, tylko będzie grała tak jak z Brazylią, a kto zatrzyma ten atak ?
Poza Mascherano nie ma dobrego zawodnika w defensywie, Demichelis grał 4 lata temu na mundialu przeciwko niemieckiej maszynie, Rojo i Zabaletą są dobrymi obrońcami ?
Zastanawiam się gdzie gdzie Aka Szakal pisałeś o tym, że grasz Argentynę i Brazylię jako zwycięzcę tego turnieju :rolleyes:
 
K 21

kokimbo

Użytkownik
Niemcy - Argentyna
Typ: NIEMCY 2.29 ComeOn
Krotko. Final, wczorajszy mecz o 3 miejsce pokazal, ze Brazylia jest po prostu slaba, co nie umniejsza potegi reprezentacji Niemiec. Dzisiaj faworyt jest tylko jeden. Jezeli Argentyna nie potrafila wygrac z Holandia w polu to jak ma zawalczyc z Niemcami? Poczatkowo chcialem postawic DNB albo po prostu zwyciestwo Niemiec w Mistrzostwach, ale kurs nie byl satysfakcjonujacy. Postawilem proste 2k na win Niemcow w regulaminowym czasie gry po kursie 2.29 w ComeOn. Tyle starczy, ewentualnie mozliwe, ze doloze cos na LIVE, ale raczej bede sie delektowal finalem i zimnym ????
POLECAM ????
Ty to masz dużo pieniędzy
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
Kulczyku kochany, albo nie umiesz czytać, albo jesteś głupi, podejrzewam że jednak to drugie. Przecież zaznaczyłem że pisze to dla tych którzy twierdzą że Niemieccy napastnicy są po znakomitym sezonie, a Argentyńscy mieli bardzo słaby. Każdy z grona Aguero, Higuain, Messi, strzelił w tym sezonie więcej bramek niż najlepszy snajper Niemiec, Muller. Nie wyciągam z tego żadnych większych wniosków, po prostu podaje info dla tych którzy tak wychwalają ilość zdobytych bramek przez Niemieckich piłkarzy w tym sezonie ligowym. I tyle ode mnie w tym temacie, niektórzy tutaj mają poważne problemy z czytaniem ze zrozumieniem.
 
R 0

rafaello123632

Użytkownik
Panowie... Śmieszą mnie posty w stylu Niemcy są 100% faworytem... Argentyna nie ma szans.... A nawet trafił się jeden, który twierdził że zbije wszystkie argumenty ?! a swoja tezę popiera grą Argentyny w 6 ostatnich meczach tylko że... Mistrzostwa Świata to turniej do rozegrania 7 meczy Grupa: Iran , Bośnia , Nigeria ? najsłabsza na mundialu zadanie proste awansowac z 1 miejsca ZADANIE WYKONANE Argentyna nic nie pokazała ale awansowała bez większej utraty sił rozkręcała się z meczu na mecz. O ile w meczu ze Szwajcarią zagrali kolejny słaby mecz, o tyle już w CF w meczu z Belgia pokazali już ciekawy futbol (w defensywie) największe gwiazdy Belgi wyłączone z gry (Hazard zmiana coś koło 75 minuty) Holandia półfinał typowe szachy obie drużyny czekały na błąd który nie nastąpił (blisko był Roben, ale niby szczęście sprzyja lepszym) BARDZO PODOBAŁA MI SIĘ GRA W OBRONIE ARGENTYNY!. Wczorajszy mecz o 3 miejsce pokazał, że Niemcy może i wygrały z Brazylia 7-1 ale ta Brazylia była zupełnie bezzębna zarówno z przodu jak i z tyłu!! (mimo wszystko miała parę okazji by coś ustrzelic Niemcom ) Argumenty które przemawiają jak dla mnie za Argentyną to:

-Messi ???? (nie strzelił bramki w 3 ostatnich meczach dzisiaj MUSI się przełamac)
-bardzo szczelna obrona
-dobra organizacja gry (mało miejsca w środku pola)
-możliwośc gry z kontry!! praktycznie w każdym z rozegranych meczy Argentyna grała atak pozycyjny (oczywiście do czasu aż czegoś nie ustrzelili)

Nie sugeruje że Argentyna jest faworytem ale na pewno Niemcy nie są 100% faworytem!! szanse oceniam jako 50 / 50 a że kursy mocno faworyzują Niemców stawiam na Argentynę


Niemcy - Argentyna 2 3,45 PLN 5/10 &lt;--40PLN
Messi pierwsza bramka 4,8 PLN 3/10 &lt;--20PLN
Garay strzeli z głowy 35PLN!!!!!!! (gośc wychodzi na każdy rożny i wolny) &lt;-- 10 PLN
 
ding 125

ding

Użytkownik
Co za konstruktywna* i merytoryczna* odpowiedz! Juz wiesz, na czym polega zarabianie na bukmacherce czy jeszcze za wczesnie na to? :?

:? :?

Pokazalem po prostu co gram, za ile gram a Ciebie to zwyczajnie gryzie, smutne.
Nie mam pojęcia na czym polega zarabiane na bukmacherce. Dopiero się uczę i pomocne będą mi takie analizy jak Twoje. Trzeba równać się do najlepszych!
Problem jest tak, że w Twojej analizie jak w większości innych, jedyny argument jaki jest poruszany to to, że Niemcy wygrali 7:1, a Argentyna się &quot;ślizga&quot; i gra przeciętnie. Ty swoją analizę oparłeś na tym że &quot;Argentyna nie może pokonać Niemców bo nie pokonała Holandii w regulaminowym czasie gry&quot; Zero jakiegokolwiek szerszego spojrzenia na mecz. Zero jakichś spostrzeżeń jak ustawiają się zawodnicy kiedy się bronią, jakie są odległości między formacjami itd. Wasz wzrok podąża tam gdzie jest piłka i nigdzie poza tym.
Dziś dla Niemców będzie to cholernie trudny mecz. Przed turniejem pograłem na mistrzostwo dla Argentyny, stąd też dziś pogram w meczu na Niemców, kierując się chęcią osiągnięcia pewnego zysku.
 
P 267

pan-darek

Użytkownik
Nie mam pojęcia na czym polega zarabiane na bukmacherce. Dopiero się uczę i pomocne będą mi takie analizy jak Twoje. Trzeba równać się do najlepszych!
Problem jest tak, że w Twojej analizie jak w większości innych, jedyny argument jaki jest poruszany to to, że Niemcy wygrali 7:1, a Argentyna się &quot;ślizga&quot; i gra przeciętnie. Ty swoją analizę oparłeś na tym że &quot;Argentyna nie może pokonać Niemców bo nie pokonała Holandii w regulaminowym czasie gry&quot; Zero jakiegokolwiek szerszego spojrzenia na mecz. Zero jakichś spostrzeżeń jak ustawiają się zawodnicy kiedy się bronią, jakie są odległości między formacjami itd. Wasz wzrok podąża tam gdzie jest piłka i nigdzie poza tym.
Dziś dla Niemców będzie to cholernie trudny mecz. Przed turniejem pograłem na mistrzostwo dla Argentyny, stąd też dziś pogram w meczu na Niemców, kierując się chęcią osiągnięcia pewnego zysku.
Kolego, ja cale zycie powtarzam i powtorze DUZYMI literami.
JA NIE JESTEM TYPEREM!! Nigdy nie bylem DOBRYM typerem. Znam sie troche na tenisie, troche na turniejach ITF (kopalnia zlota), troche kosza europejskiego i tyle. Bawie sie w bukmacherke kilkanascie lat, widze pewne schematy, pewne zaleznosci w grze LIVE, duzo intuicji i kreci sie to z dobrym skutkiem. Powtarzam jedno - co Ci po dobrych typach jak nie umiesz stawkowac, grac systemem i nie masz zimnej glowy?
I tyle, pewnie masz duzo racji w swojej analizie, ja po prostu napisalem co pogralem ;)
Ty to masz dużo pieniędzy
Teraz tak, dziekuje, ostatnie 3 lata byly laskawe. Nie chcesz wiedziec ile mialem pieniedzy, jak zaczynalem swoja przygode z bukmacherka.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
ofensywnie 990

ofensywnie

Użytkownik
Podobno finałów się nie stawia ale chyba źle bym się czuł gdybym nie postawił dzisiaj na Niemców,nawet jeśli nie uda im się wygrać.Tak naprawdę przytaczanie tutaj wyników obu drużyn w tym turnieju czy to jak spisywały się w każdym ze spotkań nie ma najmniejszego sensu(choć wg mnie ogółem lepiej zaprezentowali się Niemcy) to wszystko przeszłość liczy się to co tu i teraz.Dla mnie to Niemcy mają przede wszystkim większy potencjał i mają więcej do zaoferowania,to nie jest jedna wybitna jednostka tylko oni tworzą zespół,nie męczą się w ataku.W porównaniu do Argentyny dużo łatwiej przychodzi im stwarzanie dogodnych sytuacji.Defensywa ma swoje wady bo żadna drużyna nie jest idealna ale ich siłą jest atak i nawet jeśli coś stracą to są tak naprawdę moim zdaniem jedną z nie licznych drużyn na tym mundialu,która mogłaby ewentualnie odwrócić losy spotkania.Eksperci zachwycają się obroną Argentyny,chwalą ją ale jak dobrze popatrzeć to nie są to wielcy zawodnicy.Demichelisa nigdy nie uważałem za obrońcę stabilnego a takie mecze potrafią często zweryfikować umiejętności poszczególnych zawodników i mimo,że Argentyna straciła mało bramek na tym mundialu to tak naprawdę z najtrudniejszym rywalem zmierzą się dopiero dzisiaj.
Niemcy @ 2.40
Bet365
 
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Cieszę się że to już koniec mistrzostw...
Kolejnych pseudoanaliz mógłbym już nie zdzierżyć tak samo jak nic niewnoszących postów Shakala i jemu podobnych delikwentów, których celem nie jest oddawania trafionych typów a jedynie bicie piany i nabijanie sobie liczby postów.
Długo zastanawiałem się czy oprócz wspomnianego na poprzednich stronach zdobycia przez Niemców pucharu jeszcze coś dogrywać. Zdecydowałem się jednak już zostawić to spotkanie w spokoju z prostego względu. Widzę tu zwycięstwo Niemiec, ale...ta dogrywka nie daje mi spokoju. Zadowolę się więc kursem niższym , ale w mojej opinii pewniejszym. Argentyna zdobywa na Maracanie puchar świata...no cóż ja tego nie widzę...ale być może bukmacherzy pokażą nam że i to jest możliwe. Wziąłem pod uwagę zarówno aspekt sportowy jak i pewne sprawy daleko odbiegające od piłkarskiej murawy i wyszło mi jedno NIEMCY Trzymam się swej koncepcji przed turniejowej. Został już tylko jeden krok... około północy wszystko będzie jasne...
Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
kayo1965 0

kayo1965

Użytkownik
Jade do knajpi oglądać mecz!
Po raz drugi sprawdzil sie mój system!!!
Zakladalem tak samo jak na pólfinal Argentyna-Holandia, a mianovice
wygrana dla obu drużyn przy dogrywce+ rzuty karne koeficienty od 10 do 15 BET365
Obstavilem też wygrana jednej druzynie przy prowadzeniu drugej na przerwie.
Oczewiscie te zaklady przy 0:0 zostale zwrócone ???? ))
Podsómowując te MŚ 2014 JESTEM 1864 PLN DO PRZODU ???? ))
 
aliant 531

aliant

Użytkownik
Panowie... Śmieszą mnie posty w stylu Niemcy są 100% faworytem... Argentyna nie ma szans.... A nawet trafił się jeden, który twierdził że zbije wszystkie argumenty ?! a swoja tezę popiera grą Argentyny w 6 ostatnich meczach tylko że... Mistrzostwa Świata to turniej do rozegrania 7 meczy Grupa: Iran , Bośnia , Nigeria ? najsłabsza na mundialu zadanie proste awansowac z 1 miejsca ZADANIE WYKONANE Argentyna nic nie pokazała ale awansowała bez większej utraty sił rozkręcała się z meczu na mecz. O ile w meczu ze Szwajcarią zagrali kolejny słaby mecz, o tyle już w CF w meczu z Belgia pokazali już ciekawy futbol (w defensywie) największe gwiazdy Belgi wyłączone z gry (Hazard zmiana coś koło 75 minuty) Holandia półfinał typowe szachy obie drużyny czekały na błąd który nie nastąpił (blisko był Roben, ale niby szczęście sprzyja lepszym) BARDZO PODOBAŁA MI SIĘ GRA W OBRONIE ARGENTYNY!. Wczorajszy mecz o 3 miejsce pokazał, że Niemcy może i wygrały z Brazylia 7-1 ale ta Brazylia była zupełnie bezzębna zarówno z przodu jak i z tyłu!! (mimo wszystko miała parę okazji by coś ustrzelic Niemcom )
Czuję się niejako wywołany do tablicy. I po pierwsze człowieku, nie wymądrzaj się. Bo o ile szanowałbym zdanie gościa który ma kilkaset lub więcej postów o tyle śmiać mi się chce jak przychodzi jakiś typ i pierwsze co robi to zgrywa wielkiego bonza i wytyka wszystkim błędy. Zastanówmy się czego my chcemy. Jak ktoś pisze wynik i nie wysila się na nic to pisze się, że nie popiera to żadnymi argumentami (i słusznie). Jak ktoś chce czymś poprzeć swój typ to zazwyczaj zwraca mu się uwagę, że pieprzy głupoty. Ja rozumiem, że każdy mecz jest inny (i sam nie jestem zwolennikiem gloryfikowania Niemców za mecz z Brazylią) ale chyba ostatnie mecze (przede wszystkim jakość gry, ale i również klasa przeciwnika) sporo mówią o obecnej formie zespołu. Ktoś tu pisał o strzelcach to też został zjechany. To w takim razie powiedz mi czym można argumentować swój typ? Bo jakbym chciał (a nie mam teraz czasu się w to bawić bo mecz się zaczyna) to z łatwością także podważyłbym wszystkie twoje tezy jakie zawarłeś w tekście. Co do tego, że Argentyna miała najsłabszą grupę, to już jest każdego indywidualna ocena. Wg mnie słabsze były grupy C i (wbrew pozorom) D.
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Ciężko się oglądało ten półfinał, ale jakoś dotrwałem. Marazm, brak koncepcji, nieudolność, smutek - takimi słowami można opisać grę Argentyny. To chyba najsłabszy finalista od wielu wielu wielu lat (nie wspominam Grecji z Euro2004, bo to był bubel).
Liczę, że niemiecki czołg odpowiednio zaopiekuje się spacerowiczem (brakowało mu tylko kijków trekkingowych) Messim oraz reszcie pseudo grajków z Argentyny. Ten zespół nie ma ducha, nie ma trenera, nie ma przywódcy, nie ma jaj - nie ma niczego. Nikt nie przekona mnie i nie wskaże mi jakiegokolwiek punktu, który przeważa w Argentynie nad Niemcami - no może beznadziejnością.
ALL in (i to w 90 minutach) - 2.12 na Niemców
I co zerowcu ? Latwo pieknie i przyjemnie co ?
 
napoleoni 1,3K

napoleoni

Użytkownik
ojej, nagle perfekcyjni Niemcy popełniają błędy, a ta nudna bez formy Argentyna z jednym Messim gra tak dobrze? :O Janusze i kibice sukcesu w szoku :O
PS. Kto wygra ten wygra, może Niemcy, może Argentyna, ale teraz poczytajcie swoje posty, co za głupoty tam pisaliście ;)
 
niemownicnikom 196

niemownicnikom

Użytkownik
Mecz to Mecz wiadomo wygra lepszy ale teraz co ci postawili na argentyne to widzę wielcy kozacy mecz się nie skończył a ty mobilny to już w ogóle pojechałeś wyzywasz nie wiem ile ty masz lat ale poziomem nic nie prezentujesz a ty Napoleni stawiałeś na inne drużyny wczesniej pamiętam przegrywałeś a teraz widzę tutaj cwaniaczek śmieszne he z fartem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
mobilny 260

mobilny

Użytkownik
Mecz to Mecz wiadomo wygra lepszy ale teraz co ci postawili na argentyne to widzę wielcy kozacy mecz się nie skończył a ty mobilny to już w ogóle pojechałeś wyzywasz nie wiem ile ty masz lat ale poziomem nic nie prezentujesz a ty Napoleni stawiałeś na inne drużyny wczesniej pamiętam przegrywałeś a teraz widzę tutaj cwaniaczek śmieszne he z fartem.
milcz jak nie wiesz o co chodzi. Gosc ktorego obrazilem zwyczajnie zasluzyl na cos wiecej niz tylko obraza ale jestesmy niestety tylko w internecie. POczytaj sobie pierwsze strony tematu to bedziesz wiedzial o co chodzi.
 
Do góry Bottom