>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Finał: Juventus - Barcelona 06.06.2015 - BERLIN

Status
Zamknięty.
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik

FINAŁ LIGI MISTRZÓW
Sezonu 2014/2015
06.06.2015 (Sobota)
20:45

JUVENTUS F.C. VS. FC BARCELONA
Kursy:
Bet-at-home:
4,80 - 3,75 - 1,70

Betsson: 5,00 - 3,50 - 1,75

Droga do finału:

Berlin
Stadion Olimpijski

Zapraszam do pisania analiz i wzięcia udziału w merytorycznej dyskusji!
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
wojtekk5 80

wojtekk5

Użytkownik
Może się czepiam, ale bardzo irytuje mnie pisanie i wymawianie JUVENTUS TURYN, to, że Juventus jest z Turynu nie znaczy, że mają TURYN w nazwie bo nie mają. Proszę zmienić na JUVENTUS FC.
Historia lubi się powtarzać. Włosi podczas mundialu 2006 wygrali finał właśnie w Berlinie, a dziś po 9 latach znowu Włosi jadą do Berlina, czy z podobnym skutkiem jak 9 lat temu? Mam taką nadzieję.
Oczywiście założę się, że pójdzie masówka na Barcę, jak mniemam oni podobnie jak Real będą wieścić przed meczem jakieś pogromy typu 3:0. Niektórzy to się nigdy nie nauczą.
Do finału daleko i wiele się może zdarzyć więc ciężko teraz coś typować, ale jako kibic Juve cieszę się tą dzisiejszą chwilą, Juve po 12 latach znowu w finale LM! FORZA JUVE!
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Pozwolę sobie jako pierwszy zabrać głos w dyskusji. Zamierzam naprawdę grubo przyłożyć na Barcelonę (zdobycie LM). To była pierwsza myśl po obejrzeniu meczu 1/2 LM z Realem bo to Real przegrał, a nie Juventus wygrał. Barcelona rozjedzie Juventus na łopatki. Juventus nic nadzwyczajnego nie prezentuje, to taki poziom Valencii czy Sevilli w PD. Myślę, że większość się ze mną zgodzi co do typu. Szansę Juventus może mieć tylko jak doprowadzi do karnych bo Buffon to klasa sama w sobie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 4

tomeklpu

Użytkownik
Pozwolę sobie jako pierwszy zabrać głos w dyskusji. Zamierzam naprawdę grubo przyłożyć na Barcelonę (zdobycie LM). To była pierwsza myśl po obejrzeniu meczu 1/2 LM z Realem bo to Real przegrał, a nie Juventus wygrał. Barcelona rozjedzie Juventus na łopatki. Juventus nic nadzwyczajnego nie prezentuje, to taki poziom Valencii czy Sevilli w PD. Myślę, że większość się ze mną zgodzi co do typu. Szansę Juventus może mieć tylko jak doprowadzi do karnych bo Buffon to klasa sama w sobie.
I się zaczyna, Real też miał rozjechać Juventus spacerkiem i się mało nie zesr... bo prawie obydwa mecze przegrał. W finale nie ma drużyn które znalazły się tam przypadkiem i teksty w stylu że &quot;Barca rozjedzie...&quot; mogą się skończyć jak mecz dziś.
 
D 33

damianus627

Użytkownik
Jak MNS nie straci formy do finału (co może się stać gdy strajk w Hiszpanii się utrzyma) to Barcelona powinna sobie poradzić. Ale o tym meczu będę rozmawiał i typował na końcu maja.
 
solucky 283

solucky

Użytkownik
Pozwolę sobie jako pierwszy zabrać głos w dyskusji. Zamierzam naprawdę grubo przyłożyć na Barcelonę (zdobycie LM). To była pierwsza myśl po obejrzeniu meczu 1/2 LM z Realem bo to Real przegrał, a nie Juventus wygrał. Barcelona rozjedzie Juventus na łopatki. Juventus nic nadzwyczajnego nie prezentuje, to taki poziom Valencii czy Sevilli w PD. Myślę, że większość się ze mną zgodzi co do typu. Szansę Juventus może mieć tylko jak doprowadzi do karnych bo Buffon to klasa sama w sobie.
Ja sie niestety nie zgodze. Juve ma naprawde ciekawy sklad - bardzo solidna obrona lacznie z bramkarzem, soldina pomoc, no i z przodu Tevez + Morata, ktorego w Realu uwazalem za totalne drewno, to teraz trzeba przyznac, ze dojrzal i swietnie odnajduje sie w ekipie Starej Damy. Fakt, Real nie gral jakos nadzwyczajnie, ale to zasluga swietnej postawy defensywnej Juve, po prostu Blancos byli bezradni, ale nie mozna powiedziec, ze to nie jest zasluga Juve I porownywac tej druzyny do Sevilli czy Valencii. Trzeba pamietac to jest final, walka do ostatniej kropli krwi i potu, o rozlozeniu na lopatki nie ma tu nawet mowy w mojej opinii. Jestem calym sercem za Barca i mam nadzieje i mysle, ze LM bedzie nalezala do nich, ale na pewno to nie bedzie latwy mecz. Jak to powiedzial Guardiola - Messiego mozna odciac na 1 mecz, ale w dwu-meczu jest to niemozliwe. Tu mecz bedzie tylko 1... ;)
 
ballantines 111

ballantines

Użytkownik
To i ja sie wypowiem, jako kibic Juve od iks lat :cool: Poirytowal mnie kolega wyzej, ktory pisze o rozjechaniu nas przez Barce. Katalonczycy faktycznie sa w duzym gazie, a wloska druzyna, jak to wloska druzyna - minimalizm, defensywa i OKej, moze dostaniemy 5 do koła, ale takie rzeczy o pojechaniu na lopatki, to mozesz sobie pisac, jak Barca bedzie podejmowala u siebie jakas Granade czy Cordobe. Jestesmy w tym finale nie za zaslugi, ale dzieki takim meczom, jakie rozegralismy. Oczywiscie, ze jak wyjdzie dziad Pirlo w pierwszym, to juz punkt dla Barcy. Do tego dochodzi tykajaca bomba w postaci Chiello/Bonuca, ktorzy w kazdej sekundzie meczu moga odwinac manewr pt. &quot;A sprezentuje bramke/karny druzynie przeciwinej&quot;. Tak czy siak zrobilismy juz w tym sezonie duzo ponad stan i ja licze po prostu na dobry wystep 6 czerwca, a na te chwile czekalem dlugich 12lat. Takim legendom jak Buffon czy tez takim walczakom jak Vidal bardzo, ale to bardzo &quot;nalezy&quot; sie ta LM.
JUVE, storia di un grande amore! Andiamo a Berlin :browar565:
[do usuniecia]​
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
fuckland 57

fuckland

Użytkownik
ja sobie zagram na Juve
tyle kasy w tym sezonie przeszlo kolo nosa bo z kim nie grali to kazdy gral przeciwko nim, ze niby slabo graja itd a tutaj final LM, wygrana liga i moga wyciagnac 3 korony O_O tego nie robi sie przez przypadek
 
wojttekkk 7,3K

wojttekkk

Użytkownik
Jako fan Barcy pewnie na nią pogram, ale pisanie, że to będzie łatwy mecz i rozjechane Juve to chyba lekka przesada. Na papierze na pewno mocnym faworytem są Katalończycy, ale Stara Dama to przede wszystkim solidna obrona, przez którą ciężko się przebić. Liczę na to, że Barcelona wygra, jednak takie lekceważenie Juventusu to wg mnie trochę brak wiedzy na temat ich gry.. Ale tak też było kiedy to BVB było w finale czy Atletico - też ich uważano za drużyny, które już dawno miały odpaść, a były w finale, co nie bierze się na pewno z przypadku.
 
betheone 188

betheone

Użytkownik
Jeśli Barcelona utrzyma formę, a utrzyma, bo nie ma powodów by ją nagle stracić, to nie ma mocy, żeby przegrała finał. To od niej będzie zależeć jaki wynik będzie i jaki przebieg będzie miał mecz. Juve, ok, pójdzie na wyniszczenie, dadzą na pewno z wątroby, ale piłkarsko to zespół dużo słabszy od Katalończyków, a wg mnie to jednak przede wszystkim gra w piłkę będzie w finale się liczyć. Nie trafia też do mnie argument, że Juve jest bardziej głodne trofeum - nie jest. W Barcelonie daliby się pokroić za tytuł, widać to gołym okiem, po Messim zwłaszcza. Również jak któryś kolega z góry uważam, że to jednak bardziej Real przegrał finał niż Juventus wygrał, bo nie strzelić tylu setek/sytuacji to jednak sztuka.
Dlatego Barcelona 1.7 - i to mocno.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Oglądał ktoś taki finał Chelsea vs Bayern. Niemcy byli lepsi o kilka klas, grali nawet u siebie a każdy wie jak to się skończyło. Więc pisanie że w finale będzie się liczyć przede wszystkim piłka jest głupie. Nie, nie będzie się liczyła piłka... Makaroniarze już się o to postarają, zwłaszcza że o triumfie decyduje jeden mecz na naturalnym boisku. Poza tym, Barca bardzo dużo gra środkiem i większość zespołu dominuje w tej kwestii a Juve na środku ma przecież Pogbe, Vidala i Pirlo. Na obronie grają zawodnicy którzy znają tak samo albo i lepiej nieczyste zagrywki które stosuje tak często Barca. Kolejny plusem Juve jest bramkarz, nie chodzi mi nawet o umiejętność tylko oczywiście i doświadczenie. W sumie to jakby tak policzyć zawodników którzy grali w takich ważnych meczach gdzie jest mega ciśnienie to więcej ich jest w Juve. Suarez jak zagra to kto wie czy mu coś znowu nie odwali, akurat Włosi potrafią prowokować a Chiellini to już ma pewnie przygotowane &quot;coś&quot; na Urusa. Tak więc pisanie że Barca rozjedzie Juve jest śmieszne.
 
S 135

seba96

Użytkownik
Zastanawiam się jakim ustawieniem wyjdzie Juve na to spotkanie. Czy od początku zagrają trójką środkowych obrońców (BBC ???? ), rezygnując tym samym z Marchisio w środku pola, czy jednak zagrają tak jak z Realem. Wydaję mi się, że dwóch stoperów na tercet MSN to może być za mało. Co o tym sądzicie? Co waszym zdaniem zrobi Allegri?
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Powiem krótko kurs 1,30 na awans Barcelony to gruba przesada, a tylko do grania grubo to by się nadawało. Do tego Suarez nabawił się kontuzji, oby wrócił na finał. Barcelona może i nawet powinna pokonać Juventus, ale jak piszecie - to jest finał, ten jeden, jedyny mecz, a Juventus kto jak kto, ale umie się ładnie zastawiać. Z tym rozjechaniem przeholowałem w pierwszym poście, ale miał od samego początku być prowokacyjny, aby ożywić dyskusję. Uważam, że albo będzie od razu wysoki wynik i wygrana Barcelony z 2:0, 3:0, albo taktyczne 0:0/1:1 i w dogrywce wygra Barcelona bo kondycyjnie są lepsi od Juventusu. Jeśli dojdzie do karnych w bramce Włosi mają Buffona i może się powtórzyć wspominany przez wielu finał Bayern vs Chelsea.
Cały czas myślę o wejściu umiarkowanie, ale wyżej niż standardowo w dubelek Sevilla (wygrana) w LE + awans Barcelony, ale to nawet wtedy daje tylko ok 1,80. Jeszcze jest trochę czasu więc dyskutujmy i może coś się uda wymyśleć na ten finał.
 
esperanza10 506

esperanza10

Użytkownik
W sumie to jakby tak policzyć zawodników którzy grali w takich ważnych meczach gdzie jest mega ciśnienie to więcej ich jest w Juve.
Z tym to akurat sie nie zgodze - po stronie Barcy mozesz wylaczyc MAtS i ewentualnie Suareza ktory ma problem z glowa.
Pozostali; Alves, Pique, Masche, Alba, Busquets, Iniesta, Rakitic, Neymar i Messi grali w waznych meczach i grali dobrze. Po stronie Juve poza reprezentantami Wloch, to reszta raczej wlasnie w takich pojedynkach nie gral.
Zreszta to i tak dupa nie argument - doswiadczenie. Guardiola w 2009 roku tez nie mial doswiadczenia, a zjdal SAF w finale CL, a w 2011 poprawil.
O tym meczu zdecyduje dyspozycja dnia, moze jakis uraz przed finalem. Ciezko dzisiaj powiedziec. Na teraz Barca jest faworytem, ale spodziewam sie bardzo zachowawczego meczu. Na dzisiaj ciezko wyrokowac. Granie 1x2 wiekszego sensu nie ma na Barce, przeciwko juz bardziej, ale mnie remis tutaj i dogrywka nie zdziwia. Na 0:0 nie nastawiam sie, ale na konkretna goleade tez nie.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Powiem krótko kurs 1,30 na awans Barcelony to gruba przesada, a tylko do grania grubo to by się nadawało. Do tego Suarez nabawił się kontuzji, oby wrócił na finał. Barcelona może i nawet powinna pokonać Juventus, ale jak piszecie - to jest finał, ten jeden, jedyny mecz, a Juventus kto jak kto, ale umie się ładnie zastawiać. Z tym rozjechaniem przeholowałem w pierwszym poście, ale miał od samego początku być prowokacyjny, aby ożywić dyskusję. Uważam, że albo będzie od razu wysoki wynik i wygrana Barcelony z 2:0, 3:0, albo taktyczne 0:0/1:1 i w dogrywce wygra Barcelona bo kondycyjnie są lepsi od Juventusu. Jeśli dojdzie do karnych w bramce Włosi mają Buffona i może się powtórzyć wspominany przez wielu finał Bayern vs Chelsea.
Cały czas myślę o wejściu umiarkowanie, ale wyżej niż standardowo w dubelek Sevilla (wygrana) w LE + awans Barcelony, ale to nawet wtedy daje tylko ok 1,80. Jeszcze jest trochę czasu więc dyskutujmy i może coś się uda wymyśleć na ten finał.
Granie grubo takiego kursu na takie zdarzenie nie ma większego sensu.Juventus pokazał ze juz weszli na wyższy poziom i wcale nie stoją na straconej pozycji.Jesli miałbym wybierać jakiś scenariusz to ten drugi z dogrywka tylko ze nie bardzo rozumiem co znaczy ze Barca jest lepsza kondycyjnie przeciez gołym okiem widać ze drużyna z Katalonii ma wiele w nogach w tym sezonie.Juve wyglada na bardzo dobrze przygotowanych kondycyjnie.
Nie rozumiem dlaczego Juve jest stawiane w roli takiego doga wiem ze oni jeszcze maja pare braków obrona potrafi strzelić babola ale 1.79 na +1? To ja biorę.
 
fuckland 57

fuckland

Użytkownik
Faworytem napewno jest Barcelona ale na papierze to chyba kazdy byl faworytem jezeli chodzi o mecze z Juventusem. Pytanie tylko co z tego bo jak narazie bo kazdy ma gigantyczne problemy ze strzeleniem im gola, a Tevez z Morata rozgrywaja sezony zycia i strzelaja na zawolanie. Value na Juve jest ogromne. @5 !!! WTF biore.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Granie grubo takiego kursu na takie zdarzenie nie ma większego sensu.Juventus pokazał ze juz weszli na wyższy poziom i wcale nie stoją na straconej pozycji.Jesli miałbym wybierać jakiś scenariusz to ten drugi z dogrywka tylko ze nie bardzo rozumiem co znaczy ze Barca jest lepsza kondycyjnie przeciez gołym okiem widać ze drużyna z Katalonii ma wiele w nogach w tym sezonie.Juve wyglada na bardzo dobrze przygotowanych kondycyjnie.
Nie rozumiem dlaczego Juve jest stawiane w roli takiego doga wiem ze oni jeszcze maja pare braków obrona potrafi strzelić babola ale 1.79 na +1? To ja biorę.
Tak dokładnie po 1,30 nie ma co grać tego grubo, ale za jakąś tam zacną stawkę pogram to w dubelku na Sevillę. Dlatego są dogiem bo nie ukrywajmy oprócz względnie silnego Realu pokonali Dortmund i Monako wobec PSG, Man City czy Bayernu. Oczywiście z tej 3 najgroźniejsze było PSG. W Barcelonie mamy zdecydowanie lepszy atak w postaci trio: Messi, Neymar i Suarez (o ile wróci), każdy z nich indywidualnie potrafi zrobić przewagę i nawet tak doskonałą obronę Juventusu powinni rozbić. Z kolei w Juventusie Tevez no i ostatnio świetny Morata, ale to jednak nie ten poziom co trio z Barcelony. Na pewno coś pogram na Barcelonę bo to co prawda finał, ale wydaje się, że różnica klas obu zespołów jest naprawdę znacząca. Osobiście bałbym się stawiać nawet to +1 na Juventus bo Barcelona jest w stanie wygrać to wysoko, mimo, że finał.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Adamo
Jak znam to wszystko to Barca tego po prostu nie wygra to byłoby za łatwe.Ja tam nie wierze w czystość sportu do końca nie chce snuć tu jakiś teorii spiskowych ale nie trzeba przypominać jaka masowka bedzie pograne Barca wygra LM.Osobiscie zagram lekko te +1 wszystko na czym mozna było zarobić w LM w tym sezonie juz sie skończyło.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Tak dokładnie po 1,30 nie ma co grać tego grubo, ale za jakąś tam zacną stawkę pogram to w dubelku na Sevillę. Dlatego są dogiem bo nie ukrywajmy oprócz względnie silnego Realu pokonali Dortmund i Monako wobec PSG, Man City czy Bayernu. Oczywiście z tej 3 najgroźniejsze było PSG. W Barcelonie mamy zdecydowanie lepszy atak w postaci trio: Messi, Neymar i Suarez (o ile wróci), każdy z nich indywidualnie potrafi zrobić przewagę i nawet tak doskonałą obronę Juventusu powinni rozbić. Z kolei w Juventusie Tevez no i ostatnio świetny Morata, ale to jednak nie ten poziom co trio z Barcelony. Na pewno coś pogram na Barcelonę bo to co prawda finał, ale wydaje się, że różnica klas obu zespołów jest naprawdę znacząca. Osobiście bałbym się stawiać nawet to +1 na Juventus bo Barcelona jest w stanie wygrać to wysoko, mimo, że finał.
Soory, ale równie dobrze to pogrubione zdanie przed półfinałem mogło brzmieć:
W Relu mamy zdecydowanie lepszy atak w postaci trio: Bale, Benzema, Cristiano, każdy z nich indywidualnie potrafi zrobić przewagę i nawet tak doskonałą obronę Juventusu powinni rozbić. Z kolei w Juventusie Tevez no i ostatnio świetny Morata, ale to jednak nie ten poziom co trio z Madrytu.
Takim tokiem to można każdą analizę tak przedstawić. Dzisiaj wygra Barca bo Messi, albo Real bo Ronaldo.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Soory, ale równie dobrze to pogrubione zdanie przed półfinałem mogło brzmieć:
W Relu mamy zdecydowanie lepszy atak w postaci trio: Bale, Benzema, Cristiano, każdy z nich indywidualnie potrafi zrobić przewagę i nawet tak doskonałą obronę Juventusu powinni rozbić. Z kolei w Juventusie Tevez no i ostatnio świetny Morata, ale to jednak nie ten poziom co trio z Madrytu.
Takim tokiem to można każdą analizę tak przedstawić. Dzisiaj wygra Barca bo Messi, albo Real bo Ronaldo.
No teraz to kolego przesadziłeś. O problemach Realu wiedzieliśmy na długo przed 1/2 finału LM. Ja oczywiście nie porównywałem wszystkich pozycji, ale oprócz ataku Barcelona ma także indywidualności w obronie i środku pola, a w Realu zabrakło głównodowodzącego Modrica. Oprócz tego Bale długo wcześniej nie grał, a Benzema wszedł dopiero co po kontuzji, więc ty chyba tak z doskoku to napisałeś, jak byś urwał się z księżyca i analizował Real tak z grudnia 2014 r.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom